Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

názor (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Srdce na dlani a v kapse želízka.

1.8. (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Trochu máš pravdu, poznat...Pěkný úsměv,krásné oči,které vyjádří pouhým pohledem vše. To jsi měl na mysli?Pro herce není jednoduché nosit masku...

názor (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Trochu máš pravdu, poznat je na ulici není problém. Mají to v tom ksichtu.

1.8. (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Oni všichni vypadají...No dobrý postřeh. Jen šlápnout na ocásek. S tímto ksichtem nemohu propagovat ani ,,čistou rasu,,.Nicméně za to ale mohou genetické informace.

Acharys (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

Ty už mi taky vykáš, to...Ne netykám já jmenovala svědky.Ty se nepočítají za křestany...tak to bylo...:-D
Neznám tak netykám neee:-DDD
No okultem jsou prohnilý mnohá nábož.A tradicí.Např. Skutky 2 kapitola je naprosto nenapadnutelná.V čem?...Jedná se o letnice a Ducha svatého...který jim dal dary.Tyto dary se měly šířit a to ve všech rasových skupinách.Při té příležitosti kdy je postihl Duch svatý tak začali mluvit jazyky...různými...A v té době tam byly cizinci ze všech koutu země té doby...až z Asie teé byla zastoupena země Muslimu...Arábie.Pontýcie...a tak dále.A to lidé co slyšely měly také možnost pžedávat dále EVANGÉLIUM...o Božím Království.Žádný tradice žádné náboženctví tam není zmínka!!!To je STIŽEJNÍ A PODSTATA KŘESTANCTVÍ...TAK SE ZAPOČALA ERA...A Slovo ...se tak stalo mocným mezi i obyčejný lid.A to ustím podáním.Tehdy svitky neboli Bible nebyla.V podobě jaké je až dnes.Bylo to tak jednoduché.Proč???....Protože jsme již ode všeho tradičního OSVOBOZENI ...A liturgie...?...Ty padly!!!Nauky nezachranují je třeba chápat jen dvě věci.Už jednu zmínil zde Pavel svědek.

A to...1 Miluj Boha svého celým svým srdcem a myslí
2...Miluj bližního svého.

To je celý význam zákonu do těchto dvou.Já svědčím jen Pánu ,že může být pro všechny spásou a obohacením v jejich bezcílném životě.Nezvěstuji a nikdy nebudu obhajovat Nábožen. a jejich směry stále se měnící ...a tradičně pojaté v JEJICH LITURGICKÝCH PŘEMĚN.

Spása je Pán a stačí mu vyznat :Prosím Pane sem tu a chci Ti patřit chci být prozářena světlem tvého milosrdenctví.Amen Pane a Otče...Abba Jhwh

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Pavel z Čech (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

Je zajímavé, že spousta vědců hledá jinou civilizaci. Tato vyšší civilizace je popsána v Bibli. Je to tak jednoduché. Jeden vysokoškolsky vzdělaný pán mi řekl, že je to tak jednoduché, jak je to popsáno v Bibli,že tomu nelze uvěřit. Zbytečně se hledají složitá řešení a přitom to máme všichni na očích. Vymýšlíme složitá pravidla jak máme spolu žít, ale v Bibli je to jednoduše popsáno větou.
"Miluj svého bližního jako sám sebe".

(Lukáš 10:27) Odpověděl mu a řekl: „‚Budeš milovat Jehovu, svého Boha, celým svým srdcem a celou svou duší a celou svou silou a celou svou myslí‘ a ‚svého bližního jako sám sebe.‘“
(Jakub 2:8) Jestliže provádíte královský zákon podle [textu] písma: „Budeš milovat svého bližního jako sám sebe“, jednáte zcela dobře.

Kdybychom se všichni snažili takto žít, milovat svého bližního jako sám sebe, tak by byl na zemi ráj.

Tak jednoduché vyjádření jak bychom se k sobě měli chovat, nám řekl a ukázal Syn Stvořitele vesmíru i nás lidí Ježíš Kristus. On se podílel na našem vytvoření spolu se svým Otcem Bohem Jehovou. Takže ví co je pro nás nejlepší. Bohužel hodně lidí si myslí, že jsou nejchytřejší a nejmocnější, takže jen oni mají právo určovat jak mají ostatní lidé žít. Proto je tolik utrpení a nespravedlnosti na tomto světě. Jedině Stvořitel vesmíru Bůh Jehova a jeho Syn Ježíš Kristus to mohou změnit. Proto hledejme hlavně pomoc od nich.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Jehovisté nepat (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

.

Pavel z Čech (St, 1. 8. 2012 - 18:08)

Je zajímavé, že spousta vědců hledá jinou civilizaci. Tato vyšší civilizace je popsána v Bibli. Je to tak jednoduché. Jeden vysokoškolsky vzdělaný pán mi řekl, že je to tak jednoduché, jak je to popsáno v Bibli,že tomu nelze uvěřit. Zbytečně se hledají složitá řešení a přitom to máme všichni na očích. Vymýšlíme složitá pravidla jak máme spolu žít, ale v Bibli je to jednoduše popsáno větou.
"Miluj svého bližního jako sám sebe".

(Lukáš 10:27) Odpověděl mu a řekl: „‚Budeš milovat Jehovu, svého Boha, celým svým srdcem a celou svou duší a celou svou silou a celou svou myslí‘ a ‚svého bližního jako sám sebe.‘“
(Jakub 2:8) Jestliže provádíte královský zákon podle [textu] písma: „Budeš milovat svého bližního jako sám sebe“, jednáte zcela dobře.

Kdybychom se všichni snažili takto žít, milovat svého bližního jako sám sebe, tak by byl na zemi ráj.

Tak jednoduché vyjádření jak bychom se k sobě měli chovat, nám řekl a ukázal Syn Stvořitele vesmíru i nás lidí Ježíš Kristus. On se podílel na našem vytvoření spolu se svým Otcem Bohem Jehovou. Takže ví co je pro nás nejlepší. Bohužel hodně lidí si myslí, že jsou nejchytřejší a nejmocnější, takže jen oni mají právo určovat jak mají ostatní lidé žít. Proto je tolik utrpení a nespravedlnosti na tomto světě. Jedině Stvořitel vesmíru Bůh Jehova a jeho Syn Ježíš Kristus to mohou změnit. Proto hledejme hlavně pomoc od nich.

nona (St, 1. 8. 2012 - 17:08)

Ty už mi taky vykáš, to bude jistě úcta k mým šedinám :). Já samozřejmě znám ty jejich zásadní rozpory výkladu Bible a tak rozpor s křesťanstvím.Ale šokovalo mě to spojování s démony a okultismem a tak.To jsem nevěděla a mnohé jste mi tím osvětlila..už mi to zapadá do sebe

Reklama

Přidat komentář