Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kar (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Čau lidi, co nespíte?

Ivoš (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Tak to bude. Protože i mě jde o děti a posoudí to znalci a odborníci. A o peníze nejde.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

A navíc jste psychicky slabí jedinci , toto chápete ? Vy tady spolu komunikujete o soudním řízení a vyměňujete si emailové stránky aníž by jste byli schopní si vyměnit telefonní čísla. Už chápete proč je cela ta podstata lidí tady chorá sama o sobě a stejně tak i osazenstvu lidí co toto téma hájí.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Vy smrdíte korunou a teda musíte zvážit, že na rozbor musíte dát tištěnou formu ? To není internetová kavárna aby jste posílali odf soubor. Jedna internetová stránka tady je 8 A4 a to je 6400 stránek materiálu o hovně. krát dvě koruny stránka jen 12 tisíc Vás bude stát tisk podkladů? Vaše důchody na to fakt nestačí :))))))))))))

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Pochopte jednu věc. Vy hájíte hovna a my naše děti, kdo je v tomto v lepší pozici ????

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

A my řekneme, že je to nepřístupné!!!!!!! Co bude následovat. Správce zdejších webových stránek se začne hájit svými obchodními zájmy a určitě nepůjde proti nám jelikož si bude chtít veřejně udržet popularitu a tak raději obviní Vás, za to, že jste toto téma krmili a podporovali Soudce dá příkaz ke zveřejnění ip adress a začne proces výslechu všech no nejvíce si ublížite vy a vaše rodiny protože jmena a adresy vaších bydlišt budou poskytnuté k soudu a teda veřejně . Stojí Vám to o pravdu ve věcech týkajících se hoven ????

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

A nechcete prosím raději hned setkání v kanceláři státního zástupce anebo víte co, udělejme to takto prosím Veřejný ochránce práv (ombudsman) JUDr. Stanislav Křeček ombudsman pro ochranu práv dětí a mladých lidí Kancelář veřejného ochránce práv dětí
Údolní 39 Tady se tímto musí zabývat ze zákona. Bude to fungovat takto. Vy budete navrhovat to, že jako zastánci tématu chcaní žen a muží se cítite dotčený tím že neshledáte na tomto textu žádnou sugestivitu ohrožující děti Už na Branžeži se mi chtělo dost čůrat a tak jsme se prošli k jezeru a tam u stromu jsem si rychle sundala kalhoty a kalhotky a hned jsem čůrala a pustila to a Libor mě trochu hladil, ale na další věci bylo chladno, ale chtě ještě jedno čůrání a to jsem udělala až v Příhrazích u lesa, kde se taky často stavujeme, ale už mi to moc nešlo, jen trochu. Libor by se rád pipinkoval, ale necháme to na večer.

Ida (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Myslela jsem i úhradu 50 %nákladů. Za to.mi to stojí.

Ivoš (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Jsi moc hodná,ale to nemohu přijmout budu tě informovat o postupu. Tzn. Nejprve zadání na samotné vlákno, dále na obsah a závažnost či škodlivost rétoriky zde probírané , nebezpečnost pro nezletilé a pubescenty ,
A vůbec sexuální či jinou nebezpečnost zde probíraného tématu a samotného příběhu Kláry jako takové, či zda toto ohrožuje přirozený psychický vývoj a sexuální vývoj dětí a zákonnost,ci nezákonnost takové komunikace, takže ještě právníka. Budeme to diskutovat,abys měla veškeré podklady i ty. Ozvu se a děkuji.

Ida (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Ok ,moc děkuji. Dívala jsem se,jsou to opravdu kvalitní osoby.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Hanba Vám !! Tak už chápete proč to je tady takto napadané? Protože se za to nemůžete postavit ani za to být pyšní , ale naopak zahanbení. Takže když se Vám mozky rozjasní snad pochopíte proč to je tady o hovně a ne o zahradních růžích a pokud se Vám nikdy nic nerozjasní, přeji Vám a vaším dětem osud a vývoj příběhů vašich vámi tak milovaných protagonistů

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

52 , 40, 37, 41, 47 Super a teď si představte, že by jste s dívkou jako je Karolinka Klarka a nevím kdo se měli objevit dejme tomu uprostřed restaurace hotelu Four Seasons. Cítili by jste se Ok ? Příjemně ? Já teda rozhodně ne! Styděl bych se. další otázka. Teď si představte oproti Vám Vaše manželky a dětí a vy jim budete nahlas z papíru číst jednu z posledních zpráv jedné ty holky co tady píše a teda toto Budete se cítit pyšně a Vaše rodina na Vás taky ??????? Klára (anonym)
Dnes jsme si vyjeli s Liborem to děkovací kolečko a jeli jsme nejprve to moje a pak jeho a bylo to hezký. Sice nebylo moc sluníčko, ale já jsem řídila a trochu jsme se spíše oddávali pohodě. Jak se tady někdo ptal na tu Branžež ,tak jsme to tam neplánovaně projeli víc kolem Valečova až na Branžež a zpátky k Nové vsi a na Žehrov. U Žehrova je obora, ale zvířátka tam nebyli žádný, ale prý tam pěstují muflony Tak asi byli schovaný. Už na Branžeži se mi chtělo dost čůrat a tak jsme se prošli k jezeru a tam u stromu jsem si rychle sundala kalhoty a kalhotky a hned jsem čůrala a pustila to a Libor mě trochu hladil, ale na další věci bylo chladno, ale chtě ještě jedno čůrání a to jsem udělala až v Příhrazích u lesa, kde se taky často stavujeme, ale už mi to moc nešlo, jen trochu. Libor by se rád pipinkoval, ale necháme to na večer. Niki už má nasázené muškáty a lilie a Libor už připravuje základní projekt té japonské zahrady a chtěl by to ještě letos se mnou vytvořit, i když on říká, že taková zahrada se vytváří mnoho dalších let a i když vypadá navenek bezúdržbově, je to naopak dost náročné ji zvládnout ,aby v ní byla rovnováha všeho jak má být. Mamča je Zuzko celkem dobrá a nemá větší problémy. V dalších dnech budu muset víc se zaměřit na maturitní okruhy. Nebojím se toho, ale aspoň rámcově to potřebuju oživit. Večer si zas dáme saunu a vířivku a je to pohoda. Karolíno, ty ses ptala jestli není v sauně teplo , tak je, máme to vždy na takových 90 až 100 stupňů, a vydržíme tem do 10 minut nejčastěji.

Aha (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

A tady si někdo s temi dívkami dává rande? A I kdyby,na věku nezáleží, jsou už dospělé.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

52

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

40

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

37

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

41

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

47

Ida (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Tak já jsem dávno dospělá žena a napíšu li, že jsem čůrala pipinky už jsem pedofilní . Tak jo. Ale já tomu orgánu tak říkám všude a nikdo se nad tím nepohoršoval.

Reklama

Přidat komentář