Reklama

kineziologie

čili (Pá, 16. 4. 2010 - 09:04)

Padl tady dotaz kdo je pan...Tak to vypadá ve spokojeném partnerství-co ty o tom víš?asi nic

Petr (Pá, 16. 4. 2010 - 08:04)

30 korun, jak známo,...Padl tady dotaz kdo je pan Racek:
Pan Racek je z Plzně, uskřípnutý mužíček zcela ve vleku svojí ženy, paní Rutové. Dohromady provozují něco jako školu kineziologie a dalších pavěd, a dobře se jim vede. Tedy provozují... Paní Rutová provozuje, pan Racek skáče jak ona píská. Opravdu páreček k pohledání.

udivený pro Gra (Čt, 15. 4. 2010 - 15:04)

Vy také žádné důkazy či prokazatelné argumenty nemáte, tak se uchylujete k nadávkám. Myslím že pro Vaše potenciální klienty je to určitý signál, co od Vás mohou čekat.

udivený pro Gra (Čt, 15. 4. 2010 - 15:04)

Vzhledem k tomu kolik podobných léčitelských metod existuje, a vzhledem k tomu že mám na všechny podobný názor, jsem mnohonásobný pitomec. V případě kineziologie tuplovaný, protože tu mám, vzhledem k tomu o jak brutální kšeft jde, obzvláště nerad. Vyvětlovat proč, a někoho tady přesvědčovat věcnými argumenty nemá příliš velký smysl, protože jde o víru, a v případě víry žádné argumenty nefungují.

udivený pro Gra (Čt, 15. 4. 2010 - 15:04)

Vy jste se pravděpodobně...Ne, nevěnoval jsem se kineziologii dlouhá léta. Nevěnoval jsem se dlouhá léta i jiným věcem, přesto na ně mohu mít svůj svobodný názor. Račte si všimnout že v mém příspěvku není nic o pitomcích. Pokud má někdo jiný názor než já, nepovažuji ho hned za pitomce. A že by kolikrát bylo proč. Vy nám předkládáte k uvěření jakousi teorii či metodu, klinicky neprokázanou, na stejné úrovni a se stejnou průkazností jako jsou desítky jiných léčitelských metod. Když nevěřím vaší oblíbené metodě, jsem pitomec. Vím že jste to neřekl o mně, nýbrž "Objektivnímu", ale s jeho názorem souhlasím, takže se s ním taky musím zařadit mezi Vaše neoblíbené pitomce.

objektivní (Ne, 4. 4. 2010 - 00:04)

Popládám si otázku, kdo je erudovaný odborník ? Granvin,... bez zdravotního vzdělání, s jedním neakreditovaným kurzem, 23 let,nedávno prodejce vysavačů,......asi Granvin zase loví klienty,...

Granvin (So, 3. 4. 2010 - 21:04)

Kineziologové poskytují...Vy jste se pravděpodobně kineziologii dlouhá léta věnoval a proto můžete na základě svých zkušeností a poznatků říci svůj velmi erudovaný názor...

udivený (Pá, 2. 4. 2010 - 15:04)

Kineziologové poskytují jakési "služby" založené na vymyšlených a neprokázaných (neprokazatelných) předpokladech. Jediný účinek který takovéto služby mohou mít, je takzvaný placebo efekt. Ten ovšem závisí pouze na míře ochoty „zákazníka“ uvěřit ve funkčnost této metody. Kdo uvěří, může si od kineziologa odnést dojem nějakého efektu, minimálně odchází alespoň uklidněn. Kdo neuvěří, má smůlu. Veškeré výsledky tedy závisejí na důvěřivosti klientů.
Nejsou žádní "dobří" nebo "špatní" kineziologové, jsou pouze dobří nebo špatní klienti kineziologů. Dobří jsou ti co uvěří, a opakovaně se vracejí se svými penězi, špatní jsou ti co odcházejí nespokojeni, s pocitem že se stali obětí podvodu. Nebo je to naopak....?
Každopádně zkoumat kvality jednotlivých kineziologů je stejná bláhovost jako běhat 5. prosince po Praze, a zkoumat který Mikuláš je ten pravý :-).

H. (So, 20. 3. 2010 - 07:03)

To objektivní:
nevím, zda vždy pouze entuziasmus či narcisismus, ale často (vždy?) touha po pěnězích.Udělám -li kurzy pro 1000 lidí a od každého poberu třeba 4000 kč, kolik to máme? A jisté je, že všechny tyhle více méně podivné ( nechci přímo říci podvodné) záležitosti si dávají záležet na tom, aby "klient" přišel co nejčastěji (1. stupeň, 2.,...mistrovský, opakovací, hromadná zasvěcování v čemsi atd...). Takový mistr Reiki Čapek např. vymyslel teorii, že pouze on zasvěcuje dobře a teď přesvěcuje !!!! absolventy jiných kurzů.
Granvin je další tohoto druhu, jako nekvalifikovaný člověk i bez maturity teď v době krize buď místo mít nebude nebo mizerně placené. Tady asi občas někoho uloví.

Říká se jim fac (So, 20. 3. 2010 - 00:03)

http://www.amikus.cz/facilitatory/0810.html

objektivní (Pá, 19. 3. 2010 - 23:03)

Verry Berry
Kineziolog? Krom... Granvine, poproste Pána Boha,ať Vás naučí pravopis, hrubky si jistě najdete sám :-)).
Jinak, co Vám Granvine brání, aby jste se stal soudním znalcem v oboru alternativní medicíny ?? To se to Granvinovi žvaní ( i s hrubými chybami), když nemá žádnou zodpovědnost,...

Granvin (Pá, 19. 3. 2010 - 22:03)

Verry Berry
Kineziolog? Krom příslušných kurzů? Dle některých asi i titul z patologie.

Grass
Jak jsem říkal, tak kineziologii dělá dnes snad každý druhý, takže proto jsou výsledky závyslé na kvalitě terapeuta.
Jinak One Brain jestli se nepletu je součást kineziologie a kineziologie nemá ani za mák nic společného s reiki aj.

Za kineziologem klidně běžte a nějaký problém se objeví, všichni je máme a kolikrát víc a dost hluboko, ale těžko říct jestli se budou týkat toho, co popisujete. Každý jsme jiný.

Objektivní
Jestli je váš talent na překrucování skutečností výsledkem práce v českém soudnictví, tak Bůh s námi.

objektivní (Pá, 19. 3. 2010 - 11:03)

Koho tedy doporučuješ ty? Pokud někdo chce vyzkoušet kineziologii, tak doporučuji prohlédnout seznam akreditovaných odborníků a lektorů, např. www.amikus.cz,...nevím, ale pana Racka jsem tam nenašel,...

Majklík (Pá, 19. 3. 2010 - 00:03)

Bohužel :-((, vždy se najde...Koho tedy doporučuješ ty?

objektivní (Čt, 18. 3. 2010 - 23:03)

Objektivní
Pokud někdo má...Bohužel :-((, vždy se najde skupina lidí, kterou osloví Granvinové a ti budou s otevřenou pusou a úžasem na Granviny zbožně zírat :-)), ale ti Granvinové léčí bez právní zodpovědnosti, ale s obrovským narcismem a entusiasmem,...

Grass (Čt, 18. 3. 2010 - 22:03)

O kineziologii jsem zatím jen slyšel. Sám nemám praktickou zkušenost. Od několika lidí, kteří na kineziologii byli, byla jen jedna známá spokojená, zbytek (asi 4 lidé) říkal, že to bylo jen vykecávání se a tahání peněz z jejich kapes. Tuto metodu mi i ta spokojená známá doporučila, ale zatím jsem tam nebyl. V poslední době je tu těchto "duchovně-energetických metod" či jak to nazvat opravdu plno. Namátkou: kineziologie, One Brain, reiki (několik směrů), SRT, rodinné konstelace, holotropní dýchání, shambala atd. atd. Jak se v tom pak má laik vyznat? Jak mám poznat, když (pokud) mám nějaký problém jaká metoda mi pomůže? Mě to přijde, že každý říká, že pomáhá nejvíc právě ta jeho metoda a ty ostatní jsou málo účinné.

Já jsem třeba od mládí nebyl nikdy společenský člověk, mě prostě takzvaně společenské akce nebavily a nic mi to dodnes něříká. Když už se občas vyskytnu někde kde je hodně cizích lidí a kde se mluví jeden přes druhého, nevím co tam mám dělat. Prostě mě to nic neříká. Je to paradox, ale mnohem líp se cítím, když můžu hrabat listí na zahradě nebo štípat dřevo než někde sedět a popíjet pivo.

A ostatní si pak myslí, že mám nějaký blok a jeden mi doporučí kineziologii, druhý zase SRT, třetí PRD a čtvrtý si třeba myslí, že jsem hňup. Ale je to pro život skutečně tak důležité? Má cenu abych přišel za kineziologem a řekl mu ať se mnou něco udělá, abych lidem ve společnosti nepřipadal divný / zablokovaný / nespolečenský? Já totiž nevím, jestli je to víc problém těch lidí (co takto hodnotí člověka), nebo můj.

Martina B. (Čt, 18. 3. 2010 - 22:03)

Pro H.
On pan Granvin nemá...Koho byste doporučil,jako dobrého kineziologa? Díky.

Verry Berry (Čt, 18. 3. 2010 - 22:03)

Pro H.
On pan Granvin nemá...Kineziolog musí mít jaký titul?

Granvin (Čt, 18. 3. 2010 - 21:03)

Objektivní
Pokud někdo má léčit, tak mu v tom nic nezabrání, ani režim, zákony, konkurence a ani objektivní;)

H.
Bylo jasné, že si teď budete hrát na chudinku, který všichni nadávaj;) Shazování osoby, o které absolutně nic nevíte jen ukazuje na vaši ubohost.

Je-li tu nějaký obětavý duchovní, věnujte prosím těmto lidem modlitbu, aby se jejich duše naplnila radostí a láskou. Já se zatím budu věnovat lidem, kteří o to mají zájem.

H. (Čt, 18. 3. 2010 - 20:03)

Pro objektivního: to bylo přece jasné, že G. nakluše, bude mluvit sprostě a vykládat, jak zkušený pan Racek školí..
asi to je kamarád stejného druhu a dohazují si kšefty..
na kinezilogy a podobné se obracejí často lidé s duševními problémy, ale ti patří pouze do rukou profíka..
to absolventi kurzů p R. stejně tak p R. asi nejsou..
konec konců je známo, že frekventanti těhle rádoby "Kurzů" ( nejen kin.) končí poté v trvalé péči psychiatra...ale peníze jsou lákadlem, no...

Reklama

Přidat komentář