Reklama

Kandaulismus

cucky (Út, 15. 7. 2008 - 13:07)

Můžu doporučit inzeráty na seznamce. Dal jsem takhle před časem manželce inzerát, přišlo asi 200 odpovědí od nadržených mužů a z nich jsme snadno vybrali asi 10 opravdu hodně atraktivních. Manželce to pomohlo i v tom, že viděla, že je fakt veliký zájem i o ženu, které je přes 30 a není hubená. Vybrala si nakonec tři, se kterými se sešla. Jednomu se nelíbila, se druhým se vyspala a nebylo to nic moc, z třetího se stal dlouhodobý milenec. Sehnat neznámého chlápka fakt není těžké.

123 (St, 9. 7. 2008 - 11:07)

občas s manželkou přemýšlíme , jaké by to bylo ještě s někým jiným , ale máme trochu obavu jak by to dopadlo a taky není jednoduchý sehnat ještě jednoho ....takže zatím jen fantazie ...

esex (St, 9. 7. 2008 - 08:07)

Děláme to několik čtyři roky zcela pravidelně se známým, který má zájem, aby se to jeho manželka nedozvěděla, ale také jeho okolí. Už si sice všimli, že se stýkáme, ale protože to je letitý známý, tak to zase tak divné není. Občas si to udělají beze mně, ale to k tomu patří. Pak mi to vždy barvitě popisují. Nemáme problém.

Hena (St, 9. 7. 2008 - 01:07)

Jsem Hena a ne Hana. Souhlasila jsem s názorem, že jako druhého muže nechci někoho známého.
Proč? Sice by to mělo erotický náboj navíc, ale bála bych se rizika, že si potom pustí někde hubu na špacír.

Monika (Út, 8. 7. 2008 - 12:07)

Moralisté nepřichází o nic....jen o riziko si rozbít vztah....mě tato uchylka vztah rozbila.Asi je to hodně povahou mého muže, který kromě této uchylky je i děvkař.....Sice mě miluje,ale mě tohle nestačí....je to život na hraně takhle experimentovat.Už bych do toho nikdy nešla....já do toho šla vlastně kvůli uplně něčemu jinému než kvůli vzrušení....chtěla jsem vymazat žárlivost a podařilo se mi to.Ted už svého muže nemiluji....Takže lidi pozor, dobře si to všechno rozmyslete než do něčeho takového půjdete.

Jiri (Út, 8. 7. 2008 - 00:07)

Hano napis duvody, proc ne. Ono se to lehce rekne, ale sehnat nekde nekoho ciziho jen tak na "akci" je opravdu hodne tezke. Rekl bych ze ziskat "rodinneho pritele" z rad kamaradu je mnohem snazsi.

Hena (Po, 7. 7. 2008 - 23:07)

Ano, se známým do trojky ne

Andy (Pá, 4. 7. 2008 - 23:07)

blbost..osobne bch nikdy nesla do trojky se znamim muze z okoli TO SNAD NEMYSLITE VAZNE?? cizi muz po vypetovnem hledani se stava pritel ktery zaruci diskretnost a necitim se ohrozena ze ...

Návštěvník (Pá, 4. 7. 2008 - 22:07)

kravina, žádná ženská ti nepoděkuje za to, že jí někdo narve 24 cm do zadku, to je pěkná blbost...

Mik (St, 2. 7. 2008 - 09:07)

Tak musím říct, že mě strašně dlouho rajcovalo pomyšlení, jak se koukám na svojí manželku, jak jí píchá nekdo cizí. Před několika lety jsme to zkusili, pravda chvíli mi to trvalo, než jsem ji ukecal. Pozvali jsme si dlouholetýho kamaráda k nám domů a šli jsme do toho s tím, že to jen zkusíme. Bylo z toho neskutečná mrdačka celou noc. Je to kanec a má celkem slušnej nástroj. Udělal jsem se už při tom, když jí svejch 24 cm rval do zadku a pak mu ho spolkla do poslední kapky. Mockrát jsme si to zopakovali a moc se nám to líbí. Jí snad ještě víc, protože se mě každou chvíli ptá, jestli ještě někdy něco bude. Nikdo s tím nemáme žádnej problém a nic neřešíme. Už se k nám jednou přidal další kámoš, takže jsme na ní byli 3 a bylo to super a moc si u toho chrochtala ženuška moje. Teď mi za to děkuje, že jí to dopřeju, a já mám zážitky, jako málokdo.

jansony"seznam. (Út, 1. 7. 2008 - 14:07)

rád bych se s někým sešel a povídal si na toto téma.něco jako o nich bez nich.

LL (Út, 1. 7. 2008 - 12:07)

to hena: ano, tiez si myslim, ze to moze byt pekne. Ale mam milujucu a vernu manzelku, takze jej chvilu trva, kym si zvykne na tu predstavu ...

sexíci (Út, 1. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj několikrát jsme to již podnikly sex já žena + muž musím říci že celá tato akce vyšla z mojí touhy a představy a žena to nemohla pochopit proč nežárlím.Akce proběhla bylo to perfektní žádné dohady občas si to zopakujem,ale není to pravidlo

JJ (Út, 1. 7. 2008 - 08:07)

to Jirka: jasně, stručně, slušně zhodnoceno to, co bylo rozebíráno v celé této diskusi. Hlavně ten druhý příspěvek. Souhlas i když od člověka, který o tom zatím jen sní.

Jiri (Út, 1. 7. 2008 - 01:07)

Jo a taky si myslim ze pro zenu je dost tezky pochopit, ze opravdovy kandaulista to (mimo vzrusujiciho zazitku pro nej) dela i z lasky k ni, aby si uzila. Spis ma ta zena pocit, ze ji ten jeji muz asi nemiluje, kdyz ji chce "nacpat nekomu jinymu".

Jiri (Út, 1. 7. 2008 - 01:07)

Heno jenze ne kazda vdana zena ma touhu rozdavat si to s jinym chlapem, proste na to nejsou. A taky si myslim ze je plno zen, ktere by to treba i rady udelaly ale boji se toho, ze jim to jejich partner driv nebo pozdejc vycte protoze to neustoji.
Plno chlapu ma tyhle fantazie ale realita je pak neco jinyho a ne kazdej to pak rozdejcha. Kdyz se tomu manzelka dokaze oddat a chlap je s tim OPRAVDU v pohode tak jim to dokaze velmi zpestrit sexualni zivot a privest hodne vzruseni, ale takovych paru je spis asi mensina.

Hena (Út, 1. 7. 2008 - 00:07)

Divím se těm, co jsou proti. Je to možnost beztrestně si užít a ještě mít krásné manželství

a (Po, 9. 6. 2008 - 14:06)

zdarec. tak sem si to skoro cely precetl a musim se priznat, je to cteni velmi zajimave! priznavam se, ze jsem taky jistym druhem kaundalisty.

par zatitku by bylo, ale ted uz je to vicemene delsi dobu, kdy je "pust". je to dano tim, ze ta moje zase neni ten typ, co by vyloztene chlapy lovila. takze pokud neni nekdo, kdo by ji pritahoval a zaroven ji primo balil, mame smulu:))

ale co, nebudu ji doma premlouvat, at jde nekoho ojet, musi tam bejt urcita spontannost, neumelost. a ta prijde sama.

ja si ve velky mire vystacim i s predstavama, alepson si trenuju predstavivost:))

zena kandaulist (Pá, 6. 6. 2008 - 17:06)

jednoznacne si myslim,ze kondom tam ma svoje miesto... nepotrebujeme dostat nejaku pohlavnu chorobu,nemozes vediet aky zivot zije ten druhy...

LL (Pá, 6. 6. 2008 - 15:06)

ahoj, ako je to vlastne najlepsie urobit ak ma moja partenrka mat sex s inym muzom? Mate s tym niekto skusenosti ? My sme za to, ze kondom je velmi dolezity pri sexualnom styku a zvlast v prid==pade ak je to cudzi muz. ty ako zena alebo ty ako manzel, boli ste ochotny nechat ho vojst penisom dnu bez kondomu a vystriekat sa do partnerky ?

Reklama

Přidat komentář