Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lucy (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

co na to obsluha kina?To nevím. Od té doby jsem se tam už radši neukázala :-)

A (Pá, 9. 3. 2018 - 18:03)

No já se musím přiznat,...co na to obsluha kina?

samí (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

No já se musím přiznat,...chudáci tady. Je mi líto nemocných lidí

Lucy (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

No já se musím přiznat, že jednou jsem se počůrala v kině. Byla jsem tam se svým klukem a film byl napínavý. Nechtěla jsem odbíhat a myslela jsem, že do konce filmu to vydržím, ale pak přišla nečekaná lekačka, já sebou trhla a už jsem si čůrala do kalhot. Docela trapas. Když film skončil, tak ten kluk chtěl hned odejít a divil se proč se nezvedám ze sedačky, tak jsem mu musela pošeptat do ucha, že jsem počůraná a musíme počkat, než ostatní odejdou ze sálu. Pěkná ostuda, ale ten kluk to vzal naštěstí sportovně :-)

Jarin (Po, 5. 3. 2018 - 18:03)

Asi ve 4 letech.

Lidka (Po, 5. 3. 2018 - 18:03)

Už jste se někdo počurali...Ahoj Leono, do kombinézy určitě ne, to jsem udělala jednou s je to hrozný. Protože jezdíme na hory jak jen to jde, koupila mi mamka natahovací kalhotky molicare mobile small. No a od tý doby čůrání na lyžích neřeším. A vím, že to podobně dělají i jiný holky ale nemluví se o tom.S kalhotkama i s velikostí ti poradí v každé lékárně. Ahoj

Eliskaa1993 (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

Jak tak vidím, debata se...Ahoj E.B. ,stalo se mi něco podobného že jsem to nevydržela cestou domů a to jsem šla rušnou ulicí,takže nebylo kam se schovat a tak jsem to prostě pustila :-(( bylo to navíc v zimním počasi a já si načůrala přes punčocháče až do kozaček jako píšeš ty :-( budu ráda když se mi svěříš..jestli to tu nechceš rozebírat tak se ozvi na email a můžeme to spolu probrat

Janka (Po, 5. 3. 2018 - 12:03)

To je na psychologa ....no jenže on s tím nikam nechce jít, předemnou se taky nedokáže vymočit, jen ve sprše když teče voda pak to pustí úplně v pohodě, kolikrát drží v autě cele hodiny protože na záchodě mu to nejde a když pak koukam z okynka, tak aby mě neviděl, když čůra v lese je to nekonečný vodopád, proto mám strach, že sizadělá na problémy s měchýřem

petr (So, 3. 3. 2018 - 09:03)

nooo to ja mám jiný...To je na psychologa . Dokáže se vyčůrat před tebou nebo do vany ? Když ne , můžeš ho trošku opít a vyzkoušet to .

Martin (Pá, 2. 3. 2018 - 11:03)

Tak to se mýlíš. Je vidět že nemáš žádne zkušenosti s nemocnou prostatou.

Eva (Pá, 2. 3. 2018 - 00:03)

nooo to ja mám jiný...vůbec bych to nerešila, pokud bude mít tvuj manžel pořádně nalitý močák vyčůra se i uprostřed náměstí a pokud se z pleziru nevyčůůrá u pisoáru jen proto, že se stydí tak at to klidne drží, pořádne protažení močáku mu neubliží neboj, mě když manžel v autě požádá o pauzu ani nezastavim u WC proste pokud člověk potřebuje opravdu urgentně pustí to všude to vím i zvlastní zkušenosti

Janka (Út, 27. 2. 2018 - 00:02)

nooo to ja mám jiný problém, spíše manžel a nenašla jsem vhodnou diskuzi, manžel se nedokáže vymočit před ostatníma chlapama u pisoáru a někdy mu to nejde ani v kabince, problém je že to nechce řešit, asi nejhorší to bylo cestou autobusem do italie, při přestávkách se nedokazal vymočit, takže celou dobu nečural, ke konci sem už viděla jak ho bolí měchýř, ulevil si až v hotelu a cestou zpatky to bylo to samé, nedokazal už ani sedět, s tím rozdílem, že cestou domu šel v predklonu a kousek od domu se prostě pomočil, když jsem viděla to množstvi moči co v sobě chudak držel bojím se od te doby že si něco uděla s měchýřem, jenže on to nechce řešit, budu rada za každou radu

E.B. (Ne, 25. 2. 2018 - 15:02)

Jak tak vidím, debata se točí kolem pár úchyláků, a je to škoda. Určitě sem napíše několik lidí nepříjemný záížitek, což se může stát každému, často z nepřiměřeného studu, bohužel, je mnoho dalších, kterým ztrpčuje život např. dráždivý měchýř a pak tihle úchylíáci.
Já jsem právě ta stydlivka a prostě si neumím sednout někde jen tak Abych odlehčila - nejhorší je z vlastní zkušenosti načůrat si do kozaček.

Poustevník (Ne, 25. 2. 2018 - 13:02)

99% lidí bude smrdět.To by musela jít mezi bezdomovce, tam možná bude 99 procent lisí smrdět...

protože (Ne, 25. 2. 2018 - 12:02)

Když to spíše voní tak...99% lidí bude smrdět.

Poustevník (Ne, 25. 2. 2018 - 12:02)

citit jsou ale spiš to voní...Když to spíše voní tak proč nejít mezi lidi?

KlArIs (So, 24. 2. 2018 - 08:02)

citit jsou ale spiš to voní ,ven ne :o ještě jsem nenašla odvahu

petr (Pá, 23. 2. 2018 - 12:02)

Ja muz...ahoj take moc rad nosim plenky a počuravam se do nich,moc se mi to libi,kdyby ses chtěl sejit tak mi napiš sms na 605029116 ale jen sms.Petr

Niky (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

čauki,díky této diskuzi...Ahojky. To ti, ale musí už po třech dnech ty kalhotky hrozně smrdět ne? A to chodíš v těch počůraných kalhotkách i ven mezi lidi, nebo se takhle pohybuješ jenom doma?

KlArIs (Pá, 23. 2. 2018 - 10:02)

čauki,díky této diskuzi jsem objevila zálibu v počůráváni.Pár příspěvku nazpět tu slečna popisuje jak nosí počůrané kalhotky a čůra v nich.Zkusila jsem a je to skvělé.Momentalně jsem třetí den ve stejných kalhotkách a z bílých bavlněných kalhotek jsou žluté ale za to krásně se nosí a je to děsně dráždivej pocit.Navíc výhoda, na WC je nemusím stahovat jen je prochčiju necham okapat a natáhnu leginy.Chci vydržet čůrat v nich ještě 2 dny. doporučuju zkusit je to rajcovní.

Reklama

Přidat komentář