Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Ok Klárko, zítra bude líp.

Klára (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Už jsme konečně doma asi hoďku a to byl náročný den. Ještě jsem jednou čůrala u auta do trávy, ale teď je podstatný, že mamča má nález zase o něco menší, ale je tam ještě a zítra budou výsledky krve a další do týdne. Ale je to na dobré cestě. Uf. Musím to zpracovat a děkuji za podporu. Večer dáme si relax a saunu a já se ozvu zítra.

Simona (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Tak jsem moc ráda, že jste to zvládly a že budou zítra další snad dobré zprávy. Krásnou dobrou noc v pelíšku.

Mirek (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Krásný čůrání a jeste dobré zprávy...

Zuzka (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Ok,bude to dobrý. Klidný večer vám domů.

Pavlína (Út, 4. 5. 2021 - 17:05)

Klárko jsem ráda za pozitivní informace. Odpočiňte si s maminkou.

Klára (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Dnes to je dlouhý. Mamku si vzali a ještě čeká na výsledky. Tak jsem ji koupila pití a něco k jídlu a jsem venku. Jo, čůrala jsem už dvakrát, ale nemám na to o tom psát náladu moc. Poprvé tady u auta a po kafi to šlo z pipinky hodně rychle, podruhý v nemocnici, když jsem nesla mamče jídlo a tak jsem to riskla na WC, ale hezky jen přikrčená v podřepu a s pipinkou z výšky a trefila jsem se a všechno vyčůrala . A teď se asi vyčůrám znovu tady u auta. Je to nekonečný. Tak se ozvu večer. Aspoň krátce. Zítra bude líp snad. Ještě ,že tu není Niki. ta by se nudila.

Filip (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, v pohodě. Dnes jsem nečekaně sledoval holku jak šla čůrat a za strom a hned to z ní teklo jak vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Měla taky větší čůrání, protože to šlo dlouho než se vyčůrala. Nevšimla si mě asi a jestli ano, tak jí to bylo jedno. Holka tak v tvým věku.

Ivan .L (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Klárko neboj, to bude všechno dobrý. A moc krásně jsi čůrala...

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 11:05)

Klára už někde asi čůrá, to by nevydržela tak dlouho a jestli tam má Nikolu tak ta musí taky. Tak to budou dvě louže někde u auta a asi větší.

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

No a tak se vyčůrá. Já bych byla napjatá a čůrala bych určitě už víc než jednou.

Majka (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Já když jsem napjatá tak taky chodím často a chce se mi a ani moc to nejde ,ale potřebuju stejně furt a to je psychika. Snad ji to dobře dopadne.

kluci Malláci (Út, 4. 5. 2021 - 10:05)

zdraví všechny přispívající a speciálně mamču. Dárek již se připravuje.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Co plánujete tentokrát, kluci?

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 08:05)

Já jsem taky v myšlenkách s tebou Klárko. Ráno jsem čůrala už v šest. Mě to vzbudilo a chtělo se mi hodně a tak jsem vstala a vyčůrala toho hodně jako čůráš ty nebo Nikola. A teď jsem byla znovu a taky dost. Možná jsem nastydlá když chodím tak často a jde mi toho vždycky hodně.

Klara (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

Pojedu s mamčou k doktorovi. Tak mi držte palečky. Ozvu se.

Lucka (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

Jsem s tebou !

Ivoš (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, zítra hodně štěstí v Liberci pro maminku. Ať vše dopadne co nejlépe.

Ida (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Myslím na tvou maminku. Na zítra. Držím pěsti.

Klára (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Moc děkuji všem za podporu mamince. Myslím, že to bude dobrý,ale uvidíme zítra. Dnes jsme se drželi všichni doma a jen Libor odjel s mamčou na nákup a jinak všední den. Jednou jsme šly s Nikou čůrat na zahradu tam do kouta a já jsem chtěla víc a Niki, že bude koukat kam až dočůrám daleko, ale já jsem se vyčůrala normálně a tak jen trochu před pipinku a pod ní a ona to udělala taky a asi víc zatlačila a tak nejdřív čůrala pod sebe a pak víc dopředu chvíli a pak zase jen dolů a tak asi chvíli tlačila a měla silný proud, ale já jsem čůrala normálním proudem jak to bříško chtělo. Obě jsme měly čůrání světlý a ne moc tmavý do žluta. A pak už zase čůráme jen na záchodě. Já mám normálně na sobě bílý kalhotky a modrou sukni a ponožky s vlákny, takže Feetmane, nožky mám hezký čistý a navíc jsme nikde nechodili venku a Niki ta se tady proháněla jen v kalhotkách a ponožkách, ale pak byla venku a měla kalhoty jak jsme čůraly. Dnes si dáme saunu a vířivku a mamča s námi si vířivku dá taky ,ale saunu ne, tu má zatím zakázanou. Tak nám držte palečky a hezký večer.

Reklama

Přidat komentář