Reklama

Kousání nehtů

kac (Po, 21. 7. 2008 - 22:07)

mám 17 a koušu si nehty od malička-hrozně se za to stydím, je pravda , jak už tu bylo jadnou řečeno, že když jsme na dovolené, tak si nehty nekoušu ale to, co pak následuje...hryžu si je až k lůžku-je to nechutný..chtěla bych zajít na umělé nehty, ale stydím se a ke všemu ani nevím jestli by šly ty nehty někam nalepit:((

skinstruktor (Pá, 6. 6. 2008 - 16:06)

prosím
jak se jmenuje ten lak od avonu???

getzz (Pá, 6. 6. 2008 - 13:06)

jsem kluk mam 17 let a kousu si nehty od 8 let....sere me to silenym zpusobem, neustale schovavani ruk, atd. leze mi to na nervy.
nevite nejakou radu ? bo ja uz magorim, jjak vidim kdyz se mi ruce zenou do sracek.
nejen ze trpi nehty, ale i zuby, kterym jue narusena sklovina atd. prosim pomoc

Jan (Pá, 23. 5. 2008 - 00:05)

Já si nehty kousal přes 13 let a odnaučilo mě to až, když jsem se začal učit na kytaru, bez nehtů mě hrozně bolela bříška prstů tak jsem si jako experiment po cvičení špičky prstů mazal koňskou mastí a musím říct, že to je naprosto skvělej objev a nakonec jsem si tím mazal i nehty. Ta mast sublimuje, takže když máte prsty čerstvě namazané pod obličejem, tak slzíte, navíc podporuje regeneraci a při pravidelným použití podle mých pozorování obnovuje spojení špičky nehtu s lůžkem a hlavně příjemně chladí prsty a odvádí od nich pozornost, nijak nešpiní ani hnusně nechutná a je relativně za babku. Nevím jestli nejsem nějaká výjimka ale jestli jí máte doma a jste stejně zoufalí jako jsem byl já, tak to zkuste :) Doporučuju 2-3 vrstvy v rozmezí dvou minut na bříško a kolem lůžka nehtu a obnovit nátěr pokaždý, když ucítíte nutkání hryzat, protože kdo vydrží mít čerstvě natřenej prst pod nosem déle než 2s, ten je borec :D Pro neznalé to má podobnou "vůni" jako tygří mast a je to síla.

Baška (Po, 19. 5. 2008 - 20:05)

Je mi 37 let. Nehty jsem si kousala od malicka. Ve dvaceti jsem si nechala udelat umele nehty a mela jsem je asi pul roku a s kousanim tak uplne prestala. Holky nemusi vam byt hanba jit k manikerce, takovych tam chodi vic a jsou na to zvykle. Ovsem jak jsem slysela, nektera devcata si kousou i ty umele. Ale za pokus to snad stoji..ja jsem se toho takhle zbavila.

Aislinn (Po, 19. 5. 2008 - 16:05)

Tak zkus to, co jsem napsal. Pojd, budeme to drzet spolu ;-) Tak od ted: Zakaz kousani ukazovacku - a aby to nebylo tak jednoduchy, tak zakaz kousani obou ukazovacku ;-)

...sakra....co sem to udelal ve chvili, kdy jsem tohle dopsal...no co asi...grrr.. tak a ted uz dost :-)

Jana (Po, 19. 5. 2008 - 14:05)

Já taky vždy u PC nebo u filmu u testu(i ve škole což je katastrofa) líbí se mi jeden kluk a proto chci přestat,ale nedaří se já so je jeden čas uplně přestala kousat měla jsem je už docela dobrý,ale najednou zase si je koušu...ááá já se na to můžu....mám je prostě strašný...já bych dala cokoli za krásné a upravené nehty...já třeba někdy i dělala to,že kyž jsem si uvědomila,že mám pesty v puse tak jsem se flákla přes tu ruku..ze začátku to fungovalo,ale pak časem už ne prosím poraďte..

Aislinn (Po, 19. 5. 2008 - 14:05)

Jojo. Me by pomohlo odjet na rok na dovolenou, protoze tam si je vubec nezeru. Ale pak vzdycky kdyz pracuju u PC - katastrofa. :-(

Co s tim? Zkusit to, co tu nekdo napsal - zkusit prestat jeden po druhym - tzn. rict si, tak od ted nebudu kousat tento prst a dodrzovat to mesic. Pote pridat dalsi prst. Takhle by se to snad melo povest. Cim vice prstu bude v chranene zone, tim to bude tezsi ;-)

Jana (Po, 19. 5. 2008 - 14:05)

Wew já se za to taky strašně stydím,ale nwm jak přestat :(

Jana (Po, 19. 5. 2008 - 14:05)

Ahojky....já si taky od malička koušu nehty..je mi 13 let a je to děsný..chci stím přestat,ale nwm jak prostě nemám vůli na to si přestat kousat nehty..baví mě lakovat nehty..lakuju je třeba ségře,ale sobě prostě nemůžu prosím poraďte...

danca (Ne, 18. 5. 2008 - 22:05)

taky s tim bojuju...kousala jsem si nehty-vim, ze je to u me zpusobene prilis nizkym sebevedomim. zbavila jsem se kousani, zacala jsem nehty odlupovat a strhavat ostatnima nehtama, coz je v podstate jeste horsi vec, protoze u toho poskozujes dalsi a vse se jeste urychluje. takze problem nezmizel. vsimla jsem si, ze mam jeden "posvatny" nehet, ktery nenicim. silou vule jsem prestavala nicit i ostatni a to po jednom. momentalne mam v poradku vsechny nehty krome nehtu na prsteniccich. zato se problemem stali i nehty na palcich u nohou. velkou pomoci mi jsou kapsy. nekupuju kalhoty nebo mikyny bez nich a pokud nepotrebuju rukama vykonavat nejakou cinnost, ruce mam v kapsach. problem nastava jen v okamzicich, kdy to opravdu, treba kvuli spolecenskemu odevu s kapsami nejde...neni to uplne ok reseni, prakticky vsichni co me vic znaji vedi, proc mam porad ruce v kapsach. nikdo teda vlastne nemuze vedet, jestli jsou nebo nejsou okousane. myslim, ze je to boj na dlouhou trat...kdyz se toho zbavim, nemuzu nikdy vedet, jestli se to vrati-je to v psychice a ta je nejista vzdy....

Petra (Čt, 8. 5. 2008 - 19:05)

je mi 15 a asi od 8 sem si kousala nehty a nemola sem přestat dycky sem si řekla že přestanu za pár dní a šlo to tak dál a máma mi slíbila že jestli si je nechám narůst tak že me vezme do nehtového studia a tam mi je pěkně upraví tak si je nekoušu ale nevím za jak dlouho mi dorostou. Jestli někdo máte s tim zkušenost a víte, za jak dlouho dorostou tak prosím odpovězte. Díky moc předem

wew (Pá, 4. 4. 2008 - 20:04)

No mě je 14 a koušu si nehty asi od 6.let....chtěla bych se toho zbavit, ale nevím jak vyzkoušela sem laky a takové ty různé věci, ale opravdu nic...strašně se za to stydím...

lea (Pá, 4. 4. 2008 - 18:04)

Tak už sem zase mezi vama ... zase si je koušu... teda .. jako.. včera sem byla na volejbale a ja si okousala asi 3 nehty. a doma ostatní... :( Takže to zkusim zase od začatku.. když sem zamilovana do učitele na hudebku před kterým hraju na piano tak si je prostě kousat nesmim.. !!!!! :(

Holšina (Pá, 4. 4. 2008 - 17:04)

Taky mám okousané nehty hrozný vadí mi to

Hakise (Pá, 4. 4. 2008 - 00:04)

10 let jsem si kousala nehty. Důležitý je dát si cíl, který opravdu dokážete splnit. Např.: Pokud si dnes neukousnu žádný nehet, tak si třeba udělám fajn večer, pustím si film, vykašlu se na školu nebo se půjdu bavit ven. Je jednou jakou si za to dáte odměnu, důležité je, aby vás to motivovalo. Ale neberte si za cíl "Přestat si kousat nehty"...Nejde to. Dobrý taky je, když si k tomu ty nehty nalakujete (děvčata). Nebudete mít takovou tendenci si je okusovat, protože budou hezky zaoblený a nebude vás to dráždit. Navíc když se vám někde zadrhne, tak si to upilujte. Nestříhejte a už vůbec neukusujte. Hlavní je, abys na ně nemysleli. Když se budete dělat neco co vám opravdu baví, tak si na to ani nevzopmenete. Držim palce (neokousaný :-D)

Hakise (Pá, 4. 4. 2008 - 00:04)

Fuj

Hakise (Pá, 4. 4. 2008 - 00:04)

Tak si ze začátku zkus při učení dávat na ruce rukavice. Táta mi to dělával a pomáhalo to.

Lea (Út, 1. 4. 2008 - 16:04)

jo a mužu říct, že je to ak velký pocit ulevy. Už se poohlížim po různých krásných lacích a ruznych ozdobach na nehty. Zrovna dneska, když jsem šla s ámoškou do smíšenýho zboží pro dárek, dívala jsem se na laky, a ty doplnky na nehty... Najednou sem si všimla nalepovacích nehtů... Akorád jsem se se zasmála..Ted je potřebovat nebudu. Joo !! A ted me vlastně napadlo. Když si pořídíte nalepovací nehtíky, tak to taky pomaha !! :)

Lea (Út, 1. 4. 2008 - 16:04)

Noo tak to ja se zabouchla do učitele na hudbebku. Hrala sem na piano, ae přestala sem, protože mě to nebavilo. Jenže ten učitel, ma hudební kapelu. Ve škole. A nutně potřeboval někoho na piano. Já ho tak moc miluju, že sem se mu do tý kapely nabídla. On mě přijmul. Tak sem si řekla, že si musim přestat kousat nehty, protože až budu hrát, tak mi bude koukat na prsty. A až uvudí ty moje hnusný nehty, tak si řekne fuj... Tak sem přestala. Už mě to ani nelaka si je kousat. Ze začátku sem si je lakovala normálnim lakem, ae pak už ani nebyl potřeba. A to si je koušu už od svých asi tak 4 let. A je mi 13 ... Nic mi nepomahalo. Hnusný laky, předsevzetí, no nevim prostě nic.. Až tenhle milej učitel !! :) Prostě moje rada: Zamilujte se do někoho před kym budete hrát na piano, a pak pro něj udělate opravdu cokoliv ... :D Papa

Reklama

Přidat komentář