Reklama

kakání partnerky

Iva (Pá, 10. 7. 2015 - 21:07)

Zdravím vás všechny.Dnes to bylo zas řídké,jako čokoladova šlehačka,ale i takový den musí být.Sochaři,díky za odpověď.Jen mě zaujalo to,že když si šel kakat i když se ti v té chvíli nechtělo,dlouho si musel ze sebe tlačit,aby z tebe aspon něco vyšlo?Ještě se tě zeptám ohledně tvé přítelkyně,mluvíte spolu o kakání,třeba ptáš se jí,nebo ona tebe,jestli je tvoje stolice pravidelna,jestli nemáš problem s kakáním a tak.K sestřence-Situaci težkého kakání,nebo trápení se,tak jak jsem to zažila už v příběhu o mé kamarádce na školním záchodě,jsem u ní nezažila,protože její kakání bylo vždycky lehké,bezproblemové.Jenže byly jsme moc dlouho,protože jsme si povídali,smáli jsme se,a ona se soustředila na jiné věci,než na to,co právě dělá,a tím se ji to zpomalilo.Její šišky jsem viděla lézt zezadu.Utírala se v sedu.Já se taky utíram v sedu,nejdřív se kouknu do mísy co jsem vykakala a pak se utřu.Jestli se vykakala ve škole to nevím,nechodili jsme na stejnou školu,ale asi ano.Naposled co jsem s ní byla na záchodě jako "doprovod" bylo to v Chorvátsku,byly jsme s jejími i s našimi rodiči na dovolené.Byly jsme už velké kočky-jí bylo 16 let,mě 14,něco jí nesedlo,co se týče jídla,bolelo jí bříško a vypadalo to na pořádny průjem,chtěla,aby jsem šla s ní do hotelového záchodu,vlastně to byla spíš ubytovna než klasicky hotel.Sedla si na mísu a hned z ní začala stříkat řídka kaše,skoro voda.Do řeči ji moc nebylo,ale tu ulevu a pocit z vyprazdnení ji bylo vidět na tváři.A to bylo naposledy,co jsem byla ˇu jejiho kakání.V teen-věku jsem to už nesdílela s nikým.Ke slovu se dostal přirozený stud a každý chtěl kakat sam.Takže zatím tolik.Mějte se krásně příjemné kakáničko přeju,ne takové jaké probíha teď u mě.

Sochař (Čt, 9. 7. 2015 - 18:07)

Ivo: Co se týče toho kluka...tak myslím, že nechtěl a poté, co jsem mu podal papír jsem odešel, tak nevím. Ale o pár let později jsme s jeho rodinou byli na výletě v Jičíně a on se začal na náměstí kroutit, že chce kadit. No dopadlo to tak, že nás rodiče poslali spolu do nějaké hospody, kam jsme prošli kolem baru na záchody a on šel do jediné kabinky a tlačil tam, ikdyž měl zavřené dveře. Já pak usoudil, že půjdu také ikdyž se mi ani nechtělo, takže sem ze sebe něco malého vykakal.
Co se týče druhého příběhu... no pocit, popravdě legrační maximálně zvědavý. K přítelkyni... tak já bych se tomu nebránil, ale nejsme spolu ještě tak dlouho, abych tohle nějak navrhoval, takže oba chodíme soukromně na wc a neřešíme to...asi tak.
Jinak tvoje sestřenice asi musela nebo musí mít opravdu velké kusy..to je pěkné. A viděla si jí je lést mezi nahama nebo ze zadku zadem? Případně až hotové dílo na schůdku v míse? Jak to má nebo měla s utíráním se po vykakání? A zažila jsi někdy situaci, že seděla, tlačila a trápila se, protože jí nešlo kakat ikdyž musela? Také kakala ve škole nebo někde na veřejném záchodě?

Pavkol (Čt, 9. 7. 2015 - 11:07)

Díky sobole to jsem rád že kromě ivy a jany mě tu chápe ještě někdo další

Simeone (Čt, 9. 7. 2015 - 09:07)

Tak Pavko ty hovna nejen očumuje ale už i žere.

Pavkol (Čt, 9. 7. 2015 - 09:07)

Díky sobole to jsem rád že kromě ivy a jany mě tu chápe ještě někdo další

ty prase (Čt, 9. 7. 2015 - 08:07)

Je mi 27 a rad bych ochutnal...Dostaň do sebe nějakou tasemnici, prase!!!!

Sobol (Čt, 9. 7. 2015 - 04:07)

já se k tomu vyjadřuju jen...Jen jim to pochval, ať mají holky/ženy/ inspiraci. Mohly by též hodit své divotvorné výtvory na hovno.sk. To by pak bylo možno přímo pochválit jejich stoličku.

zadecek (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

Je mi 27 a rad bych ochutnal cizi hovno, nebo otom kecal a menil fotky piste [email protected]

Pavkol (St, 8. 7. 2015 - 19:07)

já se k tomu vyjadřuju jen proto že se mi na Ivě a Janě líbí že se s tím svěřují a podrovně to popisují. dobře když myslíte že by si to bylo dobré jen přečísst a ne po každé na to reagovat zkusím si vaše rady vzít k srdci ale to že si o tom rád čtu ještě neznamená že jsem úchyl

Ano (St, 8. 7. 2015 - 11:07)

Příspěvky diskutujících...Probírají se zde pevné šišky i řídké kaše. Včera jsem měl kombinaci řídké kaše a v tom byly ještě pevné šišky, které se nestačily rozpustit. Moc zajímavé.

Latrína (St, 8. 7. 2015 - 10:07)

Zdravím vás všechny.Dnes...Příspěvky diskutujících mně nevadí,ba právě naopak.Tyto příspěvky jsou opravdu na vysoké úrovni.

Iva (St, 8. 7. 2015 - 09:07)

Zdravím vás všechny.Dnes to byla moc řídka kaše,je to tím,že teď jím moc ovoce s laxatívním učinkem a hodně piju-tedy vodu a nealko.Ale aspon jsem se vykakala,to je důležité.Pavkole,škoda,už si byl blízko toho,abys viděl kakajíci dívku,ale asi to tak mělo být.Jednou jistě potkáš holku,která se před tebou vykaká,nejen proto,že to chceš ty,aby udělala radost tobě,ale proto,že to chce taky ona,dívku,která miluje kakání,a jistě to bude užasný pohled na osobu,která udělá radost svý lásce a taky ona bude mít z toho požitek.Tak ti přeju jenom to abys byl šťastný a našel své štěstí.Latrino,nevím proč se vůbec objevuješ na tehle diskuzi,když ti vadí přispěvky diskutujícich.Tak příjemné léto vám všem přeju,a taky příjemné kakáničko.

Latrína (St, 8. 7. 2015 - 09:07)

tady už si ze mně dělá...Táhni už do řiti ty úchylný hovnivále.

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 20:07)

tady už si ze mně dělá někdo legraci aby mě sem odradil lízt o tý poslední kopii z 20:04 vůbev nevím že bych jí odesílal já

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 20:07)

mám radost že se ti podařila dlouhá šiška.Já jsem byl v neděli na návštěvě u kamarádky a ta kamsi odešla. doráželi na mně její psy tak jsem se šel schovat za ní. Hučela tam pračka, takže to co kamarádka právě provozovala nebylo nejen vidět ale ani slyšet a tak až když jssem se zvědavě zeptal tak řekla že čůrala i kadila. Naštěstí na mně byla tak hodná, že jsem si to mohl vynahradit v koupelně a koukat se na ní jak se myje, takže jsem jí viděl poprvé celou nahou. Má to jeden háček nesmí se to dozvědět její přítel protože je zadaná doufám že na tuhle adresu nechoděj

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 09:07)

povoluji adminovi aby kopie vymazal a nechal to tam jen jednou nevím proč nejdřív ton neělo a teď je to tam čtyřikrát nebo pětkrát

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 09:07)

mám radost že se ti podařila dlouhá šiška.Já jsem byl v neděli na návštěvě u kamarádky a ta kamsi odešla. doráželi na mně její psy tak jsem se šel schovat za ní. Hučela tam pračka, takže to co kamarádka právě provozovala nebylo nejen vidět ale ani slyšet a tak až když jssem se zvědavě zeptal tak řekla že čůrala i kadila. Naštěstí na mně byla tak hodná, že jsem si to mohl vynahradit v koupelně a koukat se na ní jak se myje, takže jsem jí viděl poprvé celou nahou. Má to jeden háček nesmí se to dozvědět její přítel protože je zadaná doufám že na tuhle adresu nechoděj

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 09:07)

mám radost že se ti podařila dlouhá šiška.Já jsem byl v neděli na návštěvě u kamarádky a ta kamsi odešla. doráželi na mně její psy tak jsem se šel schovat za ní. Hučela tam pračka, takže to co kamarádka právě provozovala nebylo nejen vidět ale ani slyšet a tak až když jssem se zvědavě zeptal tak řekla že čůrala i kadila. Naštěstí na mně byla tak hodná, že jsem si to mohl vynahradit v koupelně a koukat se na ní jak se myje, takže jsem jí viděl poprvé celou nahou. Má to jeden háček nesmí se to dozvědět její přítel protože je zadaná doufám že na tuhle adresu nechoděj

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 09:07)

mám radost že se ti podařila dlouhá šiška.Já jsem byl v neděli na návštěvě u kamarádky a ta kamsi odešla. doráželi na mně její psy tak jsem se šel schovat za ní. Hučela tam pračka, takže to co kamarádka právě provozovala nebylo nejen vidět ale ani slyšet a tak až když jssem se zvědavě zeptal tak řekla že čůrala i kadila. Naštěstí na mně byla tak hodná, že jsem si to mohl vynahradit v koupelně a koukat se na ní jak se myje, takže jsem jí viděl poprvé celou nahou. Má to jeden háček nesmí se to dozvědět její přítel protože je zadaná doufám že na tuhle adresu nechoděj

Pavkol (Út, 7. 7. 2015 - 09:07)

mám radost že se ti podařila dlouhá šiška.Já jsem byl v neděli na návštěvě u kamarádky a ta kamsi odešla. doráželi na mně její psy tak jsem se šel schovat za ní. Hučela tam pračka, takže to co kamarádka právě provozovala nebylo nejen vidět ale ani slyšet a tak až když jssem se zvědavě zeptal tak řekla že čůrala i kadila. Naštěstí na mně byla tak hodná, že jsem si to mohl vynahradit v koupelně a koukat se na ní jak se myje, takže jsem jí viděl poprvé celou nahou. Má to jeden háček nesmí se to dozvědět její přítel protože je zadaná doufám že na tuhle adresu nechoděj

Reklama

Přidat komentář