Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 15:02)

Četla jsem o tom co se tu smí protože není žádný rozdíl jestli píšu o jedné nebo o druhé potřebě a správně jsem chtěla napsat o tom co tu někteří nechtějí a tak jsem se šla vychcat na zem do sklepa. To je normálka doma obejít záchod a najít si nějaké vhodnější místo. Ty vole to jsou bláboly.

Sluníčko (Po, 8. 2. 2021 - 15:02)

Tak jsem se šla vyčůrat když jsem četla o kakání ale to se tady nesmí a tak jsem se šla vyčůrat abych o tom napsala ale moc se mi ještě nechtělo. Čůrala jsem ve sklepě jak máme kotel ale nešlo mi to hned jako Klárce byla jsem na bobečku a počkala jsem chvíli a hodně jsem pipinku uvolnila až potom to šlo čůrat a chvíli ještě víc a pak už to bylo hotový

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 15:02)

No aby jste se náhodou neposrali. To vám tak strašně vadí, že někoho zajímá i něco jiného než vás? Určitě sem patří víc močení a pořád tady převládá, tak nám tady těch pár příspěvků tak neožívejte. Co by jste dělali vy kdyby tahle diskuze dopadla jako ta naše?

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Tady to taky tak dopadne,Pavkol to sem natáhl a budem se tady hrabat ve sračkách,tak si založte nové srací,vždyť vám v tom nikdo nebrání!!!

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Na co nové? To staré existuje, ale jakékoliv jeho existenci takový jako ty všemi silami brání, tak se to řeší tedy, kde diskuze funguje. Navíc tu ani to chcaní není přes všechny rakoviny atd. Každý by byl radši ve svém, kde by mu to pořád někdo nevyčítal, ale bohužel tak to díky všemožným, co tu druhou skupinu ničí neexistuje.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Jako já,to ses asi spletl,já tam nelezu,vidím akorát nazev,ale nemam zapotrebi tam lézt,pokud vim,tak tady to o sraní není a ještě vymejšlíte sraní doma na zem,ještě zbývá,abyste to žrali

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 15:02)

Kláro, vrať to do normálu. Asi jsi to přehlídla, tady se tě někdo ptal jaký neobvyklý místo jsi měla někdy na čůrání. Díky moč......

Holka 19 (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

Ségra stáhla silonky a kalhotky a že ještě bude čůrat a z její pipiny nejdřív pustila proud moči a dost a až pak začala kakat a jet jednou zatlačila hned se jí zadek rozevřel a hovínko z její prdelky lezlo hezky celkem rychle ven a bylo dlouhý, ale ne zas silný jako třeba u mne minule. Vykakala jich asi pět rychle za sebou a vznikla taková kašovitá hromádka a bylo to. Dost sranda.Hned jsme to zabalily a ještě do dalšího igelitu a já to dala ještě do novinového papíru a odnesla jsem to ven v igelitce do kontejneru a všechno tam nechala. Já nebudu dnes asi kakat, včera jsem to ani moc neoslavovala.

Karel (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

Holko 19, ty vždycky oslavuješ, když se jdeš vykadit? To já bych musel slavit každý den asi třikrát. Dnes jsem se byl poprvé vysrat doma asi ve 4 hodiny ráno. A to proto, že jsem včera večer snědl párek nevalné chuti. Málem jsem se z něj i poblil. No a dnes v práci jsem sral ještě dvakrát. A vůbec jsem to neslavil. Možná to oslavím večer. Chystám se, že vypiju šest Budvarů. No ale po těch se zase ráno poseru.

Jitka (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

A tohle vás baví? Nechodíte do školy a tak vymýšlíte blbosti.

No, (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

takový "výzkumy" jsme dělaly s holkama jako děti tak na úrovni prvního stupně základky. Ale jako oživení diskuze ok. Ale močící holky sem patří spíš. Klárko ty o kadění moc nepíšeš a zůstaň tímto neovlivněná.

Adam (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Nikdo vás nenutí tyhle příspěvky číst.

Karel (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Holky, ještě tady napište, kdy jste naposledy zvracely a kolikrát jste si u toho zvracení krkly.

Holka 19 (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Ségra prý bude odpoledne asi kadit a přemluvila jsem jí a vykadí se v koupelně na zem na igelit a nechá mě koukat, ale pak chce abych ji nechala koukat taky,ale já nepotřebuju, tak asi zítra ji to taky ukážu. To je praštěný , ale našla jsem to na jednom videu a dost zvláštní.

Tom (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

Tak to pak dej na vahu kolik toho bude

Adam (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Dobré odpoledne Veroniko. Ten plán s tím igelitem bude asi zajímavý v tom, že to mnohem lépe uvidíš, ale jinak je to nepřirozené. Spíše bych čekal, že po včerejší oslavě bude břicho tlačit tebe. Jinak kadila někdy některá z vás v restauraci?

XxX (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Takže doteď ste se tady máchali v chcankách a teď se už taky budete brodit v sračkách. Přínosná diskuse...

Klára (Po, 8. 2. 2021 - 11:02)

Maminka už je zpátky a je unavená a tak si šla lehnout. Já jsem zatím udělala oběd jednoduchý jen špagety s kečupem a sýrem a Niki mi pomáhala taky. Výuka nám skončila v jedenáct a teď budeme jen doma. čůráme jen na záchodě a dopoledne jsem vydržela do přestávky, ale pak jsem utíkala s plnou pipinkou po kafi a mohla jsem se učůrat, jak to šlo z pipinky rychle a hodně, ale je to v pohodě ,Niki ta byla sama mimo mě. Pavkole ,opravdu se vylež a odpočívej. Já jsem tady taky i pro tebe a přeji ti ,ať ti je zase brzy líp.

Lucka (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Tak hlavně ,že to maminka zvládla a Libor dojel bezpečně domů. Pozdrav od nás!

Zuzka (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Myslím na tebe taky a na maminku. Ono po tom bývá člověku slabo nebo je unavený. Tak ať odpočívá. U nás je taky zasypáno a držím se doma. Potvrdím ti, že i na mne kafe působí močopudně a taky jsem byla dopoledne dvakrát za sebou a chtělo to rychle proudem ven.

Reklama

Přidat komentář