Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (So, 3. 4. 2021 - 15:04)

Hezky. Já jsem čůrala víckrát už ale jen doma na záchodě a jednou hodně až jsem rychle stahovala kalhotky a až to skoro šlo ale nepočůrala jsem se.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

No ty vole, Liborka se do toho zase opřel. I o svátkách. Libor jedééééé.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 06:04)

Mám už prázdný bříško a vyčůrala jsem se hodně až do poslední kapičky a vzbudilo mně to teď ráno. Moje pipinka se mohla učůrat jak se jí chtělo hodně až pak přišla Niki,když jsem si čistila zuby a upravovala se trochu a taky měla hned čůrání do prudšího proudu a hodně plný bříško. Zaujala mě ta diskuze včera. Já to psala opravdu bez toho, že bych někoho napodobovala. Jen za sebe a je mi jedno, jestli to je nebo není umělecky kvalitní. Proto jsem to nepsala. To bylo o pocitech a mnozí to pochopili a něco to v nich evokovalo. Ano, já jsem měla velký vzor v babičce a proto její některé věci dělám jako ona a to je vše o přírodě hlavně. Babička byla věřící člověk a já s mamčou i Nikolou cítíme to stejně. Do kostela ale nechodím pravidelně, pro mne je kostelem příroda a život. Nechci v psaní ani napodobovat Libora, i když on napsal knihu a asi musela být dobrá, když byla hned rozebrána a bylo jeji další vydání. A teď připravuje novou knihu a měla by vyjít letos,protože je v edičnim plánu. Ondro, jestli tě to moje vyznání včera nějak ranilo, tak hlavně na tebe myslím, jestli ses nakonec neopil doma sám a není ti teď špatně. Zvi se prosím. Sluníčko mi volalo včera, že se s Bertíkem viděli a čůrali spolu ale nechci psát víc. Třeba se pochlubí sama. Včera jsme udělaly s Nikou a mamčou vajíčka a máme je na stole. Venku je ošklivě dnes a tak nevím jestli někam pojedeme na výlet. Uvařím kávu a dáme snídani. Mamča už svítí u sebe a je vzhůru, Libor se ještě vykuluje. Včera jsme se pipinkovali v pelíšku ,on mi předtím udělal masáž nohou a pak už byl ve mně v pipince a já to chtěla moc a když se vypustil a přitlačil se úplně na mou pipinku tak jsem se okamžitě vypipinkovala s ním a strašně jsem tu lásku uvolnila k němu úplně taky .

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Klárko, ty můj andílku , ty na mně myslíš tak po ránu? Včera jsem to nezvládl a opil se na smutek a dnes mám špatný ráno a kafuju abych se srovnal. Jsem hrozně v prdeli a sám a nějak to na mně včera dolehlo. Nikdy sám nepiju, ale fčera jsem musel a pak mi bylo v noci špatně a teď se dávám dohromady. Stejně se pojedu podívat k vám do toho kraje, ale neboj se, nevyhledám tě . Velmi mě inspirovalo to vaše kolečko odpuštění jak jezdíte a už jsem si to našel a tak to taky obejdu z Turnova tam okolo a podívám se do těch Příhraz a pak jak jsou ty čapí hnízda a řeknu si, tak tam je někde Klára v nějakém domku poblíž jednoho z těch hnízd. Ale dnes ne, asi zítra to udělám, bude malý provoz. Jestli ti tedy nevadí, že pojedu tu vadi trasu. Jestli ano,tak nepojedu.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Ondro, jejda, to je mi líto, že ti je špatně . Tak odpočívej a nepřemýšlej o tom. Čeká tě v životě jiná radost a láska. Jestli to kolečko objedeš ,tak to mi nevadí, jsem dost překvapena a příjemně, co to v tobě probouzí, ale abys zase z toho neměl ještě větší depku potom.
Myslela jsem na tebe, abys byl v pořádku. Ty víš ,že jsem zadaná a tak ti nemohu nic víc poskytnout než myšlenku a podporu. Lucko dej si urologický čaj nebo směs březového listí s přesličkou a srovná se ti to. Jestli jsi byla na počůrání, tak máš opravdu jen močák podrážděný, jak byl hodně nafouklý čůráním v bříšku.

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Ano,budu dnes odpočívat, ale zítra to chci udělat a pojedu. Nemá- Li to být, tak budu odchycen a vrácen s pokutou, ale já to musím udělat a pokusit se projet . Moc děkuji Klárko za podporu. Za vše.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Tak tady už to zavání psychopatickou závislostí,fanatismem,a i u dalších,žádat o svolení někoho cizího,jestli někam můžu jet,něco udělat,už mi to připadá jako kdysi v minulosti,když jeden člověk pobláznil půlku Evropy. To fčera je unikátní kousek

Simona (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Souhlasím, to není nic proti Kláře, ale Ondra to bere jako slušnost v nějakém svém splínu, ale ona je to opravdu závislost a uctívání obyčejné normální holky. Já mám Kláru taky moc ráda a přeju ji vše nej, ale to, že u některých pisatelů ona vzbuzuje tyto vazby, to také pozoruji.

Majka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno holky. Já to někdy mám taky, když si nedojdu včas a držím to přes sílu a pak mě to bolí i při čůrání, nejen po tom. A Ondřeji, Klára má pravdu. Ty pojedeš její trasu a ještě ti bude psychický hůř. Nehledě na to, že tě můžou chytit policajti mimo okres. Vy chlapi jste v tom podobní, jednáte učebnicově.

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Fčera....dost dobrý. Ty máš taky ještě výpitek v hlavě.

Lucka (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Klárko dobré ráno. Já včera si myslela, že asi máš takovou náladu večer jestli nejsi v tom, ale tak asi jen depka? Já si dala večer vanu a pohodu a pak jsem brzy usnula a ráno jsem se taky mohla počůrat, ale stihla jsem to s rukou mezi nohama a pak hned vodotrysk z plnýho močáku a teď mě to nepříjemně bolí . Asi jenom předržený nebo si dám bylinkový čaj. Fakt to je blbá bolest zase. Ale měsíčky nemám dostat. Hele, užij si sobotu a já se ozvu. To včerejší vyznání fakt super!

G. (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

To jsi zase někde chlastala a valela ses po zemi a nastydla ti pipina a vaječniky. Holka vzpamatuj se!

Ivoš (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Klára je svá, pro mně líbivá a spontánní. Nic nepředstírá, to je asi to, proč zaujme nejen močením. Otevírá v nás to naše lepší já. A dnes to její vyznání pro mne bylo tak suprové právě pro to, že se nepasuje na uměleckou pisatelku, ale je obyčejná se svými klady a zápory. Proto její příběh mám velmi rád a dost intenzivně ho prožívám.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Ivoš, jaký lepší já v tobě otevírá psaní o pissu a píchačce. Vlastně vím. Jo, je to tady zadarmo navíc.

Tohle (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

By před pár měsíci napsal Puluj. Teď jste tu vy. Když myslíte, ale je to zbytečný. Je to průhledný.

Hanka (So, 3. 4. 2021 - 08:04)

Nevím co psal kdy Puluj, ale to bych napsala jako Ivoš podobně, protože to vidím stejně. A nepřipadá mi divné napsat shodný názor na něco.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Né hledáme tady to čůrání a přitom musíme filtrovat japonské zahrady. To že se tu sejde skupina, no a? Vždyť je to to samé jako když napíše Klára taky má hned zástup přikyvujicich.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Nemyslím, psali jsem si tady o tom dnes večer teď dva, jestli myslíš o tom jejím dnešním díle. No a pár nicků to komentovalo. Tím to skončilo, jdu spát, to víš dlouhý večery.

Ale (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Tohle je vlákno o čůrání. To se jen tak probíráte tématy diskuzí a najednou vás zaujmou hlubokomyslné úvahy o Kláře? Tak jo.

No pane (Pá, 2. 4. 2021 - 23:04)

Vy jste se tedy rozjel. A zase jako vždy se okamžitě sešla skupina stejně zaměřených lidí. Už to není hezké ani zajímavé.

Reklama

Přidat komentář