Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Hanka (Pá, 31. 7. 2015 - 01:07)

Zdravím, potřebovala bych...Moniko, to bych nepodceňovala. Mě to začalo podobně, spíš v práci jsem najednou měla potřebu a začala jsem dobíhat na poslední chvíli na záchod. až jsem to jednou nestihla a počůrala jsem se, strašný trapas. Byla jsem z toho dost špatná a když se mi to stalo znova, nestihla jsem otevřít byt. Šla jsem za svou gynekoložkou, jsem zdravotní sestra, pár vyšetření a diagnoza: urgentní inkontinence. Bohužel se do teď nenašla příčina. mám tak zvanou mokrou formu, to znamená, že nemám jen časté nucení, ale mohu se i počůrat. Změnilo mi to život, stále musím mít jistotu, že můžete doběhnout na blízký záchod, nosím sukně místo kalhot, protože když mne postihne nehoda, není to tak patrné. Mám velkou podporu v manželovi, který moje potíže chápe a je mou podporou, když to někdy neudržím. Cvičím pánevní dno, dle rady nemám hned při nucení běžet na WC mohu použít jen doma - tam větší problémy nemám - to je naprostý nesmysl, mimo doma nemohu riskovat pomočení. Bohužel, omezuje mne to i v společenském životě a cestování. Jezdíme většinou autem, většinou se dá někde zastavit. Moje nejhorší situace byla když jsem se počůrala o přestávce v divadle ve frontě na WC. Hanka.

Lukáš (Po, 20. 7. 2015 - 21:07)

Zdravím, potřebovala bych...infekce, zánět?
Při zánětu se mě tohle stávalo, chtělo se mě rychle docela dost a občas jsem se připočůral, někdy víc někdy míň. Po vyléčení zánětu vše OK.

Monika (Ne, 19. 7. 2015 - 12:07)

Zdravím, potřebovala bych trochu poradit, poslední dobou mě trápí takový problém, že se mi najednou začne chtít hodně čůrat, mám s tím problém zejména doma, jakž takž to zvládnu udržet, ale po cestě na toaletu nebo těsně před tím, než si stačím stáhnout oblečení, se mi začíná čím dál častěji stávat, že mi prostě trochu uteče, ze začátku to bylo jen pár kapek a teď už toho začíná být poněkud víc. Návštěvu toalety zbytečně neodkládám, snažím se jít hned, jak se mi začne chtít, přesto se to občas stane. Jsem z toho docela špatná a nevím, co dělat. Jen doufám, že to nebude horší. Nemáte někdo s něčím podobným zkušenost?

Lukáš (Pá, 17. 7. 2015 - 21:07)

mně se taky líbí...Je mě 36. Jinak nejvíc mě baví asi to zadržování a čekání na ten okamžik, kdy už to prostě nevydržím a počůrám se jako malý děcko :-) Líbí se mě jak ženský, tak i chlapi, co to nevydrželi a udělali to do kalhot.

mik (Pá, 17. 7. 2015 - 18:07)

Myslím,že ne není nic...pres chat se s takovy holkama jako jsi ty da seznamit docela snadno je to ovsem o duvere a jinak ono neni treba byt po parbe naopak bez alkoholu nebo treba jen s takovym mnozstvim na uvolneni zabran si to uzijes vic ,, taky to nemusis poustet schvalne to je pak i jiny pocit trosku kdyz to pretece samo i kdyz nechces ,,,,

Jarda (Pá, 17. 7. 2015 - 18:07)

To PetruShka: Souhlasim, vubec mi nevadilo byt v te mokre posteli s tebou :D
Jestli to prvni byla nehoda, tak to muselo byt pro tebe rajcovnejsi hned po probuzeni. Ale radeji si porid chranic matrace ;)

Libor (Čt, 16. 7. 2015 - 13:07)

Myslím, že počůrávání...mně se taky líbí počůravaní jestli se ti taky líbí tak my napiš na sms na telefon 736156172 a napiš my do spravi kolik ti je prosím

Honza (Ne, 12. 7. 2015 - 15:07)

Myslím,že ne není nic...Ahoj, to mas pravdu je to krasny. Pokud by sis chtela popovidat tak napis na [email protected]

PetruShka (So, 11. 7. 2015 - 14:07)

Myslím,že ne není nic rajcovnějšího než čůrání,
Minulý týden jsem pustila po kalbě plný močák do postele v kalhotkách ve tři jsem se vzbudila a by lo mi zle tak jsem pustila pod sebe druhou várku doporučuji zkusit.Docela rajcovní pocit když ležíte pod zadkem horká kaluž a spíte si jako nic :) Ráno to je trošku cítít ale to k tomu patří :)) zkust a neodsuzujte pissing a bed wetting

Lukáš (So, 27. 6. 2015 - 23:06)

No tak povídka je to...Jana byla ta, co se počůrala ve 2.třídě, Jitka pak ta, co mě odhalila v tom autobuse. Dopisoval jsem to po půlnoci a nepřečetl jsem si to po sobě.
Jsem Čech, tak snad česky umím. Ale jinak ano, část mé docházky byla ještě za socíku. Dneska se ale žáci a studenti psanému projevu neučí?
Není abdl.cz o plenkách? To mě zrovna moc nebere, já rád cítím to teplo jak teče po nohách dolů :-)

PP (Pá, 26. 6. 2015 - 21:06)

No tak povídka je to pěkná. Ale má několik vad.
1) příliš dobrá čeština. Takže to bys musel chodit ještě za sociku do školy.
2) zdůrazňuješ, že se jmenovala Jana, ale o pár vět ji jmenuješ Jitka. A pak j etam ještě pár drobností, ale chuj s tím.
Zkus to hodit do povídek na abdl.cz

Lukáš (Pá, 26. 6. 2015 - 00:06)

Zdravím všechny! Už...Myslím, že počůrávání se líbí mnohým lidem i když někteří si to nechtějí připustit :-) Já sám jsem objevil tento fetiš když jsem se počůral sám. Prvně to bylo v 1.třídě při cestě ze školy. Ve škole jsem na záchod moc chodit nechtěl, měl jsem rád svoje soukromí. Zatímco velkou potřebu, mimo průjmu, není problém vydržet, u čůrání někdy rostla potřeba rychle. Na podzim, kdy už jsem měl pod laclovými kalhotami i punčocháče, jsem spěchal domů, protože se mě jako poněkolikáté akutně chtělo čůrat. Díky těm lacláčům jsem si řekl, že nepůjdu někam ke stromu, ale že to vydržím domů. Při odemykání vchodových dveří jsem najednou cítil jak čůrám do kalhot. Ještě jsem to zastavil, ale skvrna už stejně byla viditelná, ale v panice jsem jen stačil vyběhnout před dům jako že se tam vyčůrám, ale už jsem to nestihnul a komplet se tam počůral do kalhot. Ještě si vzpomínám, že jsem si stejně sundal kalhoty a pár posledních kapek vyčůral na stěnu domu, ani nevím proč, stejně bylo už vše v kalhotech. Mimo mámy doma mě však nikdo neviděl.
Cítil jsem tehdy něco pěkného, to teplo v kalhotech a ten trapas mě vzrušilo, ale tehdy jsem o tom neměl ani páru.
Hned o rok později jsem viděl poprvé počůrat se holku, spolužačku ze školy. Byli jsme na výletě a ona se cestou od zastávky ke škole počůrala do džínů. Nádherný pohled a opět ten trapas, navíc v tom musela nějakou dobu být.
Ve 4. třídě, tedy v 11ti letech, se mě stal stejný trapas jako Tobě. Ve třídě jsem se styděl zeptat na WC a držel to, jak to šlo. Taky jsem si trochu učůrnul a také se mě trochu ulevilo, ale zároveň asi ty mokré slipy způsobily, že jsem před koncem hodiny začal prostě čůrat do kalhot a nešlo to nijak zastavit. Krátce jsem se cítil nádherně, zase to teplo jak se rozlévalo v rozkroku a ten trapas, ale za chvíli samozřejmě mě dohnalo to vědomí, že se mě budou všichni smát. Utajit to nešlo, protože toho dost steklo s rámusem na podlahu a jen jsem se pak učitelky zeptal, jestli můžu na záchod i když jsem už nepotřeboval. Pak jsem zbytek dne měl věci na tělocvik a kalhoty se sušily na topení a doma aspoň nikdo nic nepoznal.
Už za půl roku jsem se před spolužáky počůral znova a od té doby jsem získal přezdívku počůránek. Byl jsem spíš uzavřený typ a kamarádů moc neměl po tomhle mém počůrání o to méně. Jeli jsme tehdy z výcviku na dopravním hřišti, které měly všechny 4. ročníky. Na WC na tom hřišti jsem nebyl, protože se nikomu nechtělo či si došli během akce a pro mě bylo nemyslitelné se zeptat a aby se čekalo jen na mě. Cestu vlakem jsem přetrpěl a ani tam si nedošel, ale když nás učitelka na nástupišti chtěla počítat- to už jsem byl rozhodnutý jít v hale- tak jsem to nevydržel a začal se slzama v očích čůrat do kalhot. Protože jsem v tu dobu stál, tak mě čůrání teklo nohavicema dolů a za chvíli teklo skrze nohavice na nástupiště a kolem mě se vytvořila slušná louže, které mě prozradila. Tehdy jsem začal brečet, navíc se učitelka ještě ptala, proč jsem si nedošel na tom hřišti nebo ve vlaku. Cestou z nádraží jsme šli kolem našeho domu a já se došel převléct. Doma byla máma a radost zrovna neměla.
Naposledy jsem se pak počůral, když mě bylo 14,5 a byl jsem v posledním roce na základce. Tehdy už jsem věděl, že mě to vzrušuje a občas- když byla možnost a čas to vyprat- jsem se doma počůral, resp. zadržoval čůrání tak dlouho až jsem se počůral. Ale ve škole nebo jinde na veřejnosti jsem se styděl. Na školní výlety jsem se snažil nejezdit a začal jsem kontrolovat, jestli je v blízkosti záchod všude, kde jsem byl. I touhle nervozitou jsem se málem občas počůral. V tom posledním ročníku na základce jsem ale jel se školou do kina, vypil nějakou tu kofolu a nedošel jsem si, protože se mě nijak zvlášť nechtělo. Pak cestou na autobus jsem pocítil, že bych potřeboval a potřeba začala narůstat rychleji než jsem čekal, dílem i z té nervozity, že se zase počůrám i když od toho posledního trapasu utekly 4 roky a přezdívka počůránek už nebyla tak často frekventovná. Už na zastávce mě bylo jasné, že musím někam za boudu nebo ke stromu, ale autobus přijel a my nastoupili a já jsem tušil, že budu mít problém. Chvíli jsem přemýšlel, jestli mám stát nebo si sednout, nakonec jsem si sednul s tím, že by to mohlo být lepší pro udržení a snad, že bych to mohl dát. A v případě krize vstanu a pak si zase sednu. To bylo takové to utěšování, protože pravý stav věcí- tedy, že se počůrám v tomhle věku před třídou, jsem si prostě nechtěl připustit. Navíc si vedle mě sedla jedna holka ze třídy, Jana je její jméno. Nebyla to nějaká kamarádka, sem tam jsem s ní utrousil pár slov. Ale byla vcelku pohledná. Nicméně přišel jsem tím o možnost vstát a změnit polohu a třeba si tak pomoc od tlaku na močák a navíc holka vedle mě znamenalo, že jsem byl nervózní ještě víc a snažil se mou potřebu o to víc zakrýt. Nevím, jestli něco poznala. Pár zastávek před tou naší jsem to prostě nevydržel a počůral se. Hodně steklo na zadek, ale dost i dopředu a Jitka si toho brzo všimla. Snažil jsem se jí sice namluvit, že jsem se polil vodou na pití, ale ona jen s úsměvem odpověděla, že ta moje přezdívka prostě sedí a pak vstala a nahlas řekla, Lukáš se zase pochcal. Celá třída na mě zase zírala a pak se ozval jen huronský smích. Nevěděl jsem jestli se mám smát nebo brečet. Pak jsme jen šli do školy si vyzvednout věci a domů. Tam naštěstí nikdo nebyl.
Jinak se rád počůrávám doma, když je na to čas. Rád i před dívkami, je hezké i chatovat na různých i erotických forech a je docela dost lidí, co to má rádo.

pipifan (Čt, 25. 6. 2015 - 10:06)

Zdravím všechny! Už nějakou dobu tady čtu různé příspěvky, některé historky jsou asi vymyšlené, já ale přidávám vlastní a pravdivou. Tehdy jsme ve škole psali písemku z matiky, byl podzim, venku pršelo, seděl jsem v předposlední lavici až vzadu ve třídě, za mými zády s písemkou zápasila copatá spolužačka. Asi z důvodu nervozity z písemky se mi brzo po zahájení hodiny začalo chtít čůrat. Ze začátku to byl jen takový nejasný pocit, který se ale během dalších minut začal bohužel zesilovat. Zjistil jsem, že mám vážný problém. Styděl jsem se vstát a říct učitelce, že musím na záchod, mohla by mě podezřívat, že mám někde schovaný tahák nebo něco takového. Postupně mi bylo jasné, že do přestávky to nevydržím, močový měchýř jsem už měl beznadějně plný. Úplně mě začalo polévat horko, tak jsem si v zoufalství řekl, že když jen maličko, jenom velmi malounko učůrnu, tak se tlak sníží a já to snad vydržím do přestávky. Tak jsem váhavě pustil pramínek do kalhot. Pocítil jsem příjemné teplo a částečnou úlevu. Jenomže za několik okamžiků mě měchýř zradil a já jsem ke svému naprostému zděšení cítil, jak nekontrolovatelně čůrám do kalhot, teplý proud moči zaplavuje můj klín, pak vše hrne ven přes látku kalhot a moje židle se stává rybníčkem, který přetéká na podlahu. To už jsem byl na omdlení, bylo to i dost slyšet, jak moč teče na podlahu. Holka za mnou mou situaci odhalila, vstala a učitelce ohlásila, že jsem se "pochcal." Ano, takové sloveso použila, byla z toho určitě taky v šoku. To, co následovalo, už je zahaleno jakousi mlhou, slabě si vybavuji,jak jsem v lavici celý rudý vstal, spolužáci viděli moje mokré kalhoty, pak že jsem pak seděl u kamen a snažil si kalhoty usušit. Tehdy mi bylo 8 let. Před několika lety jsem objevil na internetu různé příběhy o počurávání a zjistil jsem, že mě to taky přitahuje, vlastně dost vzrušuje. Dnes si rád vybavuji své pocity z toho dne ve třídě, kdy už jsem věděl, že tlak v močovém měchýři je příliš silný, že se něco neodbytně stane. Touto cestou mého trapného zážitku z dětství jsem se stal vyznavačem pissingu. Rád se dívám na počůrané nebo čůrající ženy, občas se v soukromí rád dobrovolně počůrám a užívám si to, zkusil jsem v této oblasti ještě jiné věci, o tom třeba někdy jindy. Na netu jsem objevil řadu skvělých stránek o pissu, třeba www.vipissy.com, www.thepisstube.com, www.wetandpissy.com. Myslím si, že čůrací hrátky jsou velice vzrušující, zejména pokud se praktikují v mileneckém páru, tak přispívají k většímu sblížení partnerů a obohacují jejich intimní život o nádherné zážitky. Taky v tantře se píše, že pokud partneři potřebují během milování čůrat, mají to udělat před očima toho druhého. Zatím se loučí pipifan ("pipi" je francouzsky čůrat).

antimik (Út, 16. 6. 2015 - 06:06)

raději nám napiš o nějakém skutečném zážitku a nekopíruj tady dokola ty mililitry

mik (Út, 16. 6. 2015 - 02:06)

je to ruzne znam holku co ma problem s 500 ml a znam zenu co da i litr a pul ,, prumerne bych rekl ze je to 800-1200 u nekoho je 800 ml uz maximum myslim ale ze ten trictvrte litr jde dat litr uz kazdy neda...a nad nej to uz je opravdu hodne sam jsme ten litr a pul dal drive dneska bych asi dal max litr ale ona vlastne je kapacita 500 ml...nad ni je to uz o zadrzovani ,,,zena ale urcite cura rychleji vetsi mnoztvi zatimco muz cura vetsi mnozstvi i 2 nebo spis 3x dele zkousel jsem to zatimco zena nacurala 800 ml za neco pres pul minuty stejne mnostvi me trvalo minutu a pul... ale ona hraje roli psychika i dalsi veci nekdy proste i male mnozstvi je problem udrzet a jindy i velke mnozstvi relativne v pohode

Honza P (Po, 8. 6. 2015 - 22:06)

Nesmysl, ženská všechno vydrží, ta moje pořád říká, jdu čůrat, nebo se počůrám, chodí 3x častěj než já a nikdy se nepočůrala, přestože pořád říká už to nevydrží. Já jel vloni z piva, poslední tramvaj a když jsem u nás z ní vylít, nestačil jsem si ho v parku vyndat a pochcal jsem se.

Petr (Čt, 4. 6. 2015 - 21:06)

Ženy jsou v tomhle jiný živočišný druh. Chlap když potřebuje, tak to nějak vyřeší. Hlavně někam odběhne a hotovo. Ženská pořád co kdyby a radši trpí. Mám příklad se svou manželkou. Je to už dlouho, měla po porodu častější nucení na močení, jen tak tak někdy dobíhala, ale pak se jí to spravilo. Dětem bylo 2,3 roky a my si bez nich jeli se známými na víkend. Po obědě jsme šli na prohlídku zámku. Hned na začátku řekla že zapoměla si odskočit a že se jí chce. Řekl jsem jí ať si řekne průvodci, že se vrátíme. Ne, byl to kluk a jí to bylo trapné. Jenže prohlídka byla dlouhá a po čase řekla, že neví jestli to do konce udrží. Šli jsme poslední a zrovna takovým venkovním ochozem, tak jsem jí řekl, ať si tam uleví, půjdu napřed, nikdo se tam nevrátí. Prý to nepřipadá v úvahu a že to zkusí udržet. To jsem nepochopil, že raději se šourala s kabelkou na podbřišku, samozřejmě už další příležitost nebyla, šli jsme jenom komnatami. Celou dobu to držela a v poslední místnosti, když se prohlídka končila se počůrala. Ale hrozně, najednou stála v těch mokrých papučích ve velké louži a lidi na to civěli, a stála by tam celá rudá snad do teďka, kdybych jí nepopadl za ruku a rychle neodtáhl ven. Naštěstí měla sukni, takže to moc nebylo vidět, ale přestože byla docela zima v těch mokrých silonkách šla ještě půl hodiny do penziónu. Styděla si je po cestě sundat. Prostě jiný živočišný druh. Radši riskuje opravdový trapas před lidmi, než aby si někde v koutku ulevila.

Jarka (Ne, 31. 5. 2015 - 12:05)

První zkušenost s tím, když jsem to nevydržela mám ze školky, bylo mě kolem 5ti let. Tehdy jsem to cestou domů pustila do kalhot před mamkou. Ta zrovna nebyla nadšená a dodala, že doufá, že se to nebude opakovat.
Podruhé jsem byla ve 4.třídě na základce. Zeptala jsem se učitelky na WC, ta řekla ať počkám. Za chvíli jsem se zeptala znovu protože to bylo dost akutní a nechala mě jít. Cestou na WC jsem se počůrala do kalhot . Naštěstí jsem měla v šatně věci na tělocvik, tak jsem se vzala tepláky a šla zpátky do třídy. Nikdo nic neříkal, ale asi všem muselo být jasné co se mě stalo.
Naposledy pak ve 13ti letech při cestě ze zápasu v autobuse. Nějak jsem si nechtěla připustit, že bych to nevydržela a nechtěla jsem otravovat s přestávkou. Doprava houstla a cesta se trochu prodloužila a 10 minut před dojezdem jsem se počůrala do džínů. Holky se mě nesmály, pár kluků si posměšky nenechalo ujít, nicméně na jednoho z nich později taky došlo.

mik (Út, 26. 5. 2015 - 15:05)

Tak teda vás tady nelakuju....To teda mas pravdu pokud to neni domluvene tak je to velika nahoda ... ja jednou jel busem sedel vedle mlade holky ktera mela akutni problem byla i za ridicem ale bylo to na dalnici a nevim zda mu vubec rekla ze potrebuje nebo se jen ptala kdy bude pauza byla to linka ..no pak uz byla uplne mimo nevnimala okoli jen byla na ni videt snaha vsemi prostredky to nejak ovladnout jeste ,, ten jeji vyraz kdyz bus zacala zahybat na benzinku se popsat neda ,, jeste nemela vyhrano z busu sla jak na jehlach rychle asi jit neslo... ovsem sedacka zustala sucha a jeji obleceni taky i kdyz o kalhotkach silne pochybuju,,,, no ale ono se jde i domluvit ze se neco takoveho prozije v erotickem zazitku.....ale uznavam ze to je pak neco jineho nez tahle nahoda

Ivan (Ne, 24. 5. 2015 - 22:05)

Tak teda vás tady nelakuju. Té ženské se když jsme čekali na auto se už chtělo, protože řekla že si ještě odskočí a v tu chvíli přijel řidič. Bylo jí asi trapné odbíhat aby jsme zase čekali na ní, a to jsme ještě před odjezdem každý vypili 2 sklenky sektu. Po hodině to muselo být pro ní docela krutý a e měli zavřené záchody. Poprosila o zastávku na tý benzínce, kde měli zavřené záchody. Normální člověk by radši zaběhl za benzínku, jenže my viděli jak lomcuje klikou a bylo jí zase trapný běžet za barák. V autě už nemluvila - seděli jsme oba vzadu minuli jsme jednu hospodu ve vesnici, to řekla něco jako ježiš tady jsme mohli a pak už byl ten starý motorest, kdy vystřelila z auta. Samozřejmě že nemohla na parkovišti zaskočit za auto, protože tam žádný nebyly. Zřejmě když jí došlo že je to zavřené, tak jí to streslo a pustila to. Zbytečně se styděla, měla jít za tu benzínku. Pak nás rozváželi nás až domů, byla už tma, ale všiml jsem si že měla na sukni promočený flek a stejně byla mokrá i kožená sedačka. Hodila mi z kabelky ubrousky a naznačila abych to utřel. Nevím, jestli si ještě ucvrnka po cestě, ale spíš se jí to promočilo od spodárů a silonek. Nevím jak vy, ale málokdy se podaří v přímém přenosu vidět jak se počůrá dospělá ženská.

Reklama

Přidat komentář