Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Pá, 24. 8. 2018 - 21:08)

Klid on chcípne na nezájem sám. Nikdo mu tady ty kecy nevěří tak ať klidně dělá dál ze sebe kreténa. Jde mu to dobře :0)

... (Pá, 24. 8. 2018 - 21:08)

Není tady někdo kdo by toho debila Máru zablokoval

Mára (Pá, 24. 8. 2018 - 20:08)

Kluci ohledně restartu té...:)) ty komiku ;D

Kikina (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Kluci ohledně restartu té diskuze zatím je všechno ve fázi příprav. Problém je v tom že jsme na tom všichni časově docela bledě každopádně budu určitě informovat jak se to vyvrbi. Jinak určitě vás potěší že tento víkend nemám absolutně žádný program jenom relaxace a konečně se pustím do toho psaní a asi už s tím začnu dneska protože už mám v hlavě tolik nápadů že mi asi brzo vybouchne a je třeba to vyventilovat.

Kikina (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

Ahoj Kikino, doufám že to...Copak Verčo něco se pokakalo? No hádám že v tom Německu si to vynahradíš. Počasí ti přeje zrovna se ochlazuje takže budeš mít možnost nenápadně použít nějakou mikinu nebo bundu na zakrytí nálože v tvých džeginach až se budeš vracet do hotelu ze své procházky. Tak držím palce a neboj určitě tady budu. Sama jsem zvědavá jak se ti zadaři tak napiš až budeš zpátky.

Ctitel (Pá, 24. 8. 2018 - 15:08)

Já bych ten email taky uvítal Kiki. Mezi partou omezených debilů se člověku nechce nic psát.

Scatter (Pá, 24. 8. 2018 - 09:08)

Ahoj Kiki, kdyžtak mi dej echo na [email protected] na tu uzavřenou diskusi, jestli se teda bude pak obnovovat, rád bych tam byl taky. Duševní mrzáček Mára si tu pak může leštit bambus sám nad svou blbostí, nýmand.

Mára (Pá, 24. 8. 2018 - 06:08)

Tak ještě jednou a...Chrisi, válíš. Člověk by slzu uronil.
Samozřejmě, že nemůžes napsat, sory, ale jsem chlap. Drž se. Jinak hrát si na někoho z minulosti je dobrý nápad, ale o ničem. Tady můžeš tvrdit, že jsi dcera anglický královny.

Verča (Pá, 24. 8. 2018 - 00:08)

Ahoj Lubo aspoň někdo...Ahoj Kikino, doufám že to tu nějak ubráníme. Včera jsem si dala pořádnou zkoušku před mým výjezdem do Německa. Sice se ta zkouška úplně nepovedla, ale jinak dobré. Už se těším na německou akcičku a potom dám report, jak jsem dopadla. Doufám, že tu budeš a přečteš si ho. Psát si po speciálním mailu by bylo řešení, pokud by to tu šlo do kopru.

Kikina (Čt, 23. 8. 2018 - 20:08)

Ahoj Kikino.
Tak, dnes jsem...Ahoj Lubo aspoň někdo normální tu zůstal. Ty jedeš ale já slavnostně slibuji že už se dám taky brzy do psaní. Už jsem založila speciální mail ze kterého ti to budu posílat. Ze soboty do neděle si řádně naložím legíny abych měla ráno čistou hlavu a inspiraci a hned po probuzení se dám do psaní. Chtěla bych dát dohromady aspoň tu první kapitolu tak mi drž palce a máš se na co těšit. Jdu spát zítra zase na ranní takže vstávání ale jsem ráda že jsem si mohla přečíst svou oblíbenou pohádku před spaním. Díky za to! Tak dobrou zatím ahoj.

Kikina (Čt, 23. 8. 2018 - 20:08)

Tak ještě jednou a naposledy sakra. Nejsem Karel není mi 19 a nejsem gay. Jsem holka je mi 21 a jmenuji se Kristýna a z nikoho si nedělám legraci. To co tu popisuji ve svých příspěvcích se v daném čase reálně děje. Takže pokud sem napíšu že jsem se právě pokakala tak vemte jed na to že se tak stalo. A Máro ty už táhni do míst kde slunce nesvítí. Pokud chce těm žvástum někdo věřit že tak ať si poslouží. On totiž celej ten Chris bude vymyšlenej a všechno vycucany z prstu. Zkrátka v tom vidím jenom další snahu o rozbití téhle diskuze. Anonymní urážky nezabraly kopírování cizích příspěvků nezabralo tak tohle je nová strategie. A pokud tak moc chcete vědět kdo je to zkušený tak je to jeden z kluků z té soukromé diskuze kterou jsem tu tu zmínila. Už jsem s ním navázala kontakt a díky němu se dostala do kontaktu s dalšími dvěma kluky s této diskuze a už se domlouváme že obnovíme naší starou dobrou pokakanou grupu ovšem bez toho stalkera který se údajně odstěhoval na druhý konec republiky. Takže já tu být nemusím byly to fajn čtyři měsíce ale jednou to tady musí jít do kopru. Jinak kdo chce ať si projede celou mojí účast tady a nikde tu nenajdete že bych se tady snažila někoho sbalit. Naopak hned na začátku jsem jasně napsala že stojím o pokec na dané téma a nemám zájem o žádné sblížení se s někým. Já nemůžu tu za to že se scatter do mě zamiloval. Po pravdě nejvíc mi tu vyhovoval Lukáš který byl naladěný na stejnou vlnu jako já a nechtěl mě sbalit ale ten už se tu taky skoro tři týdny neobjevil. Patrně když viděl jaký směr to tu nabírá tak na to rezignoval a já se mu nedivím. Pokud už se tu neobjeví tak mě tady taky nic nedrží a ti co se to tu snaží vytrvale rozjebat snad budou konečně spokojeni.

luba (Čt, 23. 8. 2018 - 20:08)

Ahojte dnes jsem nic...Ahoj Kikino.
Tak, dnes jsem vydal další pokračování Adélčiína dětského tábora na ABDL.
Přeji příjemné počtení.

Waco (Čt, 23. 8. 2018 - 18:08)

No nevím, ale ten styl mi stejný nepřijde. Kikina vůbec nepoužívá čárky, Zkušený ano. Dost chabej důkaz.

Figg (Čt, 23. 8. 2018 - 18:08)

Je to Karel. Píše i za...A Máro, co ty se do toho sereš ? Jestli jsi jeho kámoš, tak bys ho měl podporovat a pokud ho nemáš rád, tak to vypadá nevěrohodně.

Martina (Čt, 23. 8. 2018 - 18:08)

Pokud sis toho nevšim tak...Taky podle písemného projevu mi došlo, že jde o stejnou osobu.

... (Čt, 23. 8. 2018 - 18:08)

Je to Karel. Píše i za...Pokud sis toho nevšim tak čárky nepíše skoro nikdo a nechápu proč tady otravuješ ostatní

Mára (Čt, 23. 8. 2018 - 15:08)

Žádnej Karlos nebo Chris...Je to Karel. Píše i za Zkušenýho, aby vás zmátl. Jenže není schopen napsat ani jako Kiki, ani jako Zkušený, čárky. Takže už pochopte, že si z vás dělá legraci.
Chlapi, pěkně mu napište, jak moc ho milujete, to ho potěší.

Kikina (St, 22. 8. 2018 - 22:08)

Ahojte dnes jsem nic neplánovala ale zítra mám výjimečně odpolední směnu a nemusím ráno nikam vstávat tak jsem se v klidu pokakala do tmavě modrých legín s nejrůznějšími ornamenty a růžových kalhotek a budu v tom spinkat. Jinak dneska klasika projímadlo si nechám na příště. Dobrou pokakanou noc přeje Kiki :0)

A (St, 22. 8. 2018 - 00:08)

on Kódl něco vyplodí. A...něco třeba ještě na sklonku kariéry zapěje.

Luba (Út, 21. 8. 2018 - 20:08)

Lubo super jako vždycky...Kikino, díky moc za příspěvek, zahřál mne na duši. Co se týče té neutralizace, myslel jsem, kdyby to někoho inspirovalo.
No, Luba se tam může s touto novinkou třeba nějak předvést, bude záležet na tom, jak to ostatní přijmou.
Ano, příběh není z reálného světa, je to fantazie, ale, co víš, třeba hudba vzdálené budoucnosti.
Jinak se na tu povídku moc těším, pošli mi to do mailu a já Ti tady přede všemi dávám čestné slovo, že to nebudu šířit.
Dodržovat tajemství je i součástí mého povolání.
Jinak jsem se snažil tímto příběhem pobavit a také třeba inspirovat k lepším vztahům.
Budu se těšit na Tvůj mail i povídku.
Věřím, že to bude čtivé, neboť se do toho pustíš s láskou, stejně, jako já.
Svoje povídky bych nikomu neprodal, ale, budu rád, když udělají někomu radost.

Reklama

Přidat komentář