Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

Pavlínko děkuji ,tak to Já se mám líp,když nejdu do práce. Ale tady prší taky. Včera večer ale jsme byli u Heleny a Martiny a měli jsme oheň a nepršelo. Jediný prší jsme dělaly s Nikou z pipinky. Helena nám řekla když jsme potřebovaly čůrat,že můžeme k ní, ale my jsme došly tam k ní za barák a pustily jsem to do trávy u zdi měly jsme pipinky hodně plný tak jsme tam načůraly větší loužičky, ale ono se to vsáklo a déšť to umyl do rána. Martina s námi nečůrala ,ta si došla do chatky . Ráno jsem byla taky plná ale chtělo se mi i to druhý tak jsem se vyčůrala s tím druhým na záchodě najednou a Niki ta jen čůrala a na zápraží a pokropila tam trávu z plný pipinky taky. Večer se Libor chtěl pipinkovat a tak jsme se prošli od ohně kousek dál a bylo už tam a on chtěl i čůrání s to Já byla před chvílí a tak jsem se sice snažila, ale nešlo to a pak jsem se vyčůrala jen mírným praminkem malou loužičku ale jemu do pusy a on chtěl fo pipinky a u stromů mi to zezadu udělal krásně a intenzivně až jsem vykřikla a vypipinkovala se taky jak mi pokropil pipinku dovnitř láskou. Bylo to nádherný a až jsem dostala trochu křeč do stehna a nemohla jsem chvíli chodit,ale pak už to šlo.pujdeme na snídani. Mamča ji má už připravenou. Jsem moc ráda že je tady Martina u Heleny a bude už sem jezdit často. Ještě ji seznámíme s Miškou.

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

My si pipinky utíráme kapesničkama nebo se oklepeme. A s tamponkem je to jednoduchý. Niki ho měla večer nový a tak si ho tam nechala a vyčůrala se s ním . Ona si počůrá ten ocásek od něj,ale to nevadí, to si ho počůrá asi každá holka když ho má a čůrá.

Pavlína (Ne, 2. 5. 2021 - 07:05)

Dobré ráno Klárko. Jdu do práce,tak jsem se podívala jak se máte na chalupě a dobrý. Tady prší a je ošklivo,tak snad tam u vás je lépe. Hezký den přeji.

Lucka (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

Krásný večer Klárko. Já tě mám taky moc ráda.

Klára (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Pozdrav z chaloupky. Odpočíváme a je tu i Martina,co má tu chatičku na pozemku Heleny a tak jsem se s ní byla projít tady okolo a Niki šla s námi a jednou jsme čůraly všechny dohromady tam u koní. Martina čůrá jako normální holka taky a udělaly jsme všechny asi stejně velký loužičky, Martina asi největší, protože čůrala nejdýl a bylo to v pohodě. Dnes si uděláme ohýnek u Heleny večer a jsme tam pozvání a tak snad bude hezky. Je trochu pod mrakem, ale neprší. Tak se ozvu asi zítra. Hezký večer všem. Návštěvníku, já na Lucku nekašlu,já si ji vážím a Feetmane,nožky máme sice uťapkaný, ale když je ráno ošetříme tak jsou hezký i večer a moc nepáchnou a stejně půjdeme pak pod sprchu. A tamponek nemám ale má ho Niki,ale je v pohodě a taky ji to jde čůrat i s ním.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

A kde má Nikola ten provázek od tamponu, když čúrá. To si pak mokrej nechá v kalhotkách. Fuj. Vy jste vůbec divný. Nikdy se po čůrání neutíráte vždyť musíte být cítit.

Simona (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Klárko, taky ti přeji hezký víkend. My jsme neměli včera ohýnek ani dnes, ale pojedeme na oslavu narozenin za týden a tam to bude dost výživný. Tak dobrou noc!

Šišmiš (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Holky moc krásný čůráníčko. Je ta Martina volná?

Mirek (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

No taky bych s vámi čůral a s radostí.

Albatros (So, 1. 5. 2021 - 19:05)

Klárko moc hezký ,nejen dnes. Inspirace.

Ondotron (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Já bych čůral s vámi ,jéje !

Milan L. (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Já si to udělal naopak od bráchy Ivana na blízko.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Vždyť je to úplně jiný psaní,než před několika měsíci

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Jo, tu Kláru teď prej píše nějaká ženská,kterou to baví takhle , ale ty ostatní holky určitě chlapi.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

Lucka si tady jede svojí ligu,dobré ráno,dobrý večer,bolí mě noha,Klára na ní stejně sere a ta se jí každej den vtírá,nádherná diskuse

Kristýna (So, 1. 5. 2021 - 12:05)

Včera jsem měla kluka a utekli jsme k řece a tam. Sandra to ví, ale nikomu to neřekla.

Tom (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Ahoj Kristynko,
povidej co u reky?
Povim ti muj vcerejsi zazitek,
byl jsem na grilovacce takova klasika soudek piva cca 15 lidi.
Stal jsem kousek od pipi s praznym kelimkem okolo sla Lenka smerem ze chatu, se ji ptam kam jde, ze musi jit curat, pozvedl jsem ruku s kelimkem a zeptal jsem se myslis ze bys ho dala plnej? Vidim sibalskej usmev a jiskricky v ocich, povida uvidem tak pojd,
sli jsme za chatu kde mi vzala z ruku kelimek cupla si a zacala curat, dival jsem se na ni a vubec ji to nevadilo.
nacura skoro po rysku. Zeptala se vypijes to? Ochutnam ale kdyz ty taky, trosku se napila a podala mi kelimek, byl nadherne tepli, curani temer jako voda a chutnalo jako mirne slana voda.
Kouka na me a pousmeje se, tobe stoji
njn vzrusilo me to.
Povida pojd se mnou sli jsme cca 50 metru konec zahrady, byla tam lavicka,
chvilku jsme se livali potom jme si navzajem sundali kalhoty ja si sedl obkrocmo a lavicku a ona na me.
Krasne jsme se pomilovali,
kdyz porom sedela na me a je byl v ni zeptal jsem se ji jestli se ji nechce zase curat, zamyslela se a povoda trosku jo,
tak curaj, jako na tebe? Jo
Citil jsem jak tlacila krasne mi ho to mackalo, pak povida to nejde jak jses ve me ale je to prijemny, me se s toho jak se svirala pri snaze curat zase postavil,
tak bylo druhy kolo, nadherny.
Potom co jsme se pomilovali podruhy uz se zvedla a me do klina vypadlo vsechno co jsem do ni nacakal, zeptala se jeste chces pocurat? Jj chci pustila krasne tepli prou ktery mi tekl na podbrisek a na vocas a umyl vse ode me... pak jsme se osusili papirovejma kapesnikama a krasne unaveny sli zpatky k ohni...

Voyeur (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Tak a teď ještě tu o Budulínkovi.....bože, takový bláboly. Jediná Klára a Kristýna tady píšou pravdu.

No, (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

jen trapně vymyšlené.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 13:05)

V téhle podobě je to příspěvek úplně o ničem. Jsi chcala? Srala? Sex nebo jste prostě počítali ryby? Buď tu o tom chci psát nebo ne a pak nepíšu vůbec nic. Hlavně, že to ví Sandra.

Reklama

Přidat komentář