Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Miloš (Po, 4. 11. 2013 - 08:11)

Po píchnutí mesocainu...Ty to Eriko umíš?
Dohodli by jsme se!

Erika (Po, 4. 11. 2013 - 01:11)

Největší zážitek je...Po píchnutí mesocainu bolest necítí a maximálně za půl hodinky je to hotové,je neschopný oplodnit ženu a ztráta erekce do několika měsíců.Některé ženy vzrušuje dráždit muže neschopného koitu a přimět ho k orálnímu sexu.

Jindra (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Kastracia je to velki zazitok...Největší zážitek je když Tě nahého znehybní,dají roubík do úst a kulky vyřežou,nebo podvážou a nechají tak do rána.

Hot secretary (Ne, 3. 11. 2013 - 17:11)

Znáš Petře někoho kdo by...Znám Miloši je to Dr.Moreau!

Miloš (Ne, 3. 11. 2013 - 14:11)

Kastracia je to velki zazitok...Znáš Petře někoho kdo by mě to udělal?
Díky.

Peter (So, 2. 11. 2013 - 23:11)

Kastracia je to velki zazitok pre muza a tak po dohode z manzelkou sme to urobili.Mame tri deti a tak chteli sme sex bez problemu.Po precitani vela clankov v internetitie vybbrali sme inekccie CaCl do semenikov.PO oholeni ginetali a dezinfekci postupili sme ten postup.Calcium chorikum je lacny a pouziva sa do vyroby syrov.Staci 0,5cc do kazdeho semeniku a po probleme ste enuch.

Peter (So, 2. 11. 2013 - 23:11)

Obecnie kastracia je jedoducha inekcia 0,5cc do semeniku CaCl 30 procent a po problemu.Obecne to hit v USA.

z (Út, 22. 10. 2013 - 17:10)

zusko podívej se sem
Castration Photo Album

Hot secretary (Út, 22. 10. 2013 - 17:10)

Tvoje žena se rozhodla...Zuzanko Ona ta slušná upřímnost je také pěkná pecka...

Zuzko, (Út, 22. 10. 2013 - 08:10)

Dejte nekdo fotku po kastraci...toho se nikdy nedočkáte. Na této diskusi žádný eunuch totiž není, je tu jen pár jedinců, kteří jsou pouze pošahaní a píšou tu své fantazie.

zuzka (Po, 21. 10. 2013 - 20:10)

Dejte nekdo fotku po kastraci nikdy jsem to neviděla a zajimalo by mne jak vypadá ten pytlík jestli ho teda mate fakt prazdnej zuzka

zuzka (Po, 21. 10. 2013 - 20:10)

Dejte nekdo fotku po kastraci nikdy jsem to neviděla a zajimalo by mne jak vypadá ten pytlík jestli ho teda mate fakt prazdnej zuzka

Zuzana (Po, 21. 10. 2013 - 13:10)

Manželka mě minulé léto...Tvoje žena se rozhodla stejně jako jsem se rozhodla já. Mně se to ale nepodařilo dotáhnout do konce. Protože bych s nikým nejednala tak jako jednal ten můj se mnou. Tvářil se jako andílek, já mám moc práce, já to dnes nestihnu:) Já mu ještě nabízela, že za ním přijdu a donesu mu večeři, aby mu náhodou něco nechybělo, aby nestrádal, když vydělává. To že sama chodím do práce a starám se o děti, to nic neznamená. A on, ať nechodím, že to vypadá blbě. Mezitím byl jinde a u jiné. Kdyby to aspoň řekl. Slušně, já se chci rozvést, poznal jsem někoho jiného. Já nejsem naivní, abych si myslela, že manželský slib platí u každého chlapa na dosmrti. Pochopila bych dokonce i to, že to chtěl zkusit zase s jinou, kdyby to bylo občas. Jenže on nic nezkoušel, šukal jako o život a zvládl mít ještě další dítě.

jasně (Ne, 20. 10. 2013 - 21:10)

kluci a pak jste se probudili a zjistili, že vaše úchylná touha se opět nenaplnila

Hot secretary (Ne, 20. 10. 2013 - 15:10)

Manželka mě minulé léto...A jaké příběhy vypravuješ doktorům,když chceš recept na hormony?Tenhle asi sotva....

David (Ne, 20. 10. 2013 - 12:10)

Manželka mě minulé léto...No moje o kastraci mluvila tak dlouho až jsem souhlasil a došlo k tomu.Co jsem přitom zažil se nedá vyprávět!Také jsem ji odpustil,ale už jí nevěřím a hry se svazováním a bezmocí už s ní nehraji.

petrys (Ne, 20. 10. 2013 - 10:10)

Manželka mě minulé léto taky nechala vykulčit. Nic jsem netušil, ale přišla mi na nevěru, a jednoho rána jsem se zčista jasna probudil s bolestí v rozkroku a šok. Nikomu bych to nepřál zažít, nejhorší chvíle mýho života. Uspala mě a zaplatila nějaký studentce medicíny. Děti už máme, takže v tomto ohledu to není takový problém. Časem jsem se s tím smířil a se ženou taky. Beru hormony a normálně šukáme.
Ty kecy tady na stránce, jak je to trestný, že by s ní nebyl, nebo že by ji pomalu zabil, jsou absurdní. Oznámit to na policii znamená, že řeknete všem a všude (včetně svých dětí), že jste podváděl a teď jste eunuch – koule vám to stejnak nevrátí a jen tím ztratíte před okolím i před dětmi veškerou důstojnost. A krom toho jsem ke své ženě vždycky něco cítil, i když jsem ji podváděl, a vím, že to, co mi udělala, mi udělala do značné míry oprávněně.

marta (So, 19. 10. 2013 - 23:10)

Marto, si ochotna nechat se...Alis, moc by mne to lákalo! Napište mi PROSÍM na email [email protected]. Jinak předpokládám, že po vysoké obřízce a kastraci vypadá penis spíše jako větší klitoris, ne?

99999 (Pá, 18. 10. 2013 - 21:10)

Vyzyvam vsetkych zaujemcov o...Takýto ľudia mi mali byť umiestneny na uzatvorenom oddelení psychiatrie bez možnosti prepustenia!!!!!!!!!

:) (Pá, 18. 10. 2013 - 14:10)

Naštěstí jsem Čech a tak žádné semeníky nemám !!!

Reklama

Přidat komentář