Reklama

kondylomata

Denisa (Út, 9. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj, taky se podělím o svuj pribeh.. kondylomaty jsem dostala před cca rokem a jelikoz jsem to delsi dobu nereila, tak mi gynekolog doporucil vypaleni.. byla jsem u něj celklem 3x a parádne to zabralo.. akorat ted se mi vraci znova a snazim se o samolecbu.. potirám tea tree olejem a mam vaginalni tablety, tak snad se toho brzo zbavim..

Mon (Ne, 10. 1. 2016 - 19:01)

I já se potýkám s...Já jsem byla v Motole, určitě si můžete nemocnici vybrat, stačí mít to doporučení.
Doporučuju se po zákroku hodně hlídat a používat nějaký ten krém, buďto Aldaru nebo Wartec, a to hned jak se bradavička objeví. Dají se pak zarazit jako malé a nenechat dorůst do takových rozměrů. Ty velké už se pak těžko likvidují bez chirurgie.
Mě se pořád jednou za čas nějaký pupínek objeví, ale jsou teď miniaturní. Beru to tak, že to organismus má už tak trochu zmáknutý a je to na ústupu.
Držím vám palce, určitě ale nelze počítat s tím, že po zákroku bude klid. I když, nechci být negativní, taky jsem četla o lidech, kterým se to tak povedlo. Tak ať jste jedna z nich.

kristyna111 (Čt, 17. 12. 2015 - 11:12)

I já se potýkám s kondylomaty... začalo to v létě dvěma pupínky na hrázy.. ty mi vypálili dusíkem na venerologii a už se nevrátily. Bohužel jsem si za dva měsíce na to nahmatala výrustky v konečníku (svědění), následovala proktologie, potvrzení. 19.1.2016 jdu na operaci v celkové narkoze. Již půl roku mám gynekologické potíže, pálení uvnitř, bělavý výtok, bolesti v podbřišku, krvácení mimo cyklus. Můj gynekolog neshledal nic špatného, výtěry na infekty v pořádku. Moje potíže ale přetvrvávají. Před měsícem jsem byla na cytologii, která vyšla v pořádku, testy na HPV, které jsem si nechala udělat jsou ale silně pozitivní. Znovu mě důkladně prohlédl, řekl , že nic nikde nevidí , kontrolní cyto za půl roku. Mě to ale nedalo, doma jsem se prozkoumala a k mému naprostému zděšení mám spousty kondylomů i v pochvě! hned za poševním vstupem dva krápníky velikosti cca 1cm a dále na celé jedné stěně výrůstek na výrustku. Nechápu, jak do doktor nemohl nevidět. Já se bohužel podívala také až pozdě. Jsem objednaná na jinou gynekologii a pravděpodobně mě bude čekat ještě operace vnitřních kondylomat v pochvě. Jsem z toho dost vyřízená. Vůbec nevím, jak to skloubit, zda lze operovat obojí najednou nebo každé zvlášť, bojím se bolesti, dlouhé neschopenky. Prostě je to na nic. K tomu beru už od léta hlívu, Indonal, vit. C,B, rakytníkový olej, citrusový výtažek, Echinaceu, česnek, teď nově Isoprinosine, mám za sebou první dávku Silgardu. přestala jsem brát antikoncepci, bohužel se mi nedaří skoncovat s kouřením, což je asi také velký problém v boji s hpv. vnější kondylomy už se neobjevily, budu doufat, že po chirurgickém odstranění všech vnitřních při takto podpůrné léčbě znovu neobjeví. je mi už 35 let, tudíž můj organismus není tak silný, jako u mladých, na druhou stranu jsem nikdy moc nestonala, myslím, že imunitu nemám tak špatnou. je to hrozná nemoc.ničí mě jak fyzicky, tak psychicky. partner nic nemá, zatím, ale dost dlouho jsme spolu spali bez kondomu, protože jsem to netušila. je to mezi námi kvůli tomu dost napjaté.
ještě jsem chtěla poprosit. kdo byl na abrazi vnitřních kondylomat v Praze? v jaké nemocnici , popřípadě nemáte někdo zkušenost se zařízeními Gyn Krup nebo Meda nebo Gyneron? Nemocnici mi určí lékař nebo si mohu vybrat?

Mon (Út, 3. 11. 2015 - 13:11)

Dnes jsem byla u nového lékaře a mám pár nových informací. Prvně mi bylo řečeno, že při řešení kondylomat zvenčí je víc než pravděpodobný, že se budou vracet, protože jediná cesta je ta, že se tělo vypořádá s virem samo, a to obvykle v průběhu jednoho až dvou let. Doktorka mě pozitivně naladila, protože už je mám rok, tak už brzo musí přijít konec. Místo Aldary mi doporučila opět Wartec, protože Wartec je prý spíš vhodný na malé ojedinělé pupínky (od doby co mi odstranili původní katastrofu laserem mám vždy jen jednu až dvě droboučké bradavičky), zatímco Aldara funguje lépe na větši kondylomata a rozsáhlejší plochy. Že Aldara zabraňuje návratu lépe prý není pravda, asi jsem toho sama důkazem - po cca 10 měsících užívání Aldary. K tomu mi současná kondylomata "zmrazila" tak snad budu mít na chvíli pokoj a budu zas čekat, co novýho mi vyroste.
Ptala jsem se jestli by mi doporučila nějaký doplněk na podporu imunity (v ČR se hodně mluví o hlívě ústřičné) a řekla mi čistě dodržovat zdravý životní styl, hodně spát a prostě se o sebe starat.
Alespoň zas pro jednou skvělá doktorka která podá všechny informace a třikrát se ujistí, že už se na nic jinýho nechcete zeptat, a k tomu povzbudí a člověk se nemusí cítit trapně, jako tehdy, když na mě doktorka skoro začala křičet, když ze mě vypáčila nechráněný styky a tak.
Budu vás informovat, jak se to vyvíjí, i když to dost možná nikdo nečte, třeba se to jednou někomu bude hodit.

Mon (Pá, 9. 10. 2015 - 02:10)

Tak já s kondylomaty brzo budu slavit roční výročí.
Prvně jsem je zaznamenala loni v listopadu, asi relativně pozdě, protože byli už dost velké. Po neúspěšných pokusech s Wartecem jsem šla rovnou do nemocnice na odstranění laserem v plné narkóze. Hojila jsem se 2 měsíce a nebylo to nic příjemného. Nicméně hned týden po zákroku jsem zpozorovala nové bradavičky. Nechala jsem si předepsat Aldaru, která zabrala, jenže vždycky jedna bradavička zmizela a už někde jinde začala vyrůstat nová. Někdy jsem měla pokoj i na několik týdnů, a pak jsem zase našla nový pupínek. Aldaru stále používám, protože nechci aby se mi bradavice rozrostli, takhle je mám pod kontrlou, když už nic jiného, ale už nevěřím, že mi to vyřeší trvale. Už od začátku zkouším různé vitaminy a doplňky na podporu imunity. Začala jsem s AMP Care na podporu imunity, který mi byl doporučen dvěma lékaři nezávisle na sobě. Brala jsem ho asi 3 měsíce a vyhodila neskutečný množství peněz (stojí přes 500). Bez efektu. Zkoušela jsem hlívu ústřičnou, echinaceu, klasický multivitamín, vitamin C a různé kombinace výše uvedených. A pořád nic.

Kj (St, 8. 7. 2015 - 22:07)

Ahoj mám celou krabičku aldary 12 sáčku. .Pokud má někdo zájem [email protected]

ssd (St, 8. 7. 2015 - 01:07)

sds

xxx (Po, 15. 6. 2015 - 08:06)

Ahoj, nic není 100%. Kondylomata se u mě vyskytla jen tak a to jsem dělala vše pro to, abych je neměla. Mám stálého a jediného sexuálního partnera, jsem očkovaná Silgardem a stejně nic nepomohlo. Byla jsem na laseru v celkové narkoze, jím isoprinosine, hlívu, měla jsem i indonal (to je placebo), různé krémy a nic. Stejně se objevila osypka znovu. Člověk se snaží zdržet si pozitivní myšlení, ale u takovýchto ataků je to skoro až nemožné. Zatím nejúčinnější je laser a po něm se rychle zahojíte díky používání obyčejného panthenolu ve spreji (ten vyléčí rychle popáleniny)- ale potom se prostě mohou zase vrátit a je to dokola........a to je na psychiku....

z (Pá, 10. 4. 2015 - 22:04)

Tak se mi toho podařilo po...můžu se tě zeptat, jakým způsobem ses kondylomat zbavoval/a? děkuji za odpověď

seven (Ne, 29. 3. 2015 - 14:03)

Měla sem taky problem s...Dobrý den, mela bych zajem o krem. Ozvete se, prosim na meil [email protected]

Monika . (So, 7. 3. 2015 - 15:03)

Ahojte,
byla jsem postižena tímto "onemocněním". Po odstranění (CN- celková narkóza, vyříznutí), jsem netrpělivě čekala, že se rány zahojí. Bylo to peklo, po každém wc- návštěva koupelny a umytí. Opravdu velmi zvýšená hygiena. Při čtení těchto příspěvků mně naskakovala jen husí kůže. :-D Chce to pevné nervy a naivně věřit v uzdravení. Kondylomata jsem chytla od promiskuitního partnera začátkem prosince a nyní je březen, tudíž léčba je časově náročná a hlavně finančně nákladná. Různé masti (aldara cena 2 tisíce, intimní mýdla, hygienické vložky po zákroku apod..)
Mast mně žádná nepomohla, bradavičky jsem měla ve větším rozsahu, jelikož jsem typ s velmi sníženou imunitou. Tak že každé prochlazení poznala moje vagína :-D ...
Postihnutá místa(Nedjříve malý pupínek, který po odškrábnutí byl v rosévě více pupínku-bradaviček, které se zvětšovaly a zvětšovaly) .. Pysky, konečník až moč. trubice !!!Opravdu nepříjemné. :)

Čekám na vyšetření po zákroku. Musím říct, že to psychicky nejhorší mám za sebou. Tolik probrečených nocí jsem prožila jen skrz blbý sex. ( a to nejsem žádná špína, ale připadáte si tak..) Doufám, že Vám tohle přečtení pomůže při Vašich kondylomatech. Každý si užije svoje. Radím, pokud máte přiznaky, nepodceňujte to a běžte k lékaři. Neohrožujte zdraví druhých ani Vaše.
Na očkování nejdu, jelikož nikdo mi nezaručí, že se kondylomata nevrátí. 3 500,- Kč/1vakcína a chodíte na 3, opravdu k zamyšlení :) Zkusím upevňovat imunitu a souložit jedině s věrným přítelem. A hlavně =kondom, nezachrání před přenosem!!!!! :)
Mějte se, at vaše léčba je snadnější než ta moje :)

danda (Čt, 5. 3. 2015 - 10:03)

Zdar lidi, taky mne ty...Jste botec! jdu pro zapalovač a brčko :D :)

levin84@seznam. (Čt, 8. 1. 2015 - 13:01)

Prodám ALDARA KRÉM 5% - 12X250mg.Více po emailu: [email protected]

levin84@seznam. (Čt, 8. 1. 2015 - 13:01)

Prodám COPEGUS(Ribavirin) - 168x200mg.Více po emailu: [email protected]

p (Pá, 7. 6. 2013 - 15:06)

DUOFILM - jedině ...ahoj ses si jisty duofilmem? chci ho pouzit ale pisou tam ze se nema pouzivat na genitalie. diky

Verca (So, 1. 6. 2013 - 11:06)

Ahojky, ja som objednana o 2 tyzdne na odstranenie laserem, kym som sa k tomu kroku dostala preslo vyse 13 mesiacov - vdaka spolahlivemu zdravotnictvu.. Chcela by som sa vas opytat, ci ste niekto na lasery boli a ako dlho sa vam to hojilo a ci ste mali pohl.styk po operaci a tak... mam z nej trocha strach. Prosim poradte

Vítek Malý (Út, 2. 9. 2014 - 00:09)

Dobrý den, bývalá přítelkyně mě informovala že má Kondylomata a je vysoká pravděpodobnost že sem to na ní přenesl já, ale ní sem žádné problémy neměl a měl sem dlouhodobý 2 letý vztah. Je to možné a měl bych se jít také léčit?

johny (Ne, 31. 8. 2014 - 17:08)

Dobry den. Koupim Aldara krem. Nabidnete. Diky. [email protected]

Martin (Čt, 17. 7. 2014 - 09:07)

Již cca půl roku se léčím s kondylomaty, kterých se mi bohužel stále nedaří zbavit. Na výrůstky jsem narazil náhodně koncem ledna 2014 při holení - byly velice malé cca 1mm, jeden na těle penisu (který jsem zpozoroval již o něco dříve, ale nekladl jsem tomu žádnou váhu, protože jiné výrůstky jsem neměl) a několik dalších stejně velkých nad kořenem penisu a v podbříšku. Ihned jsem navštívil dermatovenerologii, kde mi byly diagnostikovány kondylomata a následně odstraněny dusíkem a oblast ošetřena 20% podofylinem. Tento postup na výrůstky zafungoval, nicméně cca do 2 týdnu se mi objevily jiné. Opět velmi malé okolo 1mm, ale tentokrát jich bylo o něco více - cca 10, stále v oblasti podbříška a nad kořenem penisu. Od té doby docházím téměř každých 14 dní až 3 týdny na dermatovenerologii, kde jsou mi výrůstky odstraněny dusíkem a následně potřeny podofylinem. Léčebný postup na vzniklé výrůstky zabírá, ale vždy se mi v období mezi kontrolami u lékaře udělají nové. Vyzkoušel jsem i krém Wartec, po kterém se kondylomata zmenší, ale ne vždy zcela zmizí. Dále jsem našel na internetu informace o produktu Epigen, u kterého jsem žádný efekt nezaznamenal a nyní nově užívám vnitřně 2 týdny Vironal. Bohužel se kondylomata stále vracejí... Nemoc se u mě projevila po více než 2 letech vztahu, přítelkyně je očkovaná proti rakovině děložního čípku, ke gynekoložce dochází pravidelně na cytologii a žádně projevy této infekce se u ní naštěstí neobjevily. Rád bych se zeptal, zda je reálné, abych se při styku zpětně nakazil kondylomaty od přítelkyně, přestože je bez příznaků a proto měl tyto neustálé recidivy nemoci. Na tuto otázku mi ještě nikdo nedokázal odpovědět. Při styku používáme kondom, ale výrůstky se mi stále objevují nad kořenem penisu a v podbříšku, kde kondom proti styku se sliznicí nechrání. Případně budu rád za každou novou radu pro boj s touto nepříjemnou nemocí. Předem mnohokrát děkuji za odpověď. M.

Jarka (Ne, 13. 7. 2014 - 19:07)

Prodám krém Aldaru -...Dobrý den máte ještě na prodej tu aldaru?Děkuji za odp.

Reklama

Přidat komentář