Reklama

Kluci a nahota doma

Tomáš (Po, 4. 3. 2019 - 10:03)

Ještě jsem zapoměl napsat, že v tom táboře byli i žáci z partnerské školy z NDR, kteří do sprch chodili společně dívky, chlapci i učitelský zbor. Divili se, že mi chodíme do sprch zvlášť.

Tomáš. (Po, 4. 3. 2019 - 10:03)

S tím já souhlasím. Je mi už nad padesát, pamatuji si ale,jak jsme jezdili do tábora a tenkrát ještě soudružka učitelka na nás dohlížela ve sprchách, kde se sprchoval dav kluků deváťáků, vyvynutých téměř jako dospělí muži. Ještě zdůraznila, nezapomenout přetáhnout předkožku a důkladně umýt. Nikomu se nic nedělo, nikomu to nevadilo, nikdo si nestěžoval. Dnes se všechno přehání, lidi jsou zmagoření.

Mirek (Ne, 3. 3. 2019 - 12:03)

Neda nojsem byl na navsteve u tety a zrovna jsem vudel,jak rezala nejmladsiho bratrance. na holou.Byla u toho ma sestrenice,starsi,nez on,taky se pridavala,nebo mu drzela nohy a usmivala se.On lezel zadnici na kraji pohovky,nohy vzhuru,skrcene,a tak dostaval rzkoskou a brecel.Vide@jsem,jak to sestrenici rajcuje,on se stydel,ze byl v teto poloze nahy,vsemel roztazene a bylo vsechno videt.

Vlado. (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

Keď sa vrátim domov z práce moja prvá cesta vedie do kúpeĺne, dám si sprchu a až do rána keď idem do práce som nahý. Cca tých 11 hodín denne. A cez víkend okrem návštevy obchodu aj celý deň. Cítim sa takto maximálne uvoľnený a sám sebou.

Vlado. (Čt, 31. 1. 2019 - 20:01)

Myslím si, že je to kaďého osobná vec. Keď sa niekto cíti dobre keď je doma nahý, netreba ho za to odcudzovať.Nikto predsa nemôže tomu druhému za každú cenu vnucovať svoj názor len preto, že sa myslí že je ten správny. Každý predsa sám vie ako sa cíti dobre, ako sa cíti byť sám sebou. U nás v rodine to nechali na moje zváženie. Ja som zistil, že byť nahý je pre mňa niečo úžasné, je to pre mňa očista duše a tela. Buďme k sebe všímavejší a tolerantnejší.

Kolik ti je (Čt, 31. 1. 2019 - 22:01)

a kolik hodin denně býváš doma nahý?

Iveta (So, 19. 1. 2019 - 18:01)

taky nechávám kluka klečet bez trenek v koutě ale na dom- sub si teda nehrajeme.

luci (So, 19. 1. 2019 - 22:01)

Nechat kluka klečet bez trenek v koutě je o trestu. Hra domina-sub je o sexu.

Jedno (So, 19. 1. 2019 - 23:01)

ale přechází v druhé. Některého z trestajících rodičů může nahý syn klečící v koutě sexuálně vzrušovat. A sám kluk se pak s takovým ponížením nejsnadněji vyrovná tak, že v takovémto svém trestu najde perverzní zalíbení, a v dospělosti bude podobné ponižování submisivně vyžadovat od své partnerky či partnera.

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 21:01)

Neprcá ji, naopak, ona má svoji píču zarostlou pavučinou. Pokud, tak leda v řepě.

Chudera (St, 16. 1. 2019 - 18:01)

A na té nudapláži všichni prcáte?

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 23:01)

S manželkou jsem šel na ples a syna(9) jsme dali k rodinné známé co má taky syna ve stejném věku na spaní aby jsme si ples užili.
když jsme se syna ptali jak se mu tam líbilo řekl nám že se byl večer s tím jejím synem koupat ve vaně, po utření osuškou byli oba vyhnáni nazí do dětského pokoje a nazí do postele , když se ptal na pyžamo známá řekla že u nich se spí bez pyžama a byli zahnáni do postele Ráno si chtěli jít hrát a známá jim řekla ať si hrají také nazí že to nevadí, Až tak po hodině hraní je zavolala k snídani, kluci dostali boxerky a to je vše , nic víc .

radeček (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

Pěkně úchylná známá, já bych v 9ti letech určitě nechtěl běhat před cizí ženskou nahý a ještě spát a hrát si nahej, ta by potřebovala na léčení

Anonym (Po, 14. 1. 2019 - 08:01)

To jsem neslyšel že by někdo nechal spát děti nahé.No ale oblečení v posteli nepotřebuje,tak co.

Duff (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

Jezdil jsem v létě za tetou, bylo mi 16 a na zábavě s tetou tancovali a pili víno. Vratili se domů a ráno chtělo se mi čůrat, bylo léto a spal jsem nahý, tak jsem se neoblékal, teta určitě ještě tvrdě spí. To si myslela i ona a šla na WC v průhledné noční košili. Potkali jsme se na chodbě a teta mě viděla s ranní svíčkou. A ona mě pozvala na snídani. To jsem poprvé snídal nahý na terase.

Lukáš (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

Nejhorší vždy bylo ve škole plavání, to jsme každý se museli svléknout a sprchovat. A každý viděl pinďoura druhého. Nejhorší vzpomínky.

Eva (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Mám dva synovce. Jeden je od sestry a druhy od bratra.
Když přijedou na návštěvu jsou po celou dobu nazí. Všem se nám to líbí.

T (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

A kolik je tobě? To se před tebou nestydí? Jako před stejně starou holkou nebo i mladší bych se taky nestyděl ale před dospělou už asi jo.

Eva (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

Me je 46 . Stydí se jak kdy.

Eva (Ne, 13. 1. 2019 - 22:01)

Jednomu je 17 druhému 17,5 .

Reklama

Přidat komentář