Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Miška (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj včera mě pustlili z nemocnice mamka mi ještě koupila balík plenek kdyby náhodou... zítra jdu za martinem a vezmu si plenku a sukni tak snad si ji všimne doufám že až ho pustí tak spolu budeme pořád já ho miluju jinak doufám že budu mít průjem at tu plenku můžu použít na nehodu nebo bych se mohla v noci počůrat

Scatter (Po, 4. 11. 2019 - 09:11)

Nádhera holky :)

Majka (Ne, 3. 11. 2019 - 19:11)

No tak já taky nakonec dneska udělala i velkou do té plenky. Ráno po probuzení se mi chtělo čůrat, což bylo super, že jsem měla tu plínu, tak jsem se v klidu vyčůrala v posteli do ní a pobrala to. Kadit se mi už taky docela chtělo, ale vydržela jsem to až do poledne. Pak jsem se i pokadila. Bylo toho docela hodně a plenka byla úplně plná. Chtěla jsem napsat, ale uvědomila jsem si, že musím uklidit, protože k podvečeru se vrátila moje spolubydlící. Všechno je v pohodě a nepoznala co se na našem pokoji o víkendu dělo, takže dobrý. Snad si budu moci podobný víkend letos aspoň ještě jednou zopakovat.

Miška (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Ahoj já už s nehodama pomalu končim už jsem je omezila ale plenky už asi donosim přeci jen se chci martinovi líbit a doufám žeto jeho chování a zájem o mě taky není planej ale určitě někdy nehody budou to se nebojim

Kikina (Ne, 3. 11. 2019 - 04:11)

Já jsem se právě strašně moc zkakala. Uff legíny plný teplýho průjmiku. Úleva znamenitá. Bude se v tom hezky spinkat. Hezký víkend všem pokakaným i těm které to ještě čeká.

Majka (So, 2. 11. 2019 - 21:11)

Ahoj. Dnes se mi ještě pořád kakat nechce, snad zítra. Aspoň dnešní den jsem celý strávila v plence a byla večer řádně počuraná. Vysprchovala jsem se a vzala si na spaní čistou plenku. Jdu si lehnout. Když budu muset v noci čůrat, tak alespoň nemusím vstávat z postele. A když se mi bude ráno chtít na velkou, tak to udělám taky do plenky. Uvidíme co bude.

pavel (Ne, 3. 11. 2019 - 04:11)

Držím palce.

RadekPK258 (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

Zdravím :o) Člověk jsem chvíli nepřijde a tady se to mezitím pěkně rozjelo. Přeji všem pokakaným hezký sobotní den. Ještě bych si dovolil rozšířit poslední příspěvek od Kikiny.... holky nemusíte se stydět ani za to, když se svěříte, že ta nehoda vlastně nehoda nebyla, ale byl to úmyslný čin. Věřte, že takových je nás tu více :o) Domka: Opravdu se za to nemusíš stydět, když se pokakáš. I já občas rád kakám do klahot a nějaké výčitky neřeším, ale užívám si ten příjemný a uvolnující pocit, mít plné kalhoty :o) Majka: Přeji úspěšný víkend, snad se ti tvůj plán naplnit si plenku vydaří :o) Holka: Když to nevyšlo poprve nevadí, třeba podruhý už to půjde do kalhot :o) ...a všem ostatním.... pěkný den :o)

Kikina (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

Jasně že je nás tu víc podobně postižených. Akorát že ve"slušné" společnosti se o tomhle moc nemluví. Holky nestyďte se a klidně se tu o těch svých skoro nehodách trochu rozepište. Ostatně od toho tady to vlákno máme :0)

Domka (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

Už jsem tady psala, že jsem se tak napůl nechtěně pokadila při cestě z nemocnice a pak dvakrát schválně doma. Teda měla jsem z toho výčitky a styděla jsem se, ale když tady čtu ty Vaše příspěvky, tak je mi o dost líp, že v tom nejsem sama.

Majka (Pá, 1. 11. 2019 - 12:11)

Holky nejste v tom samy. Taky jsem byla v nemocnici a měla jsem tam nehody. 1x jsem se počůrala a 2x jsem se pokadila. To mi bylo asi 13 let a nikdo z toho vědu nedělal, ale plínky jsem teda nedostala. K těm jsem přičichla až na střední, kdy se mi začalo líbit je nosit (pochopitelně, že tajně) a počůrávat se do nich. Občas když mám chuť, tak se i pokakám, ale snažím se tomu nepropadnout a tak jenom občas. Každopádně moje spolubydlící na intru odjíždí dnes domů. Já se tam chystám až příští týden a tak si asi udělám víkend v plenkách. Kadila jsem dneska po ránu, takže dneska maximálně čůrání a zítra nebo v neděli se ještě uvidí :-)

Miška (Čt, 31. 10. 2019 - 19:10)

Martin je úplně super kluk je vůči mě solidární a tolerantní když potřebuju přebalit klidně na chvíli odejde abych se nemusela tolik stydět a jsem ráda že jsem ho potkala doufám že zůstaneme v kontaktu i po tom co odejdu jinak domu pujdu v pondělí jen je škoda že nebudu moct chodit na tělocvik

Miška (Čt, 31. 10. 2019 - 12:10)

Ahoj tak po delší době píšu už zas můžu chodit takže nehod ,,trochu ubylo " ale jinak je to super

Kikina (Čt, 31. 10. 2019 - 19:10)

Takže operace byla úspěšná? Tak to je fajn a kdy jdeš domů? A co ten kluk co je s tebou na pokoji je v pohodě? Nesměje se ti že se občas pokakáš?

Scatter (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Jo tak to byla fajn příhoda Štěpáne, a holko, dobrý začátek, ale příště v sobě najdi více odvahy, pak to teprve bude cool :) Kikinko ty mi děláš radost, je mi jasné jak si to volno užiješ, že budeš nepřetržitě neodolatelně pokakaná, ano měla si pravdu, když si tě představím tak mě to nutí k onanii. To je ovšem ale u mě úplně normální, já už striktně chci jen holku co se pokakává i při seznamování jdu hned z kůží na trh, vím, že bych bez tozho nemohl žít.

Holka (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Tak jsem to nedala. Začala jsemkadit ale rychle doběhla na záchod a všechno šlo tam. Jen jsem měla víc špinavý zadek a spoďáry trochu pokaděný. Nejsem odvážná cool.

Kikina (Út, 29. 10. 2019 - 11:10)

To není o tom být cool to je o tom překonat ty předsudky ve stylu tohle ve svém věku nemůžu dělat atd a pak prostě člověk zjistí na čem je.vzhledem k tomu že máš takové myšlenky tak si myslím že to stejně jednou uděláš třeba to budeš chtít ještě stopnout a ono už to prostě nepůjde. Plný kalhotky nejsou žádná tragédie maximálně tak zjistíš že tě to nebere umyjes se a budeš na to vzpomínat jako na zajímavý úlet nebo se ti to zalíbí jako mě a jiným a přidáš se na hnědou stranu síly :0) to už je individuální ale když má člověk podobné myšlenky tak to nemá cenu v sobě dusit a chce to drsně řečeno nesrat se s tím a udělat to a že je to společensky nepřijatelné a 99% by mě za to odsoudilo? Hmm ale těch 99% lidí nevidí co já právě dělám takže si můžou políbit zadeček. Tak já to mám asi takhle.

Jakzb (Út, 29. 10. 2019 - 12:10)

Aha.

Holka (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Mně to taky láká,držím to už od rána a chci to udělat,ale nevím zda to zvládnu. Plínky nemám jen spoďáry a silonky. Chce se mi víc a stále,ale přemlouvám se jestli na záchod nebo to pustit tady.

Štěpán (Út, 29. 10. 2019 - 09:10)

Moc dík. Tak nejsem divnej. Dnes jestli nekakala,tak si to nechám od ní znova vykadit do dlaní. A mohu se připomenout jak to probíhalo?

Reklama

Přidat komentář