Reklama

Kúra 309 (na hubnutí)

Hanka (Ne, 3. 4. 2011 - 10:04)

Nekupovat Taky jsem měla jedno balení ani deko dole.

Jana (Ne, 3. 4. 2011 - 09:04)

Taky jsem uvažovala, že´si to koupim .... ale raději ne :)

daja (Po, 28. 3. 2011 - 14:03)

ano mam zkusenost,koupila...Koupila jsem si dvě kůry,končím 2. a ani kilo dole.Asi je to opravdu podvod.

Ivca (St, 23. 3. 2011 - 10:03)

Kůru 309 jsem vyzkousela...ahoj, chtela jsem take vyzkouset tuto kuru , ale podle Vasich vzkazu si to asi rozmyslim. Chci se zeptat slecny co zhubla i ostatnich slecen co nezhubly jak se stravovaly pri teto kure?? diky Ivca

veronika (Út, 22. 3. 2011 - 17:03)

taky jsem to koupila a rovnou vrátila,ted jsem volala na jejich linku kdy mi vrátí peníze a bylo mi řečeno že na to mají 90 dní,je to možné??

luci (Po, 21. 3. 2011 - 13:03)

taky sem si to koupila a nezhubla sem ani deko..je to podvod!!!!!!!!!!!

Hela (So, 19. 3. 2011 - 10:03)

Samozřejmě to podvod je. Trypofan-který obsahuje, může pomáhat zhubnout..Ale asi jako vždycky, dietou. Je na lepší nervy atd..proti hladu. najděte si trypofan a kupte ten. Za běžnou cenu...a rozhodně mnohem víc tablet. Nejsem dealerka, jen radím. Kůra 309 je prostý trypofan a ten lze koupit dlouhá léta běžne.Příště, než nakoupíte, zjistěte si pokaždé, co obsahuje za látku ta kůra. Vždycky to musí mít na strankách uvedené. Pak to hodte do vyhledávače...!Neexistuje bohužel nic, po čem lze jen tak zhubnout. Nevěřte těm, co to tu píší, jak zhubly.

Zuzka (So, 19. 3. 2011 - 09:03)

Ahoj, dostala jsem dopis s...ano mam zkusenost,koupila jsem si dve kury,JE TO PODVOD!!!!neshodila jsem ani kilo naopak 2pribrala

Ahoj (Čt, 17. 3. 2011 - 13:03)

Kůru 309 jsem vyzkousela pred vanocemi-opravdu zhubnete dost(já-8 kg za 14 dní) ale srdce dostava pekne zabrat a navíc nemate absolutne zadnou energii. Takze nedoporucuji.

alena (Čt, 17. 3. 2011 - 12:03)

Dnes jsem si objednala s...ahoj,kuru mam vyzkousenou,bohužel nefunguje.

Hela (Út, 15. 3. 2011 - 21:03)

Simčo,tak potom napiš. Ale proč jsi si neobjednala ten trypofan v mnohonásobném množství za "hubičku"? Je to uplně stejná látka, co ma kůra 309..Mají to uvedené na stránkach w...309

Helena (Út, 15. 3. 2011 - 19:03)

Dnes jsem si objednala s...Simčo,
asi nevíte s kámoškou, kam s penězma, jinak byste měly rozum a nerozhazovaly za pitominy. Radši si kup vitamíny a permici do fitka.

Simča (Út, 15. 3. 2011 - 19:03)

Dnes jsem si objednala s kolegyní kuru 309 tak dáme určitě vědět jestli to zabírá

Hela (Út, 8. 3. 2011 - 00:03)

Tak a na oplátku mi sem napište potom jak to zabírá ! Je to asi jediná látka, co jsem na sobě nezkusila. Jedno vím jistě, že zabírá na deprese a když je někdo nějak závislý a léčí se..možná proto to přejídání, to je vlastně závislost také..
Držím palce a pokud to jen trochu pomůže, koupím si to taky:-)

Anna (Po, 7. 3. 2011 - 23:03)

...Děkuji za info..vyzkouším to. :-)

Hela (Po, 7. 3. 2011 - 21:03)

http://www.lekarna.cz/brainway-l-tryptofan-cps-30/#utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=DYN

Tak tady si to koupíte 30tbl za 250.- kč..Nebo tak nějak. Zárověn tam píší, že to je na přejídání, deprese atd..Dávkování uvádějí jinak,ale látka je to naprosto stejná!!
Jinak si to můžete na www.slim309.cz přečíst pod kolonkou "jak funguje" a brát to polde nich. To je už na rozhodnutí každého z vás. Za ty dvě stovky si člověk může zkusit obojí;-)

Hela (Po, 7. 3. 2011 - 12:03)

Anno, stačí si na strankách distributora dobře přečíst, co vůbec ty tablety obsahují za látku.Pak zjistíte, že se totéž dá sehnat v lékarnách,jako doplněk výživy asi za dvě stovky. Jenže mnohem víc tablet-podívám se. Pak to sem napíšu,ted nemám čas:-)
Vždycky to tímto zpusobem dělám, on totiž každy musí uvádět, co tablety obsahuji a i množství látky.Casto zjistím, ze to je látka léty profláknutá a jinde za pár korun. Dám sem odkaz určitě, mně totiž tohle okrádání hodně štve!!! Sama se pohybuji mezi dietami mnoho let a snažím se.Ale nic mi nepomohlo,jen nejíst mnoho.

Anna (Po, 7. 3. 2011 - 10:03)

Stačí dát do vyhledávače...Pro Hela: můžete být konkrétnější? a třeba sem i dát odkaz toho co jste našla? Díky

d (Pá, 4. 3. 2011 - 22:03)

V jakém časopise?Už nevím-snad Blesk pro ženy,nebo Rytmus života

Hela (Pá, 4. 3. 2011 - 22:03)

Stačí dát do vyhledávače na netu název a jsi na stránkach prodejce-distributora. Kdo je chytrý nekoupí a to i kdyby to nějak fungovalo..Jen to chce myslet, dobře číst a vyhledat:-) Asi za dvě stovky se to sežene jinak a ve větším množství...

Reklama

Přidat komentář