Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Jarda (Ne, 4. 5. 2014 - 19:05)

to bych chtel jednou zazit,...Bohužel je to obráceně,jsem někdy znehybněn,zavázané oči a kolikrát nevím koho domů přivedla a jak vypadá o bezpečnosti při sexu darmo mluvit.Všechny jsou velmi panovačné a nemilosrdné.Dejte si všichni pozor.

Alfaman (So, 3. 5. 2014 - 09:05)

Má někdo zkušenost s...Před pubertou.

Sylva (So, 3. 5. 2014 - 06:05)

Jen se ty vole ještě...Má někdo zkušenost s kastrací chlapců pro získání výborného sopránového hlasu.V jakém věku je nutné to udělat?

Standa (Čt, 1. 5. 2014 - 20:05)

Přítelkyně mi navrhla abych se nechal vykastrovat v Brazilii, domluvila to a jak jsme jeli po Amazonce na pralesní kliniku domluvil jsem se v jedné vesnici s kouzelníkem a vyměnil jsem ji za dvě krabičky cigaret, kouzelník potřeboal vzdělanou bělošku aby mu prala prádlo a žvýkala kůže. Vrátil jsem se domů a mám již lepší přítelkyni než tu minulou, dokonce mi umývá nohy a suší je.

Dana (Čt, 1. 5. 2014 - 20:05)

Jen se ty vole ještě...Kamarádky co nemají muže si také chtějí užít,a muž který to dostane příkazem a musí,tak to je extra vzrůšo.Párkrát jsem to také zažila a je to něco úplně jiného než s vlastním mužem který to dělá rád.

Jarda (Čt, 1. 5. 2014 - 10:05)

Jen se ty vole ještě...Jen je nech ať poznají o co přišli a jaké jsou vlastně jejich manželky které je k tomu přesvědčily!
Zjistí,že jsou to dominantní potvory,které je chtějí ovládat a poroučet jim a zesměšňovat je před kamarádkami.Mě taky nutí lízat její kámošky,předstírám odpor,vzdoruji,ale nakonec se nechám donutit...(jsou dost drsný potvory),netuší že to miluji a maximálně si to užívám.

Marcel (Út, 29. 4. 2014 - 15:04)

Ahoj Radka.
Si zlatá....Jen se ty vole ještě nabízej.Já se nechal přesvědčit kecama jak je to super a že se to v Americe dělá.Teď to bude dva roky a bez tabletek ani šuk.Ale manželce a její kámošce dělám kundolízka bez problému.Asi je to tím,že koule nemám,tak se mi to nepříčí.

Marek (Po, 28. 4. 2014 - 22:04)

Ahoj Radka.
Si zlatá. Tvojimi rukmi by som sa dal vykastrovať.
Napíš čakám.
Marek.

Ivan (Po, 28. 4. 2014 - 21:04)

Ak mi tú kastráciu urobíš s citom, tak ano. čakám na odpoveď.

Vlado (Po, 28. 4. 2014 - 21:04)

Rád bych, aby mi to udělal...Dám sa od Teba vykastrovať. Ale s citom.

Vlado (Po, 28. 4. 2014 - 21:04)

Rád bych, aby mi to udělal...Dám sa od Teba vykastrovať. Ale s citom.

Vidím, že (Čt, 24. 4. 2014 - 12:04)

úchylové jsou zde stále aktivní. Jen směle do toho volouškové.

Jitka Pohan (St, 23. 4. 2014 - 21:04)

Je to opravdu na...A proč si nesežene umělé hormony? Pak je může šukat normálně. Sice bude pořád eunuch, ale nebude mít malinkého nefunkčního pindíka. Holt bez hormonů to nejde.

Dave (St, 23. 4. 2014 - 00:04)

Hlavně jsi bezvýhradně...Posli mi nejaky kontakt na tvoi zenu. Budu ji chodit krmit semenem. [email protected]

Dave (St, 23. 4. 2014 - 00:04)

Hlavně jsi bezvýhradně...Posli mi nejaky kontakt na tvoi zenu. Budu ji chodit krmit semenem. [email protected]

hoax (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

Ja si uriz koule kdyz mi...uřízni si raději hlavu..v koulích ani v ptákovi to u tebe určitě není...blbost jde totiž z tvojí hlavy :)))

Martin (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

Jsem rovnez vykastrovany....Ahoj mohl bys mi poslat fotky?Rad bych se kouknul jak to vypada,taky me laka kastrace,Diky Martin
mail :[email protected]

Lea (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

o Smolíčkovi... Hola, hola,...Je to opravdu na Chocholouška.Umožnit manželce a její přítelkyni aby ho vykleštily, je mírně řečeno neuvážené rozhodnutí.Znám podobný případ.Ten dotyčný se opil a potom se mi vyplakal na rameni.To,že uspokojuje svojí ženu pouze orálně je normální.Jeho dominantní žena ho ale nutí aby uspokojoval i její kamarádky a to ho jak řekl velice ponižuje až deptá.Ona si to naopak velice vychutnává.Teď trpce lituje,že vyhověl naléhání manželky a podrobil se tomu zákroku.

Ještě tu (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Manželka s přítelkyní to...o Smolíčkovi... Hola, hola, Chocholoušek volá.

dan (Pá, 18. 4. 2014 - 12:04)

Manželka s přítelkyní to...Rudo, to máš k svátku. Jen nechápu, co vás tak bere nechat se vyřezat. Ale když to chceš, tak do toho jdi a dej se. Ale pamatuj, že každá ženská chce do postele a pustí na sebe samce a né vyřezanýho vola. Toho potřebuje u vysavače a u dřezu, ale píchat bude chodit jinám. Potom se naskýtá otázka, proč spolu žít.

Reklama

Přidat komentář