Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Jo, to jsem četl já, ale ty příspěvky jsou stejně bezcenné jako ten dnešní. Na knihu nevěř, i když dnes může vydat knihu každej, bohužel.

Simona (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Musím souhlasit s vaším názorem, ale na osmnáctiletou holku je to velmi sugestivní, i když možná neobratné, To mě jen přesvědčuje o tom, že její motiv psát není v touze se zalíbit a být slohově a mluvnicky stoprocentní, ale být svá i se svými chybami. A to je možná to, o čem tady i jiní hovoří, že její historky s močením i osobní příběh mají v sobě něco navíc, čím zaujmou,.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Nejsem znalec, ale pokud to napsala osmnáctiletá, tak opravdu napodobuje jaksi hysterický styl, odpovídající o mnoho let staršímu člověku. Mnoho nemyslím o deset ale o daleko více. Každopádně za mě jako poezie tedy špatné, jako osobní výpověď osmnáctileté je to mimo není to prostě osmnáctileté, jestli mě chápete. A tím nechci říci, že osmnáctiletý člověk nemůže mít osobitý styl i v projevu.

Ida (Pá, 2. 4. 2021 - 22:04)

Vystihla jsi to dokonale přesně. Jako pedagožka bych tomu měla co vytknout, ale je tam něco navíc. A to je ten punc čtivosti. To není ani tak o talentu, ale o vyjádření emoce způsobem, který rezonuje se čtenáři na tomto vlákně.

Simona (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

Já sleduji a reaguji na Kláru již dlouhou dobu a nepřipadá mi, že by chtěla někoho napodobovat. Její podobné vyznání a projevy jsou spíš podle mne výrazem jejího momentálního psychického odrazu a dokonce i Libor sem občas napíše jakési mini příběhy, ale ty jsou dost tvrdé a nekompromisní, i když v zásadě také velmi poeticky zpracované, Tím zdravím Kláru a ptám se jí, chtěla jsi dnes někoho napodobit nebo to bylo tvé vnitřní spontánní vyznání? Děkuji a klidnou dobrou noc přeji.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 21:04)

to píše jeden člověk.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Proto jsem se také nedávno ptal na to jestli se vůbec stýká s mladými, odpověděla mi, že ano za co jí dodatečně děkuji. Ale přesto se domnívám, že jí setkávání se s její generací chybí a odráží se to třeba právě na slovní zásobě a celkově způsobu komunikace, ale to by bylo ještě dobré, horší to bude až ti starší kolem ní zemřou a ona se ocitne sama.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Hlavně to píše někdo hodně sexuálně zkušenej, tak na čtyřicet let nejmíň. A furt do toho buší jak domina na něj chčije. Jo, mně se to líbí.

Názor (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Tak z toho je jasné ,že asi ano a já tam silně cítím upnutí se na někoho staršího jako vzor,pokud chodí do kostela tak farář, ale může to být i babička, co byla na chalupě. Všimni si toho vztahu k místu, lesu, bylinkám, houbám, ptákům a ke všemu živému. To je zcela odlišné od vrstevníků. Tam musel být nějaký silný vzor v dětství kam se upnula, když to bylo těžké doma. O to ale lépe. A pak ji tady někdo bude nadávat, že je zlatokopka.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 20:04)

Ok,nebo to je tak, že je to posunuté a píše to už Klára jako starší dívka. Ale ona tady tvrdí, že ne a nemám důvod jí nevěřit. Ale ty převzaté vzory jak říkáš jsou u ní možné.

Ondotron (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Kláro, děkuji za hloubku, Tony děkuji za super bonus. Velmi jste oba u mne posunuli vnímání a stoupli ve vážnosti.

Jitka (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Souhlasím. Tony asi osobní zpověď, Klára absolutní láska a síla myšlenky.

Péťa Patera (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Holky, stydíte se čůrat na veřejném WC ?

Scarlett (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Klárko ....beze slov ,slova omezují.... Tony .....to je Nedvěd, Pokání . Neuvěřitelně empatická tvá zpětná vazba !

Tony (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Znavenej na dně a jako kůl sám, už v koutě kam dál, no řekněte kam, před sebou utíkat těžko kamkoliv se dá, když domů se nechce, když necháš se svést sám sebou a cosi si namlouváš a nemluvit dáš..... I kámen se ustrne, ale musí mít proč, i řeky proud obrátíš, když důvod je, i sníh v slunci padá, když rozhodne na nebi Bůh ....jen příčina následkem věcí má být a vědomí, že není nic nežli žít a že život je jen na chvíli půjčený milostný dar....A poprosí mlčky, to kdekoliv jde, v chrámech jen svádí to k divadlu vést, ať poprosí člověka jménem pravdy a svým ať snese se pokání po samý kraj, ta víra je svědomí a svědomí ráj a nikdo není čistý, jen někteří lidé snad míň.
ne hněv nebo závist, ani jiné z těch slov, ani touhy, co navíc chceš k životu mít, ani láska ta není důvodem odejít z cest, kdo v poledním žáru hledá hojivý stín, ať vykřičí napřed řeku svých vin, pak obrátí se ke hvězdám pokorně u dlaně dlaň......tak se stań !

Takhle, (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

když už kopíruješ, tak je slušný uvést jméno autora, nechlubit se cizím peřím.

Tony (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Velice se omlouvám, velmi mne to od Kláry oslovilo a zcela jsem zapomněl uvést zdroj. Omlouvám se ještě jednou všem.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 19:04)

Vpoho.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Vyznání lásky proč ne? Ale nešlo by to napsat normálně? Takhle nikdo nemluví, možná v nějakém předpředminulém století, ale určitě to nepasuje k současnosti a navíc k tak mladé holce.

Péťa Patera (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Jak moc, holky, prdíte při čůrání?

Reklama

Přidat komentář