Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Romanky ctitel (Ne, 21. 10. 2018 - 22:10)

Ahoj Romanko, pojď si psát o kakání a na ty trubky nekoukej. To si tu zase někdo přečetl, co máte s Kikinou v plánu a hned se do toho naváží.

Romana (Ne, 21. 10. 2018 - 20:10)

To ve 20:11 nejsem já, to je...Tady někdo píše za mě. Nevím proč. Už mě to nebaví.

Opravdová Romana (Ne, 21. 10. 2018 - 20:10)

To ve 20:11 nejsem já, to je falešná Romana. Tou dobou jsem zrovna psala ten mail Lubovi, takže jsem zároveň nemohla být i zde. Každopádně napsala jsem mu pravdu, takže snad vše klapne. Budu doufat

Romana (Ne, 21. 10. 2018 - 20:10)

Super! Takže napiš Lubovi...Jdu na to.

Kikina (Ne, 21. 10. 2018 - 19:10)

Kikino, já jsem ready, tak...Super! Takže napiš Lubovi na [email protected] představ se mu a popiš první události v tvém životě která tě přivedla k pokakavani eventuálně můžeš přihodit i detaily své první akce kdy sis poprvé v životě poslala úmyslně nadílku do oblečení. Já si tu akci moc dobře pamatuji ale už je to dlouho a na diskuzi to tu zapadlo co jsi to tu psala takže tohle víš ty já maximálně tak možná Lukáš si na to vzpomene jenom prosím zkus napsat rychle aby to nezkoušela nějaká jiná falešná Romana Luba mi ten tvůj mail přepošle a když to vyhodnotíme jako že jsi to opravdu ty že tak ti Luba obratem zašle mail na mě Budu se těšit :0)

Romana (Ne, 21. 10. 2018 - 19:10)

Romča+Verča : nebojte se...Kikino, já jsem ready, tak mi napiš, jak mám postupovat.

Kikino (Ne, 21. 10. 2018 - 18:10)

Ahojte lidi každé...Ahoj, to je škoda, píšeš, že si přeci ostudu už opakovat nechceš a zároveň, že po ní zaje toužíš(te).S těmi plenkami je to ke vzteku, že existují holky, které se rády pokakávají, ale ne do plenek, naproti tomu naopak holky, které rády nosí plenky, ale pokakávání se jim hnusí, tudíž holek, které rády dělají obojí současně je bohužel mnohem méně.

Lukáš (Ne, 21. 10. 2018 - 16:10)

No s tím mým fotem to bylo asi tak, že je třeba zvážit rizika. U mě jich tolik není, protože za1.) jsem chlap- přece jenom možnost fyzické obrany je u mě větší než u žen a i když jsem starší, tak 4/5 dnešních mladých pořád strčím do kapsy, jak jsem se včera přesvědčil.2.) žiju trvale v Norsku, tzn. v Česku nemám žádnou práci, žádné bydliště, jen příbuzné3.) riziko, že by mě Kikina (nebo nějaký magor co se za ní vydává) hledal v Norsku je poměrně malé, už něco stojí sem dojet, musíte být vybaveni norštinou, nemáte tu kde bydlet mimo hotelů, které nejsou pro běžného Čecha zrovna levné...Takže jsem zvážil, že riziko odkrýt svoji identitu pro Kikinu je malé. Nafotil jsem jí svojí první stránku pasu, ale zakryl jsem tam údaje o zdejším rodném čísle z důvodu krádeže identity. Když teď na tu fotku toho pasu koukám, tak jsem nezakryl ani svůj xicht, tak se snad Kikina nepodělala, ale na druhou stranu na Doktorce nejsem proto, abych tam balil ženský.Další věcí bylo to, že při perverznění tady na Doktorce jsme si s Kikinou docela rozuměli, ale čtení těch reakcí závistivců taky nebylo ono. Takže výsledek byl, že chci aby Kikina věděla, kdo skutečně jsem s tím, že riziko nějakých nepříjemností je pro mě malé.Ale Verčo a hlavně Romčo vy jste tu na sebe toho vykecaly až dost na to, že posílání dokladů by bylo dost velkým rizikem. Ale Kikina to určitě nějak vymyslí :-)

Kikina (Ne, 21. 10. 2018 - 15:10)

Romča+Verča : nebojte se jsem to já. Kvůli organizačním problémům se můj odjezd ke kamarádce posunal až na zítra takže jsem ještě v Praze. Holky pojďte do mailu tady už to fakt nemá smysl. Včera jsem tu byla jak vidím poslána do prdele tak já tedy jdu ale o kontakt s vámi dvěmi mám každopádně zájem s těmi ostatními co za to stojí už tu v kontaktu jsem a ten zbytek mě nezajímá. Můžou si tady tu diskuzi nechat a předhánět se v tom kdo tu bude psát větší kraviny tak ať si to tu (bez nás ovšem) užijou. Ničeho se nebojte fotky a podobné věci fakt nebudou potřeba vymyslela jsem to velmi prakticky budu po vás chtít vědět něco co můžete vědět jen vy dvě a bude se to týkat pokakavani. Proběhne to přes Lubu pokud bude souhlasit už jsem se přes něj dala dohromady s Lukášem. Není se čeho bát Luba je diskrétní a tak až mi to odsouhlasí tak sem hodím jeho mail a řeknu vám co mu máte napsat, abych ověřila vaše identity. Věřím že si budeme brzy vyměňovat vzrušující soukromé rozhovory bez debilnich keců typu že jsme nemocné měly bychom se léčit a podobně už mě to tu fakt nebaví. Potřebujete tuhle diskuzi k životu? Já ne.

Verča (Ne, 21. 10. 2018 - 15:10)

Ahoj Kiki, vidím, že sis...Ahoj Romčo, taky bych chtěla s touto naší skupinou pokračovat v kontaktu. Vnesla mi něco nového do života. Máš pravdu s tou fotkou. Foto občanky se dá snadno zneužít. Kikině věřím, ale může to zneužít někdo jiný.Vypadá to, že budu mít pokakaný večer. Pokud bude mít někdo zájem, tak sem něco napíši...

Romana (Ne, 21. 10. 2018 - 14:10)

Ahojte lidi každé...Ahoj Kiki, vidím, že sis včera užila netradičně v džínách. Ono to v nich taky není vůbec špatné co? Já si dneska vykompenzovala tu středu. Rodiče po ránu odjeli na nějaké trhy a bráchu vzali sebou. Tak jsem se převlékla do extra kalhotek a starého pyžama určeného k likvidaci a šla jsem to udělat na záchod, ale ouha, co jsem to provedla? Sedla jsem na prkýnko, ale jaksi jsem si "zapomněla" sundat ty kalhotky a pyžamo a vykadila se do toho. Pyžamo světlé, takže fleky na něm pěkné. Bylo mi v tom fajn, tak jsem si zase zalezla na chvíli do postele, ale tentokrát jsem moc neujížděla. Měla jsem na to jenom pár hodin, ale bylo to super :)Jinak ten zájem o kontakt s Tebou rozhodně platí, tak až si to tady přečteš, tak mi napiš co a komu mám napsat. Je vidět, že Lukáš měl o kontakt s Tebou opravdu zájem. Já bych asi nikomu anonymnímu na internetu třeba foto své občanky neposlala, byť to neznamená, že Ti nevěřím, že jsi skutečná, ale opatrnosti není nikdy dost, tak doufám, že vymyslíš něco schůdného. Pak až si to přečteš, tak mi napiš. Zatím ahoj.

Kikina v džínách (So, 20. 10. 2018 - 09:10)

Ahojte lidi každé probuzení v plných gatich je neopakovatelné. Včera večer jsem se opět příjemně pokakala a vyspala se v tom teď si užívám jak jsem zřízená. Jak asi tušíte podle mého nicku tak jsem zkusila včera ten avizovaný experiment a pokakala se v džínách byť jinak jasně preferuji legíny tak ale není to vůbec špatné jenom se v těch džínách hůř masturbuje přes legíny to jde samo :0)Hoste obávám se že tady žádnou holku do plenek nedostaneš. na vedlejší diskuzi máš Anežku. Tady si zakládáme na tom že jako velké dívky chceme velkou ostudu a před tím ta plenka vlastně chrání a pak to jaksi není ono.Vzkaz pro ostatní tupce : hele vy debilové nechtěli by jste vědět kolik vážila stolice Romči? Jak dlouho na tom záchodě pobyla? Jak dlouho si utirala zadeček? To jsou mi dotazy vy budete asi hodně zoufalý co? :0) ten příspěvek v 18:39 snad radši nebudu ani komentovat. Ach boha jeho co se nám to tu uhnízdilo za pakáž nestíhám...Pro všechny normální pokakanky a pokakandy : valím teď na týden k té kámošce. Dřív jak příští sobotu se tu určitě neobjevím. Takže kdyby tu v té době vystupovala nějaká Kikina tak bude zaručeně falešná. Tak zatím pa mějte se pokakaně ahoj Kiki.

Scatter (So, 20. 10. 2018 - 09:10)

Tady už jsem skončil nadobro, cca tyden jsem tu nebyl a už se sem nehodlám vracet, to už je moc i na mě, soukromé kontakty však budu udržovat nadále.

Michal (So, 20. 10. 2018 - 00:10)

Ta reakce/otázka byla na příspěvek výše od Romany z 18.10.2018 20:12:"Lukáš : To bylo za dva roky na střední snad poprvé, co jsem kadila ve škole. Pochopitelně, že na malou si tam tu a tam dojít musím. No v tomto případě nebylo jiné volby. Pokaděná před celou třídou, když si vzpomenu, jak si víc jak měsíc dobírali tu moji spolužačku, opravdu být netoužím."

Michal (So, 20. 10. 2018 - 00:10)

Ahoj Romano, jsem fanoušek...A jak to probíhalo...sedla jsi si normálně na prkýnko jako doma? Byl tam v tu dobu ještě někdo?

Když (Pá, 19. 10. 2018 - 18:10)

Ahoj Romano, jsem fanoušek...bych měl odpovědět na název téhle diskuse, tak bych řekl – právě teď. Ono to se mnou ale je složitější a snad se někdo neurazí když se s vámi podělím o svůj příběh. Třeba bude pro někoho inspirací, pro případně stejně postižené útěchou, že v tom nejsou sami. Jsem fetišista a trochu tv ujetý na nabalování se vrstvama punčocháčů a latexu a na nošení kozaček. Každý, kdo někdy vyzkoušel obléct si několik vrstev latexu nebo silonek mi dá za pravdu, že to stojí poměrně dost námahy a času. Za situace, kdy si chci užívat celý víkend nebo i déle je počurání a pokadění jaksi nezbytností, protože svlíkat se kvůli tomu je nesmysl. Záhy jsem v tom našel zálibu a kadění do silonek jsem přiřadil mezi ostatní perverzní choutky. Co víc chtěl jsem abych toho v silonkách měl co nejvíce, aby se do toho zadek mohl pořádně zabořit a rozpatlat to a aby to při každém kroku pěkně mlaskalo mezi nohama. Jestli teda někoho zajímá jak to dělám tak takhle. První vrstvou jsou dvoje až troje natahovací plenkové kalhotky s maximální nasákavostí vyložené alespoň dvěma baleními dlouhých nočních vložek. To celé překryju dvěma vrstvami 100DEN punčocháčů, stejné dvoje punčocháče rozříznu v rozkroku a natahnu si je přes hlavu a na tělo jako triko, takže to vypadá jako bych měl nylonový catsuit. Další vrstvou je silně stahovací body s dlouhými rukávy a nohavičkami. Balík plenek je třeba zafixovat aby nesjížděly, zvláště když je hned naplním voňavou a mazlavou náplní. Vlastní zdroje jsou poněkud omezené a jak jsem psal, chci je mít punčocháče od začátku naplněné pořádnou dávkou. Pod zadek, mezi nohy a dopředu jsem si začal dávat husté kynuté těsto s vysokým podílem kvasnic. Těsto krásně hřeje a kvasnice způsobují, že se jeho objem zvětšuje a krásně mlaská, zvlášť když k němu postupně přibyde nějaké to čurání a hovna. Pak mě jednou napadlo, že je vlastně dost jedno jakým hovnem mám silonky naplněné a zkusil jsem k těstu přidat čerstvý koňský hnůj. Bylo a je to krásně perverzní a dneska si jinou náplň už neumím ani představit. Abych mohl touhle voňavou a mazlavou náplní naplnit kalhotky až po okraj, musím si body obléct jen do pasu. Teprve když jsou kalhotky plné, stáhnu všechno tím, že si body natáhnu na celé tělo. Pojistkou jsou dvě vrstvy latexových body z hodně silného latexu, který se už jen málo natahuje a drží tvar. Body jsou stejného střihu, tedy s nohavičkou až ke kolenům, dlouhými rukávy a rolákem. Body naplněný balík plenek definitivně zajistí proti sklouzávání a nedovolí aby náplň vytékala na stehna. Přesto další vrstvou je latexový catsuit síly 0,6 mm s uzavřenými punčocháči. Můžu tak kadit a čurat po libosti, všechno zůstane uvnitř a nic neprosákne ani není cítit. Další vrstvy jsou už silonkové. Minimálně tři vrstvy 100DEN punčocháčů a 10 až 15 vrstev silonkových legin, nejlépe taky 100DEN. Trochu problém je v pase, protože 20 vrstev už je docela znát a postupně nesnesitelně tlačí v pase. Řešením je vysoký pruh molitanu kolem pasu, který tlak eliminuje a zároveň mě hezky zakulatí. To už se blížím do finále. Ještě pokud jde o barvu, preferuju černou, poslední vrstvy jsou ale v tělové barvě a úplně poslední jsou slabé 20-30DEN punčocháče. Kombinací s tělovou vzniká jakási světle hnědá, která mě neskutečně rajcuje, protože je taková ženská. Finále tvoří ještě jedno tentokrát slabé latexové body, latexové kalhotky s vysokým pasem, černé stahovací kalhotky s vysokým pasem a vycpávkami, které vytvoří dokonalé ženské tvary zadku a černé saténové kalhotky také s vysokým pasem. V poslední době se hlavně v Asii uchytila dobře zvrhlá moda, kdy si holky speciálně pod legíny oblékají kalhotky s uměle vytvořenou hodně vystupující vaginou, která se pak krásně rýsuje v legínách, ale i v jeginách a kalhotách. Hodně mě to rajcuje a i když jsou nekřesťansky drahé, oblékám si je pod poslední saténové kalhotky. Na body pak přijde stahovací košilka, která zafixuje stahovací kalhotky aby nepadaly a konečně dva slabé elastické roláky. Když jdu ven tak na nohy si natáhnu světle modré hodně elastické jeginy, přes které je vidět nejen vagina, ale i lem kalhotek, a zastrčím je do vysokých kozaček bez podpatku. Přes roláky si vezmu dlouhý rolákový svetr do půli zadku, který krásně schová přechod mezi tělem a vycpaným břichem a vyklenutým zadkem, zároveň ponechá rýsující se vaginu a lem kalhotek. Když jsem doma nebo jdu ven večer místo jegin si vezmu elastickou pouzdrovou sukni do půli stehen aby byly vidět krásné silonky. Doma si beru kozačky na platformě a pořádném podpatku. Aby večerní procházky byly v klidu proměnu v ženu dokonám, takže paruka, make-up a rukavice.Teď jsem ve stavu, kdy jsem mazlavou a voňavou náplň punčocháčů doplnil pořádnou dávkou z vlastních zdrojů a s rozkoší jsem do toho zabořil zadek a slastně se v tom vrtím. Přemýšlím co s načatým večerem. Myslím, že žena zvítězí a vyrazím někam do restaurace na pořádnou večeři a pak někam do hospody na pivo. Během večera se určitě několikrát počurám a snad i poseru. Hrozně mě baví, když se počurám někde v tramvaji, ve frontě nebo jen tak při chůzi na chodníku. Dívám se po lidech a říkám si, kdyby jste věděli co se mi děje mezi nohama, utekli by jste. S posráním je to horší, protože u toho často dost prdím a nikdy nevím jestli to bude cítit nebo ne. V takovém případě zajdu někam do parku nebo do boční ulice a tam to udělám. Ve finále se musím trochu nebo spíš hodně opít, protože budu rozrajcovanej a těžko bych usínal. Na noc si sundám jen kozačky, protože v leže mi v nich natékají nohy, sukni nebo jeginy a rolákový svetr a místo toho si navléknu dlouhé pletené šaty. Aby byla jistota, spolknu dva prášky na spaní, zapiju to ještě třeba dvěma pivama a zvrhnu se do měkké postele. Chvíli se převaluju abych usadil všechny náplně a postupně se propadám do sna. Obvykle mě v noci zbudí potřeba se vyčurat. Tak to v leže udělám a spím dál. V poslední době jsem se už několikrát počural aniž bych se probudil. To mi připadá jako ideální stav. Od toho ty plenkové kalhotky přece jsou. Když mám štěstí, spím až do rána, to si pak hned natáhnu kozačky, šaty vyměním za sukni a stačí se jen trochu předklonit. Okamžitě se spustí vodopád a následuje horká lahůdka, které mi zaplní celý zadek a jak je všechno mokré tak to nádherně mlaská. Stoprocentně se při tom udělám. Tak začíná nový den. Pokud hned nevyrazím někam ven, válím se v posteli a jím. Někdy sednu do auta a vyrazím na výlet. Radši ale jedu vlakem, protože to můžu pít celý den a je to takové volnější. Přes den jsem většinou za chlapa v jeginách, v poslední době ale stále víc i přes den ze sebe dělám tlustou holku. A tak se to opakuje až do nedělního večera, kdy nastává proměna ve spořádaného občana. Vrstvy silonek a latexu jdou dolů, co je k vyprání jde do pračky, latex pod sprchu já do vany. Když vylezu tak mi to ale stejně nedá a znova si vezmu několik vrstev silonek, kalhotky s vaginou a stahovací kalhotky, sukni, rolák a kozačky a užívám si to až do rána kdy definitivně mizí žena a rodí se chlap jdoucí do práce. Zase ale jen do večera nebo do některého z příštích nabalovacích víkendů. Tak tohle jsem já, žádná pohádka, mnohdy tvrdá realita, se kterou se těžko vyrovnávám. Rozkoš z perverzní proměny a kadění ale zatím přetrvává. Jestli je tu někdo podobně postižený, nestyďte se a podělte se o zkušenost.

Kikina (Pá, 19. 10. 2018 - 09:10)

Ahoj Kiki, já bych určitě...Ahojky Romčo to není o tom že bych si to nepřála. Jenom si musím každého napřed otestovat jestli mu můžu věřit a pak s tím nemám problém. Já a Lukáš taky máme o kontakt s tebou zájem tak neboj nějak už to vybavíme. Mail sem určitě nedávej vymyslela jsem to jinak bude to přes prostředníka kterému ale budeš muset poskytnout nezvratný důkaz tvé existence aby mu pak nepsala nějaká falešná Romana. Lukáš byl takový borec že mi poslal fotku svého pasu po tobě nic takového chtít nebudu vymyslela jsem to jinak pak ti dám vědět jak. Akorát že teď toho moc nevybavime protože si dobírám dovolenou. Momentálně jsem na Valašsku na povinné rodinné oslavě. Dnes večer už budu zpět ale zítra zase pro změnu jedu za jednou kámoškou a budu u ní až do příští soboty tak tady na diskuzi ještě chvilku vydrž až budu mít po dovolené tak to spácháme.Jinak dneska večer po návratu domů chystám menší experiment ale jestli sem budu něco psát to si ještě rozmyslím :0) mám opět domluvené soukromé perverznění a jak se zdá tak tu Kikina nikomu nechybí tak možná že to tak bude lepší.

Romanky ctitel (Pá, 19. 10. 2018 - 00:10)

Romanko já to myslel tak, že by se tak dalo usoudit podle konzistence Tvého kakání.

Host (Čt, 18. 10. 2018 - 22:10)

Ctiteli, to Ti nedokážu...Ahoj Romano, jsem fanoušek holčičího pokakávání. V tvém případě mě napadlo, že řešením by bylo pustit třeba jen malý kousek a ne všechno. To by mělo odvrátit to největší chtění a zároveň zachovat většinu pro pokakání v soukromí.Proč to musíš dělat zrovna ve středu a ne jindy?Nechtěla bys zkusit plenky? Ty se především snadno uklízí a jsou k tomu určené. Nebo dobrá alternativa by možná těž bylo si pořádně vystlat kalhotky toaletním papírem. Poté je úklid snazší a není potřeba tolik prát prádlo.Vyzkoušíš něco z toho?

Romana (Čt, 18. 10. 2018 - 20:10)

Takže myslíš, že by byla...Ctiteli, to Ti nedokážu říct, protože v kalhotách jsem to tentokrát neměla, a tak to nemohu posoudit :)Lukáš : To bylo za dva roky na střední snad poprvé, co jsem kadila ve škole. Pochopitelně, že na malou si tam tu a tam dojít musím. No v tomto případě nebylo jiné volby. Pokaděná před celou třídou, když si vzpomenu, jak si víc jak měsíc dobírali tu moji spolužačku, opravdu být netoužím.

Reklama

Přidat komentář