Reklama

kondylomata

kája (Čt, 10. 2. 2011 - 15:02)

Ahoj já jsem před třemi dny byla na operaci v Motole, vypálili mi laserem bradavičky ... A po třech týdnech se mi znovu objevily´. Tak už nevím od čeho bych to mohla chytnout ....

D (St, 2. 2. 2011 - 21:02)

DUOFILM - jedině ...chci se jen zeptat na ten duofilm, na netu píšou, že se to nesmí aplikovat na genitálie...už nevim co by mi pomohlo...

Halka (Ne, 16. 1. 2011 - 10:01)

Ahoj, taky se mi objevily kondylomata, v nijak velké míře, asi čtyři o velikosti špendlíkové hlavičky. Začala jsem jíst 2x denně hlívu ústřičnou a za dva týdny byly pryč. Hlívu jím dodnes a mám klid...doporučuji!!!

Luca (Po, 29. 12. 2008 - 10:12)

U mě se zatím osvědčilo potírat koloidním stříbrem. Ale není k dostání v Čr, jen v zahraničí.

Návštěvník (Čt, 13. 11. 2008 - 16:11)

zkuste potírat šťávou z citronu

PETR PETR (Pá, 7. 11. 2008 - 14:11)

Ahoj. Jsem tu po delší době. Dneš jsem byl řezat. Umrtvili to pouze injekcí, ale ta stála teda za to = bolest. Mám to v oblasti konečníku ( jen dvě malinké 4 milimetrové potvory ) Nechápu, jak se to dostalo tam. Jsem jediný nebo ještě někdo to má také tam :-) -- no, za 3 dny jdu na kontrolu ( posílají to na histologii ) - zatím jsem rád, že polosedím-polostojím a - snad to přežiju. Držím palce i ostatním. Ahoj

saša (Pá, 7. 11. 2008 - 09:11)

Byla jsem s těma šmejdíkama 3X na operaci běhen dvou let. Pak jsem měla rok a 3 měsíce pokoj. Před 14 dny opět problém . Oslabila se mi imunita měla jsem 2x po sobě chřipku a opět to propuklo. Jsem z toho na prášky. Lekař mi dal na zkoušku mastičku , když nezabere asi půjdu znovu na nůž. Hrůza.

Takytomam (So, 1. 11. 2008 - 10:11)

Jsem asi dva týdny po kontrole, doktor i já jsme shledali, že se TO ztratilo. Předepsal mi ale ještě asi týden mazat framykoinem, protože tam zbyly nějaké prasklinky. Už je to zahojený. Na kontrolu jdu v počátku prosince...

eva to petr (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

laser neni lepsi, vraci to po nem!

Návštěvník (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

Pro ty, co maj bradavice uvnitr pochvy: zkuste vagothyl (mozna je k dostani i bez predpisu), stoji jen cca 50,-, namocit do toho roztoku tampon a zavest...No, pali to jak cert, nechavam si to tam vzdy tak 15 minut,a jestli mi tohle nezabere, tak nevim:(

Návštěvník (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

Lidi, po laseru tyhle příery rostou znovu (garance, že do půl roku se Vám znovu objeví!!) Ten laser je neodstraní dukladne, a mimo to po nem zustavaj nekomu strasny jizvy.Kamaradka, co na tom byla(mela condylomy venku na pyscich), tak ji tam zustaly zbytnely jizvy! Takze radsi zvolte jiny zpusoby chirurgickyho odstraneni! Me to taky mozna ceka:(

Návštěvník (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

Ja jsem brala vsechno, co popisujes a vubec mi to nepomohlo, podle me jde o tablety na prirodnim zaklade=v podstate neucinne, spise to funguje jako placebo... Ani Epigen mi nepomohl, vyzkousela jsem uz vsechno, krome chirurgickeho zakroku, ktereho se dost bojim:(

Návštěvník (So, 1. 11. 2008 - 00:11)

Tak to ze se HPV prezentuje jen zcela vyhradne jako pohlavne prenosna nemoc me pekne vytaci! Neni to vubec pravda! Ja jsem je mela jeste pred tim nez jsem s nekym vubec spala!!!

Maruška (Po, 20. 10. 2008 - 22:10)

Rada krásná,ale tenhle vir z těla nedostaneš ničím,to je spíše pravděpodobnější,že se infikuješ nanovo.
Imunitní system v dobrem stavu ho potlačí,nebo se recidiva projeví jen při výraznějším oslabení imunity.
Což však neznamená,že nemůžeš jakoukoliv příští partnerku nakazit(nebo ona tebe).
Každý,kdo tuto nákazu prodělal by měl nového partnera/ku na tuto skutečnost upozornit!!!
A nechat rozhodnout,jestli do toho půjde.
NEPOUŽÍVEJTE HOTELOVÉ RUČNÍKY A NESPĚTE V HOTELOVÉM LOŽNÍM PRÁDLE NAZÍ!!!
Existuje málo hotelů,které jsou při praní prádla důsledné.Dneska to dělají samé Ukrajinky a věřte mi,že jim jsou hygienická nařízení šumafuk.

pitrs (Po, 20. 10. 2008 - 21:10)

Ahoj, chci přispět také trochou praktických zkušeností do fóra. Ty mrchy jsem objevil na penisu měsíc po návratu z dovolené (Řecko). Jako jediný možný zdroj nákazy jsem identifikoval bazén. Prolezl jsem všechny možné diskuze, vyzkoušel všechny ty samolečo prostředky Tee-tree extraktem počínaje, přes potírání Jodisolem až po např. Candimin (extrakt z Oregana). Vše zbytečné a jelikož se to nelepšilo,vydal jsem se s velkým sebezapřením k doktorovi. Následovalo vymražení a do týdne bylo vše pryč. Bohužel za další 2 týdny jsem byl u něho zpět na původním místě zmizely, jinde se objevily. Opět vymražení a Aldara. A opět dočasný efekt (ta Aldara na mě nazabírala vůbec). Takto se to táhlo téměř 1/2 roku. Vymražení, Verrumal, vymražení, Vartec, vymražení opět Aldara, pořád do kolo. Kdo to zažil zná pocit totální depky. Během této invazivní léčby jsem začal zobat exktrakt z hlívy ústřičné (já bral Ramasan, ale dělájí to i pod jinými názvy). Nejdřív doporučené dávky z českého letáku

bari (So, 11. 10. 2008 - 19:10)

ahojky, já jsem s těmahle potvorama bojovala asi třičtvrtě roku. nejprve se mi udělala jedna, ta po namazání u gynekologa nevím čím zmizla. pak jsem měla asi měsíc pokoj, jenže se mi udělaly nové a i se množily. bylo to peklo. gynekolog mi dal verumal a tím jsem si je asi 4 měsíce mazala, podotýkám, že to není moc příjemné, řekla bych až boletivé,kdo zažil ví... a navíc když jedna zmizela, tak se udělala třeba vedle další a tak. řekla jsem si dost, a šla jsem do nemocnice na chirurgické odstranění, to mi udělali pod narkozou. měla jsem je dokonce i vevnitř, ale i tam mi to odstranili. po zákroku to trošku bolelo, ale terapie verumalem byla řekla bych horší:)) od té doby mám, musím zaklepat klid. je tomu už 4 měsíce. po zákroku jsem začala brát, tablety s výtažkem z hlívy ústřičné,které mají předcházet vzniku kondylomat.tak všem, kdo bojují s těmahle potvorama držím palečky:)

Takytomam (Čt, 9. 10. 2008 - 16:10)

Mám za sebou skoro vypatlání jedný Aldary a v polovině jsem začal pozorovat razantní úbytek těch potvor. Ještě mám asi čtyři mazání ( z dvanácti), pak kontrola.

Verča (Čt, 9. 10. 2008 - 15:10)

Ahojky, dneska mi doktorka zjistila taky tyhle šmejdíky, ale rovnou mi řekla, že je odstřihne. :( můžu po tom odstřihu chodit do bazénu a tak?

PETR PETR (St, 8. 10. 2008 - 22:10)

Budu řezat, tak se brzy ozvu - snad - pokud to přežiju :-) zatím

hanina (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Honzi, leptání je k ničemu.. mně to tak léčili jak dlouho a nic.. přemýšlím o tom vyříznutí

Reklama

Přidat komentář