Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 10:07)

Ještě jeden takovej blázen jak já, tak si na naše tvrdý kolíky můžeš pak pověsit to vyprané prádlo, slibuju že budu tvrdý dokud neuschne :D :D

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 10:07)

:o WOOOW! Tak teď si mě uplně dostala, je horko jak hrom, ale ja si to musel zase udělat, co mi to proboha děláš zlato? Ty si stále v tom, páni já bych brečel touhou to vidět, jak popisuješ že už sou tak plné a stále do nich ještě přidáváš, to bych prostě neodolal. Jen si to pořádné pokakání i pořádně užij. To taky zevšeho nejvíc miluju ten pohled až si to budeš sundávat než pujdeš do sprchy a budeš to mít úplně všude :)) spíš bych dával pozor na to otevřený okno, snad si ve vyšším patře, aby tvá líbezná vůně nepřivábila nějakého chlípného samečka :))Hned bych se chtěl přitulit, ty si mi teda pěkně dala dnes co proto, už sem úplně vyždímanej :p jsi jednička, prostě nepřekonatelná, zdejší holky mají teda vážně co dělat než tě někdy a jestli vůbec v té dokonalosti doženou :*, trpím z tebe pernamentní erekcí :D

Kikina (Ne, 29. 7. 2018 - 10:07)

jinak se omlouvám za tu...V pohodě tady nejsme ve škole. Ty se na mě asi taky nebudeš zlobit když ti napíšu že jako správná ostuda jsem z té postýlky ještě stále nevylezla nevím kde se to dneska ve mě pořád bere ale přidávám další a další kakání a ty legíny už sou tak plný že za chvíli asi prdnou :0) lítala mi tady po ložnici taková otravná moucha a furt bzučela ale už toho nechala asi jsem jí tím svým aroma skolila. Tak nevím mám se už jít osprchovat nebo si to mám ještě chvilku užívat a zkusit ještě něco vykakat? Dát se dneska do kupy bude každopádně fuška.

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 10:07)

jinak se omlouvám za tu spoustu překlepů a pravopisných chyb, píšu moc rychle a nekontroluji to po sobě, až to teď ale po sobě čtu tak jsem se celkem zhrozil :D Tudíž můj psaný projev prosím berte všichni s rezervou.

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 10:07)

Díky Pavle, máš slušný odhad, co se psychologie týče tak tu mám opravdu celkem v malíčku. Já tomu Kiki rozumím, prostě vše ostatní je až na druhém místě, ale myslím, že kombinace dvou věcí by vše ještě více zintenzivnila, ikdyž je to individuální, tak u mě to fungovalo vždy stoprocentně. Já taky sex jako takový nijak nepřeceňuji, na vrcholu všeho je právě pokakaná dívka a jen ten pocit mít ji u sebe, třeba jen na hraní nebo mazlení, to uvědomnění si zkutečnosti že třeba tlačí nebo to dělá jen pro mě je prostě top. Jak říkám já sám sobě, bez sexu lze vydržet i celý život, ale bez pokakaných děvčat nemá nic smysl. Mohl byhc umřít vzrušením, víš jaký to je pocit, mít u sebe přitulené děvče a pohladit jí po tý bouli na zadečku? Já bych řekl že je to pocit úplné Nirvány, že je to ráj pro duši a člověka to úplně dobíjí a naplňuje. Já si teď musím taky vystačit jen se sny, představami a tím co najdu tady na internetu, nicméně velmi věřím, že nejpozději do roka nějaké takové děvče najdu. Pro takovou holku bych se rozdal ze všeho, jinak mě taky ženský moc vlastně nezajímaj když nemají plný kalhotky :D má oblíbená představa je ta a už sem ji zde jednou psal, že jsem třeba mocný panovník a mohu si zvolit jakékoli děvče na světě dle vlastního přání, aniž by to vůbec čekala přijdu k te maličké nenápadné šmudlince s plnýma kalhotkama, otočím si ji poplácám po zadečku, vezmu za ruku a odvedu si ji do svého království k němému úžasu všech a závisti i nenávisti všech sokyň a konkurentek. Prostě jen to být vůbec s pokakanou holkou mě naprosto naplňuje, sex a vše navíc už je jen taková třešnička na dortu. Mou povinností je o pokakaná děvčata pečovat a milovat je, alespoň to tak vnitřně cítím.

Kikina (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

Tak to jsem moc rád, si moc...Já ti rozumím a tvoje slova mi lichotí akorát že já mám asi stejný problém jako ta tvoje kamarádka. Já jsem prostě tak trochu jiná holka a kluci mě nějak nevzrušuji ani představa sexu s klukem mě nějak nebere. Nic mě prostě nevzrušuje víc než plné kalhotky a to hřejivé teplo na zadečku. Já vím možná jde o to to jenom překonat jednou to zkusit a třeba se mi to zalíbí nevím zatím si vystačím sama a takhle mi to vyhovuje.

pavel (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

Tak to jsem moc rád, si moc...Asi jsem tě podcenil , jsi výbornej psycholog , jdeš nato docela dobře

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

Tak to jsem moc rád, si moc šikovné děvče Kiki, už mi z tebe zase stojí :D Ano měl no, ale k tomu došlo trošku jinak než by si čekala, mohu se o tom tady taky někdy rozepsat, jelikož poprvé to bylo tak trochu náhodou, já k tomu trochu přidal neustálým žadoněním a davaním najevo jak se mi to líbilo, až se jí to nakonec zalíbilo samotné a to bylo asi to nejlepší co se mohlo stát, do jisté doby bylo u mé ex normální jen počůrávání se v posteli, kakání přišlo až časem, k pochopení proč a jak a kdy k tomu došlo poprvé a jak se nakonec vše rozvinulo o tom třeba napíšu příště. Pak sme měl i kamarádku (bez sexu) bo na to nebyla - (jako na sex)To byl jen takový ulet, byly sme kamarádi právě přes tyto věci, ráda byla jak malá holka, musel jsem jí číst pohádky jako táta před spaním v postýlce a ona se vždy pokakala, jenže to právě nebylo pro mě moc snadné snášet tohle a bez sexu, pokaždé sem musel vystřelit do koupelny a honit jako smyslů zbavený dív sem si péro neutrhnul, ona ještě navíc chtěla být pořád nahá doma a chtěla kakat i na přání, jak by se to líbilo mě (třeba poloha v tý postely) takže si asi umíš představit co jsem zažival, mohl jsem se jí dotýkat atd. to jo, ale prostě sex ne, to sem vždy měl trenky postříkaný zevnitř a čurák mi stál až mě bolel, bylo to sice nádherné a nezapomenutelné, ale pro mě taky značně útrapné mít tohle vše nadosah a přitom tak daleko :) asi mě chápeš :))) Já raději vztah a takovou dívku pro život, to je můj sen, mít doma pokakanou holčičku, kterou budu zbožňovat. Teď jsem si i vzpoměl jak sme s ní byl kdysi na výletě, a celé odpoledne jsme se opalovali na horské louce vedle sebe, ona s pořádným nákladem v kalhotkách a já s emohl vzrušením zbláznit...mám spoustu takových zážitků a jsem na ně hrdý, koneckonců ale toužím i po nových a rozhodně doufám, že tahle pokakaná část mého života ještě nekončí a naopak, až se mi poštěstí a opět podaří poznat podobně zaměřenou dívku, že to teprve nabere pořádné otáčky :)) Třeba nějaká jako ty Kiki, ty bys byla přinejmenším splněnej sen, to upřímně.

pavel (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

sténala jak vzrušením tak...Hezky napsaný a závidím ti , ještě si ho vyhoním a vyměním podělanou a počůranou plenu . Jak píšeš , je to úplně jiný svět , kdo to nezažil , nepochopí.

Kikina (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

Taky děkuji za pěknou inspiraci při probuzení strčila jsem hned ruku do kalhotek a udělala si to. Teď mám ze předu vlhkou šťávu ze své pipinky a vzadu hnědý flek přes celý zadeček. Pěkný příběh ze života víš ani mě nepřekvapilo že s tím ta dívka začala jako první. On totiž jen málokdo ví čeho všeho jsme my holky schopné. Na první pohled jsme čisté navonene a sexy oblečené a přitom dokážeme takové úlety že ten kdo to nezažil by neuvěřil. A ty jsi měl někdy přímo dívku které se líbilo Pokakavani v posteli tak jako mě?

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 08:07)

sténala jak vzrušením tak i tím jak snažně tlačila. Byli to tři povedené šištičky, to si moc dobře pamatuju, první kus se odtrhnul a svalil se na deku, měl jsem stále ptáka v její pičce, druhé hovínko se tlačilo ven otřelo se jí o zadeček a mě penis, ucítil jsem to krásné teplo i na svém ptáku, který vzrušením hořel, a pak i zbytek, takže pod ní loužička, na loužičce tři smějící se hovínka a já v sedmém nebi, že už ani nevím jestli jsem ji tenkrát vystříkal nebo ho ještě stihnul vytáhnout a vše vycákal na její dokonalej zadeček, do kterého jsem se v ten moment zamiloval. Bylo to pro mě něco tak intenzivního, že poté co jsme se očistili vlhčenýma ubrouskama ač sme moc špinaví nebyli to ne, tak cestou zpět domů jsem ani moc nemluvil, byl jsem prostě z toho všeho naprosto mimo, nedokázal jsem pochopit co se právě stalo, asi stejný pocit jak když dosáhnete nějakého životního úspěchu o kterém jste celý život jen snily, často to trvá i několik dní než si vše pořádně uvědomíte. Tímhle vše začalo, tuto dívku jsme znal cca 4-5 měsíců, pak se bohužel odstěhovala do jižních čech a postupem času jsme na sebe i ztratily kontakt, už je to taky víc než jedna dekáda let, ale zažily jsme spolu tolik co se kakání týče, že pokud budete chtít rozepíšu se zase někdy dál. Hned poté totiž jsme si pak vzájemně vysvětlili na pc, že tohle oba chceme a nejvíc milujeme a jak sama řekla, teď už u toho nikdy nesmí chybět kakání a já jen nadšeně souhlasil. Hodněkrát pak byly plné kalhotky, kupoval jsem ji plenky které moc ráda nosila, často jsme blbnuli ve stájích nebo ona si pak oblíbila jezdit pokakaná v sedle na koni a jednou se totálně sprasila před webkou na prázdninách u své babičky. Dodnes jí děkuji za první zkušenost s touto tematikou a mám dost vzpomínek na celý život, otevřela mi bránu do světa a dimenze, ke které jsem do té doby jen vzhlížel, poté už bylo vše snadnější, za tu dobu jsem pak poznal i víc děvčat co tohle rády, ať už jen kamarádsky nebo i intimně a dokonce i poslední vztah, která zatím trval nejdéle. Nyní jsem, bude tomu co nevidět rok sám, stále čekám na svou pokakanou princeznu kterou snad někdy poznám. Zatím zůstávám věrným fanouškem Kiki, vymyslel jsem si sám pro sebe challenge, že budu honit jen u jejich příspěvků, když se pěkně pokakaká a jinak ne, snad tě to malinko potěší Kiki, ty mě těšíš velmi moc, ani nevíš jak :-*

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 08:07)

po cca pěti minutách píchání (které zde nebudu zbytečně rozmazávat) Z ničeho nic říká, miláčku, mě se chce docela čůrat, mám si odskočit nebo můžu to udělat teď a tady ((přirozeně v ten moment jsem si myslel že sem snad špatně slyšel, že mě šálí sluch, že to nemůže být možné)), ale reagoval pohotově, jasně zlato udělej to tady prosím...myslel sem si, že mi vzrušením asi exploduje mozek a před očima se mi na chvíli zatmělo, když z její pičky začal stříkat proud moči, neodolal jsem a nechal si v něm vyčvachtat i svýho ptáka, oba nás to ještě víc vyrajcovalo, ač byla na dece pěkná louže píchali jsme dál a ještě intenzivněji, pak ale přišlo peklo, jackpot, výhra ve sportce, něco do té doby nepoznaného, srovnatelné snad jen s nějakým zjevením! Do smrti na to nezapomenu, to snad nebylo ani dvě minuty, už tak tak jsem měl na krajíčku předtím, že jsem se neudělal ještě a ona povídá...miláčku mě se chce i kakat! A zase řekla mám jít bokem a nebo to můžu udělat tady? (V ten moment by se ve mě krve nedořezal, totální zatmění, něco jak když se vám za vteřinu přehraje celý život před očima, nelze to vůbec popsat, to se prostě musí zažít, byl jsem z toho tak mimo, jako by mi píchli injekci adrenalinu, dobře jsem si uvědomoval, že teď podruhé za sebou zažiji vše po čem sem kdy jen snil a navíc jsem pro to nemusel udělat vůbec nic) Vzrušením jsem už úplně šílel, asi trvalo i pár dlouhých sekund než sem se vzpamatoval co právě řekla, ale pak jsem v euforii doslova vybuchnul a křičel a prosil, šílel a žadonil, jasně miláčku, musíš! Ty prostě musíš tady! Moje odpověď ji na první pohled potěšila, to jsem vycítil, asi byla trochu v rozpacích, ale když sem řekl ano a tak intenzivně dal najevo jak moc to chci, ač jsem byl vzrušením snad alespoň v polovičním bezvědomí. Konečně to přišlo, velmi jsem zmírnil intenzitu přirážení, věděl jsem že už nemám šanci to dlouho vydržet a co nevidět se udělám a nevěřícně koukal poprvé naživo co příjde, začala hezky tlačit, napřed dva sladké roztomilé prdíky a za chvíli se otevřela brána do jiné dimenze, její zadeček se hezky roztáhnul a na mě vykouklo její nádherné hovínko, byl jsem zcela hypnotizovaný, do toho tak krásně

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 08:07)

Tak po skoro hodinové ranní rozcvičce díky nejlepší trenérce Kiki :-* jsem už u pc a tak mě napadlo třeba podělit se o můj první reálný zážitek s pokakanou holkou. Bylo mi něco málo přes 18let, za sebou jsme měl první opravdový několikaletý vztah, který nakonec skončil rozchodem, jak už to tak většinou bývá když lidé dospějí tak se trochu odcizí, závislí na počůraných a pokakaných holkách jsem byl už cca od 14ti let, ale do té doby jen skrze obrazovku monitoru prostřednictvím vlastní ruky :D, pro mou první partnerku bylo něco takového naprosto nemyslitelné, takže krom normálního sexu bylo tohle tabu. Myslel jsem si, že u dalších holek to bude asi obdobné a nepřikládal jsem vůbec nějak velkou váhu tomu, že v brzké době to již zažiji na vlastní kůži. Jak tomu tak bývá, seznámil jsem se náhodně na internetu s dívkou, která nebyla úplně daleko, byla to velká milovnice zvířat a zejména koní a byla dobrou žokejkou (dnes už možná bude velmi dobrá), bylo jí teprve 15, byla tedy mladší než já o to větší je ,,úlet´´, že poprvé jsem tohle vše zakusil právě s ní (asi prostě holky sbírají zkušenosti intenzivněji a v útlejším věku než kluci). Po nějakém čase psaní si po netu jsme se odhodlali k prvnímu rande, hned jsme si padli do oka a začali spolu chodit, už jsme si samozřejmě tu a tam psali i o sexu a trochu se oťukávali ale k tomu došlo až po pár týdnech a světe div se, hned u toho prvního to přišlo! (aniž bych cokoli vůbec tušil dosud se mi o ničem takovém nezmínila ani při konverzaci) A přirozeně ani já jsem se nezmínil ji jak šíleně miluju čurající a kakající princezny, v te době by mě to ani nenapadlo, byl jsem ještě dost mladej, neměl jsem v tý době s tímto žádné reálné zkušenosti, natož abych se s tím chlubil před holkou :D, ale nakonec jsem ani nemusel, poprvé jsme si to rozdali za Babího léta, někdy tak v polovině září na louce u rybníka (njn mladí lidé většinou nemají ještě kde a soukromí, vlastní byt, myslím, ale že to ale každý chápe...)To že si to tam rozdáme jsme sice měli už dopředu domluvené přes pc, vzali jsme s sebou deku a vše potřebné a byli pořádně nažhavení už cestou na místo (deku doporučuji všem mladým experimentátorům, bo mít kolena od trávy či byt popíchaný od stvolů je opravdu nic moc) život je vždy jen o náhodě a to nejlepší přichází vždy nečekaně, jako blesk z čistého nebe, než jsem se nadál byli jsme oba nazí, konečně jsem ji spatřil úplně nahou na živo a slušelo jí to ještě více než na fotkách, které jsme si už předtím vyměnili, poloha zezadu je velmi oblíbená napříč věkovými skupinami, patří i k mým oblíbeným a tak jsme šli takto rovnou na věc,

Kikina (Ne, 29. 7. 2018 - 07:07)

Ahoj já ještě v postýlce rozespale mžourám očima probudilo mě skrundani v bříšku tak jsem jenom lehce zatlačila a pustila další várku teplého kakání ale už je toho moc kalhotky to nepobírají a uteklo mi to do legín. Byl to docela solidní prujmik takže budu zase pěkně zřízená každopádně mě to opět fantasticky hřeje na zadečku a já jdu spinkat dál. Na vstávání je ještě moc brzy.

Scatter (Ne, 29. 7. 2018 - 06:07)

Ach Bože!! No to je probuzení! Ty naše čokoládová princezno Kiki, být s tebou v posteli musí být sen každého muže, nejen hateru. Stačilo si přečíst tvůj příspěvek a celý se doslova chvěji vzrušením, v trenkách mám taky pořádnou bouli, jen zepředu, musím ho vytáhnout ven a okamžitě nad tvým příspěvkem zběsile pohonit, ale určitě to nebude jen jednou, to snad nikdy, hlavně ráno, až zde bude pokračování. Jsi jednoduše neodolatelná prostě, dívka mých snů :*** není na světě nic krásnějšího než se v postýlce přitulit k pěkně pokakane dívce a užívat si ten nádherný pocit celou noc, jen ta představa sama o sobě je zničující a realita ničím nepřekonatelná, kdo zažil ví o čem mluvím. Z tebe jsem vždy vzrušený na uplne maximum Kiki, si nepřekonatelná.

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 23:07)

Ahojte lidičky tak už se vám hlásím z bezpečí své postýlky. Před chvilkou jsem se příjemně pokakala a je mi fajn. Dnes jsem taková nenápadná šedá myška v šedivých kalhotkách a stříbrných legínach. Počítám s tím že do rána je vybarvím trochu do hněda ale co se dá dělat. Pokakat se je suprova věc a nic se jí nevyrovná. Tak já jdu spát a vzkaz pro všechny hatery až si budete honit nad mým příspěvkem tak já vím že by jste chtěli být se mnou v mojí posteli ale bez šance. Můžete si o to tak maximálně nechat zdát. Dobrou pokakanou noc přeje Kiki :0)

Kikina (So, 28. 7. 2018 - 21:07)

To rád slyším Kiki už se...Však jasný. Já vím na koho to bylo mířeno. Sranda je že se to ani nesnaží zastřít. Jinak dej mi ještě trochu času pořád je brzo a to vedro je nesnesitelné. Asi si nechám otevřené dveře na balkon celou noc jinak ta vůně bude fakt extrémní. Jako jsem zvyklá čichat sama sebe ale to teplo tomu dává ještě větší rozměr.

Vtipálek (So, 28. 7. 2018 - 20:07)

To zas bude posranej víkend.

pavel (So, 28. 7. 2018 - 20:07)

Když vidím , co píšete , nejvyšší čas nasadit si plenu .

Scatter (So, 28. 7. 2018 - 19:07)

To rád slyším Kiki už se nemohu dočkat :)), také mám příbuzné i na SK, to je jasné, proti Slovákům nic nemám, můj komentář byl předem promyšlený a cílený, jak vidno zafungoval, bezdůvodně nemám potřebu se do níkoho navážet, komentář mířil na konkrétní osobu a nebyl pojat obecně. Tak snad se chápem,

Reklama

Přidat komentář