Reklama

Kouřím 100 cigaret denně

Enigma (Út, 21. 10. 2014 - 20:10)

Tak miláčkové, mne...Líbí se mi přístup tento s tím, že u mne cigaretami zrovna nekončí to.
;-) :-) :-)

mirek (Út, 21. 10. 2014 - 20:10)

100, málo...!

Péťa (Út, 21. 10. 2014 - 19:10)

do této rubriky je škoda...To je fakt:-))

xxx (Út, 21. 10. 2014 - 17:10)

do této rubriky je škoda psát.

xxx (Po, 13. 5. 2013 - 18:05)

Takže prohulí kolem 25 000...No ano, ale to by musel denně kouřit jen 20 cigaret. V tom případě to dělá ročně 25 000 Kč. A jestlipak jste si také všmli, jak jsou ti kuřáci náchylní na to, když se jim to vytýká? Vyvádějí jako divoká zvěř. Jsou to lidi opravdu méněcenní.

Martina (Ne, 12. 5. 2013 - 14:05)

Chapu co citite taky mam doma...Takže prohulí kolem 25 000 tisíc ročně. Kdyby to dával do kasičky, tak za 10 let by měl ušetřeno čtvrt milionu na stáří.

Ilona (Ne, 12. 5. 2013 - 12:05)

Ano, všechno je pravda. Ale...Chapu co citite taky mam doma kuraka a je mi to lito kdyz vidim jak beha za cigaretama jako otrok a neustale je musi mit u sebe a kazdy den kupuje krabku,je mi to neprijemny a kdyz na to navedu rec jen se hadame,citi se byt ublizenej a dotcenej a vzdycky omluvu si pro sebe najde.

s tím souhlasím (Ne, 12. 5. 2013 - 12:05)

75.000 tisíc ročně - s...Ano, všechno je pravda. Ale tohle by měli číst také kuřáci. Kouření opravdu hraničí se zdravým rozumem, proto také tvrdím, že kuřáci to nemají v hlavě v pořádku. A já mám doma také bohužel kuřáka a už bych to nikdy neudělal, abych si kuřáka vzal.

hm.. (Ne, 12. 5. 2013 - 10:05)

Krabička cigaret stojí asi...75.000 tisíc ročně - s tím bych si uměl smysluplněji poradit.

Martina (Ne, 12. 5. 2013 - 10:05)

Krabička cigaret stojí asi 70.-Kč.
Když někdo vykouří 60 denně, prohulí za měsíc kolem 6 400,-Kč.
Ale potom chtějí, aby nemuseli být v nemocnici, aby se o ně postarala chudák žena (nebo muž, ale to tak časté není), protože přeci nemají na zaplacení hospitalizace... A doma akorát partnera psychicky týrají.

Martina (Ne, 12. 5. 2013 - 10:05)

Všimněte si všichni, kdo...Od závisláků opravdu raději zmizet.
Navíc, když onemocní a musí tu svou závislost omezit nebo utnout, nedá se s nimi žít. A když potom někdo umírá na rakovinu plic, ještě obviní manžela/ku, že tam u něj nesedí celý den a nefouká mu bolístku.
Proč by to ten člověk měl dělat? 20-30 let ho partner okrádá o peníze, smrdí kudy chodí a teď chce aby ho někdo litoval? Ti partneři si spíš po odchodu takového člověka oddychnou.

K čemu jsem dos (Ne, 12. 5. 2013 - 09:05)

Všimněte si všichni, kdo jste soudní lidé, že žádný kuřák není normální. Nejde se stýkat s notorickým kuřákem, nebo s alkoholikem, nebo s tím, kdo je na něčem závislý.

je to (So, 11. 5. 2013 - 23:05)

závislost jako jiná ...
vůle nepomůže ...
to sou kecy ...
chce to zcela zmněnit způsob myšlení
dokuď se ti něco nestane tak pojedeš dál..
prachy ti pak budou k hovnu kámo

Martina (So, 11. 5. 2013 - 01:05)

Je mi 42 let. Vím, že je...Petře, až poběžíš maraton, dej si před ústa igelitový sáček. Takhle nejlépe pochopíš, jaká bude tvá smrt. Setkávám se s tím na onkologii každý den. A také žili zdravě. "Pouze" kouřili.

Ivoši, klobouk dolů, jsi dobrý.

Ivoš (Pá, 10. 5. 2013 - 21:05)

Taky jsem je kouřil a před 15 roky jsem s tím praštil ze dne na den jak s daňovou upomínkou.Rok a půl jsem si občas připadal jak baba v přechodu, chvilku zimnice, chvilku nával horka. Ale dnes se tomu jen směji a jsem rád, akorát mě mrzí, že jsem to neudělal dřív! Chce to jen se opravdu nasrat, zabejčit se a vydržet a jak je vidět, tak to jde!

Pavel Tobiáš .. (Pá, 10. 5. 2013 - 19:05)

Kam vedou cigarety:
žena,... Je mi 42 let. Vím, že je to nezdravé, ale jinak nepiju a sportuju a i jídelníček mám zdravý. Nedokážu přestat a ani bych asi nechtěl přestat. Pro mě je kouření hnacím motorem do jakékoli činnosti......

Někdo dokáže i nemožné,ale maraton neběhá ??? :-))

ach jo... (Pá, 10. 5. 2013 - 17:05)

Kam vedou cigarety:
žena, která kouřila a kouří, prokouřila celý svůj příjem, ve 40 je v porodnici, tedy - bude rodit, nemá však rodinu, dítě musí dát k adopci. Byla vdaná, ale od rodiny utekla. Své dítě nechala bývalému manželovi. A proč je těhotná? Neměla prý na interupci, neměla prý na antikoncepci. Ke všemu kradla, má půjčky, přes 500 tisíc Kč. Až sem vede kouření. Jednou sem zase napíši, jak ta frajerka dopadá.

Jarda Kečup (St, 5. 3. 2014 - 14:03)

Kouřil jsem pomalu od 14 let pravidelně, první cigáro už v 6 letech, ale to pořád šlo, do 18 let jsem kouřil jen jako, 3- 10 cig. dneně ale jak jsem začal pracovat hulil jsem denně 30 i více a došel jsem k 60- 80 cig. denně, ale pak jsem se oženil a narodil se první syn a nějak jsem si říkal že když to nebudu dělat já nebude ani on a tak jsem přestal ze dne na den. nebudu tvrdit že to bylo lehké, první týdny to bylo kruté ale nakonec jsem to vydržel a dnes už nekouřím 30 let! A kluci nekouří ani jeden, snad to vyzkoušeli, to nevím ale nekouří.

já také (Út, 4. 3. 2014 - 22:03)

jezdil jsem s kamionem...Tak miláčkové, mne kouření baví, často si při trablech říkám, že cigareta je někdy můj nejlepší přítel. Nekouřím moc, tak asi 15-20 denně. Ale život bez cigárek by mě nebavil, myslím dokonce, že nekuřáci mají život ochuzený. A kdo nemá žádnou neřest, tak kecá, nebo je úplně nezajímavý....

no tak i ja s t (Út, 4. 3. 2014 - 22:03)

jezdil jsem s kamionem Vychod-takze cigarety,kafe a vecer vodka.Byly celkem lacine,takze karton asi na 3 dny.Pak me to nasralo a v dobe kdy staly Malbace asi 34 korun jsem s tim seknul.Bylo to 17.11.2009 v prave poledne.Skoda,ze jsem to neudelal driv.Ale ta vodka mi zustala-to me sere

Reklama

Přidat komentář