Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Alice (Út, 4. 9. 2018 - 15:09)

Tak ještě s tím statečně bojuji, ale už to přestávám dávat. Dneska jsem se rozhodla, že vyzkouším upnuté rifle. Všimla jsem si, že některé holky tady už mají své oblečení na toto vyzkoušené a oblíbené. Kikina ráda legíny, Verča zase džegíny. Já jsem taková experimentátorka. Při té mé první nehodě to odnesly takové letní modré šaty. Pak při těch úmyslných nehodách jsem zkusila legíny, pyžamo, tepláky i plavky. Naposledy na tom táboře to byly šortky. Tak dneska to zkusím v džínách. Cestou ze školy jsem si radši na to koupila extra kalhotky jenom za třicet korun, protože bohužel moje důsledná máma mě kontroluje skoro ve všem a pořád mi leze do oblečení a všimla si, že zmizelo to pyžamo, jak jsem se do něj pokakala v posteli, tak jsem se musela vymluvit, že bylo roztrhané. Naštěstí nepostřehla, že mi zmizely i troje kalhotky, ale radši už nebudu riskovat. Kdyby se na to doma přišlo, tak by to byl mazec. Jinak po vzoru vás ostatních, mát taky dneska v plánu natočit se na mobil, abych měla památku. No už to fakt nevydržím a potřebuju si ulevit, tak se zvedám od počítače a jdu se pokakat, takže se na chvíli odmlčím. Pak napíšu, jak to proběhlo.

Alice (Út, 4. 9. 2018 - 14:09)

Ještě bych dodala, že mám li tuto ostudo porovnat se svou první nechtěnou nehodou na té škole v přírodě, tak tam to bylo jednoznačně horší. Už jen z titulu toho, že s nimi jdu teď do deváté třídy, takže s nimi budu muset ještě ten rok ve škole přežít. Tak doufám, že přes prázdniny už se na to zapomnělo. Zatím mi to nikdo nepřipomíná tak snad to vydrží. Jinak dnes je mamka zase na odpolední a přijde pozdě večer. Tak jsem sama doma a, protože ráno jsem kadit úmyslně nebyla, tak už se mi začíná docela chtít, tak se ještě pokakám dneska. Pak už těch příležitostí moc nebude. Včera to ve škole bylo jenom přivítání. I dnes jsme to ještě měli zkrácené, fasovali jsme učebnice a tak, ale zítra už to naplno vypukne. Mám vyučování i odpoledne a po něm volejbalový trénink, tak dneska si ještě užiju a tentokrát v tom zkusím chvilku vydržet. Na tom táboře jsem měla smůlu, že se na to přišlo asi po dvaceti minutách. Nehledat mě ta vedoucí, tak to určitě utajím déle. Ještě to zkusím chvíli vydržet a vyberu si nějaké vhodné oblečení. Nemusím to hrotit. Mám na to dneska celé odpoledne a večer.

Alice (Út, 4. 9. 2018 - 14:09)

Verča : Obdivuji Tě, jakou máš fantastickou odvahu. Já už bych se asi do tohohle nevyhecovala. Říkala jsem si, že to co jsem provedla já už je dost velký úlet, ale na Tebe nemám. Vlastně tiše závidím, že už jsi dospělá a můžeš si vyrazit na takovou akcičku. Já celé prázdniny kvůli pracovnímu vytížení rodičů hnípala doma. Nebýt toho tábora, tak bych se letos o prázdninách ani nikam nepodívala.

Kikina : Ostuda to pochopitelně byla. Možná, že o to větší, protože jsem tam byla ze všech nejstarší. Ostatní děcka měla okolo 12, 13 maximálně 14 let. Já tam byla jediná už patnáctiletá s čerstvou občankou v kapse. Vlastně jsem tam fungovala i jako prodloužená ruka vedoucích. Pomáhala tam s různými věcmi ohledně organizace tábora a tak. O to asi větší překvapení bylo, že právě já se pokakala. Ale ta vedoucí co na to přišla byla hrozně v pohodě. Jednak viděla, že jsem z toho špatná. To jsem ani nemusela nic hrát, protože když mi položila ten přímý dotaz, jestli jsem se nepokadila, tak jsem se začala solidně stydět a skoro toho litovat. Já jí pak jenom poprosila, aby to neříkala našim, tak mě ujistila, že neřekne a dodala, že za své praxe už zažila, že se na táboře někdo pokakal, ale většinou šlo o menší děti tak do deseti let. S tím, že by se pokakala takto velká dívka se prý ještě nesetkala, ale jedním dechem dodala, že stát se to může každému a ať si z toho nic nedělám. Reakce ostatních dětí nějaké byly, ale dalo se to přežít. Spíš se každý vyptával, jak se mi to povedlo, ale nikdo mě vyloženě neponižoval. Jenom jedna holka o rok mladší se mi posmívala, ale s tou jsem od začátku nevycházela. Pak už se o tom nemluvilo. Až večer kdy byl táborák na rozloučenou do mě začala ta holka zase kérovat, jestli jsem se prý nezapomněla zabalit do plenky, ale ta vedoucí jí rázně utnula s tím, že jestli mi nedá pokoj, tak půjde předčasně spát. Druhý den když jsme odjížděli, měl ještě jeden kluk kecy, že nebude sedět vedle holky co se posrala, ale jinak v klidu. Asi jsem měla štěstí, že jsem natrefila na pohodový kolektiv. Z celého toho tábora jsem měla super pocit a i to rozhodlo, že jsem do toho nakonec šla, ale jednou stačilo.

Lukáš (Út, 4. 9. 2018 - 12:09)

Zatím díky ke gratulacím, ale narozky přijdou až 12. Ale to je středa a středa má takovou blbou vlastnost a to, že je pracovním dnem. Takže na tento víkend chystám akci a ten další taky. V sobotu až se vzbudím, tak vezmu projímadlo a už pochopitelně nepůjdu kadit tak, jak to obvykle po ránu dělám. Budu dělat vosí hnízda a náplně do dortu do doby než to na mě přijde. To by mohlo být okolo 16. hodiny. Scénáře mám dva:
Jeden jako ve škole, kdy jdeme cvičit do jiné školy na stejném sídlišti, protože naše tělocvičny se opravují. Já ale necvičím, protože jsem po nemoci a tak sedím venku u hřiště a čumím jak spolužáci hrají fotbal. A pak to na mě přijde...cesta do naší školy pěšky a pak si v šatně vysvléct bundu...
No a druhý scénář, jedeme ze školního výletu, učitelka řekně ať si dojdem, ale já to přeci vydržím a cesta autobusem a tramvají. Výletem bude Matějská pouť- pražáci vědí, co to je- tam se sní jedno přes druhý+ ty kolotoče, to se pak ve střevech rozehraje orchestr :-)
No do soboty ještě pár dnů zbývá.

Scatter (Po, 3. 9. 2018 - 23:09)

Já umřu...co na to říct, sne splň se mi, děvčata vy mě hrozně rozsekáváte, já prostě umřu! Vzrušením z Vás, do Verči bych s ehned zamiloval a ty Kiki to ani nezkoušej nebo fakt zemřu, ikdybych měl jet na druhý konec světa tak chci být u toho! Normálně šíleně žárlím, že tě třeba spousta neznámých mužů uvidí dokonale posranou a já ne, to je velmi frustrující, zatímco já bych si to tak přál...vymysleme něco lepšího, třeba časem a i pro kluky, ikdybych na to měl třeba 50 let vydelavat, soustředit Vás pokakané dívky na jedno třebakonkrétní místo, soukromou akci třeba a vy byste s etak hezky pokakali...no to je asi blbost, jelikož kdyby tam byli nějací muži tak by zajisté zemřeli vzrušením, prostě by to jejich mozky a srdce a nedokázali vstřebat, děvčata fakt opatrně jo, nevíte, jaké to může mít doživotní následky...ale zbožňuji Vás čímdál víc.

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 22:09)

Kikino, no trochu jsem ujela....Verčo to je nářez. Tak to asi nepřekonám. Po pravdě co budu zastírat. Chystám se přesně k něčemu podobnému až se to bude blížit přidám detaily. Půjdu každopádně do co nejvíce vyzývavého oblečení. Už mám za tímto účelem objednané bílé (!) Legíny v mé velikosti které jsem nemohla nikde sehnat. Takže si vezmu rovněž pokoj se sprchou. Náladuju se projímadlem a půjdu to v té těchto kalhotách udělat někam na veřejnost ale tři a půl hodiny se v tom asi procházet nebudu. Ty začínáš být regulérně šílenější než já a to jsem si říkala že to nikdo snad být nemůže. Každopádně jsi hvězda a já ti za tvou odvahu upřímně tleskám.

Verča (Po, 3. 9. 2018 - 21:09)

Verčo ty jedeš. Za chvíli...Kikino, no trochu jsem ujela. Procházela jsem se asi tři a půl hodiny. Chtěla jsem jet metrem i zpět, ale pak ve mně vznikla k tomu bariéra. Už jsem byla dole ve stanici a stačily mi pohledy lidí. V tom vagonu si to nedokážu představit. Byla jsem ráda, že jsem mohla jenom projít kolem recepce. Snažila jsem se jít tak, abych eliminovala závan. Jen jsem na svém patře potkala jednoho hosta, který další den u snídaně se tak divně pousmál.

Dnes to bylo hodně zajímavé. Kalhoty totálně obtažené a kalhotky takový větší. Stihla jsem to těsně. Vyvalilo se to kolem středového švu a valilo to víc na levou stranu. Trochu ujelo na stehno. Džegíny mám schované polomokré pod postelí.

luba (Po, 3. 9. 2018 - 21:09)

Lubo Anežce by podle všeho...Tak to doufám, že se k nám přidá. Tady ji snad už nikdo odsuzovat nebude a doufám, že se jí budou povídky líbit. Jinak dnes jsem i přes časovou vytíženost započal ten školní seriálek.
Jo, kdyby tak taková látka byla, tak určitě to bude daleko pohodovější droga a troufám si říct, že by to zkusilo hodně lidí.

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 20:09)

Ahoj Kikino.
To by bylo...Lubo Anežce by podle všeho bodla ta neutralizační látka in. Psala že pokakání chtěla vždycky zkusit ale nejvíc jí na tom vadí ten zápach tak tím by se leccos vyřešilo. Už se tam do ní celkem nechutně navážeji duševní mrzáci jejichž úchylkou je chodit na diskuze které je pohoršují a tam urážet všechny přítomné. Měli bychom jí vzít pod naše ochranná křídla tady se jí nikdo posmívat nebude. Uvažuji že bych jí i přidala k účastníkům plavby kluka plenkare (Pavel) už tam mám ale holku plenkarku ne. Jinak určitě tě potěší že jsem se nakonec tvé látce in rozhodla věnovat celou jednu kapitolu. Jenom se k tomu musím někdy dokopat jak říkám nápadů tolik že by mi praskla hlava teď se ještě časově donutit dát to dohromady.

luba (Po, 3. 9. 2018 - 20:09)

Verčo ty jedeš. Za chvíli...Ahoj Kikino.
To by bylo super, další příznivkyně. Lidí, kteří v dospělosti nosí plenky je také docela dost
www.abdl.cz
Lukáši, Tobě přeji ke kulatinám vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a hlavně užívej života.

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

Alice+ Verča: asi jste mě...Lukáši abych tě zase úplně nemystifikovala tak ta akce byla pochopitelně v plánu a potřebovala jsem jí jako sůl měla jsem na víkend jet s tou svou partou ale v pátek jsem měla zase jednu ze svých nálad kdy bývám absolutně nesnesitelná a vůbec nikam se mi na ten víkend nechtělo jet. Tak jsem si řekla že jenom moje tradiční terapie na tyto stavy v podobě plných kalhotek mě může spasit. No a chvíli před tím než jsem vyrážela ven jsem postřehla tvůj comeback takže jsem vyrazila v o poznání lepší náladě v parku se pěkně pokakala a udělala jsem si procházku depka pryč a víkend se pak super vydařil. Jinak jak píšeš tak i díky našim rozhovorům jsem i já si byla hned jistá tebou protože velká fantazie je fajn ale na všechno nestačí a takto pohotově reagovat dokáže jen někdo kdo se tomu opravdu věnuje. Jinak už teď všechno nej k tvým kulatinam. Jak tě znám tak už máš nějaký ten scénář určitě připravený :0)

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 17:09)

Ahoj Kikino, k tomu Německu...Verčo ty jedeš. Za chvíli to budeš mít jako já a záchod budeš používat jenom na čůrání. Takže v Německu jsi zatížila své první dzeginy? Však si takovou akci zasloužily po tom kolikrát už jsi je naložila. Hlavně jak jsi psala že díky častému praní už nejsou tak přilnavé. Tak bych skoro řekla že vzhledem k tomu že jsi potřebovala setrvat nějaký čas v pohybu na ulici to pro tebe bylo pohodlnější než mít totálně upnuté kalhoty. Každopádně palec nahoru!

Jinak nejen ty Verčo ale i ostatní milovníci a milovnice veřejných ostud určitě mrkněte na diskuzi má 15ti léta dcera chce nosit plenky kde jistá Anežka popsala jak se v 19ti pokakala do plenky v centru Bruselu a ještě v přítomnosti své kamarádky. Vše v rámci prohrané sázky jejíž prohra spočívala v tom že během celého pobytu tam se svou kámoškou která se shodou okolností jmenuje taky Verča musela chodit v plence a dělat do ní veškeré čůrání a i se jí povedlo se dvakrát pokakat. Navázala jsem s Anežkou kontakt a pozvala jí na naší diskuzi tak uvidíme jestli se tu objeví. Už se mi svěřila s tím že když byla párkrát sama doma tak si pohravala s myšlenkou se úmyslně pokakat ale nikdy nesebrala až do toho Bruselu odvahu k realizaci. Tak jí trochu povzbudime co říkáte? :0)

Verča (Po, 3. 9. 2018 - 15:09)

Verčo a Alice super akce....Ahoj Kikino, k tomu Německu napíši ještě něco víc večer Jak jsem psala, že jsem si koupila ještě jedny džegíny - úplně superúzké, že se ten středový šev zarývá mezi půlky, tak jsem je před chvílí pokřtila. Začalo se mi chtít po cestě z brigády, doufala jsem, že se nepo na ulici. Ještě chvili tak zůstanu a potom honem očista, abych se dala do pucu, než příjdou naši. Pocit skutečně zvláštní, úplně jiný. Taky k tomu napíši večer. Teď se jdu podívat do zrcadla pak koupelna.

Verča (Po, 3. 9. 2018 - 15:09)

Verčo a Alice super akce....Ahoj Kikino, k tomu Německu napíši ještě něco víc večer Jak jsem psala, že jsem si koupila ještě jedny džegíny - úplně superúzké, že se ten středový šev zarývá mezi půlky, tak jsem je před chvílí pokřtila. Začalo se mi chtít po cestě z brigády, doufala jsem, že se nepo na ulici. Ještě chvili tak zůstanu a potom honem očista, abych se dala do pucu, než příjdou naši. Pocit skutečně zvláštní, úplně jiný. Taky k tomu napíši večer. Teď se jdu podívat do zrcadla pak koupelna.

Ctitel (Po, 3. 9. 2018 - 04:09)

Jsem moc rád že se to tady vrací do starých kolejí. Na vaší počest se dnes zařídím jak batole.

Lukáš (Ne, 2. 9. 2018 - 22:09)

Alice+ Verča: asi jste mě teda trochu zkazily, protože uvažuji na jaře (zima je v Norsku dlouhá) odjet tak na týden do Madridu nebo Barcelony. Ale já fakt jenom za tmy :-)

Kiki: to, že jsi se pokadila samou radostí nad mým návratem beru jako kompliment :-) ale u mě tu 100% jistotu máš- když jsme tu rozehrávali naše perverznosti, tak mě bylo jasné, že jsi pokakanda a kdybych já k tomu neměl vztah, tak bych ty odpovědi nikdy dohromady nedal. Jinak Tvůj návrh k prudičům je u mě přijat bez výhrad. Moje další akce bude v sobotu, budu si dělat narozeninový dort a vosí hnízda, projímadlo jistě zaúčinkuje, navíc budu mocně užírat těsto a náplně a to účinek ještě zvýší :-)

PS: těm, komu zítra začíná škola, hodně štěstí a neposerte se z toho :-)

Kikina (Ne, 2. 9. 2018 - 19:09)

Ou Kiki, to že si se venku...To víš kdyby jsi na můj mail zareagoval dřív tak bych se ti určitě pochlubila co chystám :0) tady jsem to z důvodu utajení napsat nemohla. Ale chápu že ten mail není tvůj ofiko a chodíš na něj jenom občas. I ten můj je speciální pouze za tímto účelem. Nicméně doufám že to tady budeme pořád především veřejně hlásit do éteru protože veřejná ostuda je větší zábava :0)

Kikina (Ne, 2. 9. 2018 - 19:09)

Kikino, vítej zpět,
Jsem...Jenom do toho. Jsem tvoje věrná čtenářka. Taky už se musím dokopat k dokončení té první kapitoly ale momentálně jsem se trochu zasekla. Ne že by nebyla inspirace ale toho času je málo.

Scatter (Ne, 2. 9. 2018 - 19:09)

Ou Kiki, to že si se venku pokakala si předemnou zatajila :p, to se nedělá, no nicméně co se dá dělat o titul jedničky se musí bojovat, to není jen tak...možná bych mohl zase jednou taky něco napsat, nějaký příběh :) Ale pomalu a jistě z toho začínám šílet, pokakané holky všude kolem mě a jen já na ně nemám štěstí, snad se to brzy prolomí...

Luba (Ne, 2. 9. 2018 - 19:09)

Chris se válí v Africe a...Kikino, vítej zpět,
Jsem rád, že to nevzdáváš.
Jinak, budu sem dávat upozornění nba příspěvky na ABDL v sekci Převratná novinka.
Teď jsem dokončil Adélčin dětský tábor, pak takový krátký příspěvek na téma dětské kočárky pro dospělé a pak již velký seriál o slepeckém intru.

Reklama

Přidat komentář