Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Stydlivá (So, 5. 12. 2015 - 15:12)

Ahoj Stydlivá,

máš li...Nevím, jestli se ti to podaří, dodat mi k tomu odvahu, ale byla bych ráda.

wett (Pá, 4. 12. 2015 - 18:12)

AHOJ JA DNESKA VSTALA A MĚLA...gab.ka nechtěla by ses mi někdy po ránu ukázat?

Atlas (St, 2. 12. 2015 - 16:12)

Já vím, taky bych se asi...Ahoj Stydlivá,

máš li zájem o pár příjemných rad, tak napiš. Dám Ti můj mail, spoustu zkušeností a odvahu k naplnění Tvé touhy.

gab.ka (Po, 30. 11. 2015 - 12:11)

Já vím, taky bych se asi...AHOJ JA DNESKA VSTALA A MĚLA NA SOBĚ 9X PROCHCANÝ KALHOTKY ŘEKLA JSEM SI HEC PUUSTILA JEŠTĚ DO NICH RANNI ČURANI PRO ZAHŘÁTÍ A NATAHLA SI NA NĚ JEANSY ALE ČERNÉ PROTOŽE TO HNED PROSÁKLO TK AT TO NENÍ HNED VIDĚT A ŠLA JSEM SI DO Billy pro snídaní bylo to hoodně rajcovní někteří u kasy tak koukali takže asi bylo hodně (a fakt že bylo) cítít že jsem pochcaná totalně ale šlo to i bez studu .)) dneska budu mokrá celý den a čůrat do těch kalhotek :)

Milan (Ne, 29. 11. 2015 - 11:11)

Jsem ráda že jsem našla...Ale to jo,plenky ji nasad urcite a pod prosteradlo ji natahni jeste jedno z igelitu,aby neznicila matraci.Ono se to hodi.A taky ji sezen plenkove kalhotky na koupani a az pujdete do bazenu,tak ji dej nafukovaci rukavky-je jeste mala,tak pro jistotu.Rukavkama a plinkama nic nezkazis a jsi moc fajn,jak se staras o sestricku.Hlavne dbej na to,aby sestra mela na sobe ty plinky ve dne v noci a chodila v nich i do skoly,ale to by pres ne mela mit nejake mensi kalhotky,aby ji plenky stahly a spoluzaci se toho nevsimli.Take at ma nekolik nahradnich plinek v tasce na prebaleni,take detske vlhcene ubrousky a krem proti opruzeni.Zasyp ne,protoze se muze zasypat pouze vleze, to asi ve skole nepujde.Tak Vam obema drzim palce,at to pocuravani odezni. Ahoj M

Eliška (Ne, 29. 11. 2015 - 11:11)

Jsem ráda že jsem našla tuto stránku mám 11.letou sestru která se teďka dost často počůrává nachlazená není takže nevím co s ní plenky jí dávat nechci aby z toho nebyla smutná mamka o tom neví v

Stydlivá (So, 28. 11. 2015 - 15:11)

SE KOUKNI JAK SE...Tak ty máš na to evidentně odvahu, i když mě to do postele zrovna neláká. Ale je pravda, že teď už je docela brzy tma, tak by si nemuselo moc lidí všimnout, že mám mokro na kalhotách. Jen se bojím, aby se mi nezačal někdo posmívat, udivené pohledy snad zvládnu, ale posměch ne.

gab.ka (So, 28. 11. 2015 - 09:11)

Já vím, taky bych se asi...SE KOUKNI JAK SE POČŮRÁVÁM JÁ :)) myslím,že do jeansů to zvládneš nejlepši je čapnout si budeš mít na prdelce roztomilý flek a nebude to tak hrozneé jde to i skrýt zkus to a pak napiš :)

Stydlivá (Pá, 27. 11. 2015 - 19:11)

Tak nemyslel jsem to takhle...Já vím, taky bych se asi ostudou na místě propadla pustit to někde naplno před lidmi. V představách je vzrušující mít pořádný flek na kalhotách, ale pak si vždycky řeknu, co by si asi ti lidé řekli a jak by na to reagoval třeba někdo, koho znám a potkala bych ho. Je mi jasné, že jakmile už to jednou pustím, budu s tím prostě muset dojít domů, ať už se mi to bude líbit nebo ne, jen prostě sbírám odvahu.

mik (Pá, 27. 11. 2015 - 15:11)

Tak láká mě to na...Tak nemyslel jsem to takhle nakonec vetsinou kdyz se podivas na female desperatiion tak ty zeny jsou sice na verejnosti ale snazi se trosku schovat,,,, k kdyz treba osobne znam holku co se pocurala v supermarketu ,,,ale co jsem prozil pocurani holky tak to bylo pak vzdycky v soukromi i kdyz flek na verejnosti treba uz i byl...jinak auto je taky dobre misto... zastavit moc nejde hned nebo neni kde ,,a tak to bud vydrzis nebo se pocuras ,,,

gab.ka (Čt, 26. 11. 2015 - 09:11)

PŘESNĚ JAK jsem čekala pustila jsem si to večer v noci a ráno několikrát do postele nebot jsem vypila x litrů vody a užila jsem si zase spinkani v obrovské vonave louži

Stydlivá (St, 25. 11. 2015 - 18:11)

Tak mel jsem za to ze te to...Tak láká mě to na veřejnosti, ovšem určitě ne tak, abych stála někde na frekventovaném místě obklopená hordou lidí, kteří se budou dívat, jak mi to nekontrolovatelně teče do kalhot.

S tím učurnutím to zní dobře, jen se samozřejmě trochu bojím, abych nepotkala někoho známého.

gab.ka (Po, 23. 11. 2015 - 17:11)

Dneka to určitě zase několikrát pustím do kalhotek v posteli a ráno čekám pět tohle http://uloz.to/xKeobUUK/img-1534-jpg

mik (Ne, 22. 11. 2015 - 04:11)

Mě láká spiš představa...kdyz budes sikovny tak prostrednicvim chatu nejakou najdes holky i starsi zeny jsou ktere to vzrusuje jen je to proste takove hodne duverne a osobni musis byt sam aktivni napsat ze helas holku ktera se ti vycura do pusy je blbost sama se zada neprihlasi,,,ale kdyz to bude anonymni v nejakem neutralnim povidani a ziskas si duveru tak tam je sance vetsi

mik (Ne, 22. 11. 2015 - 04:11)

Cau Miku,kdyz se ti uz hrozne...no me plenkovy svet nebere ale kdyz se nejake holce chce a nezvladne to tak je to zajimave ,,, samozrejme jsou takove kterym se to libi a nebo je to laka zkusit a nemas pravdu adrenalin tam proste je kdyz to oba vzrusuje nakonec je to stejne jako s tou tvou plenkou mezi nohama taky chces aby si nekdo vsimnul...stejne tak pri female desperation a pocurani se na verejnosti,,, motivy toho jsou ruzne ,,samozrejme je tam jak pises jisty pud sebezachovy ale to riskovani ze pocura na verejnosti tam prave ten adrenalin doda jasne pak snaha to dojit do soukromi,,,a tam uz jde cokoliv

Patrik (So, 21. 11. 2015 - 15:11)

Mě láká spiš představa pissingu já ležím slečna si mi čapne nad pusu a vyčůrá se mi do pusy :P

m neutert (Pá, 20. 11. 2015 - 20:11)

Vcera 7krat v posteli a predzim v pyzamu 2krat proudy na balkone az ze4tyho to zalilo kytky dole celwj mokrej

Lukáš (Čt, 19. 11. 2015 - 22:11)

Me se to libi ppocuravani...jak často se počůráváš ? a co máš na sobě ?

m neutert (Čt, 19. 11. 2015 - 21:11)

Ahojte myslim ze tady asi...Me se to libi ppocuravani curani do postele i venku ale kdyz to nekdo nevidi a chtel bych kamosku nebo holku ktera taky lulo pod sebe a v indii prisli nati ze curani a sex patri dohromady a ze tohle je n1

Mili (Čt, 19. 11. 2015 - 18:11)

Tak mel jsem za to ze te to...Cau Miku,kdyz se ti uz hrozne chce,tak tam je pud sebezachovy-zadny adrenalin.Ja po tehle mokrych prihodach nevychazim z domu bez pleny a mam to jako pred 40ti roky-latkoveve pleny,potom igelitova a pres to igelitove kalhotky.Driv jsem se za to hrozne stydel a silene to maskoval,dnes mi nevadi,ze mi kousek kalhotek s plenami koukaji,kdyz se nekde ohnu.To je lepsi adrenalin,hlavne kdyz se toho nekdo vsimne a da to nekomu dalsimu na vedomi-vetsinou zena zene.To se mi potom libi,jak o tom kecaji.Jinak v plenach se muzu pocurat kdykoliv a kdekoliv.Nikdo to nepozna,nikdo to nevi na mem obleceni to videt take neni a nic neznecistim.A tak by to asi melo byt.Cau

Reklama

Přidat komentář