Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Alfaman (Pá, 6. 6. 2014 - 17:06)

Je to prý jako vytržení...Jestli tomu věříš, tak si to zasloužíš.

Karel (Pá, 6. 6. 2014 - 16:06)

Je to prý jako vytržení...To mě taky žena říkala...
Ale nevěř ji.

Libor (Pá, 6. 6. 2014 - 16:06)

Budeš pár dní v bolestech...Je to prý jako vytržení zubu,při znecitlivění injekcí a nejdéle za dvacet minut je to hotové.

tak si (Pá, 6. 6. 2014 - 15:06)

Je to o preferencích, tak...jí vyliž !

Karel (Pá, 6. 6. 2014 - 15:06)

Souhlasím s Bárou,je to o...Budeš pár dní v bolestech litovat že jsi se narodil.

Jitka (Pá, 6. 6. 2014 - 15:06)

Souhlasím s Bárou,je to o...Až tě manželka POTOM opustí,tak doufej že je na světě dost ženskejch jako je Bára.

Libor (Pá, 6. 6. 2014 - 15:06)

Promiň Báro musí,chlap s...Souhlasím s Bárou,je to o potřebě a každý má jinou.Manželka už sehnala někoho,kdo mi to udělá.Prý se to stihne do dovolené,takže v půli července už to mít nebudu.

Karel (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

To radši budu žít sám,...Taky jsem na to přišel,jednou týdně si dojdu na masáž prostaty k milé holčině a jsem spokojen.Ženskou doma už nikdy.

Bára (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

Promiň Báro musí,chlap s...Je to o preferencích, tak jak jsem zmínila v předchozím příspěvku.Ty ho tam musíš mít,já preferuji ližbu.

Jitka (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

Ano,záleží na tom co kdo...Promiň Báro musí,chlap s pořádnejma koulema si tě vezme kdy a jak chce a neptá se tě jestli zrovna chceš a to je na tom to krásný,víš, že jako ženská to musíš strpět i když nemáš zrovna chuť,nebo to i bolí.Je to prostě samec!

Bára (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

No mě se na chlapech koule...Ano,záleží na tom co kdo preferuje,ale pokud muž není potřebný k oplodnění ženy, trvám na tom,že k jejímu uspokojení kulky mít nemusí.

Jitka (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

Má pravdu,že k uspokojení...No mě se na chlapech koule líbí Báro,čím větší tím lépe a častěji můžou.

gin (Pá, 6. 6. 2014 - 14:06)

Má pravdu,že k uspokojení...To radši budu žít sám, než si nechat zkazit život takovouto slepicí. Císař Josef II. se radši podruhé už neoženil a své sexuální potřeby řešil výhradně tak, že chodil inkognitu do bordelu. Jednou ho vyhazovači vyhodili a až později jim docvaklo, že to vlastně vyhodili císaře pána.

Bára (Pá, 6. 6. 2014 - 13:06)

Leda by sis na revanš...Má pravdu,že k uspokojení ženy kulky nepotřebuje a navíc nemůže dostat rakovinu varlat a prostaty.Takže kromě té antikoncepce to má i tyto výhody.

gin (Pá, 6. 6. 2014 - 11:06)

V dané době jsem byl...To už nevím, to je snad lepší když se takovej chlap ze zoufalství oběsí, když se na něj taková ženská v.y.s.ere, než jí vyhovět a pak žít do konce života takhle.

Karel (Pá, 6. 6. 2014 - 10:06)

Matce se člověk bohužel...V dané době jsem byl ochoten se kvůli ní přeobřezat,byl to její sen,měl jsem do té doby jen částečnou.
Operaci zařídila a zaplatila sama.Při převazu jsem zjistil,že mě nechala udělat tu největší co existuje a sestra při převazu řekla že jsem odvážnej,že tohle běžně nedělají.O bolesti potom a ještě dnes nemá cenu mluvit.

gin (Pá, 6. 6. 2014 - 09:06)

Mám pocit že ve většině...Matce se člověk bohužel neubrání, ale nechat se na přání manželky přeobřezat, to už je totální blbost na entou. Jenže lidé jsou různé a dělají kvůli ženskejm různé věci. Jeden kolega z práce se kvůli ženské dokonce oběsil.

dan (Pá, 6. 6. 2014 - 08:06)

Mám pocit že ve většině...Tak jak nemusím Arabáky, tak tam ženské mají vymezená pravidla a chodí pět kroků za mužem.Žádné dominy. Tam by jí ufiknul hlavu a ani pes by po ní neštěkl .Tady si některé baby chtějí svého chlapa omotat kolem prstu,udělat si z něho sluhu a ještě nejlíp vykastrovat a obřezat aby seděl doma a nekoukal za jinou sukní. Někdy se vůl najde a povede se to.

Karel (Pá, 6. 6. 2014 - 08:06)

Jenomže teď se to ví, a...Mám pocit že ve většině případů jsou za tím ženy,alespoň u mne tomu tak bylo,v mládí to byla matka co to začala a potom to dokončila manželka(naštěstí už bývalá).

gin (Pá, 6. 6. 2014 - 06:06)

Bohužel máš pravdu,jenže...Jenomže teď se to ví, a mnozí zblblí rodiče to přesto nechávají svým synům dělat, aby jim znesnadnili masturbování. Na německé webu jsem četl o tom otřesné příspěvky. U nás hlásí zatím potíže dospělí, kteří po plyšáku naletěli pochybné módě. Neobřezaný může mnohdy fungovat i po kastraci, takový však má naprosto vymalováno.

Reklama

Přidat komentář