Reklama

kondylomata

Jana (Čt, 19. 7. 2007 - 16:07)

Mela jsem kondylomata pred par lety, doktorka mi rekla, ze to muze byt i z bazenu. Objednala me do nemocnice na odstraneni (pod narkozou). Od te doby se znova neobjevily. Ale cetla jsem, ze virus HPV, ktery jednou v tele je, tak tam zustava. Zalezi na imunite, jestli se znova objevi bradavice. Tento virus muze zpusobit rakovinu delozniho cipku.

Dáda (Čt, 19. 7. 2007 - 16:07)

Dobrý den,
prosím Vás o radu. Přítel má tento problém také, chodíme spolu už dlouho a žijeme ve společné domácnosti, ale sex můžeme mít jen s kondomem, abych se nenakazila také. V budoucnosti bychom chtěli mít děti a taky normální sex... Jenže se toho nemůže zbavit. Na kožním mu na to dali jen Verumal, tedď začal užívat léky na posílení imunity, copak není nějaká pomoc, abychom se toho zbavili a mohli normálně žít? Poraďte mi prosím... Díky moc.

ohma (Pá, 13. 7. 2007 - 09:07)

také jsem tím trpěla a ne vždy se to vrací.. Záleží na imunitě.. (ikdyž zrovna moc svou imunitu neposiluji, kouřím a zrovna moc zdravě nejím, ani se moc nehýbu:) Mě stačilo jít na chirurgický zákrok "jen" jednou a mám již tři roky pokoj.. a můj přítel to samé..

Dana (Pá, 13. 7. 2007 - 00:07)

Ahoj Aisho, prosim tě, mohla by jsi napsat, jak to přibližně vypadá na začátku, když se ty kondylomy u ženy začínají tvořit? Obavám se, že je mám také, ale nejsem si jistá na 100%. Děkuji.

Tommy (Út, 10. 7. 2007 - 15:07)

Dneska jsem se dozvěděl,že to mám taky.Z toho co čtu,propadám panice.. vypadá to,že se toho nikdy nezbavím.. Mám hodně vřídků na konečníku- jeden z nich je velký asi 1 cm.Pan doktor mě léčil na hemoroidy.. Rád bych se zeptal,jak je účinná lečbá a jestli je to opravdu pohlavní chroba.. Za posledních 8 měsíců jsem partnerku neměl..

Aisha (Čt, 5. 7. 2007 - 12:07)

Dneska jsem se dozvěděla, že mám tohle svi*stvo taky.. Dívala jsem se na informace na netu a zatím jen tady jsem zjistila, že se to může vrátit. Jak je tohle možný? Vždyť transplantujeme srdce, klonujeme jedince a děláme jiný scifi záležitosti, protože naše medicína je dostatečně vyvinutá. Tak jak to, že si neporadíme s tímhle problémem..? A mimo to, schází obecně spousta informací o tom, že něco takového existuje.. :(
Prosím Vás, řekněte za jak dlouho jste se toho zbavili a co nejvíc pomáhá?
Díky

34 (So, 23. 6. 2007 - 09:06)

Lenko,otevřený sáček Aldary dej do lednice a použít to můžeš.Ten přípravek je účinný,trvá sice delší čas,než se kondylomat zbavíš,ale půjde to.Začnou se jakoby rozpadat.Chce to ještě přidat nějaký přípravek na posílení imunity,a vyhnout se v době léčby sexu.(ani doteky rukou v oblasti genitálu)Přeji hodně trpělivosti a zdaru v léčení.

satirr (Pá, 22. 6. 2007 - 16:06)

nemocí trpí 80%populace,.ale jen u zlomku se projevují bradavice

satirr (Pá, 22. 6. 2007 - 16:06)

nemocí trpí 80%populace,.ale jen u zlomku se projevují bradavice

satirr (Pá, 22. 6. 2007 - 16:06)

může!! např. v bazénu, veřejné WC, sauny, atd,..je toho hodně.

Lenka (Čt, 21. 6. 2007 - 19:06)

taky timhle svinstvem trpim....chodila sem na potirani a dobry ale malinke se mi tvori zase na jinych mistech...pouzivam epigen intimo..docela sem spokojena ale zadne ohromujici ucinky...ted beru hlivu ustricnou ktera by mi mel posilit imunitu a pomoct odstranit ...po mesici se ozvu jestli to zabira...hodne stesti

Lenka (St, 20. 6. 2007 - 15:06)

tak od zítřka začínám mazat Aldarou...nemáte s tím někdo zkušenosti? potřebovala bych poradit, v letáčku je psáno, že jeden sáček nemůžu po otevření znovu použít, ale když mi tam půlka zbyde??? 2500 není málo tak bych nerada půlku vyhodila do koše...

hunter (St, 20. 6. 2007 - 09:06)

Ahojte, taky mam kondymaty, ale dlouho jsem nevěděl, co to je. k doktorovi jsem nehctěl jít kvůli stydlivosti. Jen nechápu jak jsem k tomu přišel. Může se to roznášet jinak něž sexem?
Všem hodně štěstí v boji.
BTW: nechci dělat reklamu, ale narazil jsem na pár přípravků (neověřeno!): http://www.prozdravi.cz/kondylomata/

wanted21 (Pá, 15. 6. 2007 - 11:06)

lidi pred trema minutama sem se dozvedel ze ta mini tecka na penisu asi neni uplne ok nevite muze to mit nejake vaznejsi dopady na moje zdravi poripade v sexu (teda krome toho ze je to nekazlive)

Butterfly (Út, 12. 6. 2007 - 14:06)

Ahojda, kondylomata mi odstranili před dvěma roky. Nebylo jich moc, protože jsem s tím takřka hned utíkala k doktorovi. Byla jsem na chirurgickém odstranění. Kdo jste to zažil, jistě víte, jak je po zákroku bolestivé sprchování se a taky čůrání... Můj problém je, že se mi zřejmě otevírají jizvičky. V poslední době jsem měla dvakrát období, kdy jsem jasně viděla takové trhlinky na místech, kde dříve byla kondylomata a bolelo to jako čert, stejně jako po zákroku. Můj doktor mi řekl, že to s kondylomaty nemá nic společného, ale já jasně vidím, že je to na stejných místech. Nevím co to je, hodně mě to štve. Potkal jste se s tím někdo??
Barbora: Já si myslím, že je to možné. Někdo může mít vir, ale ne bradavičky, nebo je může mít na místech, kde nejsou vidět, případně hodně malinké..

Šárka (St, 6. 6. 2007 - 19:06)

Ahoj a dobrý den,
také mám kondylomata. Doktor mi už nabízel termín operace, ale já si raději vybrala variantu krém Aldara 5%. Sice stojí 2500 Kč, ale operace se bojím. Snad to pomůže. :o(

Barbora (Čt, 31. 5. 2007 - 10:05)

Dobry den,

rada bych se zeptala, zda muze clovek kondylomata prenaset, aniz se u neho fyzicky projevi, zatimco u osoby, s kterou ma tato osoba pohlavni styk se projevi. Zrkatka, jestli je mozna byt nositelem a prenaset je ale nebyt kondylomaty postizeny a to v tom smyslu, ze se kondylomata neprojevi. Dekuju za odpoved B.

Jana (St, 30. 5. 2007 - 09:05)

Ahojky....je mi 17 let a také mám kondylomata příští týden jdu na vyřezávání a mám strach snad se mi to potom už neobjeví ale co tak zatím čtu vždy se to vrátí...všem vám držím palečky a sobě taky:)

hadikuze (St, 23. 5. 2007 - 18:05)

ahoj,bude mi teprve 17 let a byla jsem na zákroku s kondylomaty už 2 krát.Jednou v celkové anestezii na vyřezání,udělalo se mi to znovu a poté také v celkové anestezii na laseru.Myslela sem si že laser bude nejlepší řešení ale zatím co se mi to po vyřezání během 2-3 dnů zklidnily rány ,po laseru to je již 3.týden co se mi to stále uzdravuje.Bohužel jsem zjistila, že se mi to zase vrátilo.Jsem z toho už vážně nešťastná...prosím Vás jakým způsobem se toho ještě můžu zbavit?Znovu na laser jit nechci a ani tomu vyřezání nevěřím...:(

Simona (Pá, 18. 5. 2007 - 02:05)

Reaguji na tento dotaz.je mi 25 let,kondylomata mam uz od svych 18 let,nyni jdu na odstraneni laserem,jinak uz take nevim jak dal,podstoupila jsem veskerou lecbu..je to neunavna nemoc,ale verim ze nad ni vsechny a vsichni zvitezime,drzim palce at to nemate zdlouhave jako ja.S.
PS:slysela jsem take o remu Wartec,je na predpis,ale pry je jen na doleceni..ale zkuste,co se da,nikdy nevite co pomaha..moji kamaradce zabral vlastovicnik,mazala se 3x denne..

Reklama

Přidat komentář