Reklama

Kněz a žena ...

Návštěvník (St, 27. 5. 2009 - 07:05)

NÁNA asi ví , že ve slově

M Y S L Í M

by se mělo psát měkké --------I ----------

motýlek (Út, 26. 5. 2009 - 22:05)

ahoj divokrásko, děkuji za Tvůj příspěvek s popisem Tvého rozhovoru s "tvým" panem farářem. Chtělo to určitě hodně síly a ...
Gratuluji Ti k tomu, jemu gratuluji k jeho postoji , .... měj se a mějte se krásně M.

motýlek (Út, 26. 5. 2009 - 22:05)

ahoj divokrásko, děkuji za Tvůj příspěvek s popisem Tvého rozhovoru s "tvým" panem farářem. Chtělo to určitě hodně síly a ...
Gratuluji Ti k tomu, jemu gratuluji k jeho postoji , .... měj se a mějte se krásně M.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2009 - 21:05)

Leda cítí jaké jsou to naivní nány!
Holky rajcuje.že by dělaly něco zakázaného s někým,kdo je "čistý".Jenže na tuhle čistotu bych nesázela,myslým,že mají promiskuitních příležitostí ažaž.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2009 - 19:05)

Trpíte civilizačními chorobami jako je nadváha, podváha, problémy s krevním tlakem, vysokým cholesterolem, alergiemi, ekzémy, únavou..a chcete to řešit?? Nebo vás jen zajímá, jak se správně starat o své tělo??
Kontaktujte nás: tel: 739 163 889, meil: m.minikin"seznam.cz

Při návštěvě našeho centra ve středu Brna nabízíme poradenství v oblastech:
Bilance fyzické kondice
Regeneračních programů a správného stravování
Redukce váhy bez hladovění a jojo efektu
Postupného odstraňování civilizačních chorob (ekzémy, alergie, vysoký,
nízký krevní tlak, vysoký cholesterol, únava, migrény, nadváha, podváha

adolfina (Út, 26. 5. 2009 - 19:05)

Je to tak jsou to slušní lidé. A právě slušnost mezi lidmi mi v dnešní době chybí. Lidé snad zapomněli na veškerou slušnost a nechovají se k sobě vůbec hezky.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2009 - 08:05)

Jedinou radou je
Modlit se za ně a hlavně se +
ovládat !!

Návštěvník (Po, 25. 5. 2009 - 21:05)

Oni jsou to moc hezký a hlavně slušní lidi.Mladý farář je i vtipný a i po bohoslužbách ..kamarád ..

adolfina (Po, 25. 5. 2009 - 20:05)

Také jsem zamilovaná do faráře. Už to trvá delší dobu.Na nějakou dobu jsem přerušila v našem městě bohoslužby a chodila jinam, ale zapomenout na něj se mi nepodařilo.Pořád na něj myslím. Prostě to nejde jen tak někoho vymazat ze srdce a hlavy.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2009 - 19:05)

mohla jsi taky k němu ke zpovědi a vše zdělit .Ale v restauraci to bylo osobní.Faráři berou tyto věci z nadhledem. Dnes je uvolněná doba v křestanství .

divokráska (Po, 25. 5. 2009 - 14:05)

Ahoj holky (a kluci:-)! Chci se s vámi podělit jen o jednu malou zkušenost. Také já jsem se před dvěma lety lehce zaláskovala do pohledného pana faráře, a to přesto, že už nejsem žádná dvacítka, ale pětatřicítka:-)) Stejně jako on... Nicméně emoce vypukly naplno. Musel by být slepý, aby si toho nevšiml. Ostatně, myslím, že mu to nijak zvlášť nevadilo, sympatie byly více méně oboustranné. Hodně mi kdysi pomohl v těžké rodinné situaci a od té doby se čas od času vídáme a jsme spolu ve spojení. Takové příjemné chvilky duchovní útěchy. Škoda jen, že to k sobě máme dost daleko, kolem 8Oti kilometrů, anebo možná "ještě že tak":-) Před pár týdny jsem se rozhodla, že mu o svých citech povím naplno. Ať je mezi námi jasno. A aby bylo jasno i zde v diskusi - nechtěla jsem ho doopravdy svést, ve svém věku už moc dobře vím, že jeden takový zážitek za to nestojí, a kdo ví, co všechno bych tím rozbourala. Jsem deset let vdaná, mám dvě krásné děti, hodného manžela... Takže jsem se odhodlala a vypálila na něj všechny své pocity uplynulých měsíců - v pěkné, romantické restauraci, kde jsme seděli téměř sami. To, jak moc se mi od první chvíle líbil, jak strašně jsem ho chtěla a jak jsem se noc co noc soužila neskutečnou touhou. Všechno pěkně doslova, nebrala jsem v tu chvíli žádné ohledy. Počítala jsem i s tím, že prostě vstane, odejde a už ho neuvidím. Ale nestalo se tak. Nebyl vůbec překvapený, skoro to čekal. Hezky si mě vyslechl a moc pěkně se u toho (možná i trochu samolibě) usmíval. Potom mi jemně, ale jasně vysvětlil, proč se nechce a nemůže vázat k jedné jediné ženě, ale podotkl, že mé pocity jsou zcela přirozené a že je to vlastně svým způsobem v pořádku. Červeň ve tvářích ho sice lehce zrazovala, a taky nekontrolovaný úsměv, který mu hrál kolem úst takřka bez ustání, ale bylo to moc fajn. Nakonec mi skoro šeptem řekl: Moc Ti děkuju. Měla jsem obavy, že to bude mnohem horší. Scházíme se pořád, já své city stále ještě plně neovládám, on to ví, ale ani jednomu z nás to nevadí. Čas všechno zahojí, určitě... To byl jen malý příspěvek na povzbuzenou těm, které by o svých citech chtěly alespoň promluvit, ale mají strach. Mějte se fajn, zdravím a přeji vše dobré!!!

Kim (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

Byla jsem platonicky zamilovaná do jednoho evangelického faráře, byl to fakt zajímavej týpek. Byl už 2x rozvedený a vždy chodil na kázání v takovém krásně modrém svetru, byl si dobře vědom, že mu krásně ladí s jeho barvou očí.
Nikdy se o mé lásce nedověděl, ačkoli si myslím, že to tušil, protože zamilovaností k němu si asi prošel kdekdo.
Ani nevím jak to sním dopadlo, z města jsem se potom odstěhovala a už nikdy jsem o něm nic neslyšela.

ahoj (Čt, 21. 5. 2009 - 21:05)

AHOJ . KDO JEŠTĚ MILUJETE FARÁŘE ???

Návštěvník (Po, 18. 5. 2009 - 21:05)

tak jak jste na tom milá děvčata?
Jano a jiné .

Josef (Út, 12. 5. 2009 - 22:05)

Zdravím milé dámy. Kdyby se hodilo pár větiček na téma kněz a žena z perspektivy budoucích kněží, je něco maličko na webových stránkách olomouckého semináře: http://www.knezskyseminar.cz/media//pruvan/2008_12.pdf

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 21:05)

Veroniko,nejsem Jana. Jmenuji se jinak. U nás to probíhá taky tak jako u vás.

VERONIKA (Út, 12. 5. 2009 - 20:05)

Jano , v kostele za těch 14 měs . jsi s ním někdy osobně mluvila ? U nás z kostela jezdíme s farářem na výlety , setkání , biblické hodiny aj . Taky to u vás takto probíhá , a kolik je mu let ? A tobě ? TAK SE NÁM OZVI

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 19:05)

TY JSI TA PRVNÍ JANA ?

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 19:05)

Tak u mě ještě nic neodeznělo a trvá to už déle než 14 měsíců.A jinam chodit nemůžu, protože se tam nemám jak dostat.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2009 - 10:05)

nic nedělej , to je asi nejlepší .20 15 13

Reklama

Přidat komentář