Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Pepa (Po, 20. 8. 2012 - 21:08)

Ahoj Didusi!
A jseš si jistej, že jenom lidi si udělali svoje bohy?
Když jsem viděl pražský gorily jak smutní nad tím svým gorilčím puberťákem, co se ze zvědavosti oběsil, tak si tím fakt nejsem jist.
Nad svými mrtvými truchlí sloni, delfíni... oni člověci určitě na boha patent nemají. To je jen taková nafoukaná lidská sebestřednost, že si myslí, že jsou něco víc.

Didusi (Po, 20. 8. 2012 - 21:08)

A vůbec, vem si příklad z...Dávej si pozor. Pepa všechno vidí a dělá si poznámky :-D

, (Po, 20. 8. 2012 - 21:08)

mňau mňau

nona (Po, 20. 8. 2012 - 21:08)

(to byl fór.. ?)vrrrrrrrrrr

didus (Po, 20. 8. 2012 - 21:08)

(to byl fór.. ?)

didus (Po, 20. 8. 2012 - 20:08)

A vůbec, vem si příklad z Pepy, jak by řekla ta jedna - "čumáčku" ? ?

didus (Po, 20. 8. 2012 - 20:08)

Zase jsi přestřelil....Tony, nedělej ttrotla. víš, že jsem se ti na diskuzích omluvil, resp. vysvěětlil, že sem přehlíd, co vlastně píšeš..

co vyzákám: Mare - tezi, že nacismem (lidově fašizmem) stojí Vatikán

Acharys - dehonestaci a vyšktrntí svých odpůrců z řad křesťanů. Víš, že Acharys žádala na diskuzích odpověď. Naléhavě.. vůbec jsem neměl čas, ale když nikdo nereagoval, tak jsem to sesmolil.. A výsledek? Achy se na diskuzích už neozvala a vyventylovala to tady.. no nemůžu za to, že se vším nesouhlasí, ale to přece není zločin, oponovat.

Venca - enca si hned přihřřál svoji přitroublou polívčičku. S Vencou si to ještě vyříkáme, punkerem jedním ?

Hele, jestli teď bude nějaká "smrššť černých didusů", tak já to nejsem..

A ty nehoň jen "politický body", býku.? Skoro překonáváš ten fór od Kotce.., ovššem to je hodně starej fór..

moc smutné (Po, 20. 8. 2012 - 11:08)

Poslední vzkaz od pepy.
Ještě jsem vám chtě něco říct.Mějte se rádi,je to to nejdůležitější co můžete pro jiné a tím vlastně pro sebe udělat.p
Pepo ................ .

Tony (Po, 20. 8. 2012 - 01:08)

Mare, Acharys, Tony - vy jste...Zase jsi přestřelil. Podařilo se ti zcela iracionálně hodit do jednoho pytle 3 neprosto názorově rozdílné lidi. Co jsme ti udělali, že nás tak hnusně nazýváš zmetky.

Tony (Po, 20. 8. 2012 - 01:08)

Mare, Acharys, Tony - vy jste...Zase jsi přestřelil. Podařilo se ti zcela iracionálně hodit do jednoho pytle 3 neprosto názorově rozdílné lidi. Co jsme ti udělali, že nás tak hnusně nazýváš zmetky.

19.8. (Ne, 19. 8. 2012 - 20:08)

Gnostici,no já nevím. Mě vždycky padne z nebe taková odměna,že se nestačím divit...

Valentýn (Ne, 19. 8. 2012 - 18:08)

byly jeho iniciály J.K.?Ta naše Morava,není zas tak velká.

nona (Ne, 19. 8. 2012 - 17:08)

Nono maš pravdu,jsme...byly jeho iniciály J.K.?

Valentýn (Ne, 19. 8. 2012 - 15:08)

Víš, venco, já to beru, to...Nono maš pravdu,jsme gnostici.Pepa spoluzaložil společenství Moravských gnostiku.Tvé hodnocení není přehnané,on takový byl.Řikal, nepotkal jsem člověka, který by natom byl hůř než já.(nemluvil o zdraví)Byl až nespravedlivě sebekritický.Co věděl o sobě,nehledal na jiných.Jak řikaval,každý mame svou minulost.

Valentýn (Ne, 19. 8. 2012 - 15:08)

Ano, připadá. Já jsem...Tady jsem dnes skončíl.
20.9.2009 09:41 - tady brzy poteče krev

hm

Zajimavý postřeh.

Pepa tady obdivoval Milana.On s ním nesouhlasil,ale měl ho rád.Jak nam jednou řekl.Nadstavil jim zrcadlo a oni ho rozbili.
Naše představa jak by to mělo vypadat.
http://gnostica.cz/uvod.html

Acharys (Ne, 19. 8. 2012 - 15:08)

na Diskuzích máte ode mě...je tohle ještě vubec mužské chování???...No nestačím se divit.Víte místo času stráveného na netu denně nekolik hodin.Máte věnovat čas dětem a menželce.Já to dělám...není to snad dukaz ,že žiju z Pánem.A o svého muže se starám.Nevysedávám u PC.

Víra je o tom ,jak se starám o své nejbližší.

Acharys (Ne, 19. 8. 2012 - 15:08)

Mare, Acharys, Tony - vy jste...chováte se poněkud divně!Nechápu Vaše invektivy.Mě osobně nezajímáte.

nona (Ne, 19. 8. 2012 - 14:08)

Víš, venco, já to beru, to je dnes takový trend jakože proč se zabývat jednotlivcem, je to zbytečné, důležitější jsou takové ty opravdové a všem prospívající pravdy

Jenže pokud jsem si dala do souvislostí, kdo ten Pepa je, na internetu, Doktorce a kde se píše ohledně gnose (sorry jestli se mýlím), tak zrovna on takový člověk, kterého zajímaly konkretní příběhy, byl. Možná i proto si ho všichni tak vážili a i dál vážit budou

Venca (Ne, 19. 8. 2012 - 13:08)

Proč ho odrazuješ, venco?...Ano, připadá. Já jsem zvědavý na Pepovy spisy, protože to je jedna ze zdejších legend.

Venca (Ne, 19. 8. 2012 - 13:08)

na Diskuzích máte ode mě...Doufám, že tam katolický (a jiný) fanatiky Luděk a spol. alespoň trochu brzdí. Na ty fékalie tam je opravdu dobrý nekoukat.

Reklama

Přidat komentář