Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ale (St, 17. 3. 2021 - 08:03)

to je třeba prověřit!!!!!!!!!

Sluníčko (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Klárko myslím na tebe a vás doma jestli jste v pohodě. Ja6 jsem jednou venku čůrala odpoledne a hezký a počůrala jsem tam u garáže trávu a betonový desky na chození. Bertík to viděl a byl velkej až to pustil taky.

Klára (Út, 16. 3. 2021 - 17:03)

Mamča odpočívá a je taková nic moc. Unavená a bez větší energie, ale snad se srovná. Jsme doma a tak čůráme jen doma a takový všední den. Holkočůre, klidně si dej na sebe a na Soňu, ať není nemocná a já bych si na maminku dala až po tom vyšetření a to bude hned v pondělí a až uvidíme, kam se to vše ubírá. Tak dnes moc o čůrání nic zajímavého a budeme spíše všichni tak nějak odpočívat. Saunu si dnes nedáme ,jen vířivku pro relax. Čápi tu ještě nejsou a dnes je takový skoro zimní přeháňkový nevlídno. Báro, děláš dobře, já taky některé otázky nechám bez odpovědi ,ale taky některé jsem schopna přehlédnout. Ve tvém případě bych toho dotyčného asi taky ignorovala.

Simona (Út, 16. 3. 2021 - 21:03)

Klárko, myslím, že to vše bude zase lepší a jsem nesmírně zvědavá na maminčino celkové další vyšetření. A jestli dopadne dobře, tak se příští týden v pondělí s vámi na ni ráda napiju na zdraví. Hezkou doboru.

Ondra (Út, 16. 3. 2021 - 18:03)

Neboj se. Maminka to zvládne. Klidný večer. A až přiletí čápi tak dej vědět.

Bára (Út, 16. 3. 2021 - 17:03)

Díky moc za podporu. A ať se maminka pořádně vyspí a do té vířivky by mohla nebo ne? Jak to vidí doktoři?

Holkočůr (Út, 16. 3. 2021 - 17:03)

Jo jo,beru to. To bude lepší situace. Tak pozdravuju.

Holkočůr (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Dáme Klárko večer na maminku panáčka na její zdraví? Propriety jsou připravené......

Mr_red (Út, 16. 3. 2021 - 13:03)

Holky, která máte dneska vložku nebo tampon?

Klára (Út, 16. 3. 2021 - 11:03)

Už jsme se vrátily a projely jsme tam i zpět hustými sněhovými přeháňkami, ale neklouzalo to. Jela jsem opatrně, ale ta hlavní na Liberec je v pohodě. Mamča je unavená a má trochu bolesti a tak si půjde hned lehnout a bude odpočívat. Koupila jsem pizzy a tak si nebudeme ani vařit oběd. Návštěvníku odhadl jsi to dobře, na parkovišti jsem skutečně musela nutně čůrat a ani ne tak hodně jako rychle a ne moc dlouho. Sice jsem ještě preventivně se vyčůrala než jsme odjely, ale moc mi to ještě nešlo a to kafe a minerálka mi naplnily pipinku v bříšku později. Niki měla školu a Libor něco dělá za analýzu pro klienta do Smržovky a asi tam v týdnu pojede a třeba mne vezme s sebou. Ale tam nahoře bude ještě sníh a tak na čůrání to moc venku nebude. Ono to nebylo ani dnes, ale čůrala jsem rychle a tak mi pipinka moc neofoukla a měla jsem taky zadeček až hodně dole na bobečku u země za autem.

Bára (Út, 16. 3. 2021 - 13:03)

Neboj,dopadne to dobře. Nechte maminku odpočívat. Pa.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 14:03)

Slečna nevychovaná se přišla podívat.

Bára (Út, 16. 3. 2021 - 14:03)

Vážený Návštěvníku, na koho budu reagovat a nebo ne je moje vlastní rozhodnutí a od tebe je velmi nevychované a neslušné mi posílat takové komentáře.

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 16:03)

To určitě je tvé rozhodnutí a nic proti tomu, že se řídíš podle sebe nemám. Zároveň zase já můžu mít svůj vlastní názor, že když tě někdo osloví, tak je prostě slušné na to odpovědět a je nakonec jedno jestli pozitivně nebo negativně, ale ignorovat to je za mě nevychované. Nakonec i ta Klára, když ji někdo osloví a vyloženě ji nenadává, tak na většinu reaguje.

Pulec (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Baru klid to jsou ti kteří hodí jen prudit když se jim to nelibý tak ať to nečtou nebo sem nelezou

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Vrať se do školy!!!!

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

A ty do Bohnic. Báro, už vis6 něco o Pavkolovi, ozval se?

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Nemám důvod,tak nevím proč to píšeš

Majka (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Souhlasím s tebou, být Bárou bych ho taky ignorovala. Ještě pozdrav Kláře. Klárko jak je mamince? Už je to lepší? Jestli to byla poslední ozářka, tak to už dá. A kdy má to celkový další vyšetření už víš? Pozdrav od nás ze severu!

Lucka (Út, 16. 3. 2021 - 12:03)

Klárko, ať si maminka odpočine a bude to dobrý. Držím palce. Pizzu bych si taky ráda dala, řeknu tomu svýmu, objednáme si ji k večeři.

Reklama

Přidat komentář