Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Milan (So, 20. 2. 2016 - 19:02)

Nikdy by mě nenapadlo, kolik...já tě mít tak si tě vážím jako žádné :) i mě pissing a wetting vzrušuje měl jsem tu čest s kamarádkou která to pustila do kalhot taky krasně mokrá u mě na bytě .... nebudu protahovat. užili jsme si šileny sex

Lukáš (So, 20. 2. 2016 - 16:02)

Nikdy by mě nenapadlo, kolik...Prostě se zeptej v jakém oblečení by ses měla počůrat a jaký scénář by se mu líbil. A je to :-)

Monika (Pá, 19. 2. 2016 - 21:02)

Nikdy by mě nenapadlo, kolik chlapů taková věc dokáže vzrušit, včetně mého přítele, jak jsem vypozorovala z historie na co koukal na netu. Tak teď přemýšlím, že mu to splním. Nějaké návrhy?

Petr (Pá, 19. 2. 2016 - 12:02)

Tak co holky , nechcete si na...čau Miku
to ti závidím,taky bych chtěl vidět jak se holka počůrá :/ už dlouho

mik (Pá, 19. 2. 2016 - 08:02)

Tak co holky , nechcete si na tohle tema pokecat nekdy on line na xchatu ? mam dost zkusenosti v tech smerech a mam i kamaradku, co jsem byl u toho, kdyz to slo vsechno do jeansu, at uz ve stoje, nebo v sede i v posteli s tim mam zkusenosti ve dvou,,,,zadne vymysleni si ,,mam i natoceno,,,znam vic hoclek i starsich, kterym se tyhle veci libi s vzrusuje je to,,,,

Zuzana (Po, 30. 12. 2013 - 21:12)

Diana je kráva a nebo zas nějakej úchylák. Já jsem se naposledy počůrala asi ve 27. Když jsem jela na výkend na chatu s pár přáteli. Jeli jsme v autě a byli jsme na dálnici a nebylo kde zastavit a já se prostě počůrala. Trapas jako hrom, a přátelé mi dodnes říkají počůránku, ale dnesz už se tomu jen smějeme :-)

slon (Po, 30. 12. 2013 - 19:12)

Diano zamysli se nad tím co jsi napsala

Holomek (Ne, 29. 12. 2013 - 09:12)

Ste nechutný , běžte se...Tady se někdo vydává za admina, to je ale vůl.

Diana (Pá, 27. 12. 2013 - 10:12)

Já jsem se naposledy počůrala včera. Když jsem vařila tak byl na záchodě můj syn. A tak jsem se to snažila vydržet jenže nepovedlo se a já se totálně počůrala, ale nejen to já se i pokakala! Byl to navíc průjem, takže jsem pak musela stírat celou kuchyň. Jenže to nebylo všechno když jsem se dnes ráno probudila, tak jsem z hrůzou zjistila, že jsem zase počůraná a pokaděná a zase to byl průjem. A konečně naposledy před chvílí manžl mě řekl že když už jsem počůraná a pokakaná tak že mě nepustí na záchod a zlechtá mě a přitom lechtání jsem nechtěně učůrávala a ukakávála tak že jsem zase dokonale všechno pustila do pyžama..

admin (Pá, 27. 12. 2013 - 09:12)

včera jsem se hodně...Ste nechutný , běžte se bavit o čurání na erotické chaty , nebo vás zablokuju!

jana (Pá, 27. 12. 2013 - 08:12)

včera jsem se hodně počůrala když jsem čekala až brácha vyjde z WC.
bylo to tak nutný,že jsem utekla do koupelny a tam to všechno pustila přes kalhotky a ruku na nich do vany, aby to čůrání nebylo tolik slyšet.

. (Pá, 27. 12. 2013 - 06:12)

Jsem muz a kvuli urgentni inkontinenci si davam bavlnene osusky a igelitove kalhotky,predevsim na cestovani,ale pro jistotu i na noc a hlavne do prace.Takze se pocuram nekdy 2x,nekdy 5-7x za tyden.Veci na prebaleni nosim v tasce a na wc se dam do poradku za par minut.Fakt nic na tom neni,jde o zvyk a navic se mi ty gumovy kalhotky docela libi a ten material me trochu vzrusuje.Jednorazovky rad nemam,protoze susti a aby drzely i pocurane,tak se musi nasadit hodne fest a to se zarezavaji do kuze a dost to boli.Ale potom se muzu pocurat kdykoliv a kdekoliv,ale nelaka me to.Fakt jen v nejvyssi nouzi.

Simona (St, 25. 12. 2013 - 22:12)

Mně se to stalo dnes po návštěvě příbuzných. Cestou domů jsem byla na počůrání a když jsme zastavili a mamka odemykala tak ani ruka mezi nohama to nezachránila a šlo to okaamžitě ven.Stačila jsem rychle stáhnout kalhoty a prostě to udělala do trávy před domem.Bylo to nekonečný a trapný před ségrou. Stejně ale kalhotky byly počůraný.

Saša (So, 21. 12. 2013 - 16:12)

Mne se to stalo naposled loni, když jsem nakupoval- od pokladny nešlo utéct a tak jsem si cvrknul do kalhot, ale tenkrát to naštěstí boxerky zachránily, zbytek jsem doběhl. Úplně vše jsem zatím nikdy nepustil, ale když mne kamarádi na základce lechtali, tak jsem si vždy ěkolikrát ucvrknul a ne vždy to slipy zachráily a tak jsem občas přišel s flekem na kalhotech domů (naštěstí většiou ne moc velikým)

mik (Čt, 12. 12. 2013 - 11:12)

Tak jsem si tu listoval prispevky od zacatku te diskuze a v tom 2007 tam je plno prispevku komu se to stalo nechtene hodne pri cestovani hodne kdyz tak nejak nebylo kde hodne holek se stydi rict a vubec nejde o treba jeste nekoho na zakladce ale treba i 25-35 let me to teda dost vzrusuje kdyz si predstavim pocurani zeny v tom hezkem veku ..vlastne jsem si nasel nekoho komu se to libi ale je trosku i rozdil kdyz je zadrzovani umyslne az treba do pocurani se a kdyz je to tak nejak nechtene tam je to hodne adrenalinove tak jsem zvedav na dalsi prispevky rad si o tom i budu vic psat s nekym kolem te 30 je to rozhodne zvlastni a zajimave

mik (St, 11. 12. 2013 - 17:12)

Tak od toho učůrnutí to...Ahoj Hanko no sice nepises kolik ti je ale pises ze jsi se pocurala jako dospela byt tam hral roli alkohol nechces si o tech vecech psat vic ? treba zalozit na xchatu nick a nejak abych vedel ze jsi to ty ..tady nechci zverejnovat ani svuj email ani niok ale tyhle veci me hodne zajimaji a taky o nich opravdu vim hodne tak je to na tobe ..

Hanka (St, 11. 12. 2013 - 13:12)

Tak od toho učůrnutí to trvalo okolo necelých 10ti minut, než jsem se prostě počůrala. Nedokázala jsem to ani zastavit, přece jen flek bych se pokusila nějak zamaskovat a odešla bych ze školy. Ale takhle to zatajit nešlo.
Počůrala jsem se i jako dospělá po firemním večírku, ale sama cestou domů, kdy už bylo riziko, že mě někdo objeví malé a taky alkohol sehrál svou roli. Je to jak píšeš, před třídou nebo kolektivem se to snažíš udržet co nejdéle, jinak to člověk třeba pustí o trošičku dřív.
I ten můj spolužák se to určitě snažil držet co to šlo a co si pamatuju, tak se počůral úplně až do bot, stejně jako já to nedokázal vůbec zastavit.

mik (Po, 9. 12. 2013 - 12:12)

Já jsem si svůj trapas...Hanko nevim kolik je ti dnes a jak jsi na tom v tech smerech ale tech holek co se pocuralo v takove veku je urcite dost a stane se to i dospele zene to ze jsi si uz cvrkla do kalhotech bylo takove posledni varovani ze uz to dal nepujde jen ten cas od toho prvniho cvrknuti do pocurani se je ruzny podle stavu situace psychiky vule i tela ktery dopredu neurcis podle me je to otazka 20-40 minut a jeste jsou dalsi ucvrknuti ktere se ti podari zadrzet s kazdym ale ztracis silu a pak to proste uz nezastavis ale je to ruzne mozna v tom veku jeste neni vule sverac a zkusenosti takove ze to trva dele nebo je ucvrknuti vic a pocuras se vlastne za malou chvili jako se to stalo tobe mel jsem polemiku o tomhle s 32 letou zenou ktera se pocurala ve 12 pak malem ve 14 a pak malem v 17 diskutovali jsme o tom jestli v tom veku te puberty bylo v mechyri mene nez kdyz se pocurala v tech 32.... samozrejme je jine se pocurat pred tridou a je jine se pocurat ve dvou pred nekym komu se to libi a vzrusuje ho to

Hanka (Ne, 8. 12. 2013 - 12:12)

Já jsem si svůj trapas zažila ve škole v 8. třídě. Po tělocviku, kde nám ta učitelka dávala dost do těla, jsem musela vypít aspoň 2 litry vody a pepsi. V další hodině se to projevilo a chvilku po začátku už jsem cítila, že potřebuju na záchod. Jenže mě bylo trapný si říkat, ve 14ti letech snad nejsem dítě, které by to neudrželo. Jenže asi v polovině hodiny už jsem se nenápadně kroutila v lavici a sem tam jsem si pomohla rukou zaraženou v klíně. V tu dobu jedna spolužačka se zeptala učitelky na záchod a bylo jí vyhověno. Ale zase já jsem si říkala nedělej ze sebe malé děcko. Čtvrt hodiny před přestávkou už jsem seděla se zkříženýma nohama a moje ruka byla častěji a častěji v mém klíně. Navíc jsem pustila naštěstí jen pár kapek do kalhotek. Nedalo se nic dělat, pokud se nechci před celou třídou počůrat, musím se zeptat. Chvilku trvalo než si mě učitelka všimla. Jenže její odpověď byla: Hanko, za necelých 10 minut je přestávka, to už vydržíš, ne? Zamumlala jsem ano a sedla si zpátky. V duchu jsem si nadávala do krav, že jsem se nezeptala dřív a že jsem neřekla, že je to fakt nutný. Jenže to jsem se, já nána, styděla před spolužákama přiznat, že potřebuju fakt moc. Asi za minutu jsem to prostě nevydržela a s hrůzou cítila jak proud tam dole nabírá na síle a čůrám v lavici přímo do kalhotek a džínů. Bylo toho dost, prosáklo to na židli a z ní proudy mých chcanek padaly na podlahu. Celá třída zírala na mě, jak sedím s rukama zaraženýma v klíně a čůrám si do kalhot. Se slzama v očích jsem vyběhla na záchod, ale fakticky všechno moje čůrání už bylo v mém oblečení. Ani nevím proč jsem tam běžela. Pod mou žídlí byl velký flek toho, co jsem neudržela. Trapas jako hrom. Před spolužákama, které jsem vídala denně to není nic příjemného.
Sice jsem nebyla první, komu se to v naší třídě podařilo, ale spolužák Lukáš se počůral ve frontě na záchod po výletě se školou do kina, ale bylo nám tehdy 11 let. I tak to byl pro něj docela trapas se počůrat ve frontě na WC, navíc v tom musel zůstat celou cestu do školy.

marek (Ne, 8. 12. 2013 - 11:12)

POCURAVANI JE FAJN, NEKDY TO...DOMINIKU, MNE SE TAKY LIBI SE NEKDY POCURAT ALE VEREJNE TREBA V HOSPODE DO PLENKY A NIKDO O NICEM NIC NEVI A KDYZ JDE PAK DOMU S RADOSTI SE TAKY POKAKAM, JE TO PARADA, SKUS SE POCURAT DO PLENKY PRED NEKYM...PAK NAPIS...

Reklama

Přidat komentář