Reklama

Kousání nehtů

Maggie (Čt, 30. 8. 2007 - 15:08)

A nepřijde ti blbe, že se stydiš za svoji kamaradku? To asi tvoje kamaradka nebude, že se za ni musiš stydět. Ze ji chceš pomoct je sice fajn, ale umiš si představit jak ji asi je, že se za ni musi jeji kamaradka stydět?

Návštěvník (St, 22. 8. 2007 - 17:08)

ahojky...nevím jestli si už svuj problém vyřešila ,ale pokud ne...já měla ten stejný problém a pomohly mi uměle gelové nehty...i kdyby ne na pořád, určitě si je dej na nejakou krátkou dobu a pak uvidíš že s nimi si ruce okusovat nebudeš a potom až je sundáš,tak už nebudeš zvyklá si je kousat.

weruška (Čt, 16. 8. 2007 - 19:08)

Je mi 13let a už od mala si koušu nehty!!!Moc bych ctím chtěla přestat§už se o to pokoušim pár let,ale proste mi nejde presta§když sme byli u moře tak mi docela narostly jenže já je na cestě domů zase okousala!Líbí se mi jeden kluk a snažím se kvůli němu přestat jenže mě to opravdu nejde a už me to štve!Už si kvůli tomi i nadávám!Jenže to nekousání nevydržím!používala sem lak proti kousání,ale mě to nepomohlo!Protoze to zase okousu!!§Moc prosím o pomoc!

Tereza (Út, 14. 8. 2007 - 16:08)

Ahojky vsem...jojo taky jsem mela tento problem od malinka jsem si kousala nehty nekdy az do krve fakt humus...no a potom me motivovala kamradka ktera mi asi mesic porad rikala "ty mas hnusny nehty boze fuj...no jo ty nikdy nedokazes si je nekousat to je marny" hrozne me tim stvala a kdyz mi jeden kamarad jednou rekl "Ty jo Terez, Jitka ma tak krasny nehty..." tak to me dostalo...sprajcla jsem se a rekla jsem si, ze kdyz ona si dokazala prestat kousat nehty dokazu to taky. Ted uz skoro rok si je nekousu..mam krasne nehty, muzu je lakovat jak chci. Nosim je rada kratsi protoze zase extremne dlouhe se mi moc nelibi. A nejlepsi gol byl kdyz mi pritel jednou rekl, ze jedna z prvnich veci co se mu na me libila byli me ruce a nehty :)))
Preji hodne stesti kazdemu verte, ze to chce jen pevnou vuli...Umele nehty bych moc nedoporucovala...ze zkusenosti kdyz jsem je mela jeste driv tak mi to moje nehty spise znicilo jeste vic a kousat jsem si je neprestala!!!

iveta (Ne, 12. 8. 2007 - 20:08)

Ahoj Jitko kousala jsem si taky nehty, pak mi kolegině v práci poradila abych si koupila v lékarně lak na nehty proti kousání nehtů.
Lak se jmenuje= Morde- x . Zkus to mě to pomohlo.

ajaj (So, 11. 8. 2007 - 19:08)

Ahoj, umělé nehty mohu jen doporučit.Pro začátek stačí dlouhé jen tak 2-3 mm nad bříško než si zvyknete.
Je dobré současně užívat Biosil Plus, vlastní nehty se krásně zpevní.
Jen vás chci upozornit, abyste si našly salon, kde nehty celé MODELUJÍ přímo na vaše vlastní. Někde si zjednodušují práci - ustřihnou váš nehet kam to jde, nalepí lepidlem umělý a na něj teprve nanesou trochu materiálu. Je to zbytečně tlusté a lepidlo vám nemusí moc držet. Pak to uletí celý.To si můžete rovnou nalepovat ty hrůzy z drogerie a nemusíte do salonu. Výmluvy, že se to tak běžně dělá, neberte. Modelování dá víc práce a musí se dát trochu víc materiálu. Ale nehet je tenčí a drží daleko líp. Vím o čem mluvím, nosím je už 15 let a jsem naprosto spokojená.
Petro, a tvému muži to samotnému nevadí? Možná tam bude potřeba se poradit s psychologem, když to nejde dobrou vůlí (pokud jí má).

Jiřina (So, 11. 8. 2007 - 19:08)

Také si již hodně dlouhou dobu koušu nehty,ale co jsem se po mateřské vrátila do práce,stydím se ruce ukazovat,už jsem objednaná na gelové a těším se a doufám že zlozvyk skončí a já se nebudu stydět ukázat ruce.J

Petra (So, 11. 8. 2007 - 19:08)

Dobrý den,můj manžel, kterému je 29 let si kouše nehty.Všude a pořád,stydím se za něj.Co s tím? Prosím poraĎte nebo se půjdu picnout.Děkuji.

Honza (Čt, 9. 8. 2007 - 12:08)

Hledám lékaře, který by mi předepsal a prodal některé léky, jedná se zejména o antidepresiva. (Deniban + Citalec , Lexaurin). Už jsem je v životě bral. Mám problém si to momentálně prosadit u mého lékaře, kterého jsem změnil. Můj email je n.pet"centrum.cz

Honza (Čt, 9. 8. 2007 - 12:08)

Hledám lékaře, který by mi předepsal a prodal některé léky, jedná se zejména o antidepresiva. (Deniban + Citalec , Lexaurin). Už jsem je v životě bral. Mám problém si to momentálně prosadit u mého lékaře, kterého jsem změnil. Můj email je n.pet"centrum.cz

Eli (Po, 6. 8. 2007 - 14:08)

Ja jsem eli a uz strasneeeeeeeeeeeeeee dlouho si kousu nechty pepr nepomaha rukavice taky a laky vzdycky sloupnu.prosim pomozte mi

Jaja (Út, 12. 6. 2007 - 18:06)

Ahoj, Koukam, ze v tom nejsem sam.
Taky hledam odpoved. :( Muj prispevek Vam asi uplne nepomuze, ale cetl sem jak se pomaha detem. Nalepit naplast na prsty, nedokazu si to predstavit u dospeleho, nebo slecny.
Ja mam problem, kdyz delam na pocitaci a potrebuju neco resit, ale zaklad je stejny jako asi u vsech, stres. Neco stihnout, neco dodelat, na neco prijit, vyresit v kratkem case.
Asi pred 3 lety mi pomohlo pracovat v bilych textilnich rukavicich, ktere jsem koupil ve zdravotnickych potrebach. Kdyz sem to zkousel v praci, kde sem byl tercem otazek, rekl sem jen, ze: "Pracuji se zakazniky v rukavickach :) " a "ze se mi hodne poti ruce a nemam rad upatlanou klavesnici". Kolegove to vzali :).
Ovsem i tak problem trva, nejsem dost duslednej. Rekl bych, ze rukavice muzou pomoci aspon v nekterych chvilich. Kdyz si prokousnete rukavici nevadi to, koupite si jine :). Kdyz je propotite pri stresu , vyperete je , nebo vyhodite.
Hodne uspechu v boji preje Jaja, drste palce i mne.

Gustav (St, 9. 5. 2007 - 20:05)

Stym se asi neda přestat je to hrozne už mam nehet prohloubly ja studna pomoctemi nějakou radu prosim!!

Elena (Út, 8. 5. 2007 - 17:05)

Já měla dřív hrozně ošklivé okousané nehty, pak mi má mamka nabídla, že když si je nechám narůst, tak dostanu 2000kč, což v té době bylo hodně peněz (to jsem byla ještě malá :) tak jsem si je nechala narůst, ted je mám už pár let dlouhé. Nebo je další alternativa - sypat si na ně pepř, člověka to také odradí a třeba pomůže přestat si je kousat. Taky jsem to zkoušela.

katka (Út, 8. 5. 2007 - 16:05)

Ahojky,taky bych chtěla s tímto zlozvykem přestat.O tom nalepení umělých nehtů jsem slyšela,ale problém je v tom,že sportuju a to by asi nešlo.Nebo je nějaká jiná alternativa? diky za pomoc

hela (Po, 5. 2. 2007 - 19:02)

Ahoj lidi kousu si nechty uz dlouho a strasne mi to vadi.:-( Nevim jak prestat a snazim se ale kdyz uvidim ze mam jinej nez druhej tak se do toho pustim a uz nemam ani jeden no proste hnus nejakej ten pripravek nepomaha a uz si kousu co muzu nekdy ani nevim ze si je kousu dneaka mi dokonce takla krev. PROSIM JSEM UPLNE NADNE A NEVIM JAK PRESTAT PROSIM POMOZTE.Ja bych potrebovala abys te mi pomehli sice si ty nechty lakuju ale nepomaha prosim odpovezte mi ja nevim co stim jeste mam delat a moc bych si prala prestat vuli mam ale proste to nejde :-((((((((( Je to hnus a uz toho mam dost a fakt to chci ukoncit ale vam se to povede a doufam ze vam se to povede zatim pa a pomozte mi dedkuju moc:-)

pro xxcd (So, 13. 1. 2007 - 08:01)

Zales do díry debile nikdo na tvoje názory není zvědavej.Už jsi trapnej!!!!!!!!!!!!!!!!

xxcd (Pá, 12. 1. 2007 - 21:01)

Taky si je okusuji, nejde s tím přestat :-(

Návštěvník (Pá, 12. 1. 2007 - 08:01)

Mám kamarádku která si neustále kouše nehty-To cvakání mě znervozňuje,neustále ji na to upozorňuji,ale je to k ničemu.Stydím se za ni,když někde jsme a ona má pořád prsty v puse.Poradí někdo jak jí to odnaučit.

Jirka (Čt, 11. 1. 2007 - 23:01)

Nepřestane !!!

Reklama

Přidat komentář