Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

jirka (Pá, 20. 6. 2014 - 09:06)

kolika nicky tu vystupuješ...Pouze po jirkou

jirka (Pá, 20. 6. 2014 - 09:06)

kolika nicky tu vystupuješ...Pouze po jirkou

Pod (Pá, 20. 6. 2014 - 09:06)

Prasne tak. Manzel ma byt...kolika nicky tu vystupuješ demente? Běž raději k chocholouškovi, určitě ti to prospěje.

Čistá pravda (Pá, 20. 6. 2014 - 09:06)

To určitě. Ale pořád se...ti poradil(a) jednu z možností a taky existuje ještě jedna. Koupíš si kyselinu chlorovodíkovou a pytel s koulemi do ní ponoříš, po chvilce syčení máš po starostech a navíc tě nebude ani obtěžovat plandající pytlík :DDD

jirka (Čt, 19. 6. 2014 - 09:06)

Aho,my to také tak...Prasne tak. Manzel ma byt poslosny a ke sve pani vzhlizet a ne ji klatit jak naddrzeny pes. Proto mu musi dle jejiho prani byt odebrano muzske ego, aby si ji vice vazil.

Milan s (Čt, 19. 6. 2014 - 09:06)

Díky za odpovědi, Lenko, to...Aho,my to také tak máme,jsem manžel ale né chlap,mám obě ven,vyhovuje nám to oběma a vřele doporučuji,.

jirka (Čt, 19. 6. 2014 - 09:06)

Přemrštěná negace...Souhlasim s vama madam. Muz by mel svou zenu poslouchat a podridit se jejimu prani. Zena je vic nez muz. Navic se ona pak nemusi porad venovat jen tomu svemu, ale uzivat si s jinyma.

Čistá pravda (St, 18. 6. 2014 - 23:06)

To určitě. Ale pořád se...Můžeš si to udělat doma. Normálně si uřízni koule, potom si můžeš zavolat záchranku. Koule dej do mrazáku, po návratu z nemocnice ti je sousedka připraví na smetaně. Ještě si pochutnáš.

Dan (St, 18. 6. 2014 - 21:06)

Přemrštěná negace...To určitě. Ale pořád se motáme dokola: kde se to dá zařídit?

Erika (St, 18. 6. 2014 - 14:06)

někdo v minulosti zřejmě...Přemrštěná negace mužské kastrace.V mnoha případech je to ku prospěchu vztahu.

Tobě (St, 18. 6. 2014 - 13:06)

Nemusí se vůbec nic...někdo v minulosti zřejmě podvázal mozek nebo se pletu?

jéžíš (Po, 16. 6. 2014 - 20:06)

Co to zde vidím za...Umíš napsat taky jednou něco jiného, to tvé bryndání z mozku nikdo nebere vážně, dyž se píše humus, sere se na kazatele, hlídky mravnosti jiné blbečky.

Dana (Po, 16. 6. 2014 - 16:06)

Je to prý jako vytržení...Nemusí se vůbec nic řezat.Stačí muže totálně opít,nebo zdrogovat.Potom mu na pár hodin těsně podvázat kulky a má je už jen pro parádu.Až se probere ani nebude o ničem vědět.Už žádné ženské břicho nenadělá i kdyby sebevíc chtěl.

Jorga (Ne, 15. 6. 2014 - 15:06)

Ahoj Beáto,já jsem také po...A sám provádíš nějakou sexuální aktivitu,lížeš výsledek jejich činnosti? Jak chutná ten produkt?Vylížeš manželku až do orgasmu?

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?
Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.
Pokyny pro život v bezbožné době naleznete ZDE:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

Adolf (Ne, 15. 6. 2014 - 11:06)

Milane, věříme Ti! Zrovna toto bude někdo vynášet na net.

Milan (Ne, 15. 6. 2014 - 08:06)

Díky za odpovědi, Lenko, to...Ahoj Beáto,já jsem také po úrazu vykastrován,mám obě kulky pryč a cítim se líp než když jsem je měl,manželka má milence na sex a když to dělají tak se dívam na ně,je to moc příjemné,se dívat,být u toho pasívni,žena to potřebuje tak proč né,.

Adso (Čt, 12. 6. 2014 - 11:06)

Som MVDr. Daj e-mail a...Mám zájem. [email protected]

Jarek (St, 11. 6. 2014 - 02:06)

Děsný, na jaká témata se lidé jsou schopni bavit.

Vidím, (Út, 10. 6. 2014 - 23:06)

že koncentrace úchylných individuí zde opět vzrostla. To by člověk neřekl, kolik dementů má přístup k internetu.

Reklama

Přidat komentář