Reklama

Kluci a nahota doma

Jana (Čt, 5. 11. 2020 - 01:11)

Včera nehonil, na což není zvyklý. Hned po ránu, když rodiče odešli, jsem myslela, že ještě spí, ale on už byl z toho divokej. Byla jsem byla v koupelně a on na mě hvízdl. Přišla jsem k němu do pokoje a co nevidím? Seděl u PC na židli a nohy měl na stole. Ale jak! Každou z jedné strany klávesnice. Byl samozřejmě nahý s pérem v ruce, co jiného jsem taky mohla čekat.
Pokynul hlavou směrem k monitoru, abych se podívala, co ho rajcuje. Stoupla jsem si za něj a dívala střídave na displej, pak zase jemu mezi nohy a zase zpátky. Měl spuštěnou prezentaci, střídaly se tam asi po třech vteřinách různé erotické fotky. Po chvíli jsem si všimla, že na každé u nich je vidět ženská, které je vidět přímo mezi nohy. Přisunula jsem si židli a dívala se na to, co ho nejvíc vzrušuje. Hezký, řekla jsem a naklonila jsem se k němu, ruce položila na jeho židli těsně vedle, jak seděl, až jsem mu skoro funěla do ucha. Řekla jsem mu, ať prezentaci stopne u obrázků, které se mu líbí nejvíc.
Můžu potvrdit, že na holky měl dobrý vkus. Skoro na každé byl krásný obličej, ale úplně na každé byly roztažené nohy. Když prezentaci pozastavil, vždycky tam byl ještě pohled do roztažené díry, většinou čistě vyholené. Někdy samovolně zívající, někdy si ji roztahovala dvěma prsty nebo oběma rukama, často byly vidět oba otvory, při pohledu zepředu i zezadu. Tohle se ti líbí nejvíc? Ukázala jsem rukou na mimořádně kvalitní závěr s velkým rozlišením. V detailu tam byly vidět roztažené vlhké pysky a kolem byla docela chlupatá a určitě to nebyla žádná mladá holka. Měla ji jako vjezd do pískovny a rukou si ještě shora odkrývala růžový poštěváček. Vysvětlil mi, jak je fascinován tím, že každá je vlastně úplně jiná. I když třeba není ideálně krásná, tak má body za odvahu a nestydatost. Vyzývavá obyčejná holka je pro muže atraktivnější, než upjatá kráska. Že ale ne všechno se mu líbí. Zeptala jsem se co, a vrátila jsem ruku zpátky, ale ne už zpět na jeho židli, ale naklonila jsem se vedle jeho hlavy a položila mu tu ruku na břicho, těsně po jeho ruku, kterou si ho pořád lehce honil. Pokračoval soustředěně, že některé mají špinavé nohy, vyžrané nebo křivé zuby, beďary, škrábance, modřiny a jiné vady. Ty do sbírky nebere. Bere jen ty, které se usmívají a je na nich vidět, že to dělají rády. Dokáže se u toho vzrušovat s přestávkami i celou hodinu. Pak se prý dokáže udělat i bez honění, že mi to předvede. Dal ruce pryč a já jsem se dívala, jak mu pořád stojí a jen se kýve. On se díval na střídající se obrázky a chvílemi zasněně zavíral oči. Pak mi vzal i druhou ruku a přitiskl mi ji na břicho, takže jsem ho vlastně úplně objímala. Dívala jsem se, jak mu z něj vytekl pramínek. Pak řekl, že už to nejde zastavit a vzepjal se. Možná bych ucukla, ale on mi ruce přidržel na břiše. Začal pumpovat a jak se mu kymácel, cákance létaly vzduchem nahoru, vracely se zpátky na břicho a švihaly od brady až po koule. Nechal se zalískat úplně bez kontroly a mě pocákal hřbety obou rukou. Zůstali jsme chvilku bez pohybu a vydýchávali ten zážitek. Pak jsem mu dala pusu za ucho a šla se umýt. Přitom jsem myslela na to, že mou frndu takhle neviděl. Jestlipak by ho taky vzrušovala. Není tak vymazlená, ale přece jen živá je živá. Budu o tom muset promluvit s Evou, ta nezkazí žádnou zábavu. Musím už jít spát. Fandila jsem Trumpovi, ale asi je to ztracený. Táta říkal, že se po světě začne zase válčit.

Eva (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Jaké má brácha to pero popis ho

Jana (Čt, 5. 11. 2020 - 12:11)

Už jsem měla dost času na pozorování. Naposledy dnes ráno. Dal mi ho prohlédnout, mohla jsem si stáhnout předkožku atd. Souhlasil, že ho můžu popsat kamarádce Evě, o které se mu zdá. Od té by si ho nechal hned vyhonit, ale prý jen jestli to umí. Jinak jí to jen ukáže, jako mně. Dnes si honil sice pořád sám, ale já jsem ho mohla držet stisknutého u kořene a kolem koulí. Prý abych cítila ty jeho tlaky. Na jeho věk (bude mu 16) je docela velký, 18x5. Zeptala jsem se, jestli si ho měřil a prý jo. Když si ho hodně dlouho hněte, tak je pak žalud aspoň o centimetr tlustší. Na špičce je štěrbina ve tvaru knoflíkové dírky. Pyj je holý, ale kolem něj v podbřišku má lehce kudrnaté chlupy. Před výstřikem si předkožku stáhne a pak mu skoro nejde dát zpátky. Sice celý ochabne, ale žalud je hodně dlouho pořád naběhlý. První výstřik nebývá dlouhý, ale je to silný hustý proud, široký jako ta štěrbina v žaludu a většina skončí na břiše nebo v těch chlupech. Když je na zádech, tak v pupíku z toho vždycky zůstane kaluž. Další výstřiky jsou tenčí, ale jdou daleko. Většinou je sklopí k bradě, jinak by šly přes hlavu. Jak jsem mu ho přidržovala, cítila jsem, že to péro je uvnitř asi ještě dalších 15 centimetrů dlouhé, v břiše pod pytlem, sahá až k zadku a pulsuje jako v křečích. Má cákance od brady přes prsa až dolů a je to cítit trochu jako nějaká dezifekce. Pak je chvíli jakoby úplně vyřízenej a péro klesne do té kaluže na břiše. Chvíli se může odpočívat, ale pak nějak to původně husté semeno zřídne a začne téct na stranu dolů. Musí se to pak rychle utřít. Ta kaluž jde sebrat do kapesníčku lehce, ale chce to aspoň dva. První se hned rozmočí, jako kdyby to byla nějaká žíravina. Z těch chlupů to jde hůř.

Tonda (Čt, 5. 11. 2020 - 19:11)

Rád čtu tvé příspěvky. Koukám, že tvůj brácha ho má podobně velikého jako já :D

Tonda (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Takový kousek a mohla jsi mu to už udělat. Alespoň jsi mu mohla hladit koule. Už se musí chlapec vzpamatovat a zkusit a zažít něco jiného. Stačilo by jednou, aby jsi mu to dělala ty a nebude chtít pak už jinak! A už jsi alespoň ochutnala jeho sperma? To byste také mohli zkusit společně, aby i on ochutnal. Co se týče té kamarádky, tak určitě se musíte domluvit. Třeba se pak i brácha rozhoupe k tomu nechat se udělat od někoho jiného. Hlupák si ho takhle mastí sám a neví o co přichází a přitom má hned vedle sebe tebe, která by mu to určitě ráda udělala! :)

Tonda (St, 4. 11. 2020 - 18:11)

Já už tady toho napsal tolik :D když tak sem něco zkopiruju. No je vidět, že brácha toho ještě moc nezažil. Já mám radši třeba při tomhle raději méně zkušenou holku, nejlépe minimálně zkušenou. Je parádní pocit to jak to ještě tolik neumí a vše poznává. Snad se brzy ještě více odváže a nechá tě si užít a nebo pak do toho zapojit i tu kámošku, to by tak bylo hodně zajímavé.

Radek (St, 4. 11. 2020 - 15:11)

Mě je 13 a bratrovi 14 skoro 15 a nahy před sebou jsme pořad a draždíme se pořad a když u nás přes léto spala Sestrenice který je 16 a je dost uchylna a byly jsme cely týden samy doma i přes noc protože rodiče byli v lázních tak jsme se pořad drazdili

Martin (St, 4. 11. 2020 - 15:11)

A jaké je máte??

Šimon (St, 4. 11. 2020 - 15:11)

Mi taky sestra honila péro když jsme byli mladí 16 a 15 let a já ji na oplátku lízal pičku až se udělala.

Jana (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

On asi chce, ale zatím se bojí si říct. Jsem přece jen starší ségra a každý kluk se bojí odmítnutí. Myslím, že se k tomu postupně blížíme a nebude to dlouho trvat. Nebudu naléhat, protože jisté náznaky tu jsou. Třeba jak mi čuchl k ruce, tak se mi zdá, že se na mě začal dívat trochu jinak. Říká mi pořád víc intimních věcí, které se normálně neříkají. Už se nechal utřít, i když žaluda si přitom držel sám, abych se ještě nemohla dotknout toho nejzajímavějšího. To vyhonění je podle mě asi ta nejzažší hranice, kam sourozenci mohou dojít. Ale myslím, že spíš by to chtěl od Evy. V tomto věku je spíš zaměřen na starší a zkušenější, které by mu umožnily uspokojit jeho touhy a probudily v něm i to, o čem netuší, že to může mít v sobě. O spolužačkách se vyjadřuje jako o krávách, které se jen chichotají a jsou strašně ukecané. Včera jsem mu řekla, ať nehoní a vydrží to aspoň do rána, kdy budeme doma sami. Zatím chrní, ale jak se probudí, bebude určitě myslet na nic jiného. Tondo, napiš taky něco o sobě, jestli máš nějaký nezapomenutelný zážitek.

Roman (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Když už jsme byli plnoletí, tak rodiče jeli na dovolenou bez nás. Přivedl jsem si přítelkyni a spal s ní na posteli rodičů (letišti). Včas jsem ho vytáhl a museli jsme pak vyměnit prostěradlo. Ale nevšiml jsem si cákance na poličce nad hlavou, kde byly knihy. Máma si toho pak všimla a byl už suchej. To byly pak kecy. Dostával jsem to sežrat před každou návštěvou, kterou jsem chtěl pozvat domů.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 18:11)

Tak mu to slízej, nač kapesníčky.

Jana (Út, 3. 11. 2020 - 17:11)

To jsem ráda, že to čte aspoň někdo. V pondělí už byl hodně nadržený, protože poslední výstřik měl v sobotu v koupelně. Požádal mě o jednu změnu. jestli bych mu prý nepůjčila nohu na hraní, že mi ji bude druhou rukou masírovat a představovat si, že je to Eva. OK, proč ne? Už jsem tedy nemohla klečet na zemi, ale přisunula jsem si židli a položila mu chodidlo na prsa. Pravou rukou si ho honil a levou si hrál s prstíčky na mé noze. Bylo to příjemné. Když na něj přišla ta nejlepší chvilka, tak si mě přitáhl k obličeji a dokonce mě slabě kousl do palce, nebo olízl. Nevím přesně, protože jsem koukala, jak stříká. Dostříkl by si až na obličej, ale zasáhlo to mou nohu a jeho ruku, kterou si mě přidržoval u nosu. Tentokrát toho bylo hodně a když to skončilo, tak svolil, že můžu utřít to jezero na břiše. Utřela jsem si nejdřív nohu a pak jsem zajela kapesníčkem až ke kořeni penisu, který si stále držel. Byl to husté a spotřebovala jsem tři. Čtvrtý jsem mu dala do ruky, ať se dočistí, a šla jsem to vyhodit. Po návratu jsme si povídali. Ptala jsem se, od kdy si ho honí a kdo ho to naučil. Říkal, že se to naučil sám a může za to kopřivka. Když byl malý, dostával kopřivku vždycky, když snědl kyselé okurky nebo hořčici. Dělala se mu vždycky u trenek pod gumou a na podbřišku kolem pinďoura a taky přímo na předkožce. Nutilo ho to se drbat a když mu bylo něco přes 11, zjistil, že to má strašně příjemný závěr a pak už to dělal denně i bez kopřivky. Ze začátku skoro nic nevyteklo, ale když mu bylo asi 12, tak mu táta jednou řekl, ať to jde na záchod utřít. On říkal, že tam nic neudělal, ale táta řekl, ať nekecá, že to vypadá na něj. Ono mu to totiž vystříklo až do kouta u dveří a nevšiml si toho. Dělal si to totiž se zavřenýma očima, nastříkal jen do kusu hajzlpapíru a nevšiml si toho. Nejspíš se musel protrhnout a nevšiml si toho. Zajímavé, co se člověk všechno dozví, když si získá úplnou důvěru. Úplně rozmočený papír vyhodil do mísy a utřel jen to, co ukáplo přímo dolů na zem. Táta mu to pak už nikdy nepřipomínal a nevím, jestli to někomu řekl. Mámě asi jo, že už si ho honí. Ale naši měli asi vždycky pochopení. Potom mi řekl, že už si odpočinul a může to zkusit znovu. Dělal to mnohem intenzívněji a když asi za minutu řekl "Už", tak úplně zastavil, předkožku staženou, žalud holý. Začal stříkat už bez dalšího pohybu. Dost daleko, ale byly to jen tři řídké výstřiky, pak už sebou penis ještě asi 5x škubl naprázdno a zvadl. Řekla jsem, že to byla paráda, jak mu to funguje. Utřela jsem ho znovu a tentokrát jsem trochu objela i pytlík. Utrhla jsem ještě dva kapesníčky a dala mu je do ruky. Vypadalo to, že chce usnout, tak jsem si šla do koupelny umýt ruce.

Tonda (St, 4. 11. 2020 - 02:11)

Jako vždy hezká akce. Také miluji dívčí nožky. Jestli ho to taky tak moc bere, tak by ti mohl na nohy vystříkat a nebo si ho o tvé nohy otírat. Ale stále nerozumím proč se od tebe nenechá udělat. Nechá tě dívat hned vedle sebe, ale nechce aby jsi mu to dělala ty. Vůbec neví o co přichází, ale on to jednou pozná :D Jako je fajn si to udělat sám, ale nechat si to dělat od holky, zcela něco jiného!

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 23:11)

Taky jsem v mládí našel zaschlý cákanec, který jsem neviděl hned. Bylo to v neuvěřitelné výšce nad postelí za hlavou. A naštěstí jsem si ho objevil sám a ne někdo jiný.

Jana (Út, 3. 11. 2020 - 13:11)

Je to paráda, když rodiče nejsou doma. Večer napíšu, ale zdá se, že o toto vlákno není valný zájem. nesedí ani moc tematicky. Já už jsem Evě všechno řekla. Ona si všechno přečetla a je na to taky docela žhavá. Snad nikomu nevadí, že naše jména jsou z pochopitelných důvodů smyšlená. Ten příspěvek pod nickem Tomáš prý napsala Eva, aby to oživila. Kdo to má hledat na bůhví kolikáté stránce. Není někde lepší místo, kdy si napsat? Mailovat nechci, píšu pro všechny, které to zajímá. Ale jestli myslíš, že byly nějaké orgie, tak na to zapomeň. To je běh na dlouhou trať. Jen Adam se trochu rozpovídal. Stává se z něj exhibicionista, že se chce podělit o zážitky.

Tonda (Út, 3. 11. 2020 - 16:11)

O ničem jiném nevím kde se dá takhle psát. Myslím, že zájem je a bude, ale ne každý na to reaguje a ne každý sem napíše něco smysluplného a pravdivého. Nebo alespoň něco co se pravdě alespoň trochu blíží. Tak klidně piš sem. Rád si to přečtu a ne jen já.

Jana (Ne, 1. 11. 2020 - 01:11)

Teda řeknu vám, že je to děsný čekat, až půjdou všichni spát, abych mohla nerušeně napsat delší příspěvek. V pátek jsem musela jít do práce na brigádu, to naštěstí ještě můžeme. Odpoledne mi otevřel docela nedočkavě, že jdu pozdě a mamka přijde za půl hodiny. Ale že dodržel slovo, jinak už by byl hotov. Shodil ze sebe úplně všechno a řekl mi, že si můžu sednou vedle válendy na židli. Připravil na dosah papírové kapesníčky a řekl, že ráno obřad vynechal, takže by se to mělo podařit i dvakrát, i když nemáme dost času. Tentokrát jsem se mohla dívat na celý průběh, ale dala jsem přednost klečet vedle válendy na zemi. Z větší blízkosti jsem viděla, jak si ho chvíli masíruje přes předkožku, a pak ji zase stahuje a natahuje zpět, přičemž se obnažuje žalud. Pravým důvodem, proč jsem neseděla na židli bylo to, že jsem potřebovala mít ruku mezi nohama a projíždět si štěrbinu, aby to neviděl. Stejně už jsem byla dole bez, protože včera jsem si ty kalhotky musela nakonec taky přeprat. Přece jenom mi to poskytovalo pocit převahy, že já se na něj koukám a on na mě ne. Už se nijak nezakrýval, neměl ani tričko, a naopak na mě chvílemi koukal, jak se tvářím. Snažila jsem se tvářit povzbudivě a uvědomila jsem si, že je to hezký kluk a musí se holkám líbit. Najednou řekl "Už", trochu se nadzvedl a pozoroval mě, jak v duchu počítám 8 výstřiků, které však tentokrát zůstaly na břiše a na prsou, aniž by způsobily nějakou škodu. Pak chvíli odpočíval a řekl, že podruhé to nepůjde. Že ho moje přítomnost skutečně hrozně vzrušuje a že je úplně hotový. Prý mu taky pomáhá myslet přitom na tu kamarádku, o které jsem se předtím zmínila. Řekla jsem, že ho utřu, ale on zase nechtěl na sebe nechat šáhnout. Natáhla jsem se po ubrouscích, ale on mě popadl mě za ruku, rychle k ní přičichl a řekl, že mu bylo jasný, že bude mokrá. Nijak se ale ke svému dojmu z toho se nevyjádřil, jen se zatvářil pobaveně. Vytrhla jsem se mu a odběhla si ruce umýt. Když jsem se vrátila, byl už utřený. Zjevně měl v utírání ubrousky praxi. Zavedl potom řeč na mou kamarádku, kdyby se opravdu chtěla podívat, že by se to dalo domluvit. Ale na oplátku by chtěl vidět, aby se taky šťourala mezi nohama, a ne se s tím schovávat, jako já. Řekla jsem, že to zkusím nějak navléct, ale nevím, jak jí to říct. Ona je taky dost ukecaná, takže nevím, jestli jí to tajemství můžeme svěřit. Ale snad to půjde. Ona se mi ale taky svěřila se svou podívanou na bratrance. Zatím se na něj budu chodit dívat sama, vždycky když to půjde, ale v koroně a hlavně o víkendu je to teď na prd. Dnes si to udělal sám dvakrát. Poprvé sám na záchodě, večer mi pak řekl, že mám přijít pod nějakou záminkou do koupelny, že se naloží do vany. Tak jsem tam šla, že mě něco řeže v oku a musím si tam něco kápnout z lékárničky, co máme v koupelně. Ťukala jsem tam a on mě hlasitě a naoko nevrle dovolil vstoupit. Nebylo to moc vidět, tak přitom vstal a byl hotov za chvíli. Ve stoje to cáklo docela daleko, pak to tam tak divně plavalo jako flusance a už jsem musela jít ven. Na suchu je to lepší.

Tonda (Ne, 1. 11. 2020 - 14:11)

Dobré! Škoda že od tebe nechce pomoc, protože by se mu to určitě líbilo mnohem více od tebe, než když si to dělá sám. Je to zcela jiný prožitek.

Jana (Ne, 1. 11. 2020 - 22:11)

Trochu mě sice mrzí, že na sebe nechce nechat šáhnout, ale přece jen se dost změnilo. Už se vůbec nestydí chodit zase nahý, ale jen když jsme doma sami. Před rodiči ne, aby neměli zbytečné otázky. Taky se svěřil se svými vzpomínkami na kamarádku Evu, o které jsme předtím mluvili. Když si ještě hrál na písku, mohlo mu být tam maximálně 5-6, už nevím, dokdy si děti hrají na písku. My jsme seděly na okraji pískovište a povídali jsme si, na takové kládě. Musela jsem ho hlídat. Jsme o 5 let starší a moc jsme mu nevěnovaly pozornost, ale on se bavil tím, že nám zahrabával bosé nohy pískem. Udělal pro ně díru až do hloubky, kde byl písek vlhký a zahrnul je. Pak je zase vyhrabal a čistil, protože byly olepené pískem. Hlavně u Evy se mu líbilo, jak se smála, když to lechtalo, když jí zvedl nohu a projížděl mezi prsty. Při mé zmínce o tom, jak Eva koukala na bratrance, když si ho honil, by si to chtěl zopakovat. Každý kluk o něčem sní, když si dělá dobře. On sní o tom, že si hraje s jejími prstíčky a ona se směje, když se udělá. Dneska jsme si jen povídali, ale zítra bude pěkně nadržený. Už se těšíme.

Reklama

Přidat komentář