Reklama

Kluci a nahota doma

Abe (St, 20. 1. 2021 - 00:01)

Právě jsem mocně ejakuloval. Kapesník, který používám proto, aby manželku neiritovaly stopy mé prostopášnosti, jsem mohl ždímat. Děkuji! V detailu je velká síla. Já jsem při vzrušení dost mimo sebe, takže mám částečnou amnésii, asi to je tím, že s prokrvením penisu se odkrví mozek, což je škoda, ale zážitky mám fantastické i při masturbaci.

Realistka (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Skvělé!

Vendy (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Taky mi doma bratr 14let pořád když jde kolem mě nebo do pokoje ukazuje svého šulína , né že bych se nepodívala je to bratr a tak nejde si s nim skoro nic začít i když ho má krásného tak 18 x 4.5 cm. Ale nikdy neříkej nikdy . Až mu bude patnáct tak mu dám sexy dárek (sebe).

Tony (St, 20. 1. 2021 - 15:01)

Chceš mu dovolit zasunout nebo pouze masturbace ?

Jenda (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Jano, jestli sem nahlídneš, vidíš co máš příznivců pro své psaní. Já jsem taky z nich. Nenech se odradit od těch mudrlantů, co všechno musí rozvracet. Povznes se nad nimi a ignoruj je. Myslím že psát tě baví. Tak do toho.

Jana (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Odpověď více lidem: Záleží na tom, kolik jsem měla kluků? Líbilo se mi jich od dětství hodně, ale nějaké intimnosti jsem dovolila třem. Na jednoho bych raději zapomněla. Já prsa neřeším, měla jsem vždycky malá. Prý po tátovi. Až budu potřebovat, věřím, že se nalejou. Na pomazlení zatím stačí, jinak je to pro zlost. Jestli nějaká řeší prsa, tak že je má moc velká. Některé měly problémy v tělocviku už na základce. To pokračování pro Abého ještě napíšu za jeho krásná a upřímná slova. Snad mu vylepší zážitek, že si ho při psaní budu představovat, jak to asi dělá a v jakém věku.

Marek (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Pro mě také. Tou husou jsem myslel ten anonym, co tě má za chlapa. Nějaký zoufalec zřejmě.

Abe (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

K ňadrům poznámka. Většinou jsou krásná, nehledě na velikost. Já patřím spíše k "dolňákům" a upřednostňuji sportovní typy, ale jen vizuálně. I macaté mají většinou kyprou a "vystlanou" vagínu. Zpět ke "kůzlátkům". Moje matka měla pevné šestky. Chlapi na ní letěli, ale celý život jí bolela záda. Manželka mívala ideální dvojky. Dnes má nádherně vytahané čtyřky s obrovskými dvorci a "dudlíky" (v té velikosti) bradavek. Úchvatné. Její vagína by byla na básnickou sbírku. Bohužel současně nedostupná. To, jak si to dělám, není příliš zajímavé. Mladistvé experimentování je pryč a dnes jen rutinní klasika. Snad jen, že to dělám často, jen rukou, zadržováním orgasmu a rozkoš z výronu si dopřeji pouze 1-2x denně. Jinak mám stále častou většinou nezapříčiněnou erekci, což vadí manželce, protože se tím baví dámská veřejnost. Je mi přes sedmdesát. Zatím ve zdraví, fyzické síle a snad i duševní svěžesti. Mentální věk, dle psychotestů, mezi 30 až 40 lety.

Realistka (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

:)), ty máš dost. Ty jsi nejen chlap, ale i gay. Nic proti tomu nemám. Mám je ráda. Ale ženy myslí jinak. Proto chodí na plastiky a nechávají si zvětšovat prsa. Nebylo by přeci jen poutavější vyprávět jako chlap? To by ti snad šlo. Kdybys byla žena, tak musela bych napsat, že doslova nenávidíš své tělo. Prsa pro zlost, kundička nepřitažlivá. To bys měla divné názory o svém těle. No nic, jen povídej dál.

Mojmír (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

A ty jsi pěkná kunda, dokaž podle čeho je to chlap? Podle mě je to jasné myšlení mladé holky, na moje chlapské myšlení to nemá :-)

Marek (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Taktak, Jano, doufám, že ráno v práci bude u kávičky pokračování. Honit si u toho nemusím, ale počteníčko to je. Dobrou všem i té pomýlené Realistce.

Marta (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Dej uz pokoj a nech ji psat. Pise to pro chlapy aby si honili a dela to dobre. K tomu musi vedet jak oni mysli perem. Kdyz chces svest chlapa tak nebudes chvalit svou kundu ale nechas se presvedcovat od nej. Dobyvani je rajcuje. Nejses ty tepla ze ji presvedcujes ze ma mit rada sve telo? Tos ji na to skocila, ona ho rada ma.

Realistka (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Ty někde vidíš přesvědčování??? Proč bych přesvědčovala chlapa? Jestli ty nejsi teplá (jak píšeš), tak musíš vidět, že to žena nepsala. Píše to starší, možná i starý muž. Asi gay, jak často nasazuje na ženy a vyzdvihuje tělo kluka.

Marek (Út, 19. 1. 2021 - 14:01)

Mě se to líbí, a myslím, že je nás tu více. Nějaká namistrovaná nevychovaná husa nás přeci nerozhodí, už jsem ji ani nečetl poslední příspěvěk.

David (Po, 18. 1. 2021 - 22:01)

Náš syn ve třinácti chodí doma často jenom v dlouhém tričku a dole nic nemá nebo jenom ve slipech. Kdyby to někdo chtěl probrat víc napište mi na mail [email protected]

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Jano, buď tak hodná a piš další povídky.

Jana (Po, 18. 1. 2021 - 23:01)

Měla jsem připravené pokračování, ale tady je to fakt nechutný. Nepotřebuji, aby mě tu někdo urážel, nebo aby urážel jiné čtenáře. A ty by ses měl taky podepsat aspoň falešným jménem. Já jsem přece neřekla, že se mi nelíbí frnda, ale že holky na ní nespatřují moc přitažlivého. Možná ten návštěvník je lesba nebo chlap. Normální holky přece pochybují, jestli se zrovna ona bude klukovi líbit, nebo jestli ho neodradí. Proto jsem psala o tom, že bych chtěla být chvíli klukem, abych poznala, jaké to je, když se ti líbí prakticky všechny. Tedy jako mému bráškovi, když jsou hezké v obličeji. Když ji holka poprvé klukovi ukáže, tak je v ní vždycky malá dušička. Kluk si častěji dřív sáhne než koukne, když třeba při líbání zajede pod kalhotky. Když je odmítnut, snaží se příště znovu. Holky se víc bojí odmítnutí, protože od kluka to může být mnohem horší. Když se kluk stáhne a ztratí zájem o opakování, může se cítit zahanbená, že mu třeba nevoní. To je konec. Copak se holka může nabízet znovu?

Jirka. (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Nechutné to tady je, než aby ocenili snahu o pěkné dílo a je snad jedno, jestli je to výmysl nebo pravda a v klidu pohonili, tak je snaha každého napadat. Je bohužel taková doba a kupa dementů z toho má radost a potěšení. Já když něco napíšu, tak jsem taky ten špatný, proto píšu už hodně málo. A co se děje na některých jiných vláknech je docela masakr, jak se lidi k sobě chovají. Klasičtí Češi, co čekat jiného, na tohle jsme snad nejhorší národ na Zemi.

Realistka (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Asi jsi moc necestoval po světě.

J (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Přesně. Některým to dělá dobře, někoho napadat, urážet, hledat pochybnosti. Nechápu tu náturu. Snad jen, když někdo napíše vyloženě nesmysly a že se to ani číst nedá. Ale od Jany (nejen od ní), když je napsaný pěkný příběh, tak je to radost. A nemusím ani zkoumat jestli je pravdivý, nebo ne. Stačí když je uvěřitelný s pěkným slohem.

Reklama

Přidat komentář