Reklama

kondylomata

Zlata (Pá, 5. 6. 2020 - 22:06)

Drahé, sehnala jsem za 720 kč

jana (So, 29. 8. 2020 - 09:08)

zdravim vas, mohu se zeptat, zda vam pomohla? dekuji

Veregen (Pá, 29. 5. 2020 - 15:05)

Prodam cele nové baleni. Mast Veregen 10% 15 g. 900 Kč. Exp: 12/2020.
Email: [email protected]

Dali (Po, 18. 12. 2017 - 18:12)

Ahoj chci se zeptat takže je možné že by partnerka měla HPV virus a a přitom mě vyrostly? Už stím jsem byl minulý týden po druhé na zákroku kožní lékařka mě chce poslat spíše do Prahy asi sundat mě že stolu a mít klidek zkoušel jsem wartec. Ten pomáhá tam kde je vlhko docela teďka už používám 3 týdny hlivu ustricnou a ještě pořád čtu vím že výsledek nebude hnedka a pokud stále mám bacilonosice v ložnici tak se toho asi nezbavim že takže teďka jsem z toho úplně už mimo :/ mám to tak dlouho jak jsem s přítelkyní ale nic nemá nooo dilema

Zd3nka (St, 8. 11. 2017 - 19:11)

Já měla kondylomata asi 2...Ahoj, tee tree oil je jediná věc, co jsem doteď použivala a to ještě nepravidelně. A tak teď, když mam i hlivu i jodisol, chci se zeptat..
Když mám kondylomata "uvnitř", jak použivat jodisol. Na obalu je, neuživat vnitřně. :)

tak (Ne, 10. 9. 2017 - 22:09)

Dobrý den, mám mezi nohama...uvařit.

Jestli to myslíš vážně, tak co čekáš, že ti tady poradí?

Danka (Ne, 10. 9. 2017 - 22:09)

Dobrý den, mám mezi nohama nějaké výrůstky ve tvaru květáku, a ke gynekologovi se mi fakt nechce. Poradíte mi co s tím ?

Tom (Čt, 7. 6. 2018 - 14:06)

U zen se to léčí snadněji jak u mužů.vykaslete se na všechny mystický a prášky.vypálení plynem je nejlepší.nejrychlejší.čím dřív tím lip at není jizvycka,a nesukejte tolik s jiným a!vsečí kecate ze mate jednoho partnera!lidská vlastnost je byt bez po skvrny a lhát ale je prokázané ze pohl bradavicky SOU PAC se střídá intimní pH a podobně.na jednoho člověka si frnda zvykne.na víc málokdy.podle hygieny a imunity.mějte se a smejte se

Ollie95@seznam. (Pá, 26. 8. 2016 - 09:08)

Vím o možnosti,jak se...Jak se zbavit kondylomat?

Aldara (So, 14. 5. 2016 - 05:05)

Prodam cele baleni Aldara 5%.12 sacku cena 1200 kc Praha [email protected]

amebaa (Čt, 12. 5. 2016 - 19:05)

Mě nejvíce pomohl veregen a pak posílit imunitu. Trvalo to skoro půl roku,ale už potvory zmizely

Tonda (So, 30. 4. 2016 - 12:04)

Dobry den,udelaly se mi na pod zaludem tyto drobne pupinky,chci.se vas zeptat co to muze byt.Dekuji Tonda

katka (Po, 11. 4. 2016 - 13:04)

koupila bych prosím isoprisone. [email protected]

koki (St, 6. 4. 2016 - 18:04)

někdo má na prodej wartec? [email protected]

Adéla (Pá, 27. 12. 2013 - 15:12)

Ahojky všem, i já měla...Ahoj, je ještě Wartec v použitelné době? vzala bych si jej od tebe prosím

Meggie (Po, 2. 12. 2013 - 14:12)

Dobrý den, ráda bych se podělila o svoji zkušenost. Snad někomu pomůže... takže zhruba před dvěma měsíci jsem byla na chirurgickém odstranění kondylomat jedna vetší u poševního vchodu a drobné u močovýho měchýře...Vůbec nevím kde jsem k nim přišla... nejspíš bývalý přítel... hned po zjištění jsem začala uřívat Selzin plus 1 tabletka ráno a hlívu ústřičnou 2x odpoledne a 2x večer po měsíci jednu odpoledne i večer... no nic méně se mi po 14 dnech od zákroku udělala 3 malinkatá kondylomata vedle poševního vchodu nejspíš jsem se řízla při holení... takže hlavně si dávat bacha při holení aby jste se nepořezali... na ty malinký jsem používala česnek trošku jsem seškrabala a potírala malé bradavičky...trochu to štípe ale nic hroznýho..cca po 14 dnech jsou pryč...a zatím se mi nevrátila ani jedna...hlavně to chce pozitivní myšlení... dala jsem i na babičkovské rady tzn. vynadat jim...a pak ještě potírat bradavičky a říkat zvoní hrana nevím komu, bradavice jděte domů... byla jsem zoufalá a zkoušela vše... Přeji vydařený boj s kondylomaty a hlavně pozitivní myšlení věřit všemu, co proti nim děláte... jinak muj nynější přítel byl na vyšetření na urlogii a nemá nic:)

muff (Út, 22. 10. 2013 - 12:10)

Čauki :) taky mám s těmahle mrškama zkušenost, na odstranění jsem byla loni v říjnu - ostrým seškrábnutím, hned po prvním umývání jsem zjistila že mi tam Dr. zhruba 3 nechal. Nešly vidět ale šly cítit na pohmat, a jednu dobře zašitou mi tam taky nechali, do dvou týdnů jsem je měla znova. Rok jsem to tak nějak přetrpěla, ikdyž se dělaly další a některé se zvětšovaly, bohužel je má i partner. Ten kontaktoval svého kožaře a ten mu řekl, že to má skoro každý, že mu s tím nic dělat nebude. Moje gynekoložka je naštěstí tak rozumná, že mi napsala krém Wartec, který byl u mě již předtím bez efektu alespoň pro něj. Dnes jsem pátý den po odstranění laserem, a chystám se na kontrolu ke gynekoložce, tak uvidím co mi řekne. je to stále živé, většinou každé ráno po použití wc to ještě krvací, ALE ... průběh a vše, byl mnohem lepší než po seškrábnutí. Dělali mi to v celkové anestezii protože jsem je měla i kolem konečníku, v pochvě a na několika místech a údajně bych v lokálu trpěla jak pes. Takže krom únavy která byla po anestezii to bylo super, trošku to pálilo ale víc nic, druhý den úplně v pohodě, krom toho občasného krvácení, a vlastně pořád je to v pohodě, jen to dnes začíná dost lechtat, tak se to asi hojí. Nevypadá to 2x nejpěkněji, ale už teď vím, že tvrdá kůže která mi zůstala z předešelého odstraňování na hrázi + další kondylomy v ní jsou pryč. Laser totiž dokáže odstranit i to co nejde vidět, ty zárodky kondylomat. Uvidíme, každopádně ještě minimálně týden počítám se celibátem :-)))

A (St, 7. 8. 2013 - 13:08)

Ahoj všichni spolutrpitelé...Doporučuji Wartec krém, ten je na předpis pouze od kožaře, poctivě aplikovat jen na postižená místa a dodržovat higienu, po zneškodnění zůstane kůže poleptaná, tu ošetřit Betadine roztokem, ten je volně prodejný, jedná se o dezinfekční přípravek, kterým tě potírají, když jdeš třeba na operaci. Snažit se nespotit, a když tak dát sprchu. A z osobní zkušenosti můžu doporučit pití teplého zeleného čaje, ten obsahuje katechiny, které jsou také účinné v boji proti kondylomatům. A především nepropadat panice a zachovat si pozitivní myšlení, i když je to těžké, to ač se nezdá také dost pomáhá. Měj se hezky a držím palce. Ahoj :)

Klárka (Ne, 4. 8. 2013 - 21:08)

Ahoj všichni spolutrpitelé :) Potřebovala bych vědět, jak je to s pohlavním stykem, když mám tyhle s prominutím svině.Tyto nepříjemnosti na mě přenesl můj již bývalý přítel.Nyní mám nového přítele a těm bradavicím se pořád nechce zmizet.Když s ním budu mít pohlavní styk s kondomem, je zde veliké riziko přenosu?Popravdě už nevím co mám dělat.Když mu řeknu že mám bradavice, tak uteče a když s ním nebudu spát uteče taky :/ Léčím se už 10 měsíců a nic :( Už jsem vyskoušela všechno.Prosím prosím poraďte mi někdo.Ostatním držím moc moc moc pěstičky ať se uzdraví!!!

rogi (St, 10. 2. 2016 - 15:02)

Měla sem taky problem s...Dobrý den, měl bych zájem je koupit. nejste náhodou z prahy?...děkuji. 775 344 749

Reklama

Přidat komentář