Reklama

Klion-D 100

Mishule (Ne, 22. 3. 2009 - 22:03)

Na plisen mi doktorka napsala krem Jenamazol(nebo tak nejak se to jmenovalo)a k tomu jsou takovy tri umely trubicky do ktery das ten krem, zasunes ji hluboko do pochvy a ten krem do pochvy vytlacis.Vis jak jsou ty tampony Tampax s tim nastavcem?Tak nejak ta trubicka vypada.Akorat je hrozne hubena a dlouha.A tim kremem se muzes pak preventivne mazat.A ty beres jen ten Klion?

L. (Ne, 22. 3. 2009 - 18:03)

Mishule, ale ja som práveže mala výtok a pán doktor povedal, že to mám plieseň v pošve. Tak preto mi KLION D-100 predpísal. Neviem, či mi to však pomôže. Nechápal, že tam mám tu plieseň, od nikoho iného som to nedostala. Z niečo iného ho to muselo byť. S týmto asi nemáš problém, však?

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Tedy tech prasku na ten mechyr-cesty jsem mela nespocet...

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Tedy tech prasku na ten mechyr-cesty jsem mela nespocet...

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Neni zac:-) Je mi jen 17let,ale na mocovy mechyr-cesty jsem uz mela nespocet,takze se v tom orientuju:-) a kdyz muzu,rada poradim...

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Neni zac:-) Je mi jen 17let,ale na mocovy mechyr-cesty jsem uz mela nespocet,takze se v tom orientuju:-) a kdyz muzu,rada poradim...

L. (Čt, 19. 3. 2009 - 22:03)

Diky Mishule

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 17:03)

Kdyz jsem si tabletku vzdy vecer zavedla,tak jsem si hned vzala intimku.To je v poradku,ma to z tebe vytekat.A jakou stranou to zavadis,si myslim ze je jedno.Hlavne ze to zavedes...

Mishule (Čt, 19. 3. 2009 - 17:03)

Kdyz jsem si tabletku vzdy vecer zavedla,tak jsem si hned vzala intimku.To je v poradku,ma to z tebe vytekat.A jakou stranou to zavadis,si myslim ze je jedno.Hlavne ze to zavedes...

L. (Čt, 19. 3. 2009 - 16:03)

A ešte by som sa chcela opýtať, ktorou stranou tabletky to zavádzate dnu? Tou širšou alebo užsou? diky moc

L. (Čt, 19. 3. 2009 - 16:03)

Tiež mám tento problém. Doktor mi odporučil zavádzať ich 3 dni 2x denne - ráno a večer. Ostatné už len večer pred spaním. Neviete, či z tých tablietiek to má aj vytekať? Tiež má to páli. Ráno som sa zobudila a musela som si dať vložku. K tomu mi ešte predpisal masť Candibene na natieranie zvonka. Poradíte mi s tým?

V. (St, 18. 3. 2009 - 07:03)

tak se taky připojuju, včera jsem měla první tabletu a pálení se taky dostavilo, nemohla jsem ani usnout, do rána to sice přešlo, ale bylo to nepříjemné, v předchozím příspěvku píšeš že za dva dny tě to přešlo, jako že při užití 3 den už to bylo v pohodě?

Návštěvník (St, 11. 3. 2009 - 18:03)

Měla jsem stejný problém,ale za dva dny pálení přešlo.Ale bylo to k zbláznění :-(((

Mishule (Pá, 27. 2. 2009 - 18:02)

Tyhle zavadeci tabletky jsem mela,kdyz jsem mela zanet moc.cest...Paleni jsem pocitovala taky,ale pak to preslo.Jo a taky jsem si neuvedomila,ze se nesmi pit alkohol.Mela jsem jen dve sklenicky cervenyho,a asi za 10min jsem nela sileny krece do bricha.No a pak jsem litala na zachod.Ale jinak mi pomohly...

Mishule (Pá, 27. 2. 2009 - 18:02)

Tyhle zavadeci tabletky jsem mela,kdyz jsem mela zanet moc.cest...Paleni jsem pocitovala taky,ale pak to preslo.Jo a taky jsem si neuvedomila,ze se nesmi pit alkohol.Mela jsem jen dve sklenicky cervenyho,a asi za 10min jsem nela sileny krece do bricha.No a pak jsem litala na zachod.Ale jinak mi pomohly...

Karin (Pá, 27. 2. 2009 - 00:02)

Mám naprosto stejný problém. Po užití Klionu pálení.Spolutrpitelky, co Vám na to lékař řekl ? Já se k němu dostanu až příští týden, ale po 3 dnech, s Klionem končím, to se opravdu nedá...

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 06:02)

Já ji také včera použila,a řekla bych že mám příšerné pálení a svědění.Asi skáknu k doktorce :-((

Deja (Čt, 22. 1. 2009 - 12:01)

Včera jsem poprvé užila tabletu Klion-D a měla jsem po ní nepříjemné pálení. Mám se ozvat lékařce, nebo je to součást léčby? Díky za odpovědi.

Ivona (Po, 17. 9. 2012 - 19:09)

Holky na příbalovém letáku je napsáno nekonzumovat alkohol a nemít pohlavní styk tak asi to tam není napsané jen tak těch 10 dnů se to dá snad vydržet. Raději počkat a vyléčit zánět než jej pořád mít a léky uživát jen tak. Nemyslíte?

Lada (Po, 17. 9. 2012 - 19:09)

Užívám také Klion tento večer použiji ho po 3, doktor mi řekl jednu tabletku na noc a vždy když jej zavedu citím jen jemné pálení ale nic co by se nedalo vydržet.

Reklama

Přidat komentář