Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

David (Pá, 18. 4. 2014 - 12:04)

Manželka s přítelkyní to...Závidím ti,máš už to za sebou,mě to teprv čeká a mám docela strach,divný je,že tě to nebolí.

Ruda (Pá, 18. 4. 2014 - 12:04)

Jde o to,jakým způsobem...Manželka s přítelkyní to opravdu udělaly před sedmnáctým.Ve středu odpoledne mi po kávě ztěžkla hlava a včera ráno jsem zjistil že mám vyprázdněný šourek.Je mi z toho nějak divně,ale vůbec to nebolí.Co bude dál se uvidí.

BLÍŽÍ SE VELIKO (Pá, 18. 4. 2014 - 08:04)

nechcete darovat svá vajíčka svým partnerkám pomatenci? :DDD

... (St, 16. 4. 2014 - 11:04)

Vůbec bych v tom nebránil, je to svobodné rozhodnutí. Každý pomatený a ušlápnutý jedinec by se za poplatek mohl podle vlastního uvážení nechat na chirurgii vyřezat. Poplatek jako u bradavice a proti podpisu na papíře. Nevidím důvod proč se tito jedinci mají rozmnožovat když sami nechtějí.

Jan (Út, 15. 4. 2014 - 11:04)

Sem to zde jednou psal - né...Svatá pravda!

Alfaman (Út, 15. 4. 2014 - 11:04)

No levně, já platil skoro...Znám Thajsko velmi dobře, tak bych byl moc rád, kdyby jsi mi napsal, kde přesně jsi takové letáky viděl. Díky.

xq (Út, 15. 4. 2014 - 09:04)

Pro Markuse a jiné....
Navrněte svým polovičkám ať se nechají sterilizovat a k tomu ještě preventivně proti rakovině odstranit prsa,vše za dvěstě doláčů v Thajsku. Zadarmo si též v našich lesích můžete pořídit kvalitní hůl.

Markus (Po, 14. 4. 2014 - 23:04)

No levně, já platil skoro...No levně, já platil skoro 2000 USD i s kontrolou druhý den.............

No já když jsem byl v roce 2011 v Thajsku, tak tam byli letáky, kde nabízeli kastraci za 190 USD, Kastraci i odstranění šourku 210 USD a odstranění všeho za 350 USD. Bylo tam i více zákroků a za zajímavé ceny.... NO, ale určitě to nebylo v nemocnici. Přitelkyni to velmi zaujalo, a měla narážky, že by jsme se tam měli zastavit, aby se na mě koukli... Tak jsem raději v Thajsku nepil, abych se nevzbudil bez kulek... Nyní máme již dvě děti a tak uvažujeme o dovolené v Thajsku...

(Po, 14. 4. 2014 - 22:04)

Sem to zde jednou psal - né péro , ale koule dělají muže mužem !

Pepa (Po, 14. 4. 2014 - 14:04)

Žena to po mě chtěla taky, tak jsem ji dal co proto, vyhodil z baráku a našel si jinou, s kterou nám to klape. Co je to blbce, že se chtějí nechat vykastrovat? Jinak diskuse zde je z velké většiny mystifikující a píše to jeden nebo pár pošahanců, kteří zasluhují léčbu.

Nesmíš všemu ho (Po, 14. 4. 2014 - 14:04)

Ahoj Jano ,
jakou látku jsi...Tady píšou jen úchyláčci, co se u psaní svých stupidních a smyšlených příběhů ukájejí. Každý normálně uvažující jedinec ví, že kastrací končí jakékoli sexuální radovánky eunucha a tlachy o tom, jak jej bude uspokojovat pouze lízání buchet, jsou jen plky. Kastrací zaniká zcela sexuální pud, takže by eunucha ani ve snu nenapadlo lízat buchtu, protože ho to ani nemúže už vzrušovat. Kde zanikl pud, není ani lízání, pokud jej ta jeho nepřesvědčí pořádným výpraskem, že lízat prostě dnes večer bude :DDD Další skutečnostáí je, že neukojená baba si vždy najde někoho, kdo je tam dole kompletní, aby si pořádně zašukala. Ženské bez toho nemůžou být, pouze kastráti jsou těchto starostí navždy ušetřeni. Takže přestaňte tu věřit těm blábolům, jak jsou kastráti při chuti i kdyby to tu 1000x psal nějaký úchyl, jehož úkolem je pouze přesvědčit nějakého blbečka, aby se nechal kastrovat. Pak z toho má doma akorát škodolibou radost, že se někdo nechal přesvědčit a ještě se u toho ukájí. Nicméně, pokud je něčím cílem nechat ze sebe udělat onuci bez vůle, mít scrklé péro jen na chcaní, dívat se na to, jak mu někdo pígluje ženu, tak směle do toho.

Míla (Po, 14. 4. 2014 - 07:04)

Kdy to bylo?Je to skoro 3 roky.

Jan (Čt, 10. 4. 2014 - 11:04)

Měl jsem nehodu na motorce a...Kdy to bylo?

dan (Čt, 10. 4. 2014 - 08:04)

Já být ženskou,také bych si vykastrovala manžela.Byl by pěkně hodný, poslušný, neotravoval by,chodil by pěkně do práce a nosil peníze.Doma by dělal,neflákal by se a neotáčel by se za každou sukní. Měla bych takového domácího vola, jistého a svůj sexapetít bych si řešila a ovládala jen já a jen když budu mít chuť. A když budu mít chuť, tak k tomu manžela nepotřebuji a chlapa s koulema,který mě pořádně udělá, toho si seženu. To přeci my ženy umíme. Teď jsem se probudila, och,to byl nádherný sen....

Míla (Čt, 10. 4. 2014 - 08:04)

Měl jsem nehodu na motorce a rozdrtil jsem si při tom obě kulky. Jedna se při tom utrhla, druhou mi museli uříznout. Sex mám i bez hormonů, erekci, ejakulaci i orgazmus. Ženě to nevadí, pochvaluje si, že nemusí užívat antikoncepci, Děti už máme. Dokonce jsem měl sex i s jednou bývalou milenkou (ty jsem už odboural, nepotřebuju to a manželka je ráda, věnuju se jen jí). Byla hodně zvědavá jak je to bez kuliček. Jak to vypadá a funguje.A byl to pěknej sex, byla při tom hodně vzrušená a moc se jí to líbilo a mě taky.

Pavla (Čt, 10. 4. 2014 - 07:04)

Ahoj Jano ,
jakou látku jsi použila a kde se to dá zajistit. Také bych to na manželovi aplikovala.

Pavla

Jana (Čt, 10. 4. 2014 - 07:04)

Vždycky jsem chtěl být...Divím se Ivoši,že máš ještě erekci,já to udělala manželovi před rokem a erekci už téměř nemá.I při orálu ejakuluje bez erekce.Nedá se nic dělat,ale zase mě uspokojuje orálně což bezmezně miluji.Takže dámy opatrně,nemusí dojít jen k sex.zklidnění,ale i k totálnímu konci.

ppppp (St, 9. 4. 2014 - 19:04)

Ahoj ,fandím ti a rád bych byl také kastrovaný,pokud by se tu našla žena co by chtěla mít muže,kterého si sama vykastruje,budu její.

ppppp (St, 9. 4. 2014 - 19:04)

Ahoj ,fandím ti a rád bych byl také kastrovaný,pokud by se tu našla žena co by chtěla mít muže,kterého si sama vykastruje,budu její.

tchýněmrd (Út, 8. 4. 2014 - 15:04)

Seš taky všude .

Reklama

Přidat komentář