Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

AnoDobrej odpal Verčo :0) jinak smůla že se tentokrát nezadarilo. Tvoje máma už tě může podezírat z toho že to děláš schválně ale už brzo vypadnes a budeš mít klid ale bacha jak už jsem ti tu psala tu garsonku budeš muset z něčeho platit škola ti poskytne vzdělání a titul ale neuživí tě. Takže budeš potřebovat i nadále brigádu a jak spojit brigádu se studiem to nevím ale určitě to máš promyšlené tak držím palce a přeji příjemnou zábavu v Německu.

Scatter (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Jsou to ubožáci, já samozřejmě poznám, kdo je a kdo není holka a nepotřebuju nic vidět, to jen duševní mrzáčci typu Mára si myslí...no ani nevím co si mylsí, ale vím, že myšlení je musí bolet. A Martino - co jako? To si nám chtěla sdělit co všichni ví? Nějak ten tvůj příspěvek postrádá význam...Za to Veču musím pochválit, fakt úžasná holka, těším s ena tu její akci v německu, zatím se taky hezky činí, prej lékařka, co bych já dal za to, aby mi buchtička chodila domů hezky pokakaná :) pěkně mě to vzrušilo :* A Kiki, beruško naše, popiš víc to své včerejší pokakání :) rád bych pohonil, víš co :D

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Pro Verču a a scattera : nechte individua ať se baví. Buď se to tady přežene a uklidní nebo to tady zabalíme a přemístíme se jinam. Už to tu stejně nebude jako předtím. Všimli jste si jedné věci? Mára tu napsal že sázka proběhla a najednou se odsud většina předchozích diskutérů vytratila. Teď se teprve pozná kdo tu cenu dobu psal pravdu a kdo si jen bohapustě vymýšlel. Jinak něco podobného jako já tu zažila i další milovnice kakání tady na doktorce Iva z diskuze kakání partnerky která své výtvory umisťuje na stránku hovno.sk taky byla obviněna že je chlap a když se bránila tak jí všichni psali dokáž to! Ukaž piču! Apod. Vážně nechápu proč holka co má ráda kakání musí k dokázání své pravosti na internetu vystavovat fotky nebo videa svých intimních partií stejně si chce Mára nad tím jenom vyhonit protože zjistil že milenec Chris už ho nebaví :0)

Dej (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Ahoj Kikino, ano nevyšlo to...mail adres.

Mára (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

AnoJasněěě....:). Koukám jak se honiči budou trumfovat v tom, jak najednou všichni Karla znají. Ten se ukájí tím jak tady vyhrožuje, že odejde a chce, abyste brečeli. Nebojte, neodejde, on z toho vašeho obdivu žije.

Nejsem (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Hejl je tady tak Karle spusť.si jistá, jesstli to zpívá Karel Gott.

Martina (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Jinak k těm individuím co...Proč tolik řevu? Koprofile JE úchylka. Nic víc jsem nepsala. A mám pravdu.

Verča (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

její piču?Ano

Verča (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Copak Verčo něco se...Ahoj Kikino, ano nevyšlo to úplně podle plánu, ale původně jsem to ani neplánovala. Začalo se mi chtít po cestě domů z brigády a já jsem si uvědomila, že nikdo není doma a jak jsem byla u dveří, tak jsem se nechtěla už trápit a udělala jsem si radost. Byla jsem pak zděšená, když na zaharašení klíčů se ozvala mamča. Prý je pro něco na otočku doma. Polilo mne horko. Těšila jsem se, že si udělám hezké odpoledne a mamča na mne ať už jdu. Tak jsem přišla a ona začala zase čichat a řekla mi, že to už není normální se takhle několikrát za sebou potentovat do kalhot a hrozila kamarádkou lékařkou. V půlce září jdu už do garsonky a pak mi začne semestr, tak tam mě kontrolovat nebude. Mamča si počkala, až jsem se z toho vysvlékla. Zítra odjíždím do Německa, vracím se v pátek večer, tak dám v sobotu vědět, jak to dopadlo. Koupila jsem si ještě jedny džegíny, celkem za babku. Jsou o něco menší, a tak mě obepínají úplně dokonale, proto si je nejspiš vezmu do Německa. Ty starší možná praním pozbyly správnou elasticitu - tvar. Pokud se nám to tady rozpadne, taky bych chtěla být s Tebou v kontaktu.

Scatter (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

http://zena-in.cz/clanek/kazdy-z-nas-ma-sexualni-uchylku Takže pro dementy...

Vidělas (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Klídek, Kikina je na 100%...její piču?

Hi hi (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Ahoj Kiki, no ty si ale...Hejl je tady tak Karle spusť.

Scatter (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Jinak k těm individuím co tu řeší co je a není úchylka, každej člověk na planetě má nějakou úchylku na něco, tak toi prostě je a kdo tvrdí že ne tak záměrně lže, to je jako by někdo tvrdil, že v životě nehonil, třeba. Tohle když má číst vzdělaný člověk, tak neví jestli se smát nebo už brečet, nad zoufalstvím některých nepřejících jedinců. Jak se z pívá v té písničce...každej máme svoji úchylku, někdo na pořád, jinej na chvilku...

Scatter (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Ahoj Kiki, no ty si ale šikovná slečna :-* alespoň někdo mi tu dělá radost, co je tu poslední dobou blbečků to fakt nemám slov :) Hádám, že v tom snad ještě si a určitě si ráno ještě něco přidala, zlato naše, zbožňuji tě, taky se těším na ten příběh potom :) až si uděláš čas.

A to jako rozho (Ne, 26. 8. 2018 - 10:08)

Koprofilie JE úchylka....Před 60 lety byla i homosexualita úchylka. Je to vždy jen něčí rozhodnutí. Jako úchylka bývá označovaáno něco, co ohrožuje společnost, např. sadismus, pedofilie apod. To, že se někdo záměrně posrává, nikoho neohrožuje.

Verča (Ne, 26. 8. 2018 - 09:08)

A teď přesvědčuješ nás...Klídek, Kikina je na 100% holka.

? (Ne, 26. 8. 2018 - 09:08)

Zdar lidi zatím co chudák...Tak co je? Máte psát jak se těšíte dávat sem mailový adresy obdivovat Kiki a vy mlčíte.

Jo (Ne, 26. 8. 2018 - 09:08)

Zdar lidi zatím co chudák...A teď přesvědčuješ nás nebo sebe? Nevěřím ti. Ty historky z větší části vždy píšou kluci.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 23:08)

Zdar lidi zatím co chudák Karel dostává výprask od Máry poté co se mu přiznal že ty moje příspěvky ve skutečnosti vůbec nepíše tak já jsem se v klidu v postýlce pokakala do černobílých kostkovaných legín a světle modrých kalhotek. Užiju si v tom perfektní spánek a ráno bude dostatek inspirace na psaní. Moc pěknou noc v plných kalhotkách přeje všem Kiki.

Waco (So, 25. 8. 2018 - 22:08)

Koprofilie JE úchylka....A to se z toho jako máme posrat, nebo co?

Reklama

Přidat komentář