Reklama

Letuska

Terka (St, 8. 11. 2006 - 08:11)

Lidi, proč musí být letuška vysoká?'

slečna (St, 8. 11. 2006 - 00:11)

na začátku týhle diskuse někdo porovnával chování českejch a americkejch letušek - po státech jsem absolvovala jedinej přelet (jinak jsme jezdili autem) a bylo to dost hustý! Letuška byla nepříjemná, taková velká (do všech rozměrů)neupravená podivínka. Jednoho pána tam hystericky seřvala za to, že si nechěl dát notebook pod sedadlo, ale držel ho na klíně. Ječela na něj zatraceně dlouho a spoustu hrubostí. Taky mu třeba sdělila, že zařídí, že on už s nima nikam nepoletí. Aerolinky už si bohužel nepamatuju.'

ferda berda (Po, 10. 4. 2006 - 16:04)

tak to sme na tom stejně. taky si nezjistila, co se dělo pak? asi ne, když se na to tady ptáš, viď? koukal sem na jejich www a nevypadá to, že by se to v nejbližší době mělo opakovat.
BTW: schválně, cos měla za úkol ve skupinový hře? já byl až ve 2. grupě a měli sme udělat zasedací pořádek pro vybraný lidi (jestli sme náhodou nebyli ve stejný skupince)
a u jaký slečny si dávala ruce nad hlavu? já vzadu u indky (zajímalo by mě totiž, na co se ptala ta 2., ta vepředu)'

Veronika (Po, 10. 4. 2006 - 11:04)

Lidi, vy jste ale blazni!! Nechapu, co tak lukrativniho vidite v profesi letusky?! Vzdyt jde o otrockou praci servirky na palube letadla. :)

Annie (Čt, 6. 4. 2006 - 11:04)

to ferda berda:kam az jsi se dostal? Ja tam byla taky, a stejne jako vetsina lidi jsem vyletela v druhem kole:(( parchanti:)

pilot (St, 29. 3. 2006 - 09:03)

Kursy se konají na E55, každý den!'

ferda berda (Út, 28. 3. 2006 - 18:03)

ale to víš, že byl. já :-) bylo to v PH, hotel Mövenpick. stačí?

(Ps.-nevim, kdy se sem zase dostanu, tak prosím o strpení v př. opožděných případných reakcí-neni to kuli tomu, že na vás se.. ale proto, že nejsem onlajn) :-)'

Lenka (Út, 28. 3. 2006 - 18:03)

neviete kde sa konajú konkurzy na letušku?'

Annie (Pá, 20. 1. 2006 - 14:01)

Fakt nikdo?

Annie (Čt, 19. 1. 2006 - 16:01)

Byl jste nekdo na pohovoru s Emirates v Praze?

Ja (Čt, 9. 6. 2005 - 23:06)

Letecky pasazere, prosim napis vice. Libi se mi styl tveho psani a hlavne ta prvni povidka me primo rozesmala. Ahoj

webmaster (Po, 30. 5. 2005 - 13:05)

Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Eva Holubová Datum: 27.5. 2005 14:48:09 Dělala jsem konkurz na letušku, jsem štíhlá 157/47, příjemného vzhledu, mluvím Aj, Nj, Šj a učím se Ij. Odmítli mě kvůli výšce, prý je u nich minimální 160 cm. Jsem z toho nešťastná! :-( Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Anna Datum: 27.5. 2005 15:00:36 Zkus zjistit duvod, proc je minimalne 160 a stezuj si, zadej o vyjimku. Zkus jine aerolinky. Bojuj. Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Olga Datum: 27.5. 2005 15:04:58 Měřím taky 157 a v letadle jsem měla zatraceně velký problém dosáhnout do té schránky nad sedadlem. Není to o tom? Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Eva Holubová Datum: 27.5. 2005 15:05:59 Asi to o tom je, ale ....blbé tři centimetry :-((( Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Olga Datum: 27.5. 2005 15:07:53 Nojo, ale když ty blbé tři centimetry prostě chybí a člověk poskakuje jako šašek pod tou skříňkou a nedosáhne, je to trapas :-( Vlastní nepříjemná zkušenost... Pomohla mi až letuška, dosáhla tam. Předmět: Letuška-odmítli mě Autor: Olga Datum: 27.5. 2005 15:09:03 Je to smutný, fakt chápu, jak ti je :-( '

Zvonek Burke (Po, 30. 5. 2005 - 13:05)

Samozřejmě milá dámo, taktéž se skáče s padákem a gynekologická prohlídka!'

Ifča (Po, 30. 5. 2005 - 13:05)

Chtěla bych se zeptat, jestli se na konkurzech na letušku dělají zkoušky z plavání (v požadavcích je uplavat alepoň 100 metrů). Já plavu jako sekyra ke dnu :-))), ale jinak ostatním požadavkům bych vyhovovala...'

Alisar (So, 7. 5. 2005 - 12:05)

no, me zase jedna vyslouzila letuska u Emiratu rikala, ze pasazer dostal srdecni zachvat a at delaly co mohly nakonec chudak umrel. I takovy veci se stavaj, misto v letadle si pripadate jako na ER, ale stejne me to neodradilo.

Gabi (So, 7. 5. 2005 - 09:05)

Samozrejme s CSA a s astma

Gabi (So, 7. 5. 2005 - 09:05)

Ja mam z CSA taky hrozne zkusenosti. Pri letu z Atlanty byl na palube pan z astma(nebo necim podobnym). Letusky se pri kazdem jeho pozadavku tvarily otravene a chovaly se k nemu jako k ozralovi. Pan porad kaslal a lide si i kvuli tomu presedavali. Letusky mu nevenovaly zadnou pozornost, zacal se dusit. Tak jsem musela zazvonit ja a zeptat se, jestli ho tady nechaji umrit. A najednou to tem "ted nevim jak je nazvat" doslo. Vzali si ho dopredu a uz volaly do Prahy lekare. Takze takove mam s CSA zkusenosti ja. Jinak me mile prekvapili Turkish Airlines a na Emirates se chystam, tak uvidim.

Michal (Pá, 6. 5. 2005 - 20:05)

"sorry" za pravopisnou chybu (hlídko správnosti jazyka)'

Michal (Pá, 6. 5. 2005 - 20:05)

Jana má pravdu, že je to práce náročná ale nejen fyzicky, ale i psychycky. Je to hlavně o komunikaci, odolávání stresům a o zajišťování bezpečnosti. To kafe a sendvič je jen vrcholek ledovce.'

Alisar (Pá, 6. 5. 2005 - 20:05)

No, ja vim, ze to urcite neni leharo, ale moje nynejsi prace je jeste horsi. Delam recepcni v hotelu, kde stojime minimalne 8 hodin v podpatcich na mramorove podlaze, zabyvame se ucetnictvim, ve stejnou dobu mluvime po telefonu a obsluhujeme hosty. A ne jen rutijni, "chcete kavu", ale musime jim lizt docista do zadku a to i kdyz jsou neprijemny. Delaj se nam krecaky (me teda ne, dikybohu, nemame to v rodine).V letadle naproti tomu je konverzace omezena, prave jen na tu kavu a sendvice. Nestane se, ze nudici se pasazer si s vama bude hodinu povidat o blbostech, ktere vas absolutne nezajimaji a jeste kdyz vidi, ze mate prace nad hlavu. Jo, a taky pracujeme na sifty, jednou zkoncim v noci, druhy den rano v 7 uz musim bejt nasackovana zpatky, jidlo je hnus a jeste nam malo plati. Tak se mi zda, ze bejt v letadle za lepsich podminek, videt svet a vydelat si vic stoji za tu namahu.

Reklama

Přidat komentář