Reklama

Po které HA na 100% nepřiberu!!!

Jana (So, 10. 2. 2007 - 13:02)

Já brala JEANINE, spíš jsem shodila. Teď beru FEMODEN, také spíše shazuji. Ale mám to dané už od narození rychlým metabolismem... ale zkuste JEANINE, kamarádka také nepřibrala.

leviska (So, 10. 2. 2007 - 12:02)

ahoj zacala jsem brat yasminelle a mam porad nejake nervy ze priberu atd(je to moje prvni antikoncepce)tak ze nemam zadne zkusenosti.nemate nekdo s yasminelle nejake potize, vedlejsi ucinky?dekuji za odpoved a preji krasny den.

Bára (St, 17. 1. 2007 - 19:01)

To není tak úplně pravda, protože po některé pilulky způsobují zadržování vody v těle.....btw. sama jsem měla zkušenost s diane a také jsem po ní přibrala až 8 kilo!

SILVIE (Po, 15. 1. 2007 - 21:01)

PROSÍM PORADTE JAKOU ANTIKO...BRÁT PŘI PORUŠE ŠTITNE ŽLAZY A HORMONU PROLAKTINU.UŽ JSEM MĚLA NIT..DEL..TĚL..DANU MĚLA JSEM ČASTÉ ZANĚTY,TABLETY YANINE -BOLESTI HLAVY NEVOLNOST A PŘIBYTEK NA VÁZE.GINEKOLOG MI NABYZI DALŠÍ NIT..DĚL..TĚL.MIRENE KTERÉ STOJI OKOLO 5-6TISIC, A PŘI ČTENI NEŽADOUCICH UČINKU PIŠOU MOHOU NASTAT BOLESTI HLAVY. NECHTĚLA BYCH DAT TILIK PENĚZ,A TŽRPĚT OPĚT BOLESTI ZVRACENÍM ,ZANĚTY A VAHOVYM PŘIRUSTKEM .DEKUJÍ

blue...bell (Po, 15. 1. 2007 - 18:01)

Asi takhle-jsou to hormony, takze nejaky reci, ze se nestlousne jsou alespon u 99 procent holek zcestny. Ja taky pekne nakynula po Jeanine a Mercilonu. Vyzadala jsem si Yasminelle a sem v pohode......po tehle mit strach nemusis

Lenka (St, 3. 1. 2007 - 09:01)

Já brala Jeanine, ted Femoden, nepřibrala jsem vůbec. Ale je to o tom, jak se kdo hlídá. HA ovlivňuje chuť k jídlu, to je vše, viz příspěvek výše!...

jane (Út, 2. 1. 2007 - 21:01)

Ja beru HA Harmonet a zatim po ni hubnu...

Luca (Út, 2. 1. 2007 - 12:01)

Tloustne se proto, že má žena větší chuť po HA na jídlo... tudíž když se začbne hlídat a ne jíst vše na co má chuť, nepřibere... HA neovlivní metabolismus ale chuť.

zuzina (Čt, 28. 12. 2006 - 13:12)

stopro po yasminelle

Victoria (Po, 25. 12. 2006 - 12:12)

Moje gynekoložka mi říkala, že po hormonální antikoncepci se netloustne. Prý se na to ženské často vymlouvají, ale výzkum prokázal, že se tloustne z jídla, ne z prášků.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

Už jděte s tou antikoncepcí do prdele. Celá Doktorka je zamořená "HA, HAK a antik. pilulkami".
Ta, která to dělá, ať dostane genitální herpes.

Návštěvník (Út, 19. 12. 2006 - 13:12)

!!!!!!!!ahoj holky,na trhu je NOVA NEHORMONALNI ANTIKONCEPCE(takze zadne zvysovani vahy,snizene libido,deprese..)je to nitrodelozni telisko SilverLily nebo Goldlily. Je to vhodne i pro holky CO NERODILY(telisko je v ruznych velikostech) a NEOBSAHUJE HORMONY. JE ze stribra nebo ze zlata. Dá se objednat v lékárně a gynekolog vám ho zavede.UCINNOST 99,6%. sILVERLILY ZINC NAVIC SNIZUJE DELKU KRVACENI A PUSOBI BAKTERICIDNE A FUNGICIDNE-PROTI KVASINKAM.
CENA JE 1400 SILVERLILY A 2000 GOLDLILY A JE TO NA 7 LET ale muzete si ho nechat samozr.kdykoliv vyndat.
TADY JE ODKAZ NA STRANKY.
http://www.metrimpex.cz/Nabidka-2-3.htm
CETLA SEM O NEM V RUZNYCH DISKUZICH A VSICHNI SPOKOJENÍ. je nehormonalni, takze se nepribira ani nahodou.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2006 - 12:03)

Po vitriolu, slepičko!

martina (Pá, 17. 3. 2006 - 09:03)

A kamaradky co berou jeanine maji stejnou zkusenost...

martina (Pá, 17. 3. 2006 - 09:03)

Já beru JEANINE a nepribrala jsem ani gram... spise shodila... Je to pry tim ze obsahuje jine hormony, ktere tak moc nepusobi na zadrzovani vody v tele...

Monika (Čt, 16. 3. 2006 - 10:03)

Ja som braal Minisiston-pribrala som kg, Cilest z neho som za 7 mesiacov schudla 5kg ato som sa doslova prezierala tak mi od neho chutilo jest a bol vysokodavkovy teraz beriem nizkodavkovy Lindynette 30 2 mesiac auz su tu 3kg navyse:(

Xenie (Ne, 21. 8. 2005 - 17:08)

Po Tri-regolu jsem přibrala asi 8 kg a pak to schodila a po Mercilonu jsem zhubla asi 3 kg. Vážím teď 50 kg a jsem spokojená.

Veronika (So, 4. 6. 2005 - 16:06)

Ahoj já beru Pramino a taky jsem pojeho užívání nepřibrala beru ho již tři roky tak si myslim že by se to již projevilo.Krásný den všem

katka (St, 1. 6. 2005 - 18:06)

7 let užívám Minisiston a nikdy jsem po něm nepřibrala,ale někomu nemusí vyhovovat....

uma (Pá, 15. 4. 2005 - 14:04)

Yadine-to je preparát,který má reklamu právě v tomto.A je to skutečně pravda.Osobní zkušenost.

Reklama

Přidat komentář