Reklama

Kluci a nahota doma

Milan. (Po, 25. 12. 2017 - 18:12)

Myslím si, že je to každého osobná vec. Keď sa cítim dobre nahý a okoliu to neprekáža nie je čo riešiť.

Martina (So, 23. 12. 2017 - 17:12)

Za synem přijeli spolužáci...A kolik klukům bylo let? Já mám 2 kluky 14 a 12

luci (Pá, 15. 12. 2017 - 11:12)

Nejsem. To mne drželo jen...Pokud tě to v dospělosti pustilo,tak je to v pohodě.Hůře jsou na tom ti,kterým to zůstalo.

janišek (Pá, 15. 12. 2017 - 09:12)

To jsi exhibicionista,pozor...Nejsem. To mne drželo jen asi v těch patnácti. Tehdy jsem nevěděl, jak velké penisy mají dospělí, jinak bych se tím mým devíticentimetrovým pérečkem (v erekci) před dospělými ženami nechlubil, kdybych si uvědomil, jak to pro vdanou ženu musí být směšné, když její muž ho má mnohem většího než já. Jenže já jsem si fakt myslel, že už ho mám velkého a chtěl jsem se ženám pochlubit, že už nejsem děcko...

luci (Pá, 15. 12. 2017 - 09:12)

Já když jsem měl asi okolo...To jsi exhibicionista,pozor na veřejné pohoryšení,ale některé ženy se rádi podívají

janišek (Pá, 15. 12. 2017 - 09:12)

Já když jsem měl asi okolo 15 let a už jsem měl narostlé chlupy a trochu větší penis (ne sice ještě jako dospělý, ale už jsem si myslel, že ho mám jako dospělý), tak jsem využil každou příležitost, abych se dospělým ženám mohl pochlubit, že už mám chlupy a "velký" penis. například na koupališti jsem se "nenápadně" převlékal tak, aby mne "opět nenápadně" nějaká dospělá žena viděla nahého a nebo mi občas jakoby "nešťastnou náhodou" vylezl penis z nohavičky plavek v okamžiku, kdy jsem se na schodech u bazénu potkal s dospělou ženou. A tak podobně...

pavel (Čt, 14. 12. 2017 - 21:12)

Ahoj.Já když přijdu ze...Tak buď svůj a dělej to co se ti líbí pořád.

Steve (Čt, 14. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj.Já když přijdu ze...Já o tom silně pochybuji ... Jen tu žvaníš pohádky, vid'?

no, (Čt, 14. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj.Já když přijdu ze...kdybych přišla na návštěvu, kde by byl nahý, pubertální chlapec, myslela bych si, že je retardovaný a rodiče ho již nezvládají.

Antonín (Čt, 14. 12. 2017 - 13:12)

to te tak bavi ze se svlekas?Inu, nejspíš exhibicionista...

jarda (Čt, 14. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj.Já když přijdu ze...to te tak bavi ze se svlekas?

Honza (Čt, 14. 12. 2017 - 08:12)

Ahoj.Já když přijdu ze školy tak se vždy svléknu uplně donaha a jsem tak celý den.Někdy se mi i postaví,ale naši to neřeší.Jsem donaha i před návštěvami.

Steve (Út, 21. 11. 2017 - 22:11)

Děti at' si běhaj nahatí po bytě či při koupání na zahradě. U dospělého to ale vypadá dost ujetě. Třeba do koupelny se dá jít ve spodním, zpět taky, nebo v županu. Ale aby běhal dospělej nahej po zahradě, to normální není, ba ani nikoho nevidím že by tak konal. Večer koupání Na Adama když nejsou plavky, jo to se taky občas dělává, ale spíš vyjímečně když se s koupáním nepočítá - jinak se samozřejmě plavky do ranečku přibalí.

Tomáš (Út, 21. 11. 2017 - 20:11)

Ahoj,zajímal by mě váš názor na to jak Honza psal že je nahý u babičky i když ho vidí sousedka and. ,ikdyž si to možná vymyslel tak by mě zajímal váš názor

Petr (Po, 20. 11. 2017 - 20:11)

Táta s náma nežije, takze...A ségra ti při tom nepomůže ?

Vilma (Ne, 19. 11. 2017 - 21:11)

Souhlas a nemusí jít jen o...Jo nemusí jít jen o svlékání. Mojí kamarádce se velmi těžce zranil přítel na motorce. Vždy jezdil opatrně a bez nehod. No jednou ho chlapi vylákali na tři dny na pánskou jízdu - večer samozřejmě popíjeli a ráno pak jeli dál. Většinou to byli silní chlapi, zvyklí na alkohol. On hubeňour, nikdy moc nepil, no ale parta je parta :( Stalo se mu to osudným.

Petra (Ne, 19. 11. 2017 - 21:11)

To je ta klucici parta. Kdyz...Souhlas a nemusí jít jen o svlékání.

Vilma (So, 18. 11. 2017 - 23:11)

Za synem přijeli spolužáci...To je ta klucici parta. Kdyz je kluk sam, tak je stydlivej, ale v parte je najednou velky frajer. Muzi obecne ve skupine udelaji nekdy takove blbosti, jske by nikdy jednotlive nespachali.

Petra (So, 18. 11. 2017 - 23:11)

Za synem přijeli spolužáci na kolech, přinesla jsem jim pití, bylo velké teplo, a tak jsem jim nabídla, že se mohou shladit v bazénu na zahradě.Oni se na sebe podívali a usmáli se - my ale nemáme plavky. Hned jsem jim odpověděla - nějaké vám půjčím Tomášovi a šla do chaty. Za chvíli jsem vyšla ven s plavkami, ale to už jsem viděla oba kluky jak nahatí skáčou do bazénu. Náš syn chvíli váhal rozhlížel se a najednou ze sebe vše svlékl a skočil za nimi. To ještě nikdy neudělal asi plavky u bazénu nepřevlékl, vždy se spěchal do chaty.

Matyáš (So, 18. 11. 2017 - 17:11)

Máma mě na prázdniny dává ke své sestřenici, bývalé učitelce ať mám klid na učení.Je to vesnice a za humny jsou nepoužívané stodoly zarostlé stromy a za nimy rybníček. Teta říká také že kam nechodí slunce chodí lékař a že nahota je zdravá. Tak si ani ručník neberu, Oschnu cestou domu.A že k rybníčku mam jít jak jsem že nikoho nepotkám. A zatím jsem nepotkal.

Reklama

Přidat komentář