Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

:0) kdo je to Karlos? Nikoho takového neznám. Zajímalo by mě jak jste přišli zrovna na Karlose???

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

:0) kdo je to Karlos? Nikoho takového neznám. Zajímalo by mě jak jste přišli zrovna na Karlose???

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 13:08)

Zvědavče na tvůj obsáhlý...Jasně Karlosi.

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Zvědavče na tvůj obsáhlý rozbor ti napíšu jediné a sice že máš asi v palici pěkně nakakano pokud věříš těmhle hovadinam. Jinak je to opravdu legrace bavit se tu nad tím jak tu machruje někdo kdo neví ale lautr vůbec nic jak jsem se právě přesvědčila. Nicméně dobrej pokus kluci ale pořád jste poněkud mimo ale nevadí klidně tady ty kraviny pište dál. Už jsem po jídle tak nehrozí že by mi zaskočilo smíchy :0)

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Fakt myslíte, že Kikina je...Ono ho to vzrušuje, ale u kluků. Ale těžko sem naláká kluky na kluky.
A načtený to má od zimy, jak tady "dívky" psaly/i, že se podělaly/i do kombinézy.

Zvědavec (Ne, 19. 8. 2018 - 12:08)

Fakt myslíte, že Kikina je chlap? No když se nad tím zamyslím a přečtu si povídky zde i na jiných stránkách tak mi vychází, že by to mohl psát i chlap s velkou fantazií. Já bych hlavně řekl, že chlapi jsou tu všichni ostatní. Ty další jakože "holky" tady píšou strašně neurčitě. Nejdou do detailu. Napíšou jenom, jak si to užily, ale už nic dalšího. Navíc jsem si všiml, že tu jsou tři jakože různé osoby a jejich styl psaní a vyjadřování je naprosto stejný. Ať už je Kikina holka nebo chlap, tak určitě na 100% věřím, že provádí to co tu popisuje. Takhle jak to píše, by to určitě nenapsal někdo kdo to sám aktivně neprovozuje. Zatím co ti ostatní tady to píšou hrozně fádně a bez toho zápalu a radosti pro danou věc. Možná už by nebylo od věci, zahodit tu přetvářku tady a přiznat kdo je kdo. Každopádně pokud máte pravdu i s Kikinou, tak jsme tady holt pěkní blbci a parádně jsme naletěli.

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 11:08)

Hmm vidím že někdo mě tu...Karle (Chrisi) tleskáme. Byla sázka, zda se do konce prázdnin do tebe nějaký hejl zamiluje. Já s Badem vyhrál!

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 11:08)

Hmm vidím že někdo mě tu omladil o dva roky a přeoperoval mi pohlaví bez mého vědomí :0) to jsou mi věci... Bylo to velký ale protože tu musí furt někdo prudit tak už mě to nebavilo a šla jsem pod sprchu. Momentálně poctivě větrám svou ložnici. Ten smradek po tom projímadle je docela extrém. Naštěstí v bytě nade mnou bydlí starší manželé kteří na víkendy jezdí vždycky na chatu a v bytě pode mnou se jeho majitel prakticky nezdržuje takže můžu přes balkon pouštět všechnu tu libou vůni pěkně ven. Půjdu vyhodit ty pokakany hadry a protože mi vyhladlo a nechce se mi nikam chodit tak si objednám jídlo a nechám si ho přivézt. Dostala jsem chuť na Čínu. Ve střevech mi ještě trochu bublá ale snad už to bude ok. přeci jenom nehodlám s tím projímadlem experimentovat nějak pravidelně Lukáš tu varoval že může rozhodit střeva a to bych nerada i když minule jsem žádné dozvuky neměla spíš jsem měla pocit že mě to fantasticky pročistilo a od té doby kakám jedna báseň :0) ale nebudu to přehánět příště dám zase klasiku i když musím uznat že ta přidana tekutá hodnota je určitě zajímavá :0)

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Pání i do třetice! Tak to...A devatenáctiletej Chris si leští ptáka, jak ses do něj zamiloval.

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Pání i do třetice! Tak to gratuluju, si fakt šikulka :* však si to pořádně užij. Jinak to chapu, že po tvých zkušenostech platí víc důvěřuj, ale prověřuj. No já jsem jedine rád že si teď tady, tu soukromou diskusi nejspíš neznám a tak díky Bohu že jsi tady jinak bych o tobě třeba nevěděl, což by bylo smutné, jelikož jsem patronem a milovníkem všech pokakanych děvčat a ty patříš mezi ty nej :*

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Však to je Kiki jeden a ten...Co bys dělal v ložnici 19 letýho kluka?

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Však to je Kiki jeden a ten...Nevím to se mi nezdá i když možné je všechno. Já vlastně ani nevím co teď dělají ti kluci z té soukromé diskuze ta skončila skoro před rokem a já nejsem z žádným z nich v kontaktu. Vstupem na veřejnou diskusi jsem trochu zariskovala na té soukromce to bylo v klidu a bez hejtu. Když mě prostě tyhle rozhovory šíleně chyběli tak proto ten přesun sem i když sleduju to tady už od začátků mého pokakavani v roce 2012. Jinak u tebe jsem si ze začátku nebyla jistá jestli jestli nejsi ten kluk co po mě jel proto jsem ze začátku byla k tvým vyznáním chladná a moc nereagovala ale už vím že to nejsi ty tak můžem v klidu pokecat. Jinak jsem právě pustila třetí fázi nevím kde se to ve mě pořád bere to projímadlo sebou vezme fakt všechno.

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Však to je Kiki jeden a ten samý zoufalec pod různými nicky, nereagovat, na 99% je to ten tvůj stalker... No já bych chtěl být hned v tvé ložnici, z toho bych zbláznil wow

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 10:08)

Moc se omlouvám, nechápu...Kašli na něj to se holt někdo chytil toho co jsem tu psala ohledně toho stalkingu. Kdyby aspoň dokázali přijít s něčím vlastním ale na to je potřeba ta věc nacházející se v hlavě... Mozek se jmenuje :0) nenecháme si to tady zkazit tyhle útoky přichází s jistou pravidelností a nejlepší bude prostě totální ignore. Proč nechci dávat mail už jsem snad vysvětlila dostatečně a kdo za tím chce hledat něco jinýho tak ať si poslouží. Howgh domluvila jsem.

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Dobře to hraješ. Držíme...Ale já nic nehraju. Kdyby si byl teď v mojí ložnici a viděl tu nálož v mých legínach tak bys věřil a mimochodem z toho že nejsem holka už jsem obviněna byla takže to mě nerozhodí. Chtělo by to přijít s něčím novým :0)

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Moc se omlouvám, nechápu proč se to poslalo tolikrát...asi už je z tebe Kiki hotovej i můj mobil :D

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Myslitel - zavři piču mrzáku, nikoho tvý žvásty nezajímají zoufalče, si na 99% ten ublizenej mrzáček o kterém mám tu Kiki psala.
Kiki wow tak to je paráda, no ovšem spolehni se, čím více si zřízena, tím víc mě přitahujes, nemohu udělat nic víc než to co právě musím - tedy pohonit. Chtěl bych na vlastní oči vidět toho velikána, co tě malem navrhnul, úplně vidím tu roztomilou holku jak tlačí co to jde, jak sexy, s tebou se mi vstává nejkrásněji, absolutní vzrušení hned po ránu :*

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Myslitel - zavři piču mrzáku, nikoho tvý žvásty nezajímají zoufalče, si na 99% ten ublizenej mrzáček o kterém mám tu Kiki psala.
Kiki wow tak to je paráda, no ovšem spolehni se, čím více si zřízena, tím víc mě přitahujes, nemohu udělat nic víc než to co právě musím - tedy pohonit. Chtěl bych na vlastní oči vidět toho velikána, co tě malem navrhnul, úplně vidím tu roztomilou holku jak tlačí co to jde, jak sexy, s tebou se mi vstává nejkrásněji, absolutní vzrušení hned po ránu :*

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Myslitel - zavři piču mrzáku, nikoho tvý žvásty nezajímají zoufalče, si na 99% ten ublizenej mrzáček o kterém mám tu Kiki psala.
Kiki wow tak to je paráda, no ovšem spolehni se, čím více si zřízena, tím víc mě přitahujes, nemohu udělat nic víc než to co právě musím - tedy pohonit. Chtěl bych na vlastní oči vidět toho velikána, co tě malem navrhnul, úplně vidím tu roztomilou holku jak tlačí co to jde, jak sexy, s tebou se mi vstává nejkrásněji, absolutní vzrušení hned po ránu :*

Scatter (Ne, 19. 8. 2018 - 09:08)

Myslitel - zavři piču mrzáku, nikoho tvý žvásty nezajímají zoufalče, si na 99% ten ublizenej mrzáček o kterém mám tu Kiki psala.
Kiki wow tak to je paráda, no ovšem spolehni se, čím více si zřízena, tím víc mě přitahujes, nemohu udělat nic víc než to co právě musím - tedy pohonit. Chtěl bych na vlastní oči vidět toho velikána, co tě malem navrhnul, úplně vidím tu roztomilou holku jak tlačí co to jde, jak sexy, s tebou se mi vstává nejkrásněji, absolutní vzrušení hned po ránu :*

Reklama

Přidat komentář