Reklama

kastrace

Nemo (Pá, 1. 3. 2013 - 11:03)

je to super. Mám je vyndaný...Tak to je blbý, že Vám pořád stojí a dokonce stříkáte! Tak k čemu ta kastrace byla? Platil jste si kastraci Vy nebo pojišťovna? Já ale potřebuji, aby se mně nepostavil, nestříkal, ale hlavně, abych neměl touhu po ženě! Jak by se to dalo zařídit? Když na tohle kastrace nestačí, tak co způsobí, abych neměl sexuální touhu?! Děkuji za případnou radu.... Nemo

D (Čt, 28. 2. 2013 - 21:02)

Nejbezpečnější kastrace...Castecny souhlas, nicmene k bezpecne aplikaci takove injekce je treba jista znalost a zkusenost, a je tez prirozenejsi, kdyz injekci aplikuje druha osoba (napr. partnerka).

A kdo do neceho takoveho jde, by mel tez dobre vedet, proc to dela, a jake nadeje a rizika s necim takovym realisticky muze spojovat.

Petr (Čt, 28. 2. 2013 - 20:02)

Nejbezpečnější kastrace doma bez chirurgického zásahu je pomocí obyčejné injekční stříkačky a jehly. Vše dostanete v prodejně zdravotních pomůcek. Stříkačku naplníte alkoholem 98% a vpíchnete do každého z varlat. Opakujte několik dní. Trošku to bolí, jakmile to po dni nebo dvou odezní, tak vpíchněte alkohol znovu. Varlata vám odumřou po pár dnech a začnou se scvrkávat. Poté můžete regulérně navštívit lékaře, požádat o vyšetření a odumřelá varlata si nechat odstranit, stejně vám tam budou už na nic.

Roman (Čt, 18. 11. 2021 - 05:11)

Já to už praktikuju na sobě mám 4 injekce ve varleti a zda se to být na dobré cestě,pravý mám vyklesteny a to už je pryč,za pár dní rozšířím řady.Ale chce to fakt ten líh 96%.

Ivo (Ne, 23. 4. 2023 - 13:04)

Romane, jak jsi dopadl s těma injekcema ? Funguje to, jsi už eunuch ?

F 15 (Út, 25. 4. 2023 - 22:04)

Za tu dobu, od uvedení zprávy, to mohl stihnout

Ivo (St, 29. 12. 2021 - 15:12)

Romane, už jsi vykastrovanej ? Jaký to je ?

D (Čt, 28. 2. 2013 - 18:02)

Samozřejmě,pokud máš dost...Kdo takovou transplantaci dela? A k cemu by takovy zakrok byl?

Vzdyt prece:

1) Testosteron lze dodavat umele, varlata k tomu nejsou potrebna.

2) I kdyby ke transplantaci doslo, produkovane spermie z takoveho varlete by mely DNA darce, a nikoli nositele.

Emil (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

Vážení kastrovaní....Samozřejmě,pokud máš dost peněz,můžeš sehnat dárce.Stačí jedno varle k dobré funkci.A nechat si udělat transplantaci.Je ale hloupost nechat se vykleštit a potom platit nákladnou transplantaci.

Iva (Út, 30. 6. 2009 - 21:06)

ahoj..Přišla jsem na to,že můj přítel varlata vubec nemá.Jsme spolu krátce a tak se nechci vyptávat jeho.Jak je to možné..? Nevíte někdo..?'

D (St, 17. 10. 2012 - 19:10)

Vážení kastrovaní....Kastrace vsak nezbytne nevylucuje ani erektibilitu penisu, ani schopnost ejakulace a orgasmu. Jedinym naprosto nutnym dusledkem kastrace je neplodnost (samozrejme za predpokladu, ze si muz pred kastraci nenecha svoje sperma zmrazit). Nekteri kastrati, kteri berou umely testosteron, zustanou jako muzi sexualne aktivni po radu let.

Petr (St, 17. 10. 2012 - 12:10)

Vážení kastrovaní. nechápu, jak můžete žít bez pocitu, že už si v životě nevrznete? že už nikdy nepocítíte orgasmus? Vždyť je to nejkrásnější pocit v životě člověka. To já bych se s tím teda nesmířil. To než žít bez prožitku orgasmu, tak to bych si radši hodil mašli. - - Nechápu to! když se chlap podívá na hezkou holku tak aby mě to dráždilo, že už se mi ani nepostaví, to je teda utrpení. Nechápu. A když byste chtěli sex a potenci vrátit, tak dá se to nějak? To by mě zajímalo...

D (Út, 16. 10. 2012 - 19:10)

D
Pre tvoje info -...Co rozumis "sterilizaci"? Vasektomii?

x (Út, 16. 10. 2012 - 17:10)

neboj, kozy ti narostou, ztloustneš a penis se ti zmenší na 3cm, chuť na sex zcela zmizí - a ty budeš PŘEŠŤASTNÝ!!! (přečti si diskuzi líbí se mi kastrovaní muži). Dobře, že se takoví debilové jako ty nebudou dál množit.

Eunuch Bob (Út, 16. 10. 2012 - 14:10)

Já se nechal vykastrovat loni v létě Turecku. Byl jsem tam na dovolené a zpátky už jel s prázdným pytlem. Dělali to jedním řezem přes šourek tak se to i dobře hojilo a nebyly vůbec komplikace. Zatím jsem bez hormonů a dá se to vydržet. Prsa mi zatím nerostou ani nepřibírám. Jezdím na kole a sportuju tak to snad tak zůstane. Snad jen se trochu snížil sexuální chtíč, ale to jsem ostatně chtěl takže maximální spokojenost.

medulienka (Út, 16. 10. 2012 - 13:10)

Karel
V podstate je to všetko správne. Lenže na reálnu kastráciu by to chcelo trošku podrobnejšie. Patrilo by sa napísať, napr. že priateľka rezačka by na podviazanie niečoho mala použiť hodváb a na iné zasa katgut, poradiť, ako vysoko rezať povrazec, či zašívať obalové blany spolu, alebo zvlášť a pod.
Ak by to bolo také celkom jednoduché, "domavyrezaných" mužov by bolo určite viac, než ich je teraz.

medulienka (Út, 16. 10. 2012 - 13:10)

D
Pre tvoje info - sterilizácia muža sa normálne dá robiť, a niekde sa aj robí, tiež prepaľovaním semenovodov. Používa sa na to prípravok podobný pájkovačke.

D (St, 10. 10. 2012 - 20:10)

kastrace neboli staci mit...A svarecku bys pouzit nechtel?

karel (St, 10. 10. 2012 - 12:10)

kastrace neboli staci mit znamyho zubare sezenes od nej par ampulek mesocain 1% aplikujes vpichem vo šourku, dále do chámovodu a cev k varleti po cca 5 minutach zacne pusibit muzes sourek rouriznout varlata vyndat podvázat cevy nebo zatavit zapalovacem a ustrihnes to je cele sourek sesijes a je tohotovy kdyz ti to udela pritelkyne tak za 20 minut je po vsem
je to jednoduchy

nejsuSM (Po, 23. 7. 2012 - 14:07)

Když už se tu tak píše o té kastraci. Existuje nějaká bezbolestní metoda kastrace muže? Já bych byl docela rád vykastrován, ale metody, co znám jsou hovadsky bolestivé a já vůbec nejsu na sadomaso.
A vlastně, mohl by sem někdo hodit, jaké jsou všechny možné metody kastrace muže?

Reklama

Přidat komentář