Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Čt, 26. 7. 2012 - 10:07)

Hele, ty Prooko, to bys napřed musel prokázat, že ta tvoje bible je fakt boží slovo. Svědectví má smysl, když je očité a ušité. Ale to, čím se oháníš, jsou svědectví z druhý ruky, s tím bys u řádnýho soudu pohořel. Svědci žádný svědci nejsou. To jsou jen kecy v kleci.

...Máš-li otevřené srdce... to jako myslíš na kardiochirurgii?

(Jo, a nepíše se zdělení, ale sdělení... to už je jen maličkost.)

Acharys (Čt, 26. 7. 2012 - 10:07)

Acharys, možná trochu...Watch Tower Bible and Tract Society.Je zapsána v Americe ,jako Obchodní společnost.
Podnik korporární majority je v rukách obsazenctva v Pensylvánii kde sídlí.Dary jsou dobrovolné.Společnost založil Charles Taze Rusell.Majetek přechzel do rukou vžy jen určeným majitelum.Sbory,Hotely ,které jsoz zakoupené v Americe a včetně poboček po celém světě nemluvě o tiskárnách v ustředí...
tak ty jsou pořizovány jimi OVCEMI...z daru,které příspívají po celém světě.Jsou tam zahrnuty Akcie ...dalších lidí,kteří jsou si vědomi,že společnost je finačně produktivní a tudíž prospěšná pro ně.Donedávna jse časopisy SATRÁŽNÁ VĚŽ PRODÁVALA.A to v těch nejchudších zemích.U nás tomu,tak nebylo nikdy tuším.Týkalo se na uzemí Americy a Afriky.Ti lidí si je museli zakoupit ,aby měli tak užitek z duchovního pokrmu....No zdarma zřejmě tento pojem neznají velký BIG BRATŘI Z BROOKLYNU.Tedy upřesněme ne již z Brooklynu ,ale Pensilvanie.Bohužel termín ...,je už zažitý mezi svědky ...i bývalími
a tak stále říkáme. Brooklyn.:-DDD...Svědkové Jhwh mají nevětší tiskárny na světě!Peníze čerpají také z pronájmu různých domu kde nechávají dožít své staré...bratry a sestry.Co vím ,tak nájmy a služby byly drahé i na ně.Ale nebyla jsem u toho takže toto potvrdit nemohu.Ostatní věci ,které zde komentuji jsou prokazatelné.Stačí se ptát a hledat a bídit...komu vlastně dávám svou důvěru.Bohu jistě ne!...Dále ...sjezdy...
sjezdy jsou financovány též z těchto daru celosvětových...Zvláštností je a vždy bylo
,že svědkové se nikdy nedozvěděli za co jsou tak vysoké poplatky.Vždy se jen oznámilo kolik je třeba vybrat.Co se týče hypo. budov sálu takz. království tak ty jse týkají členu sboru tedy ovcí.Což není divné.Ale!!!???...Podivné je ,že po zplacení je tento majetek výlučný jen pro vedení v Pensilvánii.Společnost i poskytuje půjčku na zakopení Sálu...pokud nedostávají uvěr v bankách.Tot vše k danému tématu.

Jehovisté nepat (Čt, 26. 7. 2012 - 09:07)

O zneužívání již zde...oo zase jehovista zastrašuje.
jste tak zmanipulovaní, že se bojíte už všeho.

Pro Oko za oko (Čt, 26. 7. 2012 - 09:07)

To sedi, hlavně na...O zneužívání již zde byla řeč, ale významem Bible je zdělení, prostřednictvím svědectví, pravdy o Bohu a pochopení toho jak se k sobě chovat, abychom si vzájemně neubližovali. Jen to ovlivňuje jaké budou naše příští osudy. K tomu, aby jsi uvěřil a pochopil pravdu, žádný kostel nebo chrám nepotřebuješ. Máš-li otevřené srdce a nejsi-li lhostejný k tomu co se kolem tebe děje, pak tuto pravdu snadno pochopíš, protože uvidíš důsledky těch, kteří to prozatím nechápou i těch, kteří to doposud zneužívají.

nona (Čt, 26. 7. 2012 - 07:07)

Acharys, možná trochu intimní dotaz, oni se Svedkové nějak finančně podílí na chodu té organizace? Myslím nějakými většími částkami, hypotekami a tak? Ono se nejedná jen o příspěvky pár stovek?Ti američani jsou neuvěřitelní šmejdi

nona (Čt, 26. 7. 2012 - 07:07)

Každopádně sociální problematika tam řešena není, asi tam nepatří a k době vzniku NZ nepatřila. No tak ono se to vlastně vyvrbilo už na prvních koncilech, tam už se vůči Bibli uvažovalo z hlediska moci, aby bylo jasné, kdo tady vládne.

Oko za oko,zub (Čt, 26. 7. 2012 - 06:07)

Jenže, to je jen Tvůj...To sedi, hlavně na křestany.Už vidim jak se předhanějí v rozdavání potřebným.Kde vzali ty majetky, které jím udajně patří.Nakradli je,ožebračili koho mohli.A kdo zatím stojí,když řikalí,jsme služebnicí boží.Pitvat se vtom nebudu.Je toho hodně,co musí člevěk nevidět, aby se stal křestaném!

Návštěvník (St, 25. 7. 2012 - 21:07)

Jestliže někdo převrací svědectví a zneužívá jej v neprospěch druhých, nemyslíš, že je sám zvrácený, nikoliv Bible.

Bible je natolik rozevlátý a nesourodý kompilát, že se odkazem na ni dá dokázat prakticky cokoliv.

Pro Oko za oko (St, 25. 7. 2012 - 21:07)

To bylo právo lidu.Desatero...Jenže, to je jen Tvůj osobní názor. V Bibli se mimo jiné píše, miluj bližního svého jako sebe sama, chovej se k druhému tak, jak by jsi chtěl aby on se choval k tobě. A Ježíš říká, nechci oběti, chci aby jste byli věrní, a dodržovali právo a spravedlnost, což je v naprostém rozporu s tím co jsi napsal, že Bible uděluje bohatým moc jen proto aby mohla být vůči chudákům zneužita.
Jestliže někdo převrací svědectví a zneužívá jej v neprospěch druhých, nemyslíš, že je sám zvrácený, nikoliv Bible.

Pro Acharys (St, 25. 7. 2012 - 20:07)

já už nevím jak jim...To asi nechce nikdo, aby tito lidé trpěli, ale co s tím naděláš. Komu není rady, tomu není pomoci. Tak musí sami na vlastní kůži poznat, co to obnáší být závislí na organizaci. Kdyby důvěřovali Bohu a jednali podle toho, nikdy by nemuseli takto trpět, k zneužívání by nedocházelo, tím padem ani k psychickému utrpení.

Acharys (St, 25. 7. 2012 - 20:07)

:-(((((

Acharys (St, 25. 7. 2012 - 20:07)

já už nevím jak jim pomoc?!!!???
Nechci aby trpěli ...až zkrachnou tak mohé to zničí ...psychicky!!!Nebudou chápat co se děje a proč...Někteří možná zcela vygumovaný budou si myslet ...AAAA UŽ JE KONEC ...JE PRONÁSLEDOVÁNÍ NÁS VYVOLENÝCH.
Omyl lidi na vás kašlou mají vás za chudáky Ten kdo zná pozadí VRO...věřte tak spíše Vás lituje.Je to na Vás...já jsem varovala.Víc nemužu udělat.

neznaboh (St, 25. 7. 2012 - 20:07)

Bojovat? Oni se všichni...Hmmmm. To já jsem v pohodě, můžou mi být ukradeni. Nebojím se jich.
Jestli ono to není tím, že jsem neznaboh...
Mějte se tu hezky, jdu posnídat.

názor (St, 25. 7. 2012 - 19:07)

Bojovat? Oni se všichni bojí. Jsou zastrašování a šíří to dál. Stačí si přečíst Pavla.

Acharys (St, 25. 7. 2012 - 19:07)

Bojujte za svá práva VĚDĚT ...KDO BUDE VLASTNÍKEM VAŠICH SÁLU???Po splacení půjčky???Ptejte se co se děje ted v Americe o té kauze ???????Máte na to právo to znát.Lidé Vás jinak utlučou ve službě.Lidé se ptají a Lidé to vědí...kdo chce a nezavírá oči.Nenechte si už nic nalhávat.Nebudte tak před nimi ve strachu se zeptat...Naopak je mi Vás upřímě líto!!!Bojujte

Acharys (St, 25. 7. 2012 - 19:07)

podle 15.58 ...Odpustit a milovat vážení...Je neoplácet stejně nechovat zášt v srdci.To je v praxi
tato definice.Svědkové JHWH.My vzali a sebrali mnohé.Nejcenější však a to z požehnáním Sj.Detaily nezvěřejním!!!
I to je vlastně láska k této skupině.Jako matka sem měla velké problémy jim odpustit.
Ale díky KRISTU ODPUSTILA!!!Vzala sem si svědka JHWH za svého druhého manžela.Takže i to vypovídá ,že sem dokázala odpustit.Ale cesta byla bolavá.Vy zde nikdo nevíte čím sem si prošla.Nevíte co je tato sekta schopna!
Dokud nemáte problém z touto ORG. tak nevíte čeho je schopná.Brzy se díky kauze ,která již proběhla 22.7 2012 Contiovou mladá byvalá již svědkyně konečně bojovala za své zneužívání jako dítě...se odhalí kdo jsou.Tato kauza má rozsáhlé nasledky na společnost Watch Tower.A to takové že jsou zmražený jejich konta a majetek soudem dokud kauza Svědkové versus Contiová nebude uzavřen.Já mám k dispozici dokumentaci co to pro svědky a splečnost bude zanmenat.Evidentně krachnou a své ovce nechaj bez vyrovnání ,protože majetky všech sálu na které se i oni zadlužily nevlastní Ovečky ,ale BROOKLYN!!!Což uz to je zvrácené.Oni platí hypotéky a prd dostanou.Navíc kauzy se táhnou a to od roku 2003 tuším ověřte si lze to....celkově již tehdy ohrozily majetek Brooklynu ,protože zneužívaných bylo více než 10 nebo 20 dětí byl to velký počet.Přesný opět vyhledat lze ...a těmto lidem rodičům bylo vyplaceni za jejich mlčení nepodat to na policii.Takže ...výdaje díky těmto procesum se snižují jim...A ted by to ve finále mohlo znament krach.Kéž by Contiové bylo zadosti učiněno a SPRAVEDLNOSTI!!!Svědkum se snížil počet časopisu to je díky této kauze.Ony to neví ...zřejmě jim opět řekli....lež proč...změna.Navíc mají kázat po internetu...Zvláštní ,že????????
Tozo bylo vždy zakázáno!!!Najednou se jim to hodí...A svědkové??????Jen přímají tupě a absulutně se neptají JAK JE TO MOŽNÉ?????????????America Vás ovládá a Vy tupě jen platíte sály ....zadlužujete se ,ale majetek to Vás není.A je Vám to fuk???

25.7. (St, 25. 7. 2012 - 16:07)

Zdravím. Podle mě,když se spojí všechny čtyři živly a ještě k tomu by měl každý i jiné vyznání,tak by to mohlo být dost zajímavé ,co se týče využití sexuální energie,jako pozitivní tvůrčí energie. A splatili by takto svoje hřích na úrodné půdě.Ale to je jen taková vize...

nona (St, 25. 7. 2012 - 15:07)

Bohužel i bohudík, to...Jenže, Mare my to žijeme taky, teda tu praxi tohoto světa.

A všimni si, že jsi se neohradila proti odborníci x neodborníci, ale proti pojmu teorie. Což je nejbolaější místo vašech diskuzí

Oko za oko,zub (St, 25. 7. 2012 - 15:07)

Všechno se dá zneužít i......Bible dava neomezenou moc bohatých nad chudymi.
To je jediný důvod proč byla sepsana.Použivali kamení,až pak došlo na nože,meče,ohen a ja neví co všechno křestané vymysleli.

Mare (St, 25. 7. 2012 - 14:07)

Mare, ber to jako takové...
Bohužel i bohudík, to nejsou ani u Pavla teorie, ani u mně...

My to žijeme...

Reklama

Přidat komentář