Reklama

kondylomata

pavel (Ne, 29. 6. 2014 - 09:06)

Prodám jedno balení léku...Koupil bych ho.Tel.739 613134

Klára (So, 24. 5. 2014 - 14:05)

Prodám krém Aldaru -...Včera mi doktor Aldaru předepsal a v lékarně jsem doplácela jen 30 Kč za recept.

veronika (Čt, 15. 5. 2014 - 14:05)

Prodám krém Aldaru - použila jsem jen 3 sáčky. Na ceně se domluvíme, email [email protected]

Misa (Po, 7. 4. 2014 - 00:04)

Ahoj, mám taky tento...Ahoj byla jsem na odstraneni uz dvakrat behem dvou mesicu a furt se mi vraci zpatky ale pry kazdymu to pomaha jinak ..

david (Út, 7. 5. 2013 - 22:05)

Ahoj nemáte někdo prosím na prodej ALDARU?

Mmmm (St, 5. 3. 2014 - 20:03)

tiez sa mi podarilo dostať...Kup si duofilm,to by mělo zabrat..já měla kondylomata nedávno a sundala mi je ale mám hrozný strach že se to vrátí..zkus si koupit duofilm,ten by měl zabrat..hodně štěstí :)

polo1234 (St, 5. 3. 2014 - 03:03)

Měla sem taky problem s...mám zájem [email protected]

polo1234 (St, 5. 3. 2014 - 02:03)

Měla sem taky problem s...mám zájem [email protected]

polo1234 (St, 5. 3. 2014 - 02:03)

Ahojky koupim wartec nebo aldaru !!! muj email [email protected] Díky moc

Jani (Ne, 28. 4. 2013 - 16:04)

Ahoj, mám taky tento...Ahoj, byla jsem na odstranění bradaviček v nemocnici a asi tak do dní se mi bradavičky objevily znova. Takže laiser by moc nepomohl. jen jsem si poležela v nemocnici, potom velké svědění, celková anestezie a k ničemu. Moje gynekoložka mi doporučila kožního, že prý mě nebudou brát na laiser, každých dní. takže teď se chystám na kožní a uvidím, jestli mi tam pomohou.

Jani (Ne, 28. 4. 2013 - 16:04)

Ahoj, mám taky tento...Ahoj, byla jsem na odstranění bradaviček v nemocnici a asi tak do dní se mi bradavičky objevily znova. Takže laiser by moc nepomohl. jen jsem si poležela v nemocnici, potom velké svědění, celková anestezie a k ničemu. Moje gynekoložka mi doporučila kožního, že prý mě nebudou brát na laiser, každých dní. takže teď se chystám na kožní a uvidím, jestli mi tam pomohou.

Pro dnes anonym (Út, 21. 12. 2010 - 14:12)

Přidávám svůj...Dobrý den, chci se jen zeptat, vypalovali vám to laserem? Jen mě zajímá jak to probíhá. A náhodou, nemáte tělísko a ty potvory na čípku? Bojím se, že investice do tělíska bude případným zákrokem zmařena a že tělísko půjde ven, když se bude zákrok provádět i na čípku... doktor mi na to nějak vlastně neodpověděl.

Lůca (Po, 20. 12. 2010 - 16:12)

Přidávám svůj zážitek-dnes jsem byla na druhém vypalování těchto condylomat...paní doktorka mě trápila asi hodinu a nic příjemného...už jsou to 4 měsíce a já se toho ne a ne zbavit. Tak snad po tomto vypálení se ty potvurky nevrátí.Vsem přeji brzké uzdravení..A hezké Vánoce :)

Pro dnes anonym (Ne, 12. 12. 2010 - 23:12)

Zdravím, tak to vypadá, že Aldara krém opravdu funguje. To co jsem měla na krajíčku zmizelo po pár aplikacích, ovšem řádně mažu dál, aby to mělo ten pravý účinek, pokud vím, tak by se mělo vymazat celé balení, prostě jako s antibiotiky. Zda látka ovlivňuje imunitu i uvnitř kam to nesmí, to nevím a tak jsem zvědavá co mi v lednu dr. poví. Každopádně ano, Aldara mi na vnější kondylomy pomohla.
Jediné, co krému musím vytknout je to, že ze začátku jsem ráno cítila svědění (maže se na noc). To po cca týdnu ustoupilo, ale objevilo se zčervenání kůže a občas jako pálení. Bylo to jen sem tam, ale teď se mi to trochu zhoršilo a pociťuji pálení jako při zánětu močového měchýře. Je to bohužel nepříjmný vedlejší projev, ale podařilo se mi to zmírnit tea tree olejem v koupeli...no, to jen tak kdyby měl někdo třeba stejný problém. A taky se mi to možná takto zhoršilo, protože jeden den jsem zapomněla mazat a tak jsem mazala druhý den mimo "rozpis" a další dávka byla hned následující den. Tedy moc krátce po sobě a proto asi tohle pálení v takové míře.
Ještě také doplním, co se týče snížené imunity = velké pravděpodobnosti nevyléčení či návratu, koupila jsem si tablety s hlívou ústřičnou. Je to sice dlouhodobá záležitost (mám balení na 4 měsíce), ale co jsem se dočetla, tak je to velice silná věc proti těmhle virům a podobným mrchám, navíc má opravdu spoustu kladných účinku na člověka proč jí koupit, hlavně tedy na tu imunitu. Beru jí chvíli, tak snad se blahodárné účinky dostaví i ke mě a zlepší tak celou tuhle nepříjemnou situaci. A ještě jednou bych zmínila ten tea tree oil...mámě vyléčil zánět na čípku, denně si dělala koupel a několik minut se v tom máchala a nemusela tak na chirurgické odstranění toho zánětu či co to bylo. Takže se asi dám na bylinky a začnu tomu věřit.
Takže to jen můj poznatek...snad to pomůže i ostatním.

Lůca (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

Všechny zdravím,před zhruba 2mesíci mi doktorka našla condylomata :(( mám 2 sexualniho partnera..po vypaleni techto bradavicek se mi cca po tydnu vratily i kdyz jsme s partnerem spolu vubec nemely styk :( jsem z toho vazne nestastna,poradte mi prosim neco aby se mi uz nevratily:( děkuju moc...kdyztak muj email : [email protected]

PETR PETR PETR (Pá, 10. 12. 2010 - 21:12)

DUOFILM - jedině DUOFILM

Nic ostatního nefunguje. Několik let jsem se trápil, byl to vyřezávat apod. Timhle jsem si to mazal 1x denně a třetí den bylo po nich. Po tolika letech.
V lékarně na volný prodej za 155 Kč

Marta L. (Po, 6. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj, udělala se mi kondylomata, můj doktor mi však řekl, že je jich málo, že se to prostě stává a nechal to být. Je to správný postup? Co myslíte?

Tereza (Ne, 5. 12. 2010 - 01:12)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli máte některá zkušenost s krémem Aldara, pomohla Vám? Případně, nezbyla někomu? Ráda bych koupila pár balíčků od někoho, komu zbyly. Mnohokrát děkuju [email protected]

Tereza (Ne, 5. 12. 2010 - 01:12)

Zdravím, ráda bych se...Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vám Aldara pomohla. mám velmi podobný problém jako Vy, doktor mi kondylomata ošetřil laserem, ale ne uvnitř pouze z venku, za 14 dní jsem měla jen pár zarůžovělých místeček po vypálení a jinak krásně ranky zahojeny, ovšem, teď se to ale vrátilo. Slyšela jsem, že Aldara se prodává zbytečně po moc velkých baleních a že po první, druhé, třetí aplikaci, je po problému, ráda bych se zeptala, jaká je Vaše zkušenost? Mnohokrát děkuji [email protected]

Pro dnes anonym (Čt, 25. 11. 2010 - 23:11)

Zdravím, ráda bych se zeptala, mám kondylomata u vchodu do pochvy - na to jsem dostala Aldaru, jsem teprve po první aplikaci, tak nemůžu hodnotit. A další rozšíření mám uvnitř...jak jsem tak pana doktora poslouchala, tak to mám asi pěkně chycený, děložní čípek a okolí. Zatím se mám zvenku mazat a na kontrolu jdu v lednu a pak se něco zmínil o odstranění laserem. Tedy myslím že na kontrolu, i když sestra se mě ptala jak budu mít menzes a že to musí vědět na stopro..takže to by možná znamenalo že mě už možná objednali i na ten laser..ježiši.
No, abych se vrátila k jádru...o tom, že se to může vrátit...s tím jsem asi smířená, to se píše všude. Co zabírá, nezabírá...jasně, víme. Spíš mi jde o to, ženský co jste podstoupily ten laserový zákrok uvnitř...jak se funguje potom? Normální život plus sexuální... Nikde na to nemůžu najít odpověď. Díky!

Reklama

Přidat komentář