Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Lola (Čt, 20. 3. 2014 - 16:03)

Mě už se to taky od tý...Ten tvůj kolega má pravdu,dej na něj!Pokud budeš vyřezán jako vepř,nebo vůl tak jsi jako chlap skončil.Je to znehodnocení muže a kulky ti do šourku nikdo zpátky nedá.Dnes se opravdu transplantuje lecos,ale je to taky o penězích zdravotní pojišťovna to určitě nehradí.

ruprt (Čt, 20. 3. 2014 - 15:03)

Mě už se to taky od tý...Ty vole zašukej si jinde a koulí se v žadným případě nezbavuj .
Protoże né péro , ale koule dělají chlapa chlapem !!
A to tady ty šovinistický bestie dobře vědí !

Venda (Čt, 20. 3. 2014 - 14:03)

Vendo, radši si natáhni...Mě už se to taky od tý doby co jsem na to kejvnul tak nelíbí.Od října už trochu času uběhlo a moje přesvědčení o dobrém řešení se poněkud změnilo a za tyhle příspěvky všem děkuju.Přesvědčili jste mě,že to není dobré řešení a já můžu ještě cuknout.Skutečně je pravda,že svěřená starost je poloviční starost.Můj kolega z práce mi taky říkal že je lepší i masturbovat,než se nechat vykleštit.Děkuju všem.

Jan (Čt, 20. 3. 2014 - 14:03)

Manželka je velice těsná a...Vendo, radši si natáhni jazyk, třeba na 12 cm, abys byl vynikající lízač :)))

... (Čt, 20. 3. 2014 - 14:03)

Manželka je velice těsná a...Taky je mi divné,že si nechceš normálně vrznout jako normální chlap a s normální ženskou.Vždyť pustit semeno je krásná a příjemná věc i prožitek.Toho bych se kvuli nějakému názoru od pacientní ženský nevzdával. Orálně jí můžeš uspokojovat pořád a ona tě může kouřit. Taková 69 je také příjemná.

karel (Čt, 20. 3. 2014 - 13:03)

Vendo,měl by jsi si uvědomit,že "nenormální" je tvoje manželka a léčit by se měla ona!Kastrace je nevratný zákrok postihující celý organismus včetně psychiky.Po čase se dočkáš toho,že si manželka najde normálního muže a tebe opustí.

Venda (Čt, 20. 3. 2014 - 13:03)

Vendo,co to máš za...Manželka je velice těsná a strachy se snad ještě sevře,takže klasický sex jen přetrpí.Jinak je to prima ženská,snad kromě toho handicapu nemá chybu.Preferuje sex orální a proto odstranění varlat je dobrým řešením,zbaví mě i choutek.

... (Čt, 20. 3. 2014 - 13:03)

Kdo hledá najde.Manželka se...Vendo,co to máš za manželku, že chce mít doma bezkulčáka? A ty se na to tak těšíš?
Holt jsou věci mezi nebem a zemí.

Venda (Čt, 20. 3. 2014 - 12:03)

Bohužel žádného známého...Kdo hledá najde.Manželka se snažila od října a včera mi oznámila,že získala někoho kdo to udělá.Během tohoto víkendu budu podroben kastraci,doufám,že to znecitlivění u mě použijí.Alespoň manželka tvrdí,že se to stane ani nebudu vědět.

... (Čt, 20. 3. 2014 - 12:03)

Mimo jiné v Indii u sekty...prostoduchá a otrokářská společnost,manipulace a podmaňování lidí.Zlatá naše křehká demokracie

Líba (Čt, 20. 3. 2014 - 10:03)

Kdo ví, co všechno se v...Mimo jiné v Indii u sekty Hirdžů kastrují muže při přijímacím rituálu za plného vědomí,bez jakéhokoliv znecitlivění.

Dan (St, 19. 3. 2014 - 21:03)

já si myslím,že za tři...Bohužel žádného známého doktora nemám. Mluvil jsem o to tom se 2 urology a oba mi řekli, že k tomu není důvod. No jo, je nic nebolí. Záněty se podle nich dají léčit a že se to vrací - no to se stává. Jenže já jsem pak na pár měsíců vyřazen z normálních činností. Žádný kolo, běh, dlouhý sezení, dlouhá chůze... Takže věř tmu, že kdybych měl někoho známýho, už bych u něj byl.

Viki (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

To si nepletu, jako ten lord...Promiň,špatně jsem pochopil Tvůj příspěvek,vidím,že víš o čem je řeč.Faktem je,že i celkem banální operace jakou obřízka penisu je může při nedodržení zásad mít fatální následky.

gin (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

Pleteš si obřezání a...Kdo ví, co všechno se v Indii provádí.

gin (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

Pleteš si obřezání a...To si nepletu, jako ten lord ve známém vtipu. To jsem udal jako příklad, že v těch zemích bych tomu také nevěřil. Také vím, jaký byl rozdíl mezi bílým a černým eunuchem v otomanské říši. Bílí eunuši se do harému nedostali. Těm penis odstraňován nebyl.

Viki (St, 19. 3. 2014 - 14:03)

Nedávno jsem četl, že...Pleteš si obřezání a vyřezání.Pokud je to obřízka tak se jedná o odstranění předkožky žaludu.Pokud jde o vyřezání,je to kastrace,vykleštění prostě odstranění varlat.Kastrace eunuchů pro vnitřní harém,/těch co přišly do styku se sultánovými milostnicemi/byly na tehdejší dobu náročnou operací.Nebyla jim vyřezávána jen varlata,ale i celý penis od kořene.To proto,aby jim bylo znemožněno ukájet se na harémových kráskách.Jak známo u mužů s dobrou erekcí je i po vyřezání varlat erekce i po několik let zachována.Při takovém zákroku a nedodržení přísné dezinfekce a následné hygieny docházelo někdy k zánětům až otravám krve a úmrtím kleštěnců.V dnešní době se takové kastrace neprovádějí,jedině pokud se jedná o zhoubný nádor.Ale medicina od dob tureckého sultanátu poněkud pokročila,takže bez obav.

... (St, 19. 3. 2014 - 12:03)

já si myslím,že za tři sta dolarů by tě tady u nás šmiknul i nějaký doktor nebo veterinář.Určitě máš nějakého známého,se kterým to probrat.I on má zase své známé - jsme v Čechách. Soukromých klinik i privátních doktorů je dost a mezi čtyřma očima se dá domluvit kde co.Byl by to odborně provedený zákrok. Divím se,že když má pacient přání,podepíše papír, že se mu nevyjde vstříc.

gin (St, 19. 3. 2014 - 12:03)

Ano, tomu rozumim, ale nemam...Nedávno jsem četl, že tento rok zemřelo v JAR při obřízce zase dvanáct dospívajících chlapců. A také s tím mají staleté zkušenosti jako s kastrrací v Thajsku. Vůbec se nedivím tvé nedůvěře. Při výrobě černých eunuchů koptickými mnichy, kteří to dělali na zakázku pro sultánův istanbulský harém (muslimům provádění kastrace islám zakazuje) byla prý údajně úmrtnost přes 60%, a také s tím měli staleté zkušenosti.

Dan (St, 19. 3. 2014 - 10:03)

Ano, tomu rozumim, ale nemam v tyhle zeme duveru.I kdyz ...... never say never

Viki (St, 19. 3. 2014 - 09:03)

Hm, jestli jsi to nepochopil,...Vzhledem k tomu,že v Indii,nebo Thajsku není kastrace muže ničím neobvyklým jako v Evropě,kde je to dokonce zákony zakázáno.Mají tamní kleštiči nesrovnatelně větší praxi v těchto výkonech a za dvěstě až třista dolarů se opravdu vynasnaží.

Reklama

Přidat komentář