Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Anna (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Ach, Lucinko, lásko moje

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Měla jsem ráno tak čůrání, že jsem si pipinku držela až na záchod jinak bych čůrala dřív ale stihla jsem čůrat až tam. Klárko jsi tu a jsi v pohodě?

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

A zase ty spekulace. Klára (se svým anonymním nickem) tvrdí, že píše sama za sebe. 5teček (taky anonym), tvrdí, že psal, teď už ne. Je to 50 : 50. Když teď já s anonymním Návštěvníkem, budu tvrdit, že to píši já, budete mi taky věřit? Pravděpodobnost by byla 33,3 : 33,3 : 33,3.

Ivoš (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

Nevíme stoprocentně jestli příběh běží nebo se již stal. Pokud by byla pravda druhá možnost , tak upřímně - mám z toho blbý pocit už i v kontextu toho, co napsal sám o těch dalších třech dívkách. Kdyby to nenabídla večer Scarlett, udělal bych to já. Ten člověk dusí v sobě něco strašně zásadního. Žádnou banalitu. On to musí řešit, ventilovat, říci. Jinak to může skončit velmi špatně . Kéž bych se mýlil a byla to jen přechodná krize nebo ještě lépe špatně pochopený význam sděleného ,ale nemám z toho dobrý pocit. A to už jsem zažil mnohé.

Seznamka (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

Jsme s Liborem dobří kamarádi a taky se dobře bavíme. Libor jr pochopitelně nick, a vy jste dobré ryby.

Ida (Ne, 18. 4. 2021 - 22:04)

Až mě zamrazilo . Opravdu nevím co čekat. Mám dost blbý pocit sem jít na vlákno zítra.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

kdyby ste mluvili o sraní, bylo by Vám lépe rozumět, takto to je akorát tak na ho...no

..... (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Teď už to skutečně nepíšu já za Kláru,říkal jsem,že šla do nebes,návštěvník to správně poznal

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Já nevím podle čeho se dá poznat jiný rukopis Kláry. Podle mne je to shodné.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Ještě jsem nakoukla a vidím, že si někdo hraje s mým nickem. Hani, já se to zeptám, ale teď opravdu nevím. My jsme tam jen jezdili krmit ptáčky a tak uvidíme,ale ozvu se ti. Půjdeme se saunit odpočívat.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Nepiš za mě, Hanka se ptá na domek u nás doma , ne na chaloupce, A už toho nechej.

Mirek (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý, ale příliš ti to nejde. Opravdová Klára je jediná, ta v 19:50 A jestli bude,tak až nejdříve ráno.

Filip (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Ok, souhlas. Ale jako odlehčení, proč ne. Myslím,že toto Kláru neuráží, když ji neurazil ani ten Feetman s přihlouplýma dotazama a ani ten Návštěvník co ji tady občas vyčiní do vychcaných zlatokopek.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

To je věc vkusu. mně se líbí tahle, je totiž živá. Ta Liborova je chcíplá ukňouraná domina a ta co píše teď je špatná kopie, A ta třetí má aspoň vtip.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Tak kdo tě zná, ten ví co píšeš ty a co vtipálek. Nehledě, že sem píšeš pravidelně téměř ve shodných časech. Jak maminka ,asi ale dobrá, to bys napsala. A Nikole dej imodium na noc,kdyby ji to zlobilo. Vy jste ,jak jsem si všimla , spíše na méně tučné věci.

Ondotron (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

S tou pochvalou Liborovi se připojuji.

Hanka (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, nebyla by v těch vašich končinách ke koupi nějaká chata nebo chalupa jak máte. Myslím přes někoho jako ta Martina to má u Heleny. Nechci přes RK. Díky za informaci a také příjemný večer. A pochvala Liborovi. Píše krásně.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Byla, Hanko, ale není z ní vidět ani jeden pták ani čáp. Jen na zahradě co najdeš. Říkala mi to ta sousedka, on je ten její dům dál od nás, ale já s ejí zeptám jak se zítra horkým proudem vypipím. Na internetu to nenajdeš.

Karolína (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Já jsem myslela,že to nebylo tvoje písmo.jsem moc ráda ,že jsi v pořádku. Já jsem čůrala jen doma a to druhý taky. Nikolka má asi průjem tak na to je dobrý si vzít prášek a dietu. Ahoj.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

Asi jo, když už byla nebo moc jedla. Hlavně, že tobě je snad dobře.

Reklama

Přidat komentář