Reklama

Kluci a nahota doma

Martin (Ne, 30. 8. 2020 - 07:08)

Ahoj, zažil jsem něco podobného, můžeme o tom pokecat napiš na [email protected]

Z (So, 29. 8. 2020 - 23:08)

Z

Denis (Ne, 23. 8. 2020 - 19:08)

Já a můj starší bratranec jsme nikdy nebyli gayové ale nás proste zajímaly navzájem naše pera vždycky jsme se navzájem styděly naše rodiče dohromady často jezdily na chatu spolu a byli tam vždy třeba týden a mi kolem těch 13-14 vždy zůstávali sami doma buď u mě nebo u nej a proste jednou mi můj bratranec Petr dal ránu do koulí a pak jsme s toho udělali proste takovou hru nebo jak to říct proste pak jsem čekal na správnou chvíli a dal jsem mu ránu já a takhle to šlo asi 3 dny a pak jsem čekal až usne svlékl jsem mu pyzamo a když jsem viděl toho jeho hada a dvě velké koule tak jsem ku hrozně záviděl tak jsem mu proste chtěl způsobit nějakou bolest ale ne tak aby se mu něco stalo takže jsem mu ho přetáhl a paskem jsem ho svihnul no a pak ho to hodně bolelo ale jakoze jsme se díky tomu přestali stydět a pak už jsme si pred sebou i honili pak občas i navzájem ale nejlepší bylo že nám oboum hodně stříkal a jednou jsme dostali nápad kdo si vydrží déle honit honili jsme si asi 30 minut a pak to stříkalo fakt hodně a mě proste vždy zajímalo jaké je to někomu kouřit pero tak kdyz usnul tak jsem si ho vzal do pusy a když se vzbudil tak mě nechal a omylem se mi udělal do pusy ale ani jeden s nás není teplý já mam jedno dítě a bratranec už dvě a krásné manželky

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2020 - 23:08)

A polkl jsi jeho semeno ?

Denis (Po, 24. 8. 2020 - 22:08)

Jo hodněkrát mě to bavilo ho kouřit proste mě zajímalo jeho pero

Tonda (Út, 25. 8. 2020 - 16:08)

Já ochutnal nejdříve svoje a pak i jeho. Byli jsme mladí a objevovali jsme naše těla a zkoušeli jsme různé věci. Asi to dělalo více dětí.

Standa (Út, 25. 8. 2020 - 17:08)

Mám podobnou zkušenost. Bylo mi s bratrancem tak 10 - 11. Tajně jsme si je chodili ukazovat na půdu. Jednou nás tam načapal bratrancovo bracha, kterému bylo kolem 20. Ty naše šulínky nám docela stály, ale byly velmi malé a moc jsme nevěděli co s nima dělat. Věděli jsme, že když si je postavíme, tak je to příjemné, ale to bylo asi tak všechno. Když nás uviděl jeho bracha, tak jsme je chtěli schovat, ale nestihli jsme to. On se začal smát, že takhle malé lulínky ještě neviděl a že nám ukáže pořádný péro. Tak si sundal kalhoty a trenky a mi s bratrancem u vytržení koukali na ten obří penis. Divím se co mě to propadlo, ale zeptal jsem se ho jestli umí taky ztvrdnout. Znovu se smál a postavil ho.... pak nás začal učit věci. Naučil nás abychom se udělali i když v té době ještě nic nestřikalo, a pak se sám uděalal před náma. Stalo se to pouze jednou. Znovu už jsme nic takového nedělali, ale doteď to mám vypálené v paměti.

Tonda (Út, 25. 8. 2020 - 19:08)

Tak to musel být docela šok, když takhle malí kluci viděli dospělé péro jak stojí. A ještě když stříkal.

Standa (Út, 25. 8. 2020 - 20:08)

No to teda. Jsem byl pak více zvědavý jestli to ostatní kluci mají stejně a pak když jsem dospělý neustále se musím porovnávat s tím co jsem viděl a tehdy mi to všechno připadalo o dost větší, než jaké to ve skutečnosti bylo.

Tonda (Po, 24. 8. 2020 - 17:08)

Zkoušeli jsme všechno možné a ochutnali jsme navzájem.

Tonda (Ne, 23. 8. 2020 - 21:08)

Jojo, tohle také znám s bratrancem.

A jaky to s bratrankem bylo? Delas to do dnes?

Z (Ne, 23. 8. 2020 - 19:08)

Z

Denis (Ne, 23. 8. 2020 - 19:08)

Já a můj starší bratranec jsme nikdy nebyli gayové ale nás proste zajímaly navzájem naše pera vždycky jsme se navzájem styděly naše rodiče dohromady často jezdily na chatu spolu a byli tam vždy třeba týden a mi kolem těch 13-14 vždy zůstávali sami doma buď u mě nebo u nej a proste jednou mi můj bratranec Petr dal ránu do koulí a pak jsme s toho udělali proste takovou hru nebo jak to říct proste pak jsem čekal na správnou chvíli a dal jsem mu ránu já a takhle to šlo asi 3 dny a pak jsem čekal až usne svlékl jsem mu pyzamo a když jsem viděl toho jeho hada a dvě velké koule tak jsem ku hrozně záviděl tak jsem mu proste chtěl způsobit nějakou bolest ale ne tak aby se mu něco stalo takže jsem mu ho přetáhl a paskem jsem ho svihnul no a pak ho to hodně bolelo ale jakoze jsme se díky tomu přestali stydět a pak už jsme si pred sebou i honili pak občas i navzájem ale nejlepší bylo že nám oboum hodně stříkal a jednou jsme dostali nápad kdo si vydrží déle honit honili jsme si asi 30 minut a pak to stříkalo fakt hodně a mě proste vždy zajímalo jaké je to někomu kouřit pero tak kdyz usnul tak jsem si ho vzal do pusy a když se vzbudil tak mě nechal a omylem se mi udělal do pusy ale ani jeden s nás není teplý já mam jedno dítě a bratranec už dvě a krásné manželky

Z (Ne, 23. 8. 2020 - 19:08)

Z

Leoš (Ne, 16. 8. 2020 - 07:08)

Terko bacha ať mu to neznepříjemníš musíš jemňounce a kouření se neboj to se mu bude líbit.

Terka (Ne, 16. 8. 2020 - 09:08)

Já mu to dělám jemně :) to jeho péro je takové drobné a roztomilé :D doufám, že se mu to líbí ode mě, mě to moc baví :) doufám, že zase brzy něco podnikneme. A honim mu ho rychle a pořádně, jen když cítím že by mohl už stříkat :) a to kouření, to nevím jak přesně, to jsem nedělala. Ale láká mě to hodně :D když si vzpomenu na to jak jsem mu ho olizla :)

Betka (Čt, 20. 8. 2020 - 11:08)

Jak už tady kdosi psal, i já vím ze zkušenosti, že kluci se můžou zbláznit, když se jim přejíždí prstem přes uzdičku. Buď přímo nebo když nemají staženou předkožku, tak přes kůžičku. Tak jsem se svým klukem začínala a dodnes při hrátkách toto praktikujeme. Je to vlastně stejný, jako když si holka tře poštěváka. Ten pocit musí mít kluci úžasnej.

Martin (Pá, 21. 8. 2020 - 07:08)

Lízání uzdičky při stažené předkožce je dobrý pocit ale myslím to se nevyrovná lízání a cucání poštěváčku to ženy doslova se kroutí jako had.Moje žena mi taky pří 69tce líže a tře uzdičku ale když já jí jazykem přejedu hlavičku poštěváčku tak se i udělá aniž by jsme souložili,pak musí trošku spočnout až zase nabere energii a pokračujem. Mi se už taky pát krát stalo že jsem vystřiknul při lízání uzdičky.

Návštěvník (Pá, 21. 8. 2020 - 22:08)

To si nedovedu ani představit,

Reklama

Přidat komentář